2024. Június 16. - 09:20:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232586 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Október 23. - 10:12:20
Válasz #750
Nem elérhető

hopika


Jani!

Lesz akkor indulás?
Tegnap délután beszéltem utoljára Atival,akkor nekem azt monda,hogy nem valószínű,hogy elindulsz SB-n.DE,ha tényleg lesz ez a MOM-os dolog,akkor ott igen?
Válaszod előre is köszönöm.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Január 08. - 14:31:52
Válasz #751
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Halihó!
Elnézéseteket kérem,töröltem a megtelt postaládámat,úgyhogy ide lehet kérdéseket feltenni ...Légyszi ne az e-mail címemre küldjetek mert azt másra és másra használom..Köszönöm :-){
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Január 15. - 21:08:28
Válasz #752
Nem elérhető

H. Laci


Jhonny nekem egy olyan gondol lenne hogy guggoláskor rendesen érzem a lábam minden de ahogy vissza rakom a rudat utána érzek valamit a gerincemben nem fájdalom hanem a súly ahogy ránehezkedett a gerincemre és összenyomta a csigolyákat de nem sokáig érzem csak 1-2 percig és kész
természetes ez? mit csinálják?
jó tudom nem vagytok látnokok de hátha van valakinek ilyen tapasztalata
még kezdő vok csak 1hete edzek de a lábam az mindig erősségem volt és a testulyom majdnem 50%ával tudtam guggolni (nem volt full intenziv mert mostmég tudom hogy nem szabad, tehát nem olyan üvöltős szemkiugrasztosra sikeredett csak ilyen kicsit durvább átmozgatás volt) vagy ez alap  slap hogy érzed guggolás után a csigolyák összenyomódását?
köszi

2009. Január 17. - 21:17:38
Válasz #753
Nem elérhető

Tus


Szevasz Johnny!
SegÍts megválaszolni nekem egy kérdést.
A szervezetem a tojásfehérjét rántotta, vagy akár nyers formában tolerálja.
Amennyiben megpróbálom elfogyasztani a tojásfehérjét megfőve gyomor rontást kapok.
Tehát bármennyire is fontos tápanyag a tojásfehérj miután kicsapódik a
szervezetem képtelen megbÍrkózni vele.
Van elképzelésed mi okozhatja mindezt?
Tus
Köszi a választ
Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2009. Január 17. - 21:46:15
Válasz #754
Nem elérhető

Gabe


A szervezetem a tojásfehérjét rántotta, vagy akár nyers formában tolerálja.
Ezt a nyers formát ne nagyon erőltesd, mert az emberi szervezet nem igazán képes feldolgozni, másrészt hazardírozol magaddal!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 18. - 07:30:01
Válasz #755
Nem elérhető

Libus


Sziasztok

Tudnatok nekem abban segiteni hogy ez a kep kit abrazol?(egy fogadas miatt kene a segitsegetek)
http://dailytalk.blueblog.ch/files/images/2007/3/mob7_1175332034.jpg
elöre is köszi!

Üdv Libus

2009. Január 19. - 14:30:30
Válasz #756
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Jhonny nekem egy olyan gondol lenne hogy guggoláskor rendesen érzem a lábam minden de ahogy vissza rakom a rudat utána érzek valamit a gerincemben nem fájdalom hanem a súly ahogy ránehezkedett a gerincemre és összenyomta a csigolyákat de nem sokáig érzem csak 1-2 percig és kész
természetes ez? mit csinálják?
jó tudom nem vagytok látnokok de hátha van valakinek ilyen tapasztalata
még kezdő vok csak 1hete edzek de a lábam az mindig erősségem volt és a testulyom majdnem 50%ával tudtam guggolni (nem volt full intenziv mert mostmég tudom hogy nem szabad, tehát nem olyan üvöltős szemkiugrasztosra sikeredett csak ilyen kicsit durvább átmozgatás volt) vagy ez alap  slap hogy érzed guggolás után a csigolyák összenyomódását?
köszi
Nos,nem tudom,hogy mióta edzel,milyen izomtömeggel rendelkezel .A lényeg hogy guggoláskor nyomd össze a csuklyás izmot és arra "helyezd" a súlyt.Ez egy ún. alaptámasztékot ad a felvett súly alá és rengeteg terhet vesz le a csigolyákról.Nagyon fontos hogy mindig előre és egy picit felfelé nézz guggolás közben,így a hátad tuti egyenes lesz és így sokkal nagyobb terhet bír a gerincoszlop mint amikor valaki "szabálytalanul " emel,hiszen úgy nagyon nagy a sérülés veszélye.Ettől függetlenül nagyobb súlynál én is szoktam érezni hogy picit öszenyomja a csigolyákat a súly.Ezért is javasolják testépítőknek súlyemelőknek az időnkénti mélymasszázst és a csontkovácsolást,mert ha a csigolya még az ideget is "megcsípi",komoly fájdalmak elé nézhetünk.De minél nagyobb izomtömeg kerül a hátadra,pontosabban a gerincoszlop mellé,annál erősebb lesz a tartásod és így kisebb az esélye az ezzel kapcsolatos sérüléseknek.ill. a hátfájásnak...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Január 19. - 14:34:11
Válasz #757
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szevasz Johnny!
SegÍts megválaszolni nekem egy kérdést.
A szervezetem a tojásfehérjét rántotta, vagy akár nyers formában tolerálja.
Amennyiben megpróbálom elfogyasztani a tojásfehérjét megfőve gyomor rontást kapok.
Tehát bármennyire is fontos tápanyag a tojásfehérj miután kicsapódik a
szervezetem képtelen megbÍrkózni vele.
Van elképzelésed mi okozhatja mindezt?
Tus
Köszi a választ
A nyers formáját a tojásnak én sem javaslom.Az is lehet hogy rossz volt a tojás amikor főtt formájában próbáltad..Egyébként nincs ötletem,gondolom el kellene végezni néhány vizsgálatot,hogy rájöjjünk...Egyébként kifosod vagy hánysz tőle 8)?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Január 19. - 14:35:18
Válasz #758
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok

Tudnatok nekem abban segiteni hogy ez a kep kit abrazol?(egy fogadas miatt kene a segitsegetek)
http://dailytalk.blueblog.ch/files/images/2007/3/mob7_1175332034.jpg
elöre is köszi!

Üdv Libus
Sajna nem vagyok jártas a modell világban O0
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Január 20. - 21:59:59
Válasz #759
Nem elérhető

H. Laci


Jhonny nekem egy olyan gondol lenne hogy guggoláskor rendesen érzem a lábam minden de ahogy vissza rakom a rudat utána érzek valamit a gerincemben nem fájdalom hanem a súly ahogy ránehezkedett a gerincemre és összenyomta a csigolyákat de nem sokáig érzem csak 1-2 percig és kész
természetes ez? mit csinálják?
jó tudom nem vagytok látnokok de hátha van valakinek ilyen tapasztalata
még kezdő vok csak 1hete edzek de a lábam az mindig erősségem volt és a testulyom majdnem 50%ával tudtam guggolni (nem volt full intenziv mert mostmég tudom hogy nem szabad, tehát nem olyan üvöltős szemkiugrasztosra sikeredett csak ilyen kicsit durvább átmozgatás volt) vagy ez alap  slap hogy érzed guggolás után a csigolyák összenyomódását?
köszi
Nos,nem tudom,hogy mióta edzel,milyen izomtömeggel rendelkezel .A lényeg hogy guggoláskor nyomd össze a csuklyás izmot és arra "helyezd" a súlyt.Ez egy ún. alaptámasztékot ad a felvett súly alá és rengeteg terhet vesz le a csigolyákról.Nagyon fontos hogy mindig előre és egy picit felfelé nézz guggolás közben,így a hátad tuti egyenes lesz és így sokkal nagyobb terhet bír a gerincoszlop mint amikor valaki "szabálytalanul " emel,hiszen úgy nagyon nagy a sérülés veszélye.Ettől függetlenül nagyobb súlynál én is szoktam érezni hogy picit öszenyomja a csigolyákat a súly.Ezért is javasolják testépítőknek súlyemelőknek az időnkénti mélymasszázst és a csontkovácsolást,mert ha a csigolya még az ideget is "megcsípi",komoly fájdalmak elé nézhetünk.De minél nagyobb izomtömeg kerül a hátadra,pontosabban a gerincoszlop mellé,annál erősebb lesz a tartásod és így kisebb az esélye az ezzel kapcsolatos sérüléseknek.ill. a hátfájásnak...

thanks ki is próbálom a csuklya feszitést meg a felfelénézést ,eddig nagyából oda néztem ami szemagasságbanvolt lehet itt is volt a gond

2009. Január 23. - 19:03:48
Válasz #760
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Azért nem kell koncentrálnod arra hogy külön megfeszítve tartsd a csulyádat,ha az elején, mielőtt a rudat ráhelyeznéd feszes,már úgy sem fog elengedni ;).
A lényeg hogy ne felé vagy alá kerüljön a rúd..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Február 05. - 23:40:51
Válasz #761
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny Mester!
Vetnél egy pillantást a jelenlegi formámra?!A blogomban vannak a képek.... :-){ ::)Kérhetnék véleményt,hogy jó irányban haladok-e?!? ::)Köszönöm a véleményed!!! :-){
Üdv Roland

2009. Február 08. - 16:48:05
Válasz #762
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny Mester!
Vetnél egy pillantást a jelenlegi formámra?!A blogomban vannak a képek.... :-){ ::)Kérhetnék véleményt,hogy jó irányban haladok-e?!? ::)Köszönöm a véleményed!!! :-){
Üdv Roland
Rákukkantok ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Február 08. - 16:54:18
Válasz #763
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Te,meglepően jó képeket készítettél.Igazából nem is feltétlenül az izomfejlődésedet dícsérném,hanem azt,hogy az őszi versenyed után nem endedtél le és hogy izmos és formás tudtál maradni Łł=.Ha összehasonlítanánk a tavalyi felkészülésed elején készített képekkel,akkor látnánk a minőségbeli változást.
Csak így tovább @:-)
Készülsz a tavaszi szezonra is?Szerintem most elkaptad a fonalat,nehogy elengedd =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Február 09. - 22:52:58
Válasz #764
Nem elérhető

RolandFi


Te,meglepően jó képeket készítettél.Igazából nem is feltétlenül az izomfejlődésedet dícsérném,hanem azt,hogy az őszi versenyed után nem endedtél le és hogy izmos és formás tudtál maradni Łł=.Ha összehasonlítanánk a tavalyi felkészülésed elején készített képekkel,akkor látnánk a minőségbeli változást.
Csak így tovább @:-)
Készülsz a tavaszi szezonra is?Szerintem most elkaptad a fonalat,nehogy elengedd =/+'
Köszönöm szépen az elismerő szavakat!!!! :-){ ::)Igen,most jobban figyelek a kajára,megpróbálok minél tisztábban kajálni.Persze néha becsúszik ez meg az..... ;DDe alapjában véve,most nem az a célom,hogy a mérleg minél többet mutasson.Sok tanácsot megfogadtam abból,amit még a felkészülésem kezdeténél mondtál nekem.A tavaszi szezonra nem készülök,talán őszre,de még az sem biztos,lehet hogy csak jövőre.Még alszok rá néhányat!!
Mégegyszer köszi a véleményedet!!!! /:-) :-){