2024. Június 16. - 05:22:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 68787 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. November 29. - 08:32:48
Válasz #105
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Azért még próbálkozom a képekmküldésével,ha nem jön össze elviszem a lemezt a vb-re :-){
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 29. - 09:49:06
Válasz #106
Nem elérhető

Junior


Így van a nemzetközi bírák elött minden kiderül ,de legalább már nem egyetlen magyarként szálok szembe a classic body résztvevőivel, !!!!!!!  @:-)
Remélem a tiszaújvárosi töltetlen de száraz formámat sikerül kigömbölyíteni és akkor ahogy Jhonny mondta jöhet a TÁMADÁS!!

A megdolgozott érett keresztszálkás izomzat és a keskeny derék ezzel szolgálhatok én....... de még sokan lesznek
De van egy mondás ..... MINDEN  A SZÍNPADON DŐL EL!!! @:-)

2007. November 29. - 10:18:15
Válasz #107
Nem elérhető

tomi


Minden bele Tamás, nagyon jól nézel ki!!!  :-){
Up the dose, lift the most!

2007. November 29. - 10:45:33
Válasz #108
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Így van a nemzetközi bírák elött minden kiderül ,de legalább már nem egyetlen magyarként szálok szembe a classic body résztvevőivel, !!!!!!!  @:-)
Remélem a tiszaújvárosi töltetlen de száraz formámat sikerül kigömbölyíteni és akkor ahogy Jhonny mondta jöhet a TÁMADÁS!!

A megdolgozott érett keresztszálkás izomzat és a keskeny derék ezzel szolgálhatok én....... de még sokan lesznek
De van egy mondás ..... MINDEN  A SZÍNPADON DŐL EL!!! @:-)
Mennyire kezdesz hasonlítani a faterodra.Nagyon nagy tisztelője voltam(vagyok).Anno amikor még kezdtem és megláttam a képét az Erő Műhelyében című Fekete Ferenc könyvben.Majdnem elájultam !+"%.Már abban az időben iszonyatos definíciót hozott.Mennyivel jobban járt volna a Tóth Feri ha 1992-ben a Faterod irányítása alatt maradt volna.Talán nem is kallódott volna így el /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 29. - 12:15:12
Válasz #109
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Johnny!

Értem én azt hogy a Beláz Vivi meg Méri Reni meg Nagy Viki szuperek,ezt el is ismerem,de közülük egy sem a Dorisz kategóriájában indult.
Kerék Barbi és Vághi Zsuzsi  és Gál Vivi volt itt. Gál Vivi topp ezt tudjuk. Kerék Barbi rontott a gykorlatban. És testben szerintem mindkét lány (Barbi,Zsuzsi) gyengébb. Bizony a hasfal és a popsi náluk is árulkodik.
Tudom és ismerem Dorisz hibáit. De (sajnos én is csak hallomásból tudom)Kata is mondta bírói szemmel hogy sokat változott Dorisz. A Power Gym edzője pedig írt Dorisznak hogy ő másodiknak rakta volna. Messe Zsuzsi 3.-nak rakta.

Tudom késő bánat így sírdogálni...de sajnos marad a belenyugvás és valóban a nemzetközi bírák majd eldöntik.
Nem voltam ott a Tisza Kupán így nem szeretnék senki fölött pálcát törni. Sok sikert minden versenyzőnek! Győzzön a jobbik!Ha valóban jobbak mindenben a színpadon akkor én leszek az első aki fejet hajt előttük,és gratulálok.
Mint embereket egytől egyig nagyon bírom a junior csajokat és eddig is csupa jót írtam róluk. Így vagyok Nagy Vikivel mint egyik személyes kedvencemmel ( Vagy a Johnny Fitness lányaival  :-){ ;D )

Tomi neked meg külön egy nagy kalappal.Ezt a dolgot szerintem érdemes lesz majd hosszabban taglalni amit Johnny írt faterodról. Én ugyanazt látom a színpadon ami egykor ő volt!  ;-oo-; @:-) (:-)
Mivel a neten nem nagyon található faterodról kép,tök jó lenne ha a verseny után raknál fel párat hogy azért akik még nem látták az "öreget" azok is szembesüljenek vele hogy az alma nem esik messze a fájától.

Ui: Nem tok hol aludni szombatról vasárnapra virradóra.Esetleg akinek van ötlete.

2007. November 29. - 13:15:19
Válasz #110
Nem elérhető

powerbeco


az ottalvás nem gond..én tok szállást ahol én is leszek..2 lehetőség is van, haveromnál Csabánál is van hely ott is aludhatunk, meg barátnőmék is..ha gondolod hozzánk jöhetsz.. kaja is van:)

2007. November 29. - 13:19:13
Válasz #111
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Királyság! Majd viszek fékyépezőt és lesz egy exkluzív Kathi Béci anyag. Akkor ha nem gond jövök,megyek veletek.
Köszi Béci mégegyszer!

2007. November 29. - 15:20:05
Válasz #112
Nem elérhető

Junior


Idézet
Mennyire kezdesz hasonlítani a faterodra.Nagyon nagy tisztelője voltam(vagyok).Anno amikor még kezdtem és megláttam a képét az Erő Műhelyében című Fekete Ferenc könyvben.Majdnem elájultam slap.Már abban az időben iszonyatos definíciót hozott.Mennyivel jobban járt volna a Tóth Feri ha 1992-ben a Faterod irányítása alatt maradt volna.Talán nem is kallódott volna így el salut

Hát igen eddigi sikereimet tényleg neki köszönhetem! Mondhatni hogy nagy szerencsém van mert egy fantasztikus edző irányításai alá születtem!!
Ő az aki kihozza belőlem a maximumot és  ő vitt el engem a Világbajnoki címig mindössze 18 évesen! / 17 évesen 2. voltam/ Mindig ő int engem türelemre ami ebben a sportban nagyon kell ahoz hogy azt a bizonyos lépcsőt végigjárjam ebben a sportban, és ne akarjak kihagyni egy fokot se.... csak szép sorjában! A kidolgozottság és az arányok már úgy ahogy megvannak mostmár jöhet a minőségi tömeg az elkövetkező években szép lassan....
Sokan kezdték nála pl 1994-ben Elek Zsolti Junior Bodybuilding Világbajnok lett...
Hát igen Tóth Ferike esete jobban is elsülhetett volna, ha nem is abban az évben de a következőben biztos hogy elérte volna a potenciálja csúcsát és megspórolt volna egy halálközeli élményt.... túl hamar és túl sokata akart...

A példaképekről jut eszembe!!!!! Nekem a kezdetek kezdete óta Lantos Jhonny plakát lóg a falon és az EB-n is ezzerrel szurkoltam!! Mostmár azért bővült az utobbi 1.5 évben egy Steve Namat plakáttal is a kis motiváló falam!! @:-)

Hát igen Sztereó túl sokan nem ismerhetik a maiak közül mert digitális fotó nagyon kevés van róla de majd beszkennelgetek egy párat!!
És előre is köszönöm a szurkolást !  NAgyon jól esik!!



2007. November 29. - 16:16:05
Válasz #113
Nem elérhető

Men


Faterodat ismerjük és elismerjük. Szerencsére vagyunk még egy páran, akik az Erő műhelyében, Tesépítő ABC-n nevelkedtünk! :)

2007. November 29. - 18:07:44
Válasz #114
Nem elérhető

Junior


Örülök hogy sokatoknak tetszett és példaképként szolgált anno....  :)

A legfrissebb ma készült fotóim fehérje diéta alatt!!!

1. szálkásodok, szálkásodok .... :P

2.-3. Mester edzőm  :) és Én utolsó termi képen a verseny elött

4. Tricó de sajnos nem adja vissza a keresztszálkásságot...

És így az utolsó pillanatokban szeretnék minden magyar női és férfi versenyzőnek sikeres versenyzést kívánni!!!  :-!

2007. November 29. - 20:11:09
Válasz #115
Nem elérhető

powerbeco


oksa...megdumáltuk sztereo...akkor szombat a vébén tal és onnan mászkálunk együtt...

az erő műhelyén nevelkedtem én is!!!:)

2007. November 30. - 15:46:47
Válasz #116
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Most néztem a szlovákok oldalán hogy megy az esélylatolgatás ott is. Az egyik esélyes: "Moniku Szekelyovou" Madarsko.  ;D @:-)

2007. November 30. - 16:31:40
Válasz #117
Nem elérhető

sasa


Csak féljenek is tőle.
Móni is megérdemelne már egy igazi ütős eredményt. Nem mintha  nem ő lett volna az utóbbi években a legjobb, de egy igazi világverseny győzelem még jár neki.

2007. November 30. - 16:59:49
Válasz #118
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Móni már a felkészítő táboron is olyan száraz volt hogy porzott!  :-)! :-!
Én nagyon szurkolok neki...mert megérdemli!

2007. November 30. - 17:12:07
Válasz #119
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nézzünk egy komplett magyar indulói listát (sajnos ez még első szériás így lehet hogy egy-két név kiesett belőle):

JF=Junior Fitness
MBF=Masters Body Fitness
JBF=Junior Body Fitness
JBB=Junior Bodybuilding
MBB=Masters Bodybuilding
JCBB=Junior Klaszikus Bodybuilding


Méri Renáta (Johnny) JF   
Kerék Barbi(Johnny) JF   
Beláz Vivien (Johnny) JF   
Gál Vivien (Power) JF   
Mikó Barbara(Power) JF   
Vághi Zsuzsa(Power) JF   
Székely Mónika (Gilda) MBF      
Herczog Betti (MTSZOE) MBF   
Farkas Andrea (Corpus) MBF      
Szentgróti Erzsébet (Kaposvár) JF   
Kiss Alexandra (Kaposvár) JBF/JBB   
Szántó Alexandra (Kaposvár) JBF   
Bérdi Szandra (Kaposvár) JBF   
Marai Brigitta (Kaposvár) MBB   
Vargha Viola (Huber) JBB   
Nagy Viktória (Huber) JF   
Berkes Eszter (MTSZOE) MBB      
Lőrincz Deborah (Huber) JF   
Stodola Brigitta Corpus JBF   
Oláh Noémi (Huber) JBF   
Szabó Rita (Huber) MBB/ MBF   
Rigó Bianka Corpus JF   
Taksonyi Erika (Kőbánya) MBF   
Ferenczy Edina (Marcipán) JF   
Janity Zsófia (Baja) JBF      
Adamszky Zsanett(Baja) JBF      
Elnour Szamira (Johnny) JF      
Gyorgyán Zsaklin   S   S
Kaszás Andrea (TIFIT) MBB   
Kacsó Blanka(TIFIT) JBF   
Zóka Klaudia (1992.05.17.) (Kaposvár) JBB      
Boldizsár Dorisz   (Eszteró Team) JF
      

Máté Ádám (Corpus) JBB   
Fülöp László (Corpus) MBB      
Medek Tibor (  ) MBB   
Vajda Zoltán (Huber) JF   
Simon Tamás (Toldy) JCBB   
Szajc Tibor    
Somogyi Ottó (Vida) MBB      
Herczeg Gergő (TIFIT) JCBB/JBB   
Román Tibor (TOZÓ) MBB -90 kg      
      

A problémám csak az hogy nem születhet 40 aranyérem.  ;D

Sok sikert mindenkinek...szerintem lesz szintén beszámoló....gondolom Johnny is és Berkes Laci is beszáll a költészetbe. ;)