2024. Június 06. - 07:35:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038185 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Április 19. - 14:32:33
Válasz #3060
Nem elérhető

fastor


Egy igaz történet  @-o :
A szomszédom, aki most lesz 80 éves,el ment egy csárdába a múlt héten(egy méreg drága csárda,és a kiszolgálás illetve a minőség is az árhoz hű). Marha pörköltet evett, és egyszer csak egy fogat talált a pörköltben. Azonnal szólt a pincérnek hogy egy emberi fog van a pörköltjében. Persze jó hangosan a többi ember is had hallja. Aztán egy kis társalgás után ki derült hogy az öreg foga esett ki, és ahogy a kanalat vette ki a szájából, úgy bele rakta a pöribe a fogát.
Kicsit sem lehetett égő, és még ő volt fel háborodva hogy le lett baszva, hogy mások előtt alaptalanul mond ilyeneket.
 @-o @-o @-o @-o
LEzli kurvanagy szerencséd van, hogy pont azleött fejeztem be a reggelit, hogy írtál :violinplay3:

Ezt apám a vasárnapi ebédközben mondta el.  :-Đ   Teli szájjal, és levest szürcsölve.  :-Đ :-Đ   
a gének....
****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
ezen felröhögtem ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 19. - 14:33:23
Válasz #3061

csery

Vendég
Egysze a pascálon egy hot dogba harapva adtam be ugyanezt, csak nekem nema  MÁR hullik stádium volt, hanme a MÉg hullik...Értsd kisgyerek voltam(Leslienek)

2009. Április 19. - 14:43:58
Válasz #3062
Nem elérhető

H. Laci


Egy igaz történet  @-o :
A szomszédom, aki most lesz 80 éves,el ment egy csárdába a múlt héten(egy méreg drága csárda,és a kiszolgálás illetve a minőség is az árhoz hű). Marha pörköltet evett, és egyszer csak egy fogat talált a pörköltben. Azonnal szólt a pincérnek hogy egy emberi fog van a pörköltjében. Persze jó hangosan a többi ember is had hallja. Aztán egy kis társalgás után ki derült hogy az öreg foga esett ki, és ahogy a kanalat vette ki a szájából, úgy bele rakta a pöribe a fogát.
Kicsit sem lehetett égő, és még ő volt fel háborodva hogy le lett baszva, hogy mások előtt alaptalanul mond ilyeneket.
 @-o @-o @-o @-o
LEzli kurvanagy szerencséd van, hogy pont azleött fejeztem be a reggelit, hogy írtál :violinplay3:

Ezt apám a vasárnapi ebédközben mondta el.  :-Đ   Teli szájjal, és levest szürcsölve.  :-Đ :-Đ   
a gének....

 :-p :-p :-p

2009. Április 19. - 18:16:39
Válasz #3063
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 19. - 20:56:34
Válasz #3064
Nem elérhető

H. Laci



2009. Április 19. - 22:37:29
Válasz #3065
Nem elérhető

Cressler


Egy igaz történet  @-o :
A szomszédom, aki most lesz 80 éves,el ment egy csárdába a múlt héten(egy méreg drága csárda,és a kiszolgálás illetve a minőség is az árhoz hű). Marha pörköltet evett, és egyszer csak egy fogat talált a pörköltben. Azonnal szólt a pincérnek hogy egy emberi fog van a pörköltjében. Persze jó hangosan a többi ember is had hallja. Aztán egy kis társalgás után ki derült hogy az öreg foga esett ki, és ahogy a kanalat vette ki a szájából, úgy bele rakta a pöribe a fogát.
Kicsit sem lehetett égő, és még ő volt fel háborodva hogy le lett baszva, hogy mások előtt alaptalanul mond ilyeneket.
 @-o @-o @-o @-o
LEzli kurvanagy szerencséd van, hogy pont azleött fejeztem be a reggelit, hogy írtál :violinplay3:

Ezt apám a vasárnapi ebédközben mondta el.  :-Đ   Teli szájjal, és levest szürcsölve.  :-Đ :-Đ   
a gének....

 :-p :-p :-p

mielőtt ilyen smileyt használsz gondolkodj el magadon ;D
 ***)))) mert ha ezt a labdát is leütöm akkor lesz sírás rívás  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 19. - 22:48:43
Válasz #3066
Nem elérhető

skl


A kisfiú kérdezi az apját, hogy mi a politika? Az apja leülteti, és példákkal elmagyarázza: Figyelj, fiam. Én hozom haza a pénzt, tehát én vagyok a KAPITALIZMUS. Anyád ügyel a pénzre, tehát ő a KORMÁNY. Nagyapád ügyel arra, hogy minden rendben legyen, tehát ő a SZAKSZERVEZET. A babysitter a DOLGOZÓ OSZTÁLY és mi mindannyian azért dolgozunk, hogy Te, a NÉP jól érezd magad, és minden rendben legyen. A pár hónapos kisöcséd pedig a közös JÖVŐNK. A kisfiú elraktározza a hallottakat, és elmegy aludni. Éjjel arra ébred, hogy az öccse ''telerakta a pelenkáját'' és sír. Felkel, és szólni akar az anyjának, de az olyan mélyen alszik, hogy nem bírja felkelteni.Bemegy szólni a babysitternek, de a szobában látja, hogy az apja éppen hempereg vele az ágyban, miközben a nagyapja kukucskál be az ablakon. Senki sem veszi észre, hogy ő is ott van, így visszamegy aludni. Másnap kérdezi az apja, hogy el tudja-e mondani a saját szavaival, hogy mi is az a politika. A kisfiúnak eszébe jutnak az éjszaka látottak s így szól: -- A politika az, amikor a kapitalizmus kihasználja a dolgozó osztályt, amit a szakszervezet csak tétlenül bámul. A kormány alszik, a néppel senki sem törődik, és a jövő is szarban van.
 !+"%

2009. Április 20. - 13:24:58
Válasz #3067
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
San Francisco gyönyörű város...

 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 20. - 13:25:23
Válasz #3068
Nem elérhető

K.F.


Pár rétinéger.. ;)

2009. Április 20. - 13:26:45
Válasz #3069
Nem elérhető

K.F.


A best of.... :-! ****:)))

2009. Április 20. - 13:37:55
Válasz #3070
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Bázzzeg, Sean Penn nemhogy gyúr, de meztelenkedik is!

 :-O


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 20. - 17:27:26
Válasz #3071
Nem elérhető

skl


San Francisco gyönyörű város...

 :D

Amig csak kicsibe látszódott addig nem is nagyon értettem ,h mit kell ezen nézni  @-o @-o

2009. Április 20. - 22:38:11
Válasz #3072
Nem elérhető

Szandi


Tanárnő mondja a nebulóknak:
26 hülye van az osztályban !
27 -mondja Móricka a tanárra célozva.
-Szemtelen gyerek ! Mars ki !
Kimegy és visszaszól :
Igy persze a tanárnőnek lesz igaza.

 ;D ;D ****:))) ****:)))


A magyar közbeszerzés

Három ügynök, egy amerikai, egy német és egy magyar egyszerre látogat meg egy múzeumot. Közben észreveszik, hogy a hátsó kerítés javításra szorul, hát mind a hárman felajánlják, hogy megszervezik a munkálatokat a múzeumnak.

Az amerikai megméri centivel a kerítést, felír néhány adatot, hosszan számolgat, majd kiböki:
- Azt hiszem, 90.000 forintért meg tudnám csinálni. 40.000 az anyagköltség, 40.000 a munkások bére és 10.000 lesz az én hasznom.

A német szintén méricskél, számolgat, aztán:
- Szerintem ki lehet hozni 70.000-ből is. 30.000 az anyag, 30.000 a melósok és 10.000  nekem.

A magyar odanéz zsebretett kézzel és méregetés nélkül, fokhegyről odaveti:
- 270.000 forint.

A múzeumigazgató teljesen elhűlve:
- Hogy jön elő ekkora összeggel, amikor meg se nézte rendesen, hogy mit kell csinálni, mint a többiek!?!
- Roppant egyszerű. 100.000 magának, 100.000 nekem és a munkával megbízzuk a németet.
- OK. Tiéd a meló!!
 :( :o
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Április 20. - 22:46:23
Válasz #3073
Nem elérhető

Cressler


Tanárnő mondja a nebulóknak:
26 hülye van az osztályban !
27 -mondja Móricka a tanárra célozva.
-Szemtelen gyerek ! Mars ki !
Kimegy és visszaszól :
Igy persze a tanárnőnek lesz igaza.

 ;D ;D ****:))) ****:)))


A magyar közbeszerzés

Három ügynök, egy amerikai, egy német és egy magyar egyszerre látogat meg egy múzeumot. Közben észreveszik, hogy a hátsó kerítés javításra szorul, hát mind a hárman felajánlják, hogy megszervezik a munkálatokat a múzeumnak.

Az amerikai megméri centivel a kerítést, felír néhány adatot, hosszan számolgat, majd kiböki:
- Azt hiszem, 90.000 forintért meg tudnám csinálni. 40.000 az anyagköltség, 40.000 a munkások bére és 10.000 lesz az én hasznom.

A német szintén méricskél, számolgat, aztán:
- Szerintem ki lehet hozni 70.000-ből is. 30.000 az anyag, 30.000 a melósok és 10.000  nekem.

A magyar odanéz zsebretett kézzel és méregetés nélkül, fokhegyről odaveti:
- 270.000 forint.

A múzeumigazgató teljesen elhűlve:
- Hogy jön elő ekkora összeggel, amikor meg se nézte rendesen, hogy mit kell csinálni, mint a többiek!?!
- Roppant egyszerű. 100.000 magának, 100.000 nekem és a munkával megbízzuk a németet.
- OK. Tiéd a meló!!
 :( :o

az elsőt ismertem de a második nagyon jó ****:))) ****:))) ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 21. - 16:42:50
Válasz #3074
Nem elérhető

Cressler


-Uram,uram az ön volt titkárnője azt állítja,hogy önnek elég apró a nemi szerve igaz ez?-kérdi az újságíró a volt elnököt
-Á dehogy is,csak a volt titkárnőm szája túl nagy!-jön a válasz
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!