2024. Június 16. - 05:02:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232536 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 28. - 09:04:28
Válasz #795
Nem elérhető

sasa


Főleg evés közben ne zavarjátok a Johnnyt, mert ilyenkor harap! ;D

2009. Május 28. - 22:05:22
Válasz #796
Nem elérhető

Atesz


Nem is gondoltam, hogy harapsz Johnny master **:))))*  ;D Ma a fejtágítás sajnos elhúzódott és nem értem oda edzeni :angry: , holnap pedig már nem leszek Pesten., de majd legközelebb…
Addig is  :-oD

2009. Május 29. - 15:27:42
Válasz #797
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nem is gondoltam, hogy harapsz Johnny master **:))))*  ;D Ma a fejtágítás sajnos elhúzódott és nem értem oda edzeni :angry: , holnap pedig már nem leszek Pesten., de majd legközelebb…
Addig is  :-oD

;) ***)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Május 29. - 17:47:36
Válasz #798

Gerr

Vendég
Szia!

Számtalan baleset (sport illetve Borsod  o:)) Után majd' 10 év kihagyással év elején újra edzeni kezdtem. Vol jópár törésem, de a legdurvább egy csuklósérülés (ez egy hosszú és mély vágott seb, minden csuklóizmot, inat, ideget eret vitt anno 8 éve). Ugyanezen az oldalon (bal) volt egy szilánkos kulcscsont törésem is, szerencsére az hihetetlen jól gyógyult. Úgy gondolom nagyon jó genetikám van, szteroidmentesen, viszonylag jó táplálkozással rövid idő alatt szerintem nagyon sokat fejlődtem (izom - memória?). Elég magas vagyok 187cm, ehhez 118kg. Tény, van rajtam zsír is, de leginkább a hasamon (jó az eloszlás egyéb helyeken  ;D). Ennyit az előtörténetemről, a kérdés illetve probléma pedig 2 részből áll : a bal csuklóm nagy terhelés hatására eléggé bedurran, főleg a heg környéke (gyakorlatilag bedagad), fájni nem fáj, az orvosok sem látnak semmi problémát. Edzés után 1 nappal elmulik. Érdekes mód erősebb mint az egészséges társa...
Tudom, ez orvosi kérdés (a baj, hogy ők nem szolgáltak gyakorlatilag semmi értelmes válasszal - a ne terheldet nem akarom nagyon elfogadni), de 8 év után nem durva ez a dagadás? Hozzászokik vajon az intenzív edzéshez a sérült izom, ín? A másik dolog az egész baloldalam érinti (kar, váll), ugye ez a "sérült" oldalam..sokkal jobban fejlődik ugyanolyan terhelés hatására, mint az "ép" jobb. Jobban durran, erősebb, így már ránézésre is izmosabb, fejlettebb. Ez nem túl esztétikus, pláne később nem lesz az. Egy komoly testépítő múlttal rendelkező személyi edző azt javasolta, ne terheljem máshogy, a géppel végzett gyakorlatok, a szabályosabb sorozatok miatt beállítják ezt a differenciát rövid időn belül. Én 100%-osan bízom a véleményében, ellenben érdekelne a tiéd is.
Kicsit hosszú lett.
Válaszodat előre is köszönöm!  :-){

2009. Június 07. - 10:09:13
Válasz #799
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia!

Számtalan baleset (sport illetve Borsod  o:)) Után majd' 10 év kihagyással év elején újra edzeni kezdtem. Vol jópár törésem, de a legdurvább egy csuklósérülés (ez egy hosszú és mély vágott seb, minden csuklóizmot, inat, ideget eret vitt anno 8 éve). Ugyanezen az oldalon (bal) volt egy szilánkos kulcscsont törésem is, szerencsére az hihetetlen jól gyógyult. Úgy gondolom nagyon jó genetikám van, szteroidmentesen, viszonylag jó táplálkozással rövid idő alatt szerintem nagyon sokat fejlődtem (izom - memória?). Elég magas vagyok 187cm, ehhez 118kg. Tény, van rajtam zsír is, de leginkább a hasamon (jó az eloszlás egyéb helyeken  ;D). Ennyit az előtörténetemről, a kérdés illetve probléma pedig 2 részből áll : a bal csuklóm nagy terhelés hatására eléggé bedurran, főleg a heg környéke (gyakorlatilag bedagad), fájni nem fáj, az orvosok sem látnak semmi problémát. Edzés után 1 nappal elmulik. Érdekes mód erősebb mint az egészséges társa...
Tudom, ez orvosi kérdés (a baj, hogy ők nem szolgáltak gyakorlatilag semmi értelmes válasszal - a ne terheldet nem akarom nagyon elfogadni), de 8 év után nem durva ez a dagadás? Hozzászokik vajon az intenzív edzéshez a sérült izom, ín? A másik dolog az egész baloldalam érinti (kar, váll), ugye ez a "sérült" oldalam..sokkal jobban fejlődik ugyanolyan terhelés hatására, mint az "ép" jobb. Jobban durran, erősebb, így már ránézésre is izmosabb, fejlettebb. Ez nem túl esztétikus, pláne később nem lesz az. Egy komoly testépítő múlttal rendelkező személyi edző azt javasolta, ne terheljem máshogy, a géppel végzett gyakorlatok, a szabályosabb sorozatok miatt beállítják ezt a differenciát rövid időn belül. Én 100%-osan bízom a véleményében, ellenben érdekelne a tiéd is.
Kicsit hosszú lett.
Válaszodat előre is köszönöm!  :-){
Szia!
Nos jól teszed ha bízol a véleményében,ebből tuti nem lehet bajod.
Ám ami tény ,én a helyedben kérék még most egy ultrahangot az orvostól a bal csuklóról.
A véleményem a heg bedagadásról az hogy valószínű ott elvékonyodott valamilyen szinten a "belső rész",mivel írtad hogy ott minden elszakadt és az izomban is egy vágott seb keletkezett,tehát a terhelés hatására ,amikor oda is több vér kerül(vagyis munka hatására bedurran),nincs az a belső keresztmetszet vastagság,ami ezt a megnövekedett vérduzzanatot a jobb csuklódhoz hasonlóan kordában tartaná.
Amit tehetsz,az az hogy terheléskor erős csuklószoritót használsz.Viszont ez a csuklószorító napközben is legyen nálad,ha esetlegesen valamilyen fizikai munkára kerülne sor,pl.meg kell emelni,arrébb tenni valamilyen súlyosabb tárgyat,pakolás,stb..De állandóan ne legyen rajtad csak a terheléskor,mert így nem kap esélyt a jobb csuklóhoz való felzárkózáshoz.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Június 11. - 00:38:27
Válasz #800
Nem elérhető

wintermute


Jobb ha több embertől is begyűjtök tanácsot úgyhogy:
Kedves Jhonny!
 
Egy nagy kérdéssel fordulok önhöz.Miszerint most határoztam el hogy végre igyekszem egy jó felsőtestet felépíteni magamnak. A helyzet az hogy konditerembe még így nem nagyon tudok eljárni ezért inkább az edzés otthon formáját tudom csak űzni. Eddig csak fekvőtámaszokat csinált úgy hogy a lábam fent volt az ágyon hogy így vizszintesbe kerüljön
a testem.Ezt a tippet kaptam miszerint ez hatásosabb mintha a földön csinálnám.Ebből csináltam napi 100-200at 10x10et lassú beengedéssel, a 10es adagok között 40 másodperces vagy 1 perces pihenőkkel. Egyszer reggel egy 100as sorozat és egyszer este heti 4-5 nap. Ez némiképpen valamennyire talán növelte a vállam és a mellem meg talán a tricepszem.
Ezt mindössze azért kezdtem el hogy jobb kindobia kerüljek ismét, mivel egy jó ideig nem volt időm sportolni járni. Most viszont már szeretnék egy szép kidolgozott felsőtestet, történetesen egy ilyet: http://m.blog.hu/cr/crossfit/image/Greek%20physique_02.jpg . Persze tudom hogy ehhez motivációra, időre megfelelő edzéstervre illetve étrendre van szükség. Ezért is fordultam most önhöz, hogy hátha tud ajánlani egy specifikus edzéstervet amivel elérhetem az áhított célom.(talán ennél picit szélesebb vállakkal Smiley )Persze nem csodát várok 3 hónap alatt. 182 centi méter vagyok és 72 kiló, véleményem szerint egy ektomorf alkat. Ennek megfelőlen, nem tudatosan de eddig is úgy étkeztem hogy sokszor keveset. A háztartásomban van két egykezes súlyzó ami 10 kilóig terhelhetőek, egy haspad, egy rúd ami közel 2 méter magasan található, illetve egy slim settper taposó gép, és egy szobabicikli. Egy kezdetleges edzéstervet össze is állítottam magamnak otthon de nem hiszem hogy megfelelő. Valahogy így néz ki:
 
1. Mell:
fekvőtámasz 6x10
tárogatás két egykezes súlyzóval a haspadon egyenesbe állítva 4,5 kilókkal. 4x20
fekvenyomás szintén az egykezes súlyzókkal a padon 5,5kilóval 4x20
 
2. Váll
oldalemelés 4,5kilóval karonként 5-6x10
vállvonogatás 4,5 kilóval 4x15
 
3. Hát
döntött törzsű evezés 4,5 kilóval oldalanként 3x15
felhúzás egyenes lábakkal egykezes súlyzókkal 4,5kilóval 4x15
 
4.comb
guggolás 2,5 kilós súlyzókkal 3x10
kitörés egykezes súlyzókkal 2,5 kg 3x10
 
5.bicepsz
állva bicepszezés 4,5 kilókkal felváltva 3x15 mindkét karra
ülve koncentrált bicepsz a belső combnak támasztva 3x20 szintén 4,5 kilóval
 
6.has
hasprés 3x20
törzshajlítás egykezes súlyzókkal 4,5kilóval oldalanként 3x20
S az általam meghatározott ismétlésszámokat sikerül elérnem.
Válaszát előre is köszönöm.
 
Üdvzölettel, Szász Balázs
jah igen.........és még egy nagyon fontos tényező.Annó volt egy kisebb műtétem. De inkább itt a kép:
http://kepfeltoltes.hu/view/090611/k_p2_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

de ez nem volt akadály mert régebben ha jól emlékszem 4 kocka azért megvolt vagy 6 de így alul elvileg az egyik izomból a műtét miatt ki lett vágva egy darab

2009. Június 11. - 13:21:45
Válasz #801
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Jobb ha több embertől is begyűjtök tanácsot úgyhogy:
Kedves Jhonny!
 
Egy nagy kérdéssel fordulok önhöz.Miszerint most határoztam el hogy végre igyekszem egy jó felsőtestet felépíteni magamnak. A helyzet az hogy konditerembe még így nem nagyon tudok eljárni ezért inkább az edzés otthon formáját tudom csak űzni. Eddig csak fekvőtámaszokat csinált úgy hogy a lábam fent volt az ágyon hogy így vizszintesbe kerüljön
a testem.Ezt a tippet kaptam miszerint ez hatásosabb mintha a földön csinálnám.Ebből csináltam napi 100-200at 10x10et lassú beengedéssel, a 10es adagok között 40 másodperces vagy 1 perces pihenőkkel. Egyszer reggel egy 100as sorozat és egyszer este heti 4-5 nap. Ez némiképpen valamennyire talán növelte a vállam és a mellem meg talán a tricepszem.
Ezt mindössze azért kezdtem el hogy jobb kindobia kerüljek ismét, mivel egy jó ideig nem volt időm sportolni járni. Most viszont már szeretnék egy szép kidolgozott felsőtestet, történetesen egy ilyet: http://m.blog.hu/cr/crossfit/image/Greek%20physique_02.jpg . Persze tudom hogy ehhez motivációra, időre megfelelő edzéstervre illetve étrendre van szükség. Ezért is fordultam most önhöz, hogy hátha tud ajánlani egy specifikus edzéstervet amivel elérhetem az áhított célom.(talán ennél picit szélesebb vállakkal Smiley )Persze nem csodát várok 3 hónap alatt. 182 centi méter vagyok és 72 kiló, véleményem szerint egy ektomorf alkat. Ennek megfelőlen, nem tudatosan de eddig is úgy étkeztem hogy sokszor keveset. A háztartásomban van két egykezes súlyzó ami 10 kilóig terhelhetőek, egy haspad, egy rúd ami közel 2 méter magasan található, illetve egy slim settper taposó gép, és egy szobabicikli. Egy kezdetleges edzéstervet össze is állítottam magamnak otthon de nem hiszem hogy megfelelő. Valahogy így néz ki:
 
1. Mell:
fekvőtámasz 6x10
tárogatás két egykezes súlyzóval a haspadon egyenesbe állítva 4,5 kilókkal. 4x20
fekvenyomás szintén az egykezes súlyzókkal a padon 5,5kilóval 4x20
 
2. Váll
oldalemelés 4,5kilóval karonként 5-6x10
vállvonogatás 4,5 kilóval 4x15
 
3. Hát
döntött törzsű evezés 4,5 kilóval oldalanként 3x15
felhúzás egyenes lábakkal egykezes súlyzókkal 4,5kilóval 4x15
 
4.comb
guggolás 2,5 kilós súlyzókkal 3x10
kitörés egykezes súlyzókkal 2,5 kg 3x10
 
5.bicepsz
állva bicepszezés 4,5 kilókkal felváltva 3x15 mindkét karra
ülve koncentrált bicepsz a belső combnak támasztva 3x20 szintén 4,5 kilóval
 
6.has
hasprés 3x20
törzshajlítás egykezes súlyzókkal 4,5kilóval oldalanként 3x20
S az általam meghatározott ismétlésszámokat sikerül elérnem.
Válaszát előre is köszönöm.
 
Üdvzölettel, Szász Balázs
jah igen.........és még egy nagyon fontos tényező.Annó volt egy kisebb műtétem. De inkább itt a kép:
http://kepfeltoltes.hu/view/090611/k_p2_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

de ez nem volt akadály mert régebben ha jól emlékszem 4 kocka azért megvolt vagy 6 de így alul elvileg az egyik izomból a műtét miatt ki lett vágva egy darab
huh.....
Hát,igen ,nagyon sokan szeretnének az általad felvázolt férfiú kondícióját elérni :D
Amiben szinte biztos vagyok,hogy a srác biztos hogy nem az otthoni kézisúlyzóitól lett ilyen izmos,hanem hatékony sokéves munkával,ezen kívül elképzelhetőleg tudatos és következetes étrenddel.
Ezen az otthoni fekvőtámaszozás és kézisúlyzózás megfelelő arra hogy műtét utáni "pihenőfázisos" időszakban visszanyerj egyfajta kondi szintet.
De ezt elképzelhetően már kezded kinőni.A továbbfejlődés érdekében javasolnám hogy mindenképpen keress fel a lakóhelyedhez közel eső edzőtermet(egy havi bérlet ára egy közepes árfekvésű teremben nem kerül többe mintha elmész a barátnőddel a mekibe és jól laktok) és ott folytatod tovább a tested építgetését.A Fórumon találsz rengeteg étrendet,kiválasztod a testalkatodhoz,anyagcserédhez megfelelőt és más dolgod már nem is lesz,mint hogy nyomod a vasat és megfelelően lapátolod magadba a kaját.Előbb-utóbb el érheted az álmaid fazonját @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Június 11. - 19:14:20
Válasz #802
Nem elérhető

tomasz


Tisztel Johnny!
Lehet már volt ilyesmi kérdés,de nézd el nekem,hogy nem olvasom végig méltán népszerű topicod több mint 50 oldalát ::).
Szóval az elmúlt 2 hónapban kissé eltévelyedtem más sportok irányába jelesül a thai-box-ra.Minden szép és jó volt de elég volt belőle.Van már tapasztalatom az újrakezdések terén,de gondoltam most nem kúrom el,és megkérdezek egy ótentikus illetőt.
Ez alatt a 2 hónap alatt 15 kilót ledobtam,most 103-104 vagyok(118-ról ;)).Izom is ment le,de rengeteg zsír is,meg víz meg ez-az.Az utolsó 2 évben powereztem,úgyhogy volt a bélen meg a combon zsír gazdagon.Az aerob erőnlétem is szar volt előtte.Most aerob erőnlét az van,ha voltatok már ilyen jellegű edzése akkor tudjátok miről beszélek.Nagyon durca.Érdemes kipróbálni.Főleg 118 kilósan végig tolni 1,5 órát azért az zorall.
Most a power-t hanyagolom,izmokat akarok,minimális zsírt.(sweet dream)
Úgy gondolom,hogy most pár edzésen végig edzem az egész testet,hogy kicsit bele jöjjek újra a témába.A héten gondoltam ezt csinálom.Hétfőtől szeretnék egy progot elkezdeni.4 naposra gondoltam.A testet 2 részre osztva,hétfő-csütörtök,kedd-péntek beosztásban.Milyen ismétlésekkel dolgozzak,milyen terheléssel?Nagyon "hízni nem akarok,csak egy jó formát elővezetni.Szerintem az izom telítettség hamar vissza jön majd.Kiegészítők terén fehérjére,vagy aminora gondoltam.Edzés előtt no fokozó cucc aztán ennyi egyenlőre.Te mit javasolsz?
Aerob edzést csináljak szerinted?Kellene az is nem?Kis zsákolás,kesztyűzés belefér azért?Jó volna ,ha a mozdulatok nem tünnének el amit már egyszer begyötörtem.
Előre is kösz a válszod!
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Június 15. - 07:44:23
Válasz #803
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Tisztel Johnny!
Lehet már volt ilyesmi kérdés,de nézd el nekem,hogy nem olvasom végig méltán népszerű topicod több mint 50 oldalát ::).
Szóval az elmúlt 2 hónapban kissé eltévelyedtem más sportok irányába jelesül a thai-box-ra.Minden szép és jó volt de elég volt belőle.Van már tapasztalatom az újrakezdések terén,de gondoltam most nem kúrom el,és megkérdezek egy ótentikus illetőt.
Ez alatt a 2 hónap alatt 15 kilót ledobtam,most 103-104 vagyok(118-ról ;)).Izom is ment le,de rengeteg zsír is,meg víz meg ez-az.Az utolsó 2 évben powereztem,úgyhogy volt a bélen meg a combon zsír gazdagon.Az aerob erőnlétem is szar volt előtte.Most aerob erőnlét az van,ha voltatok már ilyen jellegű edzése akkor tudjátok miről beszélek.Nagyon durca.Érdemes kipróbálni.Főleg 118 kilósan végig tolni 1,5 órát azért az zorall.
Most a power-t hanyagolom,izmokat akarok,minimális zsírt.(sweet dream)
Úgy gondolom,hogy most pár edzésen végig edzem az egész testet,hogy kicsit bele jöjjek újra a témába.A héten gondoltam ezt csinálom.Hétfőtől szeretnék egy progot elkezdeni.4 naposra gondoltam.A testet 2 részre osztva,hétfő-csütörtök,kedd-péntek beosztásban.Milyen ismétlésekkel dolgozzak,milyen terheléssel?Nagyon "hízni nem akarok,csak egy jó formát elővezetni.Szerintem az izom telítettség hamar vissza jön majd.Kiegészítők terén fehérjére,vagy aminora gondoltam.Edzés előtt no fokozó cucc aztán ennyi egyenlőre.Te mit javasolsz?
Aerob edzést csináljak szerinted?Kellene az is nem?Kis zsákolás,kesztyűzés belefér azért?Jó volna ,ha a mozdulatok nem tünnének el amit már egyszer begyötörtem.
Előre is kösz a válszod!
Nem egyszerű sportra tértél át 8).
Azért ha 2 hónap alatt ilyen jelentős változást értél el,én a helyedben meggondolnám hogy szakítsak e teljesen vele.
Ekkora nagy súllyal ha 2 hónap alatt megszerezted a küzdősportokhoz való kondíciót az hihetetlen nagy haladás.Tudom miről beszélsz mert én szintén két hónapja csinálom és 7 halált halok az edzéseken és bevallom nekem nem is sikerült még elsajátítanom a szükséges kondit hozzá.
Bár én nem is nagyon adtam le súlyt,max az edzések után vagyok 2-3 kg val könnyebb,ami azután vissza is jön.
Próbáld meg vegyesen csinálni a 2 sportot.Már amennyire ezt meg lehet oldani.
Én ezt úgy teszem hogy hétfőtől péntekig súlyzós edzéseket végzek,de az egyik hétköznap beiktatok egy küzdősportos edzést is,aztán szombaton jön egy másik küzdősport edzés.
Bár lehet hogy ezért sem haladok valami gyorsan ,de a vezető sport természetesen nálam a body..
Próbáld megtalálni a 2 sport közötti optimális mennyiséget,természetesen ahogy az időd is engedi,aztán ha elkészült a beosztásod írj vissza megszerkesztjük azt a tervet ;-oo-;
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Június 15. - 21:25:30
Válasz #804
Nem elérhető

tomasz


Kösz a választ Johnny!
Szívesen folytatnám a thai-box-ot,csak nem naon fér bele az időbe az,hogy vissza járkáljak Győrbe edzésre.Este fél 8-kor van az edzés.2-ig meló,utána haza(falura),utána jöjjek vissza edzésre....Sajna bele untam ebbe.Azt,hogy a két sportot együtt csináljam meg kevés a motivációm.Inkább választottam a jól bevált súlyzós edzést.Helyben van a kondi terem.Akkor megyek mikor akarok,van kulcsom,szóval ez egyszerűbb így.
Egyébként szerintem azért dobtam le ezt a 15 kilót ilyen hamar,mert alapból én ektomorf felépítésű vagyok,meg rengeteg felesleges víz meg zsír meg egyebek voltak(vannak) rajtam,ami szépen ürült le.Meg zsírégetőt is szedtem melléje.Talán ennyi a titka.
Kicsit sajnálom,hogy abba hagytam a küzdősportot,de az élet ilyen,mindig választanod kell.
A bodyra vissza térve,ketté osztottam a testet,minden másnap edzek,egyenlőre testrészenként egy alapgyak.-al.Pár hét múlva növelem a gyakorlatok számát.
Szia!
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Június 16. - 07:31:55
Válasz #805
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kösz a választ Johnny!
Szívesen folytatnám a thai-box-ot,csak nem naon fér bele az időbe az,hogy vissza járkáljak Győrbe edzésre.Este fél 8-kor van az edzés.2-ig meló,utána haza(falura),utána jöjjek vissza edzésre....Sajna bele untam ebbe.Azt,hogy a két sportot együtt csináljam meg kevés a motivációm.Inkább választottam a jól bevált súlyzós edzést.Helyben van a kondi terem.Akkor megyek mikor akarok,van kulcsom,szóval ez egyszerűbb így.
Egyébként szerintem azért dobtam le ezt a 15 kilót ilyen hamar,mert alapból én ektomorf felépítésű vagyok,meg rengeteg felesleges víz meg zsír meg egyebek voltak(vannak) rajtam,ami szépen ürült le.Meg zsírégetőt is szedtem melléje.Talán ennyi a titka.
Kicsit sajnálom,hogy abba hagytam a küzdősportot,de az élet ilyen,mindig választanod kell.
A bodyra vissza térve,ketté osztottam a testet,minden másnap edzek,egyenlőre testrészenként egy alapgyak.-al.Pár hét múlva növelem a gyakorlatok számát.
Szia!
A legjobb megoldás Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Június 17. - 23:20:02
Válasz #806
Nem elérhető

tomasz


Kösz Master!
Egyébként anno mikor elkezdtük a haverokkal a body-t ,a 90-es évek elején te képviseltél egy olyan esztétikus megjelenést,amit szerettünk volna elérni.Ha jól emlékszem 70 kilóban indultál ami elérése reálisnak tűnt számunkra.(akkor még nem tudtuk,hogy tömegeléskor legalább 10 kilóval több voltál,de mindegy).Mikor elkezdtem 60 kilósan edzeni azt hittem 80 se leszek soha,most meg 15 kilót fogytam aztán 104 vagyok....érdekes.
Egyébként az edzéstervem:
1.nap:
Felülés ferdepadon   2-3   15-20
Fekvenyomás   6   15-5
Kétkezes evezés döntött törzzsel   6   15-5
Nyomás állva   5   12-5
Vádlizás ülve   5   15-6
Bicepsz madárfogással   3   10-6
Csuklóbehúzás   3   10-15
2.nap
Lábemelés függeszkedve   2-3   10-15
Guggolás   6   15-5
Felhúzás nyújtott lábbal   4   12-6
Bicepszezés állva   4   12-6
Szűk nyomás   4   12-6
Vádlizás állva   5   15-6

Minden másnap edzem,ha összejön,mert sok a munka.Ma lent voltam,de 2 napot nem tudtam menni.Pontosabban tegnapi helyett ma mentem.12 óra meló után nem semmi,de apróságokkal nem foglalkozunk =/+'
Ha tudok holnap lemegyek,hogy meg legyen a mennyiség.
A célom egyenlőre,hogy a forma vissza jöjjön és úgy nézzek ki mint aki bodyzik.Aztán majd meglátom mi lesz.
Úgy döntöttem,hogy most a súlyok nagyságával nem foglalkozom,piramisozok ugyan,de úgy indulok a súlyokkal,hogy a végén is a szabályos forma meglegyen.
Jó ez a sport,mindig is szerettem,mert anno értelmet adott üres napjaimnak,meg önbizalmat,önbecsülést.Meg ha tényleg keményen tolod,ahogy kell akkor az eredmény sem marad el.Rossz genetikával is lehet keresni valója az embernek,én vagyok az élő példa erre.Az idők folyamán megdupláztam a testsúlyomat.Azért ez nem gyenge nem?(ok,nem száraz izomban,de akkor is ;).
Kösz,hogy szánsz rám pár percet.
További jó edzést!
Szia!







"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Június 18. - 19:25:09
Válasz #807
Nem elérhető

izomboy


Szia Johnny .

A diétám végén a nagy hajrában becslésem szerint  3-5 kg izomzatot vesztettem.
Vissza térve a normál kalória fogyasztásra  nem ugrott fel a sullyom 6-8 kg ot(izomraktárak betöltése és víz)  mint szokott,
hanem  ugyan ott maradt 78kg on  ahol a diétám utolsó másfél hónapját tengettem.
Méreteim is átlagon 1.5cm csökkentek, a comb -3cm ****)
Edzésen használt súllyok is lent maradtak, hiába a több  szénhidrát. :-Đ

Most ott vagyok mint 2007ben, jó érzés, Fannnntasztikus ˝=/

Mivel 2010 közepe felé fogok csak  konkrét tömegnövelést kezdeni,
 azért még számíthatok arra hogy az izommemória  segítségével  naturálban vissza álljon az egyszer már elért izomtömegem, vagy meg kell békélnem a gondolattal hogy onnan kell kezdenem mint 2008ban?




2009. Június 19. - 12:07:43
Válasz #808
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kösz Master!
Egyébként anno mikor elkezdtük a haverokkal a body-t ,a 90-es évek elején te képviseltél egy olyan esztétikus megjelenést,amit szerettünk volna elérni.Ha jól emlékszem 70 kilóban indultál ami elérése reálisnak tűnt számunkra.(akkor még nem tudtuk,hogy tömegeléskor legalább 10 kilóval több voltál,de mindegy).Mikor elkezdtem 60 kilósan edzeni azt hittem 80 se leszek soha,most meg 15 kilót fogytam aztán 104 vagyok....érdekes.
Egyébként az edzéstervem:
1.nap:
Felülés ferdepadon   2-3   15-20
Fekvenyomás   6   15-5
Kétkezes evezés döntött törzzsel   6   15-5
Nyomás állva   5   12-5
Vádlizás ülve   5   15-6
Bicepsz madárfogással   3   10-6
Csuklóbehúzás   3   10-15
2.nap
Lábemelés függeszkedve   2-3   10-15
Guggolás   6   15-5
Felhúzás nyújtott lábbal   4   12-6
Bicepszezés állva   4   12-6
Szűk nyomás   4   12-6
Vádlizás állva   5   15-6

Minden másnap edzem,ha összejön,mert sok a munka.Ma lent voltam,de 2 napot nem tudtam menni.Pontosabban tegnapi helyett ma mentem.12 óra meló után nem semmi,de apróságokkal nem foglalkozunk =/+'
Ha tudok holnap lemegyek,hogy meg legyen a mennyiség.
A célom egyenlőre,hogy a forma vissza jöjjön és úgy nézzek ki mint aki bodyzik.Aztán majd meglátom mi lesz.
Úgy döntöttem,hogy most a súlyok nagyságával nem foglalkozom,piramisozok ugyan,de úgy indulok a súlyokkal,hogy a végén is a szabályos forma meglegyen.
Jó ez a sport,mindig is szerettem,mert anno értelmet adott üres napjaimnak,meg önbizalmat,önbecsülést.Meg ha tényleg keményen tolod,ahogy kell akkor az eredmény sem marad el.Rossz genetikával is lehet keresni valója az embernek,én vagyok az élő példa erre.Az idők folyamán megdupláztam a testsúlyomat.Azért ez nem gyenge nem?(ok,nem száraz izomban,de akkor is ;).
Kösz,hogy szánsz rám pár percet.
További jó edzést!
Szia!
Köszönöm,megtisztelsz :)
A lényeget a bodyról és szerintem az összes sportról el is mondtad most.
Az edzésedbe valahogy próbálj ha lehetséges beszorítani 1-2 nyújtó gyakorlatot és oldal-hátsó vállat tricepsszel.Tudom ennyi munka után nem könnyű,de biztos vagyok benne hogy ezt is megoldod /:-)








.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Június 19. - 12:14:55
Válasz #809
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny .

A diétám végén a nagy hajrában becslésem szerint  3-5 kg izomzatot vesztettem.
Vissza térve a normál kalória fogyasztásra  nem ugrott fel a sullyom 6-8 kg ot(izomraktárak betöltése és víz)  mint szokott,
hanem  ugyan ott maradt 78kg on  ahol a diétám utolsó másfél hónapját tengettem.
Méreteim is átlagon 1.5cm csökkentek, a comb -3cm ****)
Edzésen használt súllyok is lent maradtak, hiába a több  szénhidrát. :-Đ

Most ott vagyok mint 2007ben, jó érzés, Fannnntasztikus ˝=/

Mivel 2010 közepe felé fogok csak  konkrét tömegnövelést kezdeni,
 azért még számíthatok arra hogy az izommemória  segítségével  naturálban vissza álljon az egyszer már elért izomtömegem, vagy meg kell békélnem a gondolattal hogy onnan kell kezdenem mint 2008ban?




Itt most nagyon sok minden közrejátszott és 2010 közepéig ismét rengeteg dolog lesz az előnyödre,ill. az utadban.Nagyon helyes hogy nem vagy elégedett a formádal,hiszen a felkészülésedkor készült fotókat nézegetve én is ennél nagyobb dörrenésre számítottam.
Át kellene értékelned Tozóval az egész felkészülésed minden mozzanatát és úgy kellene a hibákra megtalálnotok a választ.
Mivel én nem ismerem egyáltalán a felkészülésed paramétereit,így nehéz lenne most megmondanom hogy mit,hol rontottál el esetleg.De tény ,fiatal vagy ,regenerálódsz és ha feldolgoztál mindent újból neki állhatsz építgetni magad.De azt javaslom hogy néhány hétig pihenj fejben,engedd el magad,aztán jöhet a problémamegoldás,különben csak besokallsz.
Ja és ne olyan kishitűen készülj,mint ahogy most is tetted,mert ennél jobbat tudsz hozni.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu