2024. Június 16. - 09:44:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 68842 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 06. - 19:30:38
Válasz #240
Nem elérhető

Bari


Ha jól tudom, akkor az Andi mellett jobbra lévő vörös lány lett a kategória 3. helyezettje, felsőtestben talán még közelíti Andit, bár uton nem éri, de lábban Andi fényévekkel jobb.. Ennyit erről a bíráskodásról, ha benne lett volna a 6-os döntőben és ott akárhányadik lesz, na egye franc, ez van, de felháborító és szakmai analfabétizmus szerintem hogy 12. helyre tették.
Fel a fejjel Andi, ott voltál a dobogón, csak a "nagy szaktekintélyek" érdekei mást kívántak.. =/+'
Én nem voltam kint a versenyen, de a képek alapján Andi magasan a legjobb!!!! Annyira fel vagyok most háborodva! :( :(

2007. December 07. - 12:51:39
Válasz #241
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy kis junior női testépítés:

Az első képen az első helyezett

A többi kép a magyar lányokról készült.  :-! :-)!

2007. December 07. - 12:55:37
Válasz #242
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
God-nak küldöm.

Kacsó Blanka  ;)

2007. December 07. - 13:01:35
Válasz #243
Nem elérhető

hopika


Azé' nem kellene a God-nak kisajátítania a szép lányokat... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 07. - 15:26:04
Válasz #244
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. December 08. - 00:45:56
Válasz #245
Nem elérhető

gijane2


Szeretném megköszönni mindenkinek a gratuláló és biztató üzeneteket,baromi jól esett-örülök hogy ennyien érzik úgy hogy jobb helyezést érdemeltem volna.
Én azt gondoltam h nem nyilvánítok véleményt a versenyről,bíztam benne h ezt megteszik olyanok akiknek a szava talán többet ér mint az enyém-nem akartam megint azt kapni h én mindig elégedetlen vagyok,nekem semmi nem jó.
Remélem lesz még alkalmam bizonyítani és akár dobogós helyet is elhozni nemzetközi versenyen.
Mégegyszer köszönöm szépen.Farkas Andi. :-!
andi

2007. December 08. - 13:16:18
Válasz #246
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Ha elolvassátok az ifbb.hu-un Aradczki Zita pont azzal dicskedett, hogy a nemzetközi versenyeken neki osztották ki a rigisztrációnál a ruhák ellenőrzését és nagyon szigorúan kell fellépnie. Kérdem én a következettesség csak a Magyar versenyzőkre vonatkozik? Ez megint azt bizonyitja, hogy csak bábuk a világszövetség tagjai közt. Megint sikerült nevetségessé tenni a versenyzőinket + persze önmagukat.
Én is sajnálom Andit, mert valóban a döntőben lett volna a helye. Jó lenne tudni, hogy Székely Mónit is ilyen zárt ruhába rakatták, vagy neki több esze volt?


Hát igen egyesek (főleg sajna a bírák ) fel sem tudják mérni ,hogy egy rossz szabású ruha mennyit tud rontani még egy hibátlan alakon is !
Én pl megszüntetném az IFBB szabályai közül ezt a kötelező telibugyis  :----  bikinifazont.

Két kép  :) ;)

Andi 2007 Superbody
Blanka 2066 MB. ............"kissé" jobban néznek ki így pedig nem a formán múlott .........

2007. December 08. - 18:22:04
Válasz #247
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pár friss kép a junior világbajnok német srácról

2007. December 08. - 18:26:04
Válasz #248
Nem elérhető

endre66


Arányait tekintve mindenki látja a hibáit, de azért  Łł=.
De csúnya spárga!

2007. December 08. - 18:28:16
Válasz #249
Nem elérhető

tomi


én is csak az első képet tenném fel az iwiw-re a helyébe. De amúgy  :-){
Up the dose, lift the most!

2007. December 08. - 19:11:51
Válasz #250
Nem elérhető

Junior


 jó-jó élőben nagydarab volt az tény és ezért mindenki el volt ájulva a német kollégától......
De arányosságban és izom minőségben szerintem nem volt egy világbajnok fazon.... ::)
Legalább is én biztos hogy többet akarnék kihozni magamból ha már "ezen a szinten "  űzném a felkészülést.....

Vagy lehet hogy csak én vagyok ilyen maximalista és illreális fizikumot várnék 20 éves emberkéktől  ???????  ::)

De azt azért hozzá tenném hogy voltak ott olyan  19 -20 éves formák hogy tátva maradt a szám!!!! :-O

2007. December 08. - 20:45:57
Válasz #251
Nem elérhető

Men


A bodybuilding.hu helszínen lévő és általam fellelt képviselői

2007. December 08. - 20:59:34
Válasz #252
Nem elérhető

Men


Székely Móni és edzője Fejős Csaba (középen). Csabát már több mint húsz éve ismerem. Középiskolás koromban suli után leckeírás helyett az edzőteremben töltöttem az időt, ahol Csaba már a "nagyfiúk" közé tartozott. Mi meg tűkarú pilinckák összesúgtunk a háta mögött hogy "húúúezbiztosanproteintszed" :-) Csaba ha jól emlékszek még Johnnyval is versengett a helyezésekért 68 kilóban a kilencvenes évek elején.

2007. December 09. - 00:30:05
Válasz #253
Nem elérhető

sasa


Ez is a c vitamintól lett junior világbajnok!!
Csak az a nevetséges, hogy ezek orvosi felügyelet mellett és edzőtáborokban koxolnak és nem a keritésen átugrálva menekülnek a versenyeken, mert a szövetség vezetése rájuk küldi az ellenőröket. A mi okosaink ezzel tönkre tették a Testépítést és az Erőemelést is Magyarországon.  A két fő muftit össze lehetne zárni, de azt elfelejtették, hogy fénykorukban marékszámra szedték a nerobolt.

2007. December 09. - 00:34:08
Válasz #254
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Arányait tekintve mindenki látja a hibáit, de azért  Łł=.
De csúnya spárga!

Én speciel csakis hibákat látok fejlődőképes izomtömeggel árnyékolva...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."