2024. Június 16. - 08:33:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232576 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Szeptember 14. - 17:32:22
Válasz #975
Nem elérhető

twist


Szia Johnny

Tömegeléssel kapcsolatban fordulnék hozzád segítségért.
Alapjában véve lassan hízó típus vagyok, most 70 kilón nagyon megálltam, úgyhogy szeretnék valami ütős tömegelést lenyomni  :)
Ch bevitelem 450g
Fehérje 90-100g
Ezek a szokásosból jönnek össze: rizs,csirke,túró,zab stb.
Amit terveztem: Elite Whey mivel a fehérje bevitelem picit alacsony, No-Xplode és Glutamine.
Ezt az összeállítás szerinted megállja  a helyét vagy nagyon nagy butaság?
Előre is kösz a fáradozásod  ****:))))))
nyomjad rózsi

2009. Szeptember 15. - 07:27:31
Válasz #976
Nem elérhető

zeus



2009. Szeptember 17. - 12:00:23
Válasz #977
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny

Tömegeléssel kapcsolatban fordulnék hozzád segítségért.
Alapjában véve lassan hízó típus vagyok, most 70 kilón nagyon megálltam, úgyhogy szeretnék valami ütős tömegelést lenyomni  :)
Ch bevitelem 450g
Fehérje 90-100g
Ezek a szokásosból jönnek össze: rizs,csirke,túró,zab stb.
Amit terveztem: Elite Whey mivel a fehérje bevitelem picit alacsony, No-Xplode és Glutamine.
Ezt az összeállítás szerinted megállja  a helyét vagy nagyon nagy butaság?
Előre is kösz a fáradozásod  ****:))))))
Nos igen,a fehérjebeviteled enyhén szólva gyengusz volt.Én e tejsavón kívül vagy helyett számodra egy kevésbé gyors felszívódású fehérjét ajánlanék,mondjuk a BSN-től a Synta  6-ot vagy a MHP Probolic SR-jét...De komlettségét tekintve Nálam a MuscleTech NitroTech hardcore a nyerő.
És nyugodtan a zsírbeviteledet is növelgetheted...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 17. - 12:35:10
Válasz #978
Nem elérhető

twist


nyomjad rózsi

2009. Szeptember 17. - 12:39:23
Válasz #979
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 21. - 17:11:29
Válasz #980
Nem elérhető

arc23


Hali Johnny!

Lenne egy problémám,3-4éve edzek és mostanában vettem észre hogy a bal oldalam jobban fejlödik,jobban bedurran edzések alatt és sajnos most már látványban is nagyobb mint a jobbik felem/váll,mell,picit a karnál is/,jah és jobb kezes vagyok!próbáltam már a jobb oldali eröltetést,de az sem segített!ha tudsz segiten légyszi irj!
köszi.
üdv. "D"

2009. Szeptember 23. - 08:12:58
Válasz #981
Nem elérhető

kincso


sziasztok, segítséget kérnék hátfájással kapcsolatban kb 1 hónapja kezdődött eleinte még alig fájt és csak ritkán 1 hónap elteltével már eléggé fáj, mai napon váll és hát edzést tartottam edzés végére már nagyon kellemetlen volt a fájdalom és inkább abba is hagytam az edzést. a hátam legalső pontján a gerinc körül fáj kb 10 centis helyen nyomásra nyilaló érzés jón bele. ha esetleg valakinek van valami ötlete hogy mit csináljak és hogy mi lehet ez akkor kérem írjon!  :-){

2009. Szeptember 23. - 15:51:05
Válasz #982
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hali Johnny!

Lenne egy problémám,3-4éve edzek és mostanában vettem észre hogy a bal oldalam jobban fejlödik,jobban bedurran edzések alatt és sajnos most már látványban is nagyobb mint a jobbik felem/váll,mell,picit a karnál is/,jah és jobb kezes vagyok!próbáltam már a jobb oldali eröltetést,de az sem segített!ha tudsz segiten légyszi irj!
köszi.
üdv. "D"
Lehet hogy van gerincferdülésed,esetleg tartás hibád,ezt feltétlenül meg kellene vizsgálni(vizsgáltatni),ez is ok lehet...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 23. - 15:54:00
Válasz #983
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
sziasztok, segítséget kérnék hátfájással kapcsolatban kb 1 hónapja kezdődött eleinte még alig fájt és csak ritkán 1 hónap elteltével már eléggé fáj, mai napon váll és hát edzést tartottam edzés végére már nagyon kellemetlen volt a fájdalom és inkább abba is hagytam az edzést. a hátam legalső pontján a gerinc körül fáj kb 10 centis helyen nyomásra nyilaló érzés jón bele. ha esetleg valakinek van valami ötlete hogy mit csináljak és hogy mi lehet ez akkor kérem írjon!  :-){
Nézd,ezen most okoskodhatunk,hogy húzódás,becsípődés,gyulladás,stb...Ezt ha így szó szerint elmondod egy szakorvosnak,még ő sem fog rögtön választ adni..Valószínűleg elküld rtg-re vagy ultrahangra esetleg MR vizsgálatra és a vizsgálati eredménytől függően fog választ adni ill. kezelni a problémádat...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 24. - 11:20:35
Válasz #984
Nem elérhető

haramia


sziasztok! Elkezdtem kemény 2hete a gyúrást :D 21 éves 180cm és 65 kg  jah és mezomorf vagyok (bár ez nem tudom mennyit számít :) szeretnék tömeget növelni erre a MOBUJ nevű táplállékkiegészítőt néztem ki, de szeretnék mellé még valamilyen kreatint de nem tudom hogy melyik lenne a legjobb mert annyi fajta van már, én az TACTAK-ra gondoltam de ha tudtok esetleg ennél jobbat akkor kíváncsi lennék hogy melyik lenne az? edzéstervem a következő: 1.nap: bicepsz mell  2.nap: váll hát 3.nap: tricepsz láb  4.nap: pihi :)  (heti 6 nap edzés 1 nap pihenés)

gyakorlatok: mell: kétkezes fekvenyomás, fekvenyomás döntött padon
                 hát: evezés döntött törzsel, lehuzás széles fogással
                 váll: mellről nyomás kétkezes sulyzóval, oldalaemelés egykezes súlyzóval
                 bicepsz: bicepsz állva kétkezes, bicepsz scott padon, koncentrált bicepszgyakorlat
                 tricepsz: tricepsz lenyomás, fekvő tricepsz gyakorlat 
                 láb: lábnyújtás, lábhajlítás guggolás

az edzéseim átlagban kb 50-60 percesek.

ha esetleg valami kivetni valló van az edzésemben akkor szívesen meghallgatnám hogy mi az amit másképp kéne csinálnom!

Fizikumomról annyit hogy a súlycsoportomban az átlagnál picit erősebb és kitartóbb vagyok  :D
elszánt vagyok :D

2009. Szeptember 24. - 11:29:56
Válasz #985
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
sziasztok! Elkezdtem kemény 2hete a gyúrást :D 21 éves 180cm és 65 kg  jah és mezomorf vagyok (bár ez nem tudom mennyit számít :) szeretnék tömeget növelni erre a JUMBO nevű táplállékkiegészítőt néztem ki, de szeretnék mellé még valamilyen kreatint de nem tudom hogy melyik lenne a legjobb mert annyi fajta van már, én az ATTACK-ra gondoltam de ha tudtok esetleg ennél jobbat akkor kíváncsi lennék hogy melyik lenne az? edzéstervem a következő: 1.nap: bicepsz mell  2.nap: váll hát 3.nap: tricepsz láb  4.nap: pihi :)  (heti 6 nap edzés 1 nap pihenés)

gyakorlatok: mell: kétkezes fekvenyomás, fekvenyomás döntött padon
                 hát: evezés döntött törzsel, lehuzás széles fogással
                 váll: mellről nyomás kétkezes sulyzóval, oldalaemelés egykezes súlyzóval
                 bicepsz: bicepsz állva kétkezes, bicepsz scott padon, koncentrált bicepszgyakorlat
                 tricepsz: tricepsz lenyomás, fekvő tricepsz gyakorlat 
                 láb: lábnyújtás, lábhajlítás guggolás

az edzéseim átlagban kb 50-60 percesek.

ha esetleg valami kivetni valló van az edzésemben akkor szívesen meghallgatnám hogy mi az amit másképp kéne csinálnom!

Fizikumomról annyit hogy a súlycsoportomban az átlagnál picit erősebb és kitartóbb vagyok  :D
Ha ezeket a táplálékkiegészítőket nézted ki, akkor miért nem azon a fórumon teszed fel a kérdést?
Ott lehet többet tudnának segíteni ezekkel a kiegészítőkkel kapcsolatban.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 24. - 11:40:16
Válasz #986
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezeknél a tápkiegeknél csak jobbakat tudunk ajánlani.  ;)

A tömegnövelő: BSN - TrueMass
                      MuscleTech - MassTech
                      MHP - UpYourMass
                      SixStar - Mass Gainer

Kreatin: BSN - Cellmass
           Gaspari Nutrition - SizeOn
           MAP - Anabolic O.D.

Inkább itt nézelődj, hidd el, megéri.

www.extremefit.hu

2009. Szeptember 24. - 14:59:26
Válasz #987
Nem elérhető

lue


sziasztok! Elkezdtem kemény 2hete a gyúrást :D 21 éves 180cm és 65 kg  jah és mezomorf vagyok (bár ez nem tudom mennyit számít :) szeretnék tömeget növelni erre a MOBUJ nevű táplállékkiegészítőt néztem ki, de szeretnék mellé még valamilyen kreatint de nem tudom hogy melyik lenne a legjobb mert annyi fajta van már, én azTACTAK-ra gondoltam de ha tudtok esetleg ennél jobbat akkor kíváncsi lennék hogy melyik lenne az? edzéstervem a következő: 1.nap: bicepsz mell  2.nap: váll hát 3.nap: tricepsz láb  4.nap: pihi :)  (heti 6 nap edzés 1 nap pihenés)

gyakorlatok: mell: kétkezes fekvenyomás, fekvenyomás döntött padon
                 hát: evezés döntött törzsel, lehuzás széles fogással
                 váll: mellről nyomás kétkezes sulyzóval, oldalaemelés egykezes súlyzóval
                 bicepsz: bicepsz állva kétkezes, bicepsz scott padon, koncentrált bicepszgyakorlat
                 tricepsz: tricepsz lenyomás, fekvő tricepsz gyakorlat 
                 láb: lábnyújtás, lábhajlítás guggolás

az edzéseim átlagban kb 50-60 percesek.

ha esetleg valami kivetni valló van az edzésemben akkor szívesen meghallgatnám hogy mi az amit másképp kéne csinálnom!

Fizikumomról annyit hogy a súlycsoportomban az átlagnál picit erősebb és kitartóbb vagyok  :D

2009. Szeptember 24. - 19:40:26
Válasz #988
Nem elérhető

haramia


köszi Balu a segítséget, de lehet az anapolan 50 + sustanon 250 kombot probálom ki  @:-)  ****:)))
elszánt vagyok :D

2009. Szeptember 24. - 20:56:15
Válasz #989
Nem elérhető

timo


köszi Balu a segítséget, de lehet az anapolan 50 + sustanon 250 kombot probálom ki  @:-)  ****:)))

Ehhez csak gratulálni tudunk.. ****)