2024. Június 16. - 09:05:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 68834 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. December 03. - 22:19:51
Válasz #195
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. December 03. - 22:20:37
Válasz #196
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. December 03. - 22:34:13
Válasz #197
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Na itt dagadt a májam,mert én mentem oda hozzá egyfotóért,aztán megismert (fogalmam nincs hogy honnan) és Ő is hívta az ismerőseit és mondogatta: Jánosz Lantosz,Jánosz Lantosz ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 03. - 22:39:54
Válasz #198
Nem elérhető

sasa


Szia Laci!

Mikor ébredsz már fel? Hol érdekli ezeket, hogy ki hol végez. A lényeg megvolt, mert megint kaptak egy medált és ez számit. Az indulók felkészültsége valóban ötös volt, de ilyen szarul szervezett világversenyt még nem láttam. Gratulálok minden Magyar résztvevőnek, mert nagyon ott voltak. Nem akarom ismételgetni a Magyar sportdiplomácia szinvonalát, mert aki nyitott szemmel jár az látja, hogy mi folyik itt. Én ezért vagyok mérges, mert a felkészülés időszakában hitegetik és hülyitik a válogatott tagjait, de a versenyen ott hagyják őket a szarban. A lényeg továbbra is az lesz, hogy mindig legyen pár ember akivel ki lehet menni a világversenyekre. Az indulókról nem mondanék semmit, talán csak annyit, hogy akit vasárnap láttam annak szívből gratulálok, mert mindent megtettek a sikerért és méltóan képviselték kis hazánkat. Egyedűl a Violára térnék ki. Szerintem most érte el azt az edzettségi szintet, hogy Fitness modelben nyugodtan indulhatna. Violát személyesen nem ismerem csak hallottam, hogy egy nagyon jó indulatú kedves lány. Értékelem a törkvéseit, de legyen okos kislány és ne engedje magát irányítani.
Remélem fogunk még látni Magyarországon teltházas versenyeket.
Visszatérve nagyon sajnálom Esztit és Farkas Andit, mert többet érdemeltek volna.

2007. December 04. - 12:48:43
Válasz #199
Nem elérhető

gurkha


Ha lehet --mivel én is kint voltam mint segitő--- én is értékelném a V.B-t,de csak a junior fitneszeseket mert csak ahhoz értek,TALÁN.!?Jó ez a duma,hogy cserben lettek hagyva meg hogy nem lejtett a hazai pálya meg ilyesmi DE egy dolgot ne felejtsünk el, az NEM a V.B-helyszinén derült ki hogy a legfontosabb pontozási szempont a test---egészen pontosa 2x van test és 1x van a gyaki forduló ---és ha ezt szem elött tartjuk akkor ha tetszik ha nem TELJESEN korrekt volt a végeredmény!!!Higgyétek el nekem is ugyanúgy fáj hogy ez lett a végeredmény,de sajnos reális volt.Nézzük egyesével a három döntőbe jutott lányt a test forduló szempontjából:Nagy Viki-nagyon jó genetika,de nagyon kevés izom--ezt egyébként a Huber István is tökéletesen igy látja.Lehet hogy ez most nem esik jól mindenkinek de attól még igaz.
Méri Reni--sajnos most ő pont abban a korban van amikor elkezdett nőiesedni és nem áltak még helyre arányosan a test részei.Nagyon jó genetikája van---emlékezzünk csak a 2-évvel ezelötti V.b.-re!!!!de sajnos most a fenék és a comb részen bizony gondok vannak.
Gál Vivi--szintén jó genetkia,sajnos itt is fenék és comb probléma.Ő már ki fejlődött nö ezért nála már nem kell félni genetikája rossz irányban történő változásától.Viszont igenis több időt kell tölteni a body teremben!Emlékezzünk is csak milyen szuper formálya volt 2-3 éve!!
Összegzés:mind a három lány nagy tehetség,de most már az eddigi body edzésnél többet
kell végezni!
Emlékeztetőül 2x van test és csak 1x gyaki!!!!

2007. December 04. - 13:06:27
Válasz #200
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 04. - 13:22:23
Válasz #201
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ha lehet --mivel én is kint voltam mint segitő--- én is értékelném a V.B-t,de csak a junior fitneszeseket mert csak ahhoz értek,TALÁN.!?Jó ez a duma,hogy cserben lettek hagyva meg hogy nem lejtett a hazai pálya meg ilyesmi DE egy dolgot ne felejtsünk el, az NEM a V.B-helyszinén derült ki hogy a legfontosabb pontozási szempont a test---egészen pontosa 2x van test és 1x van a gyaki forduló ---és ha ezt szem elött tartjuk akkor ha tetszik ha nem TELJESEN korrekt volt a végeredmény!!!Higgyétek el nekem is ugyanúgy fáj hogy ez lett a végeredmény,de sajnos reális volt.Nézzük egyesével a három döntőbe jutott lányt a test forduló szempontjából:Nagy Viki-nagyon jó genetika,de nagyon kevés izom--ezt egyébként a Huber István is tökéletesen igy látja.Lehet hogy ez most nem esik jól mindenkinek de attól még igaz.
Méri Reni--sajnos most ő pont abban a korban van amikor elkezdett nőiesedni és nem áltak még helyre arányosan a test részei.Nagyon jó genetikája van---emlékezzünk csak a 2-évvel ezelötti V.b.-re!!!!de sajnos most a fenék és a comb részen bizony gondok vannak.
Gál Vivi--szintén jó genetkia,sajnos itt is fenék és comb probléma.Ő már ki fejlődött nö ezért nála már nem kell félni genetikája rossz irányban történő változásától.Viszont igenis több időt kell tölteni a body teremben!Emlékezzünk is csak milyen szuper formálya volt 2-3 éve!!
Összegzés:mind a három lány nagy tehetség,de most már az eddigi body edzésnél többet
kell végezni!
Emlékeztetőül 2x van test és csak 1x gyaki!!!!


Ez bizony így van és az értékelésemben ezt le is írtam. Szerintem az IFBB nemzetközi bírói (nem magyar bírók) nem is igazán tudnak különbséget tenni egy-egy elem nehézségi foka között. Tehát itt egy gyakiban egy szuplé vagy japánszaltó "csupán" egy showelem. Ez van! Nem nézik a szakember szemével hanem csak mint műkedvelők.

2007. December 04. - 13:33:07
Válasz #202
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ha lehet --mivel én is kint voltam mint segitő--- én is értékelném a V.B-t,de csak a junior fitneszeseket mert csak ahhoz értek,TALÁN.!?Jó ez a duma,hogy cserben lettek hagyva meg hogy nem lejtett a hazai pálya meg ilyesmi DE egy dolgot ne felejtsünk el, az NEM a V.B-helyszinén derült ki hogy a legfontosabb pontozási szempont a test---egészen pontosa 2x van test és 1x van a gyaki forduló ---és ha ezt szem elött tartjuk akkor ha tetszik ha nem TELJESEN korrekt volt a végeredmény!!!Higgyétek el nekem is ugyanúgy fáj hogy ez lett a végeredmény,de sajnos reális volt.Nézzük egyesével a három döntőbe jutott lányt a test forduló szempontjából:Nagy Viki-nagyon jó genetika,de nagyon kevés izom--ezt egyébként a Huber István is tökéletesen igy látja.Lehet hogy ez most nem esik jól mindenkinek de attól még igaz.
Méri Reni--sajnos most ő pont abban a korban van amikor elkezdett nőiesedni és nem áltak még helyre arányosan a test részei.Nagyon jó genetikája van---emlékezzünk csak a 2-évvel ezelötti V.b.-re!!!!de sajnos most a fenék és a comb részen bizony gondok vannak.
Gál Vivi--szintén jó genetkia,sajnos itt is fenék és comb probléma.Ő már ki fejlődött nö ezért nála már nem kell félni genetikája rossz irányban történő változásától.Viszont igenis több időt kell tölteni a body teremben!Emlékezzünk is csak milyen szuper formálya volt 2-3 éve!!
Összegzés:mind a három lány nagy tehetség,de most már az eddigi body edzésnél többet
kell végezni!
Emlékeztetőül 2x van test és csak 1x gyaki!!!!
Ok,2szer test egyszer gyaki...És a -163cm junioroknál,az 5.helyezést elért román lánynak a testét hányszor vették figyelembe?0.5 ször?Ha a Méri Reninek és a Gál Viviennek segg-comb problémája van,akkor neki triplán,segg-comb-(orr) ))=/ problémája volt,mert mind a 3-ból dupla akkora volt mint a döntőbe került bármelyik magyar lánynak.Így viszont már egy hiba kapásból van,így hogy még nem is kerestem az esetleges részleteket 8-}.Most akkor hol is van a realitás? 0o0o0Tudom a Gál Vivi a pluszban volt,de a probléma vetítése végett tettem egybe őket,ha már itt elemezgetünk ne csak a magyar lányok hibáit vegyük górcső alá,hanem a jobb helyezéseket elért külföldi lányokét is..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 04. - 13:45:28
Válasz #203
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mindegy lényeg a lényeg...Jövőre minden lánynak oda kell tenni magát.Ez a mostani verseny jó volt arra,hogy rádöbbenjenek ők és az edzőik,hogy dupla mennyiségű munka és kitartás kell nekik és edzőiknek,mert egy esetleges következő világ versenyen CSAK MAGUKRA-EGYMÁSRA SZÁMÍTHATNAK,nem fogják megkapni azt a kis pluszt amit az ellenfeleik megkapnak mindíg,évről évre.Sebaj,innen lesz szép fordítani és eredményesnek lenni..Pihenjetek aztán HAJRÁ. :-):-)::Cél: a még meglévő hibák korrigálása.Egyébként ma elkészítem a verseny beszámolómat és hogy ne legyen több vita,a fitness-hez felkértem egy valódi hozzáértő személyt ,hogy ő hogya is látta.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 04. - 13:47:20
Válasz #204
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kata! Kata! Kata!  ;D

Várom a beszámolót...mindkét részről.

Ugye mindjárt kész?  @-o ;D

2007. December 04. - 14:15:23
Válasz #205
Nem elérhető

gurkha


Köszi Johnny a bizalmat én tényleg csak egy hülye vagyok aki össze-vissza beszél és semmi közöm a fitnesshez--legalábbis szerinted--ezt is lehet csinálni csak akkor jövőre megint más lessz a hibás?????Az általad emlitett román lány helyezése---még ha lehet is benne valami amit mondasz hogy nem volt reális---szerinted akkor talán bejutott volna valaki a magyarok közül a háromba???Nem másokkal kéne foglalkozni,hanem saját magunkal főleg amig van min javitani de ha te szerinted minden rendben van akkor szerintem viszont nagy a baj!!
Itt megemliteném mégegyszer hogy nem saját magunk ellen vagyok,sőt mindegyik versenyzőt imádom,de el kell fogadni hogy ez reális eredmény volt és júniusban az E.B.-meg kell mutatni hogy hogyan is kell ezt csinálni!!!!
Üdv:egy hozzá nem értő!

2007. December 04. - 14:15:56
Válasz #206
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Írtam a hozzáértésről:

A Nagy Viki és Méri Reni kategóriájában az első három helyezett gyakija pontozás alapján sokkal anyagerősebb volt. Na ez vicc!  ˝=/ ;D

Gál Vivi is "csak" a 3. legerősebb gyakit csinálta.  ;D


Oszt mi alapján?


2007. December 04. - 14:28:10
Válasz #207
Nem elérhető

gurkha


Ebben igazad van hogy a gyaki pontozás  egy kicsit érdekes de sajna a birók legtöbbje a test pontszámot teszik át a gyakira is---vagy legelább is hasonlót--- éppen ezért mondom hogy komolyabban kell a test fordulóra felkészülni hogy ott minket jegyezzenek meg!!!Sajnos igaza van a Nagy Vikinek--nem kell olyan hű de komoly gyaki hanem inkább hű de komoly test!Ez van,de a Viki legalább már látja ezt.Sajnos hiába siránkozunk---egyébként nekem sem tetszik ez az irány---de ez van,és attol hogy megprobálunk mindenbe belekötni attol ez nem fog magváltozni!!

2007. December 04. - 14:33:51
Válasz #208
Nem elérhető

BrianB


Szerintem a fitnessben is kezd oda jutni a dolog, hogy a gyaki már csak formalitás. Az Olympián is ezt látni. Ami valamilyen szinten talán nem is baj, hiszen egy felnőtt (+18) nő már nem rendelkezik olyan rugalmassággal mint egy "kislány", tehát nagyon nagy a sérülésveszély. Az Olympián Kim Klein-en kívül nem nagyon mer senki ugrani szuplét, de még szaltót se sokat látni. A gyaki inkább már csak a testforduló utáni nem egyértelmű helyezéseket dönti el (talán). Ha fordítva lenne akkor a Nagy Viki agyonvágta volna az egész mezőnyt, de mivel fordítva van így az első két lány nyert simán (a Kallayova szerintem elég sok hibával teli gyakival lett második). Mondjuk én aztán tényleg nem vagyok szakértő, csak amolyan "műkedvelő" ;D

2007. December 04. - 14:37:00
Válasz #209
Nem elérhető

gurkha


 :-)!!!!SAJNOS jól látod a dolgot!