2024. Június 16. - 05:17:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 68786 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. November 30. - 20:18:14
Válasz #120
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Be, biz' a..Holnap már korán kinn leszek  /:-) Megpróbálunk mindenhol,mindenhová odapofátlankodva fotókat készíteni és minél hamarabb tájékoztatni a regisztrált fórumozókat.Bár már holnap a T.Bíróság között leszek,de amikor el tudok szabadulni ,segítek a magyar csapatnak (ha igényt tartanak rám).És aki szintén képeket fog készíteni ,segítve a bodybuilding.hu munkáját,az Judit lesz akit mindannyian ismertek személyesen vagy telefonon ,áru rendelésekor az Extremefit üzletéből,a Lurdy ház-ból  8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 30. - 22:31:45
Válasz #121
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mindent bele Junior!!!




 :-):-):: :-):-):: :-):-)::
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 30. - 22:39:27
Válasz #122
Nem elérhető

Junior


Sziasztok!

Hatalmas lázban égett az egész sereg a mérlegelésen!! Mindenki vizslatta a másikat és találgatott vajon milyen forma lehet a ruha alatt.... :o ;D
Utána jött a mérlegelés ami a pózgatyákban történt / amibe bele is kötöttek hogy a pánt oldalt nincs 2 cm-er, 10ből 10 embernél rossz volt/ itt már felmérhettük az ellenfeleket/sporttársakat..... hát vegyes érzelmekkel állok a classic body kategóriához!! Sokan voltunk de kb 5 ember súllyánál fogva nem fértbe és felrakták bodyba... ))=/  Valakinek jó a lába de rossz felül , valakinek meg fordítva .... vagy éppen úgy ahogy jó mindenhol de széles a dereka és rontja az arányokat , vagy éppen nem elég száraz!!!
Tehát minden a színpadon dől el és TÁMADNI kell !!!!

JA ÉS NEM UTOLSÓ SORBAN KIJELENTHETEM HOGY TÉNYLEG A MAGYAR LÁNYOK A LEGSZEBBEK ITT A NEMZETEK LÁNYAI KÖZÖTT IS MIND ARCBAN MIND TESTBEN!  ;D

Holnap verseny jheeeeeeee  @:-)

2007. November 30. - 22:40:18
Válasz #123
Nem elérhető

Junior


Köszi STEVE!!! Már töltök ezerrel....  :-oD

2007. December 01. - 12:30:47
Válasz #124
Nem elérhető

Telipó


Hajrá Hajrá Junior  :-! (:-)

2007. December 01. - 19:56:16
Válasz #125
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Gyors helyzetjelentés.

Juniorok

A junior lányok egyértelműen a mezőny legjobb gyakorlatait mutatták be. A két lány kategóriába össz kb 20-22 lány indul.
Gál Vivi nagy esélyes. Testben a "nemmagyar" lányok bizony mégis keményleckét adtak...de egyértelműen elvéreztek a szabadgyakikban. A kis kategóriában nagyon tetszett Méri Reni. Szerintem ő rendelkezett a csarnok legnagyobb szurkolótáborával is. Nagy Viki gyakija megint elbűvölt.

Junior Fitness: Vajda Zoli...testben szerintem valahol 3-4. hely környékén lehet. A gyakija sajna standard badis gyaki. Két fiatalember a kategóriában rosszul lett. Az egyik állítólag kicsit ittas is volt és lejövet a színpadról elájult majd esés közben felrepedt az álla így mentők látták el. Voltak jó gyakik itt is.

Junior Classic body: Simon Tomi ha eleganciát és szimmetriát nézek akkor verte a mezőnyt,ha tömeget és élességet akkor bizony még 2-3 ember befutó.Szerintem nagyon jó volt Tomi de bazi erős mezőnyt fogott ki.

Junior body -75

Jól felkészült mezőny

Junior body +75

Úúúú nagyon kemény mezőny....ezek az alig 20-21 éves srácok bizony messze felülmúlják a magyar felnőtt mezőny egy részét. Az egyiptomi,német és thaiföldi srác pl brutális.

2007. December 01. - 21:36:06
Válasz #126
Nem elérhető

ati75


A junior +75 kg-ban tényleg nagyon durva mezőny volt, alig bírtak magukkal a srácok a színpadon az elején..

2007. December 01. - 21:47:43
Válasz #127
Nem elérhető

Junior


Sziasztok! Vegyes érzelmekkel zártam az elődöntő napjait..... A kategóriám tavaly se volt gyenge de idén olyan szinten erősebb lett hogy 1-2 body-s inkább haláláig fogyasztott a pénteki mérlegelésre és szombatra visszatöltött 3-4 kilót , he nem többet... :o Mint ahogy Sztereo is mondta én is azt hallottam a bíráktól és szakmai tekintélyektől /Jhonny...stb/ magamról hogy arányosságban és eleganciában nyernem kellene de ha már a classic bodyban is a robbosztusságot nézik akkor 1-2 ember becsúszhat elém.... :-\ Na sebaj rajtam már nem múlik, holnap még nyomok egy szabadpózt ami remélem segít a dobogón való elhelyezkedésben!  ;)

2007. December 01. - 22:18:45
Válasz #128
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mindent bele Junior! 8-)
Sok sikert kíván a Gyurma Stáb :-):-)::

Hamarosan lesz egy kis meglepetés a számodra ;D

2007. December 01. - 22:32:44
Válasz #129
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Ha valaki tud dobjon már föl egy kis "helyzet jelentést" a Masters kategóriákról is  :).
Fitness Forma ,Női testépítés ?  :-):-)::

2007. December 01. - 22:35:33
Válasz #130
Nem elérhető

Men



2007. December 01. - 22:52:09
Válasz #131
Nem elérhető

Men



2007. December 01. - 22:57:20
Válasz #132
Nem elérhető

Men



2007. December 01. - 22:57:51
Válasz #133
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok! Vegyes érzelmekkel zártam az elődöntő napjait..... A kategóriám tavaly se volt gyenge de idén olyan szinten erősebb lett hogy 1-2 body-s inkább haláláig fogyasztott a pénteki mérlegelésre és szombatra visszatöltött 3-4 kilót , he nem többet... :o Mint ahogy Sztereo is mondta én is azt hallottam a bíráktól és szakmai tekintélyektől /Jhonny...stb/ magamról hogy arányosságban és eleganciában nyernem kellene de ha már a classic bodyban is a robbosztusságot nézik akkor 1-2 ember becsúszhat elém.... :-\ Na sebaj rajtam már nem múlik, holnap még nyomok egy szabadpózt ami remélem segít a dobogón való elhelyezkedésben!  ;)
Hú,én is nemrég értem haza.Hát ha még nincs késő,akkor gyorsan üzennék azoknak,akik így a magyar versenyekkel végezvén kényelmesen majszolgatják a jó meleg kandalló mellett a pacalt és másfajta ínyencségeket( :----),hogy ha tudnak mozduljanak meg holnap és ugorjanak ki Budakalászra,mert meg fog akadni a torkukon az első cupák..Lehengerlő mezőny jött össze minden kategóriában.Egyszerűen a szavam néha elakadt.De ezt láttam Barna Robin is és Kathy "Powerbécó" Béla is le-fel tologatta szemüvegét a meglepettségtől ;D.De tisztelem mindkettőjüket mert kijöttek hisz ezt a sportot csinálják és érdekli Őket,meg is beszéltük a dolgokat rendesen.
A junior lányok gyönyörűek voltak,eszméletlen gyakorlattal rukkoltak elő.A Méri Reninek üzenem,mivel,hogy még mindíg nem tudom hogy mi az a szuplé,ezért még mindíg nem tudhatom hogy a térde nyújtva volt e v hajlítva :-\.Jó ennyit a hozzáértésemről !+"%
A felnőtt nénik pedig olyan izmosak voltak mint ahogy az meg van,volt írva a nagykönyvben...
A juniorok...Már 75kg alatt is volt 2-3 komoly forma,de a plusszosoknál már kezedett elállni a lélegzetem.Korukat meghazudtoló tömeg és definíciót láthattunk.Valószínű,hogy a német fiú lesz a befutó és ukrán srác követi,bár ha az ukrán javít a döntőn a definícióján,még fordíthat.
Tudni kell az indulók számáról hogy a masters kategóriában kb 19O!!! versenyző volt.És nem a régi" emberkék,akik eljöttek ide is",hanem kib..ott komoly formák vonultak fel.Kategóriánként2o-25 induló volt.Kimagaslóak voltak a -8O kg,4O-49évig.Ezek az emberek beleértve a plusszos juniorokat magasan verték volna az ezévi egész magyar versenyző gárdát,még a Bélát is beleértve és jelenleg azt hiszem ezzel még Ő sem vitatkozna..Tele volt IFBB világ és európa bajnokkal...Holnap már lesznek eredmények,Juditnak köszönhetően jó képek (meg persze Men -nek)..Én is csináltam de nem nagyon tudtam a bírói székből nagyon pattogni.
Tehát lényeg a lényeg,aki tud ,az jöjjön ki holnap,mert ilyen versenyzőket ritkán látni,engem személy szerint nagyon motivál és a Powerbécón is ezt láttam,olyannyira hogy most meg is iszom egy dupla adag NitroTech Hardcore-t :-oD(hátha dupla akkora leszek)
Ja és szomorú lennék ha junior nem nyerne holnap.Lényegében szinte először láttam komolyabb formában.Az eleganciája kimagasló volt.Tipikus klasszikus body-s..Norbi,Te meg ne idegeskedj,van még pár éved beérni.. Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 01. - 23:03:09
Válasz #134
Nem elérhető

Men