2024. Június 16. - 08:50:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 68829 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2007. December 09. - 18:28:46
Válasz #255
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hungarian Elite Grand Prix eredményei:

Elite Modell:  1. Oláh Noémi  50 000 Ft pénzujtalomban és MULTIPOWER ajándékcsomagban részesült 

Elite Classic Bodybuilding:  1. Frész Ferenc  50 000 Ft pénzujtalomban és MULTIPOWER ajándékcsomagban részesült, valamint jogot szerzet a 2008. évi Classic Bodybuilding VB-n való indulásra 

Elite Bodybuilding:  1. Berkes László  50 000 Ft pénzujtalomban és MULTIPOWER ajándékcsomagban részesült, egyben meghívást kapott Rafael Santonjától az Arnold Classic versenyre

 :-)!

 

2007. December 09. - 18:34:40
Válasz #256
Nem elérhető

Jordan


  1. Berkes László  50 000 Ft pénzujtalomban és MULTIPOWER ajándékcsomagban részesült, egyben meghívást kapott Rafael Santonjától az Arnold Classic versenyre

 :-)!

 


 :-):-)::
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 09. - 19:06:30
Válasz #257
Nem elérhető

endre66


Arányait tekintve mindenki látja a hibáit, de azért  Łł=.
De csúnya spárga!

Én speciel csakis hibákat látok fejlődőképes izomtömeggel árnyékolva...

Még szép, hogy te így látod.
De én egy giliszta vagyok, emiatt nem írhatom, hogy szutyok. :-){

2007. December 09. - 21:08:15
Válasz #258
Nem elérhető

Men


A fotósok egyik kedvence

2007. December 09. - 21:11:41
Válasz #259
Nem elérhető

Men


Gyerekek, dolgozatírás közben nem puskázunk a padtársunkról! Szét lesztek űltetve egymás mellöl!!

2007. December 09. - 21:27:23
Válasz #260
Nem elérhető

Men



2007. December 09. - 21:32:32
Válasz #261
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Székely Móni és edzője Fejős Csaba (középen). Csabát már több mint húsz éve ismerem. Középiskolás koromban suli után leckeírás helyett az edzőteremben töltöttem az időt, ahol Csaba már a "nagtem ˝=/yfiúk" közé tartozott. Mi meg tűkarú pilinckák összesúgtunk a háta mögött hogy "húúúezbiztosanproteintszed" :-) Csaba ha jól emlékszek még Johnnyval is versengett a helyezésekért 68 kilóban a kilencvenes évek elején.
Így igaz.68kg-ban 2szer is versenyeztünk.Ő volt abban az időben az egyik esélyes  magyar bajnoki címre.Fel néztem rá..Meglepetésemre mind a kétszer sikerült Őt legyőznöm.Tök jókat dumáltunk abban az időben verseny közben,a szünetekben.Aztán én a Koko Gym-hez kerültem és évek múlva már nem fogadta a köszönésemet.Próbáltam többször is,azt hittem nem ismert meg,de soha nem jött válasz.Lehet hogy ez a klub-omnak szólt és nem nekem,de később már nagyon kellemetlen volt,hiszen a Székely Móni fitness edzője a klubom beli Koós Kata volt,Ő csinálta a gyakiját,amit a versenyeken előadott,tehát hozzánk járt a tanítványa..mégsem jött össze a köszönősdi..Ez van.Nem kötelező az etikett.Mint versenyzőt továbbra is tisztelem,de mint embert valahogy nem értem ˝=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 09. - 21:36:58
Válasz #262
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Arányait tekintve mindenki látja a hibáit, de azért  Łł=.
De csúnya spárga!

Hú,tényleg ronda spárga.Szerintem a srác nem örült a képeket látván,mert egyáltalán nem így nézett ki a színpadon élőben.Ő volt pl az egyik aki a Kathy Bécit kétségbe ejtette.És még az állandó nagy kritikus,Barna Robi sem hurrogta le
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 09. - 23:26:22
Válasz #263
Nem elérhető

powerbeco


higgyétek el élőben teljesen más volt!
karban látszott, hogy erőúseödnie kell, de strukturális hiba nem látszott a színpadon szinte semmi..a képek nagyon szarok!!!
mint ha nem is ő lenne!

2007. December 10. - 06:48:11
Válasz #264
Nem elérhető

izomboy


A fotósok egyik kedvence

Egy igazi Bajor favágó :)

 @:-)
Micsoda egy búra:) faszán ki lett gyúrva:) @-o

2007. December 10. - 14:51:23
Válasz #265
Nem elérhető

Men


Esztinek nem gyenge ellenfelei voltak, meg kell hagyni..

2007. December 10. - 16:39:14
Válasz #266
Nem elérhető

Raptor


Szerintem Eszternek a háta javult  hatalmasat erre a versenyre!  @:-)

Men ha a férjéről volt hátsó bicpsz képed, talán  Eszterről is mutathatnál nekünk  :-){

Köszike  :-OO

2007. December 10. - 16:46:40
Válasz #267
Nem elérhető

Raptor


Pár érdekesség!!!!
Ezek a képek a Due Torri-n készültek, nézzétek meg, mintha lenne pár egyforma arc!
Őket nem tiltotta el az olasz szövetség? Csak nálunk tiltják el aki ott is indul???????????????
Ezek szerint más szbályok vonatkoznak a magyarokra

2007. December 10. - 17:33:48
Válasz #268
Nem elérhető

sasa


Szia Raptor!

Elmondom neked, hogy nem csak versenyzők voltak mind a két helyszínen, de kint ügyködő bírok is jelen voltak Budapesten.
A Szlovák Fitness világbajnokok meg NABBA és WABBA versenyeken vesznek részt. Érdekes módon őket senki sem bünteti. A doppinggal kapcsolatban csak annyit, hogy voltunk más nemzet versenyzői is, és ott megkérdezi világverseny elött a válogatott orvosa, hogy mikor akarsz pisilni. Érdekes nem?

2007. December 10. - 17:43:26
Válasz #269
Nem elérhető

Men


Esztiről egyenlőre csak ez van hátulról és nem túl jó szögből. Még mindig van egy jelentős mennyiségű kép, ami feldolgozásra vár.