2024. Június 16. - 08:03:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 68813 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. December 10. - 18:07:46
Válasz #270
Nem elérhető

sasa


Én nem láttam Esztit a világbajnokságon, mert csak vasárnap voltam kint, de a képek alapján élete legjobb formályát hozta. Talán a comja és hasa fedettebb volt a tőle megszokottól, de ennél sokkal, de sokkal előrébb kellett volna végeznie. 

2007. December 10. - 19:24:29
Válasz #271
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Én úgy tudom senki sem kapott eltiltást az olasz versenyért
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 10. - 19:53:47
Válasz #272
Nem elérhető

sasa


Valóban!
Elöszőr úgy volt, hogy Hubi kijelentette, aki elindul az tiltást kap. De miután az Olasz elnök ezt másképp gondolta így ő is visszavonta.

2007. December 10. - 20:14:36
Válasz #273
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Én úgy tudom senki sem kapott eltiltást az olasz versenyért

Így van. Csak dícséretet és biztatást kaptunk. De valóban egy ilyen rosszindulatú pletyka előzte meg az egészet az eltiltásról szóló történetekkel.  ;D

Természetesen a szövetség ezután sokkal rugalmasabban fogja ezeket a versenyzéssel kapcsolatos dologokat is kezelni,hisz mindenkinek az az érdeke hogy sokan legyünk,és a környező országokhoz hasonlóan a versenyzők érdekeit helyezzük előtérbe.

Jaj de szép jövőképet festettem. Łł= ;D

2007. December 10. - 20:27:14
Válasz #274
Nem elérhető

fastor


Én úgy tudom senki sem kapott eltiltást az olasz versenyért

Így van. Csak dícséretet és biztatást kaptunk. De valóban egy ilyen rosszindulatú pletyka előzte meg az egészet az eltiltásról szóló történetekkel.  ;D

Természetesen a szövetség ezután sokkal rugalmasabban fogja ezeket a versenyzéssel kapcsolatos dologokat is kezelni,hisz mindenkinek az az érdeke hogy sokan legyünk,és a környező országokhoz hasonlóan a versenyzők érdekeit helyezzük előtérbe.

Jaj de szép jövőképet festettem. Łł= ;D

remélhetöleg valóra is válik :-\
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 12. - 17:48:21
Válasz #275
Nem elérhető

cukor


Helló.
A junior női body fitness -163cm ről nincsenek fotók (VB)?
Dórika

2007. December 12. - 22:25:42
Válasz #276
Nem elérhető

gurkha



2007. December 13. - 15:46:43
Válasz #277
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szerintem Eszternek a háta javult  hatalmasat erre a versenyre!  @:-)

Men ha a férjéről volt hátsó bicpsz képed, talán  Eszterről is mutathatnál nekünk  :-){

Köszike  :-OO


Itt tudsz nézelődni  @:-)
http://www.rendezvenyfotozas.hu/gallery.php?id=16536&pid=389800#nav

2007. December 14. - 22:33:13
Válasz #278
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. December 14. - 23:02:22
Válasz #279
Nem elérhető

sasa


Zsolt te direkt idegesitesz minket ezekkel az írásaiddal?

2007. December 14. - 23:26:00
Válasz #280
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sziasztok!

Mivel közeleg a Karácsony, kedveskedni szeretnénk nektek azzal, hogy már most letölthető
a decemberi adás és nem is akárhogy, DVDHD MINŐSÉGBEN!

www.gyurma.net

Kellemes mozizást.

 


2007. December 15. - 13:24:17
Válasz #281
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolt te direkt idegesitesz minket ezekkel az írásaiddal?

Sasa! Pártatlanul minden irányból infót adunk a vb-ről.  ;D
A Nagy Viki pedig megérdemli a népszerűsítést mert nagyszerű versenyző!  ;) :-)!


Ui:De már nem lesz több oké sasa?  ;D

2007. December 15. - 14:06:06
Válasz #282
Nem elérhető

sasa


Szia Zsolt!

A VIKi meg is érdemli, mert nagyon jó.
Lehet, hogy te független vagy, de nézd meg a médiában csak a Huber versenyzői vannak jelen. De igérem most írtam utoljára ide, mert tudom itt rengeteg Hubi barát van és nem szeretnék senkivel sem ellentétbe kerülni miatta. Azt meg bocsássátok meg nekem, hogy van, vagyis volt saját véleményem róla.

2007. December 15. - 14:11:49
Válasz #283
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Zsolt!

A VIKi meg is érdemli, mert nagyon jó.
Lehet, hogy te független vagy, de nézd meg a médiában csak a Huber versenyzői vannak jelen. De igérem most írtam utoljára ide, mert tudom itt rengeteg Hubi barát van és nem szeretnék senkivel sem ellentétbe kerülni miatta. Azt meg bocsássátok meg nekem, hogy van, vagyis volt saját véleményem róla.

Hol van itt rengeteg hubi barát? Ennek az oldalnak semmi köze hubihoz és valószínüleg soha nem is lesz!

Az meg, hogy kinek a versenyzói vannak médiában mindig is attól fog függni, hogy ki milyen kapcsolatot tud építeni a különböző médiákkal(és persze a pénztől is függ). A média megjelenés soha nem a vágyaidtól fog függni sehol a világon.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 15. - 14:22:46
Válasz #284
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sasa! Írj mert szeretjük ha írsz!  :-)!
Itt nincs olyan hogy hubipárti vagy nem hubipárti. A médiában én látni szoktam Simon Tomit,Tozót is...Berkes Lacit is. A média? Az rtl-re gondolsz? Nálam a média a Gyurma...+...a bodybuilding.hu....Pump & Flex.

De egyébként pont a versenyzőm Boldizsár Dorisz lesz az akit Bara Csabáék kiválasztottak "reklámarcnak".Dorisz volt az akire az rtl sportklubb is lecsapott.

Tehát semmi ilyen nincs hogy ki, kivel van....ez a fórum arról híres.  (:-)