2024. Június 16. - 08:26:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 68822 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2007. December 02. - 23:32:32
Válasz #165
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Junior Classicus Bodybuilding eredmények magyar részről:Lőrincz Norbert 6.,Simon Tamás 2. helyezett lett.Junior női bodybuilding:Vargha Viola 4.,a másik magyar női induló 6.helyezett. Łł=
Elnézést,de diktáltam telefonba az eredményt.Nagy volt a zaj.Simon Tomi 3. lett.Sajnos  nem klasszikus bodyként pontozták a kategóriát,hanem body buildingként.Nos azt megbeszéltük már Tomival,hogy a reális eredmény lehetett volna 2.Aki 1. lett nagyon száraz volt de a bírók itt háttérbe szorították az arányosságot és nagyban csak a definíciót tették előtérbe :-[.Ez már megesett többször amatőr body versenyeken
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 02. - 23:35:48
Válasz #166
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Komolyan Bubee.Ezzel nem viccelünk :-/--
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 02. - 23:36:24
Válasz #167
Nem elérhető

ati75


Szia Johny
Farkas Andi és Berkes Eszti hányadik lett? És az Elit versenyen kik nyertek?
Sajnos ma nem jutottam ki Budakalászra.

2007. December 02. - 23:36:43
Válasz #168
Nem elérhető

Bubee


Komolyan Bubee.Ezzel nem viccelünk :-/--

Hát ez sirály  :-O  :-){ Úgyis terveztem valamit Önnel  :-O  --)  @-o
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 02. - 23:39:49
Válasz #169
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
1.Megütöttem a lábujjam >:D
2.Magyar leányok
3.Magyar fiúk
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 02. - 23:41:46
Válasz #170
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johny
Farkas Andi és Berkes Eszti hányadik lett? És az Elit versenyen kik nyertek?
Sajnos ma nem jutottam ki Budakalászra.
Sajnos nem tudom.Egyenlőre csak a 6-os döntőbe került versenyzők nevét,listáját adták ki
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 02. - 23:43:50
Válasz #171
Nem elérhető

ati75


Köszi, ezek szerint haton kívül végeztek..

2007. December 02. - 23:49:27
Válasz #172
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ilyen picik nyitották meg a versenyt a bemutatójukkal Łł=
2.Volt néhány ország...
3.Ide dobjátok a darts-ot.Ő a nemzetközi doppinglabor főnöke..Át is tapogatja a versenyzőket a mérlegeléskor(olaj,syntol) :-p
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 02. - 23:54:14
Válasz #173
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A magyar csapat...
2.Mester és tanítványai ;)
3.Hőn áhított relikviák :-!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 03. - 00:06:36
Válasz #174
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
1.szépek (:-)
2.egy etalon oldalbeállás
3.Masters 9Okg dobogósai(4O-49 év)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 03. - 00:09:57
Válasz #175
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Masters 9Okg-os bajnok.Többszörös orosz és világbajnok Łł=
2.nehézsúlyú masters versenyző
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 03. - 00:19:27
Válasz #176
Nem elérhető

powerbeco


pár szó tőlem is a vébéről...
1. nem értem miért nem került be a 6ba farkas andi...nem  értem...én 3ba láttam.no de ez van...
2. Simon Tomi sajna harmadik, szerettük volna ha nyer..az első kettő rettentő szálkás volt, bár nem voltak olyan esztétikusak mint Tomi, de rossz felépítésünek egyáltalán nem mondhatók! súlyuk megvolt..ennyi..legközelebb jobb lesz! genetika fullos Tominak így no para, semmi letörés, nagy jövő!!!!
3. fitneszbe, juniorba láttam aránylag gyenge kategóriát, még döntőbe is láttam gyengén felkészült versenyzőt az elejéhez képest, de a masters body női, férfi és a masters női bodyfitness mindentüberallesvivőbrutálaztakurva volt.... élmény volt ott lenni..itt aztán látszott hol a tart a nemzetközi elit java! brutál, sokkoló, motiváló, nagyszerű!
4. junior testépítő kategória is überallesbrutál volt...a német 89es félelmetes fizikum,de igazából az első 6 mind az volt könnyűben és nehézben is...itt nem volt egy gyengén felkészült versenyző sem! felnőtt mezőnyt megszégyenítő fizikumok!!! 20 éves német fiú valszínű mindenkit verne idén hazánkban!
5. legnagyobb hatás rám a master testépítő női mezőny! élőben egészen más mint képeken! hihetetlen! nagyon felkészült versenyzők, az első 10 fullos!!! keresztszálkás combok, feszes éles fenék, iszonyat szárazság és izomzat és a lényeg hogy indez nőies keretek között! hallottam más véleményt is..no de hát egy bodysnak rom száraznak és k..va izmosnak kell lenni, ha ez nem nőies akkor ez van..de az tuti hogy a top6 nőciből 4nek még az arca is szép volt!!! kajak jól néztek ki férfi szemmel is, nem csak mint sportolóként nézve.... egyedül a 145öst láttam bazi férfiasnak! a többi hölgy nagyon elegáns és nőiesen megnyerő volt! várjatok keresek is képet..remélem visszadja hogy még vízhajtózott fejjel se voltak torzak a versenyzők...így szép a női testépítés...

2007. December 03. - 00:22:58
Válasz #177
Nem elérhető

powerbeco


no ez a master testépítő győztes új-zélandi nőci...fullos szerintem...no de kinek a pap kinek a papné!:)

2007. December 03. - 00:27:02
Válasz #178
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Rengetg mindent lehetne még írni.Véleményem szerint születtek igazságos és mint mindíg igazságtalan eredmények is,ami persze nem vigasztalja a "cserben hagyottakat".Megint volt aki megfizette a tanulópénzt és megint volt aki a megérdemeltebb helyezése helyett zsebre rakhatta azt.Remélem mindazok akik elégedetlenek a helyezésükkel nem hátrálnak meg a továbbiakban,hanem még motiváltabban töretlenül tapossák maguk számára a bajnoki cím felé vezető utat.Gratulálok a verseny résztvevőinek,szervezőinek,háttérembereinek,vesenyzőt felkészítő edzőknek Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
És még utoljára,de elsősorban a 6O év feletti Masters versenyzőknek,hiszen sem testükön,sem mozgásukon nem látszott a kor.(Egy 65 éves versenyző még egy cigánykereket is dobott).Ebben a kategóriában többen rá cáfoltak arra,miszerint a Dream Tan 1 krém totál szar színt csinál és elfedi a rostokat.Én úgy láttam 6O év felettieknél,hogy többen is ezzel voltak lekenve és olyan mély rostok látszódtak még a 1O.sorban is hogy az már szinte fizikai lehetetlenség.Tehát Uraim!Mindent meg lehetett eddig a pillanatig magyarázni,hogy a barnítókrém hogy elfedi a száraz rostokat.Nem fedi el ,ezek az igazán mesterei a body buildingnek erre csúnyán rácáfoltak most.Tiszteletem küldöm feléjük és meghajlok előttük :-){ :-){ :-){ :-){
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 03. - 00:27:22
Válasz #179
Nem elérhető

powerbeco


a negyedik helyezett orosz versenyző..ja előzetes jóslatom nem jött be egy helyen, nem a 141es nyert hanem a 150es..a többi klappol..