2024. Június 16. - 05:43:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232546 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 22. - 18:59:18
Válasz #165
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hello Jonny. Szeretném az edzéstervemet megosztani veled, hogy véleményed szerint jó-e ez az edzés a tömeg növeléshez. Ha nem, akkor miben változtatnál?
Az első napom:
mell-vízszintes padon 4x8
       45-fokos pad 3x8x10
       tárogatás csigás,vagy súlyzós 4x8x10
bicepsz-egyenes rúd 4x8, még mellé kalapácsos vagy scott pados 3x8x10
tricepsz-francia rúd hanyatt fekve 4x8, plusz csigás 3x12
has lábemelés, hasprés, stb
Második nap:
hát-húzószkodás 3x6, aztán csigán nyak mögé 4x8x10, és még evezés döntött törzzsel, vagy t-rúd
váll-nyak mögött nyomás 4x8, oldal emelés 3x8x12
láb-guggolás 6x8, láb nyújtás 3x8x10, láb hajlítás 3x8x10, befejezésként vádli 5x15
Ezután jön a pihenő nap, aztán kezdődik elölről. Ez a 4 napos programom.
Válaszodat elölre is köszönöm.

A az edzésfelosztásodban nem találok kivetni valót,hiszen annyi féle van és mindenkinek más jön be..A végzett gyakorlataiddal már inkább.Egyrészt kevésnek találom az edzésmunkádat,hiszen a legnagyobb izomcsoportokra is max 3 gyakorlatot végzel.
Másrészt egyálltalán nem edzed pl az alsó hátadat és a hátsódeltádat,ez a két izom is nagyon fontos egy arányos külsőhöz,hiányukban felborul a test egyensúlya,nembeszélve arról,hogy a gyenge alsó hát rengeteg sérülés kiváltója lehet.A csípő,a derék és a hátfájások nagy része abból adódik,hogy nincs meg a gerinc melletti "védelem".
Mindenképpen változtatni kellene az edzésterveden,rengeteg edzésterv leíródott már itt a fórumon,csak válassz magadnak egy szimpatikusat,ha nem találsz magadnak megfelelőt(akár felosztásban akár ciklizálásban),jelentkezz és kitalálunk valamit /:-)





.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 22. - 19:05:48
Válasz #166
Nem elérhető

tas


Üdv Mester!

Alsóhátra nem gond ha külön nem csinálok gyakorlatot? Mert a hátedzésemben nehéz T-rudas és döntött törzsű (125-105kg), illetve egykaros evezések is szerepelnek, és úgy érzem, hogy az alsó hát is megkapja a magáét..

2008. Január 22. - 21:00:24
Válasz #167
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
azért ezek a gyakorlatok már elég jól védenek,de ha egyszer mégis úgy gondolod,hogy az alsó hátadra is végzel külön mondjuk felhúzást(nem kell minden hátedzésen,elég ha csak minden2.,3.-on csinálod),sztem gyökeres változást fogsz tapasztalni a fizikumodban @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 22. - 23:13:13
Válasz #168
Nem elérhető

RolandFi



2008. Január 23. - 08:52:07
Válasz #169
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És az én kérdésem??? :-}
..ööö..bocs..mi is volt a kérdés?Valahogy átsiklottam felette :-[
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 23. - 09:02:11
Válasz #170
Nem elérhető

Bubee


És az én kérdésem??? :-}
..ööö..bocs..mi is volt a kérdés?Valahogy átsiklottam felette :-[

Nekem is vala egy ám  --) ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 23. - 15:20:47
Válasz #171
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hát akkor tegyétek ki a foltozni való batyut =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 23. - 15:23:11
Válasz #172
Nem elérhető

Bubee


Hát akkor tegyétek ki a foltozni való batyut =/+'

Én már kitettem  --) 8-}

Egy oldallal ezelőtt  ;D Amúgy ez lenne az:

Üdv Mester!

Egy olyan kérdésem lenne, h nagyon alacsony ch mellett mennyire lehet felemelni a zsírbevitelt? Egy ideje eleresztettem kicsit, tehát annyira nem figyelek rá, csak arra h jó minőségű legyen. Eddig nem vettem észre h akadályozna a fogyásban, de azért szeretném biztosan tudni h van -e valami jóhatovábbnemmész határ.

Egyébként most úgy 50-70 gramm környékén vagyok. Ez napi 3 tojássárgája és annyi olívaolaj amit a hús elkészítéséhez használok és nem napi szinten, de szoktam még mogyorót is enni, szóval néha abból is van.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 23. - 15:39:36
Válasz #173
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bocs,valahogy tényleg átsiklottam a két kérdés felett..
A zsírbevitellel a nagyon alacsony ch-bevitelnél érdemes jobban odafigyelni,de lényegesebb szerintem még az is hogy alacsony testzsír százaléknál.Mivel Te most alacsonyan tartod a zsírbeviteledet ezért jó ha odafigyelsz,de nem kell megrögzötten és túlságosan sok figyelmet szentelned neki.
Véleményem szerint amennyit most beviszel annak elégnek kell lennie ahhoz,hogy izomból ne veszíts.Ha néha nem eszed meg a tojásból bevitt zsírt,azt is helyettesítheted egy teáskanálnyi lenmagolajjal,bár én most azt tudtam meg hogy a legjobb zsír a hidegen sajtolt kendermag olaj.
Ha valaki tudja hogy hol lehet beszerezni szóljon,mert én bejártam érte a bio nagykereket,de sehol sem tudtak mit mondani róla
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 23. - 15:43:12
Válasz #174
Nem elérhető

Bubee


Bocs,valahogy tényleg átsiklottam a két kérdés felett..
A zsírbevitellel a nagyon alacsony ch-bevitelnél érdemes jobban odafigyelni,de lényegesebb szerintem még az is hogy alacsony testzsír százaléknál.Mivel Te most alacsonyan tartod a zsírbeviteledet ezért jó ha odafigyelsz,de nem kell megrögzötten és túlságosan sok figyelmet szentelned neki.
Véleményem szerint amennyit most beviszel annak elégnek kell lennie ahhoz,hogy izomból ne veszíts.Ha néha nem eszed meg a tojásból bevitt zsírt,azt is helyettesítheted egy teáskanálnyi lenmagolajjal,bár én most azt tudtam meg hogy a legjobb zsír a hidegen sajtolt kendermag olaj.
Ha valaki tudja hogy hol lehet beszerezni szóljon,mert én bejártam érte a bio nagykereket,de sehol sem tudtak mit mondani róla

Kötyi  :-){

Nem akarok hülyeséget mondani, de itt mintha láttam volna kendermagolajat is! Legközelebb ha arra járok benézek!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 23. - 15:49:19
Válasz #175
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Január 23. - 15:50:14
Válasz #176
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És az én kérdésem??? :-}
Á meg van!!!
Nos a vádli.Sokak gondját írtad le.Ez az az izomcsoport szerintem ahol legjobban érvényesülnek a "hozott génjeink" és a genetikánk.Mivel használjuk egész nap szinte (futás,gyaloglás,séta,kardió),ennél fogva terhelésnek tesszük ki a nap folyamán.
Akinek alapból nagy vádlija van,annak szinte csak rá kell dolgoznia és meg is vannak az arányai,aki nem így van annak igenis vért kell izzadni a fejlődésért.Gondolok itt az erőltetett ismétlésekre,súlycsökkentés elvére,mammutsorozatokra,szuperszettekre.Ennek az izomcsoportnak az edzésére szokták azt mondani,hogy "nagy súllyal-sokat"  .Ha megnézel pár profit(Troy Alves,JOJ...),biztos vagyok benne hogy nem lustaságból nincs még arányban a vádlijuk a fizikumukkal,de ne add fel,hisz semmi sem lehetetlen ;)  Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 23. - 15:55:05
Válasz #177
Nem elérhető

lawes


Ha valaki tudja hogy hol lehet beszerezni szóljon,mert én bejártam érte a bio nagykereket,de sehol sem tudtak mit mondani róla
Üdv Mester!

A Herbaházból is be lehet szerezni, ha jól emlékszem a Solio kft. gyártja.

2008. Január 23. - 16:09:21
Válasz #178
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Rendeld...meg...: http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?shop_id=3487&cikk=NetBio_212903

A lustaság fél egészség!  ;D
Mekkora hülye vagyok,miért is nem gondoltam ez ügyben (is ) Rád... ˝=/.Kösziiiii!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 23. - 16:10:29
Válasz #179
Nem elérhető

RolandFi


És az én kérdésem??? :-}
Á meg van!!!
Nos a vádli.Sokak gondját írtad le.Ez az az izomcsoport szerintem ahol legjobban érvényesülnek a "hozott génjeink" és a genetikánk.Mivel használjuk egész nap szinte (futás,gyaloglás,séta,kardió),ennél fogva terhelésnek tesszük ki a nap folyamán.
Akinek alapból nagy vádlija van,annak szinte csak rá kell dolgoznia és meg is vannak az arányai,aki nem így van annak igenis vért kell izzadni a fejlődésért.Gondolok itt az erőltetett ismétlésekre,súlycsökkentés elvére,mammutsorozatokra,szuperszettekre.Ennek az izomcsoportnak az edzésére szokták azt mondani,hogy "nagy súllyal-sokat"  .Ha megnézel pár profit(Troy Alves,JOJ...),biztos vagyok benne hogy nem lustaságból nincs még arányban a vádlijuk a fizikumukkal,de ne add fel,hisz semmi sem lehetetlen ;)  Łł=

No,csak meglett az a fránya kérdés! 8-)
Köszi!! =/+'