2024. Május 23. - 11:40:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231798 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 28. - 22:30:16
Válasz #1020
Nem elérhető

hummerdikk




2009. Október 28. - 22:48:40
Válasz #1022
Nem elérhető

DODO



2009. Október 30. - 08:49:57
Válasz #1023
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 01. - 15:21:41
Válasz #1024
Nem elérhető

Army


Szia mester !
segitségte lenne szükségem!

a helyzet a következő :
17éves, 186centi magas , jelen pillanatban 100kilós srác vagyok

perpillanat csinálom a fogyokurámat , lipo6xel , és 2000mgos l carnitinnel, ha igy haladok meglesz a 88kilós álomsulyom.

namost én arra gondoltam hogy fogyokura után csinálnék 1 kis tömegelést amihez a segitségedet kérném :

1 hónap   : musclebuilding stack - 
                mhp activite sport

2hónap :
gaspari sizeon  -
N.O - Plasmacore

3hónap:
 Dymatize Super Amino - 500 tabletta 


végig : glutamine sr 

végül : ez nem kevés pénzbe fáj, és nemtudom mit várhatok ettöl.  azon gondolkodom hogy ennyi pénzér esetleg vmi hatásosabb erősebb  kombót is lehetne csinálni ebben kérném a segitségedet :

3honapos, max 4 honapos tömegelö tápkiegkura kellene nekem, ár - arány pénztárcabarát módón. és figyelembe véve hogy tesztoszteron , hormonos készitményeket nem szedhetek.
ötletek?

mély hódolatom  :-){  :-)-> ?:-/

2009. November 02. - 10:49:29
Válasz #1025

Akezdetfia

Vendég
Mester átnyálazná nekem ezt a pár sort?  :-OO

 /:-)

2009. November 02. - 21:31:55
Válasz #1026
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Elolvastam mindenki levelét,de kérek 1-2 napot a válaszokkal.Kimerítő volt számomra is a szombati verseny,ill.az addig elvégzett munka a srácokkal,mind fejben,mind fizikailag.Hamarosan összekapom magam és ahogy lesz időm-válaszolok...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 02. - 21:51:57
Válasz #1027
Nem elérhető

Pity


Én is küldtem korábban egy levelet ha lenne rá időd válaszolni azt megköszönném! :)

2009. November 02. - 21:52:57
Válasz #1028

Akezdetfia

Vendég
Elolvastam mindenki levelét,de kérek 1-2 napot a válaszokkal.Kimerítő volt számomra is a szombati verseny,ill.az addig elvégzett munka a srácokkal,mind fejben,mind fizikailag.Hamarosan összekapom magam és ahogy lesz időm-válaszolok...

Rendben, izgatottan várom a tanácsot  :-OO (remélem addigra nem eresztek pocakot)  #:-)   [:-o]

 /:-)

2009. November 03. - 00:06:55
Válasz #1029
Nem elérhető

God Vazzeg


Elolvastam mindenki levelét,de kérek 1-2 napot a válaszokkal.Kimerítő volt számomra is a szombati verseny,ill.az addig elvégzett munka a srácokkal,mind fejben,mind fizikailag.Hamarosan összekapom magam és ahogy lesz időm-válaszolok...

Rendben, izgatottan várom a tanácsot  :-OO (remélem addigra nem eresztek pocakot)  #:-)   [:-o]

 /:-)

Visszább veszed a CH-t és tuti nem  8-)

2009. November 03. - 00:23:03
Válasz #1030

Akezdetfia

Vendég
Elolvastam mindenki levelét,de kérek 1-2 napot a válaszokkal.Kimerítő volt számomra is a szombati verseny,ill.az addig elvégzett munka a srácokkal,mind fejben,mind fizikailag.Hamarosan összekapom magam és ahogy lesz időm-válaszolok...

Rendben, izgatottan várom a tanácsot  :-OO (remélem addigra nem eresztek pocakot)  #:-)   [:-o]

 /:-)

Visszább veszed a CH-t és tuti nem  8-)

Arra gondoltam én is, csak azt nem tudom hogy miből  ????... mert szénhidrát csak kajával megy be. akkor a kajámon kéne csökkenteni? de akkor meg a végén a tömegnövelésből diétázás lesz  :-Đ  amúgy még egy hónapja sem edzek és 10 centi jött fel derékban, szerintem az nagyon sok, nem?  :(

2009. November 03. - 09:08:36
Válasz #1031
Nem elérhető

God Vazzeg


Elolvastam mindenki levelét,de kérek 1-2 napot a válaszokkal.Kimerítő volt számomra is a szombati verseny,ill.az addig elvégzett munka a srácokkal,mind fejben,mind fizikailag.Hamarosan összekapom magam és ahogy lesz időm-válaszolok...

Rendben, izgatottan várom a tanácsot  :-OO (remélem addigra nem eresztek pocakot)  #:-)   [:-o]

 /:-)

Visszább veszed a CH-t és tuti nem  8-)

Arra gondoltam én is, csak azt nem tudom hogy miből  ????... mert szénhidrát csak kajával megy be. akkor a kajámon kéne csökkenteni? de akkor meg a végén a tömegnövelésből diétázás lesz  :-Đ  amúgy még egy hónapja sem edzek és 10 centi jött fel derékban, szerintem az nagyon sok, nem?  :(

A kajád gondolom nem csak CH, hanem fehérje és zsír is. Ha csökkented a CH-t, és növeled a fehérjét, nem fogsz ilyen mértékben zsírosodni. De ez Johnny topikja, szóval majd ő megmondja a tutit  /:-)

2009. November 03. - 09:51:43
Válasz #1032

Akezdetfia

Vendég
Elolvastam mindenki levelét,de kérek 1-2 napot a válaszokkal.Kimerítő volt számomra is a szombati verseny,ill.az addig elvégzett munka a srácokkal,mind fejben,mind fizikailag.Hamarosan összekapom magam és ahogy lesz időm-válaszolok...

Rendben, izgatottan várom a tanácsot  :-OO (remélem addigra nem eresztek pocakot)  #:-)   [:-o]

 /:-)


Visszább veszed a CH-t és tuti nem  8-)

Arra gondoltam én is, csak azt nem tudom hogy miből  ????... mert szénhidrát csak kajával megy be. akkor a kajámon kéne csökkenteni? de akkor meg a végén a tömegnövelésből diétázás lesz  :-Đ  amúgy még egy hónapja sem edzek és 10 centi jött fel derékban, szerintem az nagyon sok, nem?  :(

A kajád gondolom nem csak CH, hanem fehérje és zsír is. Ha csökkented a CH-t, és növeled a fehérjét, nem fogsz ilyen mértékben zsírosodni. De ez Johnny topikja, szóval majd ő megmondja a tutit  /:-)

Köszi  ;-oo-; úgy néz ki akkor vissza kell térnem a kaják méricskélésére, ha nem akarok pár hónapon belül röfögni  :D

 /:-)

2009. November 19. - 19:31:50
Válasz #1033
Nem elérhető

Ragad0z0


Szia Johnny !

Melleddzessel kapcsolatban lenne egy kis problemam...
Hetfon eddzettem mellet :
1. Fekvenyomas Dontott padon 45 fokon
2. Fekvenyomas
3 . Kabelkeresztezes

Aztan masnak , ami azota is tart , elkezdett fajni az elulso deltam mindket oldalon amit eddig nem tapasztaltam. Lehet ez attol hogy a Dontott pados nyomast most 45 fokon vegeztem ? Mivel regen inkabb 30 fokon szoktam nyomni.
Szerinted mi lehet problema ill. a fajdalom oka ?
Valaszodat elore is nagyon koszonom !!!

2009. November 29. - 12:00:19
Válasz #1034
Nem elérhető

Cressler


Szia Johnny!

A hátizom belső részére, ezen belül is főleg a felső,  csuklya alatti, melleti területre milyen gyakorlatokat javasolsz?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!