2024. Május 23. - 18:26:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036853 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Április 06. - 06:51:14
Válasz #2925
Nem elérhető

dumbass


Na milyen lavinát indítottam el.

Gabe:

a:  Szia! :) Várom a kérdéseidet!
q:  csá
a:  Szia!
q:  Hálaci és fasztor kis taknyos puhapöcsű homárok, akik izmos fiúk képeire racsniznak esténként, reggelente pedig a meleg kakaó ivása közben egymás avatarát nézve polírozzák a bohócot?
a:  Igen.

2009. Április 06. - 08:23:43
Válasz #2926
Nem elérhető

FirstLady


Nah asszem ezt a témát jobban kiveséztétek, mint szükséges lett vóna, szóval mostmár válthatunk is a komoly témáról a humorra ))=/ ****:)))

 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 06. - 08:25:59
Válasz #2927
Nem elérhető

mack


Én annyit írtam kezdesz gyanús lenni, mert 4hsz-en belül 2x te írtál, mindkettőnél a buzulásnál.
Nem azt írtam, hogy szereted a dákót és egyebek!
Fastorról látszik, hogy homár, csak azok beszélnek ennyit róla, és sírnak, ha megijesztik őket!
Egyébként rajtam humorkodhattok, nehezen veszem fel a dolgot, max. itt a válaszban úgy tűnik, de elhiheted nem leszek lelkibeteg a poénoktól!  ;)
azt hittem, az érettebb rétegnek leesik,hogy melyik reakcióm volt, hasonló, egyébiránt mikor berakták ezt a képet ebbe a topicba ,leírtam a reackióm :-}

leszarom ha szopjátok elhiheted, de a lányom    **:))))* tabutéma répanyaló.....ha fél méter lett volna köztünk, 2 sebész, 2 traumatologus meg a Hannibal Lechter dolgozna azon hogy valami arcformád legye BAZDMEG!

2009. Április 06. - 08:30:28
Válasz #2928

csery

Vendég
Párbajtopic....... :--:

2009. Április 06. - 10:04:56
Válasz #2929
Nem elérhető

FirstLady


Vigyázat! A húsvét nincs jó hatással a testépítőkre!
Ráadásul a nyúl igencsak szemét módon hátráltatja az edzést!

 ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 06. - 10:25:43
Válasz #2930
Nem elérhető

H. Laci


Mit énekel Máté Péter a kémia szertárban?
Zene nélkül mit ér e kén!!
 ****:)))

2009. Április 06. - 11:03:59
Válasz #2931
Nem elérhető

Cressler


Most nézem egész jófej ez a szerelmi tanácsadó  ;D Össze kellene hozni gyurival és társaival  ;D

: Szia! :) Várom a kérdéseidet!
q: figyeljjjjjjmááá
a: Egyáltalán nem.
q: meglehetne oldani, hogy ne fürgyééé le?
a: Áh! Felejtsd el.
q: mé nem?
a: Nem. Sőt.
q: de a mélytorok mehet?
a: Igen.
q: le is nyeled?
a: Nem tartom valószínűnek.
q: mert?
a: Nemtom.
q: ketten mennénk a haverommal lehet?
a: Bárcsak ilyen egyszerű lenne.
q: tudok ki vagyok?
a: Azt hiszem, igen.
q: aki az arcodra verteja ....
a: Igen-igen...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 06. - 11:19:38
Válasz #2932
Nem elérhető

Cressler


ááá geccc! inkább megeszem a 2.reggelimet!  !+"%
Én meg visszafeküdtem szusztanni
;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 06. - 11:38:35
Válasz #2933

csery

Vendég
Ezt  nem akartam eddig írni, de anyám bicaján, áruházas szemét, az első teleszkóp márkáját tekintve: Omna 250 C6....Baazzzzeeg ezt nem akartam elhinni......besírok mingyá :-! :-! :-!

2009. Április 06. - 11:40:11
Válasz #2934

SheHulk

Vendég
és a WINSTROL nevű kutyakaja??? pfff..... még és is azt eszem vazzzeg... ****:))))))

2009. Április 06. - 13:44:28
Válasz #2935
Nem elérhető

fastor


Én annyit írtam kezdesz gyanús lenni, mert 4hsz-en belül 2x te írtál, mindkettőnél a buzulásnál.
Nem azt írtam, hogy szereted a dákót és egyebek!
Fastorról látszik, hogy homár, csak azok beszélnek ennyit róla, és sírnak, ha megijesztik őket!
Egyébként rajtam humorkodhattok, nehezen veszem fel a dolgot, max. itt a válaszban úgy tűnik, de elhiheted nem leszek lelkibeteg a poénoktól!  ;)
azt hittem, az érettebb rétegnek leesik,hogy melyik reakcióm volt, hasonló, egyébiránt mikor berakták ezt a képet ebbe a topicba ,leírtam a reackióm :-}
neharagudj Mack, ténlyeg túllöttem a célon, nem kívántam senki senkijjét bántani

leszarom ha szopjátok elhiheted, de a lányom    **:))))* tabutéma répanyaló.....ha fél méter lett volna köztünk, 2 sebész, 2 traumatologus meg a Hannibal Lechter dolgozna azon hogy valami arcformád legye BAZDMEG!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 06. - 16:42:28
Válasz #2936
Nem elérhető

dumbass


Ezt  nem akartam eddig írni, de anyám bicaján, áruházas szemét, az első teleszkóp márkáját tekintve: Omna 250 C6....Baazzzzeeg ezt nem akartam elhinni......besírok mingyá :-! :-! :-!

Ha már teleszkópok. Ott a Rock Shox, ami egy elég híres, és jó teleszkóp gyártó. Tacskós bringán mivan? Good Shox xDXDXD

2009. Április 06. - 17:45:40
Válasz #2937
Nem elérhető

lue


Röntgenkéép  xD
 Łł=


2009. Április 06. - 19:22:58
Válasz #2939
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"