2024. Június 16. - 08:02:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 68812 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. November 26. - 22:06:29
Válasz #90
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A csehek felkészítő tábora a budapesti VB-re junior szinten....   =/+'

http://www.ronnie.cz/c-3748--freireport--ze-soustredeni--pred-ms-junioru-a-masters-2007.html
Hát egy ismerősömet idézve,"Itt más a kávéház" ˝=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 26. - 22:08:07
Válasz #91
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 27. - 01:09:58
Válasz #92
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 27. - 11:18:21
Válasz #93
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A vb napi időbeosztása:



2007. November 28. - 14:57:49
Válasz #94
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Tisza kupa junior jányok..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 28. - 15:04:25
Válasz #95
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 28. - 15:27:39
Válasz #96
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jujj pedig az érdekelt volna...mert bizony a versenyzőm Boldizsár Dorisz valamilyen rejtélyes oknál fogva a kategóriában utolsó lett,holott akikkel beszéltem 2.-3. helyre rakták illetve az edzők közül is többen így látták. Megértem ha a gyakiját lejjebb rakják,de hogy testben?  ????...nemis mertem berakni összehasonlítási képet mert csak felidegelem magam.

Johnny mond meg az igazságot! Nekem szar a szemem vagy mi a t...m?

Csak a többieknek hogy itt az edzőtáborban készült fotón is simán 2. testben...(bár nem egy kategória de akkor is)

A 2 rózsaszín hölgy holtversenyben utolsó  @-o ˝=/

1 kép jobb szélén Dorisz
2 kép középen Dorisz

UI: Johnny ha lehet az eszterozsolt@tvnetwork.hu címre küldjél már át pár képet.Köszönettel!

2007. November 28. - 15:42:08
Válasz #97
Nem elérhető

sasa


Szerintem a kép alapján harmadik.
Üdv mindenkinek!

2007. November 28. - 15:54:37
Válasz #98
Nem elérhető

hopika


Én a másik rózsaszín rucis hölgyet a "mellizomzata" miatt biztos előrébb raktam volna... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 28. - 16:12:21
Válasz #99
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Komolytalanok!  ;D A szavazást berekesztem....várom Johnny képanyagát. A kirohanásomat tekintsétek tárgytalannak. /:-)

2007. November 28. - 19:31:22
Válasz #100
Nem elérhető

kovpeter


Én a másik rózsaszín rucis hölgyet a "mellizomzata" miatt biztos előrébb raktam volna... @-o

Egyetértek. Nekem is azon a részen akadt meg a szemem.  ;D ;D

2007. November 28. - 19:38:43
Válasz #101
Nem elérhető

tomi


biggness defeat fitness..
Up the dose, lift the most!

2007. November 28. - 19:46:48
Válasz #102
Nem elérhető

kovpeter



2007. November 28. - 19:49:08
Válasz #103
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem el offolni!!! :--:

2007. November 29. - 08:29:35
Válasz #104
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Jujj pedig az érdekelt volna...mert bizony a versenyzőm Boldizsár Dorisz valamilyen rejtélyes oknál fogva a kategóriában utolsó lett,holott akikkel beszéltem 2.-3. helyre rakták illetve az edzők közül is többen így látták. Megértem ha a gyakiját lejjebb rakják,de hogy testben?  ????...nemis mertem berakni összehasonlítási képet mert csak felidegelem magam.

Johnny mond meg az igazságot! Nekem szar a szemem vagy mi a t...m?

Csak a többieknek hogy itt az edzőtáborban készült fotón is simán 2. testben...(bár nem egy kategória de akkor is)

A 2 rózsaszín hölgy holtversenyben utolsó  @-o ˝=/

1 kép jobb szélén Dorisz
2 kép középen Dorisz

UI: Johnny ha lehet az eszterozsolt@tvnetwork.hu címre küldjél már át pár képet.Köszönettel!
Egyszerűen nem mennek el a képek,bár csak néhány lett volna,az is olyan igazi amatőr jellegű,a nézőtérről és persze halványak.Én személyesen sajnos nem voltam lenn,innen a képek alapján,meg amit láttam csak azt merem mondani,hogy a mindenki által nagy tetszésnek örvendett versenyző akkorát változott,hogy nem hittem a szememnek,rengeteget leadott a comb és fenék részéről és akár még fordíthatott is volna.Az általad delegált leány comb és fenékrészén még az általad bemutatott képen is van jócskán,bár a felsőteste meggyőző,de ahogy a tiszaújvárosi képeket nézem(azt a párat),sajnos semmi pozitív változást nem láttam az eltelt idő alatt a fizikumában,csak azt hogy egyre nagyobb a kontraszt a felső teste és a comb-fenék összefüggésében.Így olyan lányok mellett,mint Nagy Viktória,Beláz Vivien és Méri Renáta valószínű,akiknél meg van már egy fajta harmónia még nem tudta felvenni a versenyt.Szerintem.És hát a 3 lánynak tudjuk,hogy profi gyakorlata is van emellett..De nem láttam élőben csak tapogatózom( ;D),a szó nem szoros értelmében.Itt azonban mint tudjuk kőkemény definíciót nem is várhatunk el,hiszen juniorok még,náluk egy zsírtalan,harmónikus,arányos testet,szépen bemutatott alapfordulatokat és pontos gyakorlatokat néznek a bírók.Holnapután vb..El fog dőlni,hogy jól döntöttek e a magyar sámánok Tiszaújvárosban és jön a lehetőség mindenki számára hogy megcáfoljon mindenféle döntéshozatalt és visszavágjon...Tehát akkor: TÁMADÁS!!!(remélem nincs levédve ez a szó) @-o
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu