2024. Május 23. - 10:29:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231789 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 02. - 10:40:48
Válasz #120
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hai,Johnny! Érdekelne,hogy mit tudsz a Kardos Lajosról? Csak azért téged kérdezlek mert úgy tudom,hogy nagyon jó haverok vagytok(vagy voltatok),sőt azt hiszem,hogy egy munkahelyetek is volt?? Ő miért hagyta abba??
Néha összefutok Lajossal.Ő,picit talán kevésbé bírta az általam már vázolt megpróbáltatásokat,bár neki mindíg a közelben volt a családja,akikitől min den támogatást megkapott a sporthoz.Mégis jött a csalódás,bár ez inkább egy "rossz üzleti vállalkozásnak is köszönhető volt".Hogy mi azt inkább itt nem jelenítem meg,hiszen Lajossal mindíg barátok(és riválisok) voltunk anno.Most azt hiszem egy játékteremben dolgozik és heti 1-2 alkalommal lejár a F 2OOO-be.Számomra elég hihetetlen hogy abbahagyta,hiszen kevés olyan fanatikus bodyst ismerek mint amilyen Ő volt.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 02. - 10:42:17
Válasz #121
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ja-ja ezt már én is akartam kérdezni. Pár dolgot tudok így a régmúltból...ami lehet hogy csak pletyka.
Kardos Lajosnak volt szerintem a legtutibb oldalsó bicepsz (nála inkább mellkas) póza. Úgy ahogy azt Scwarzi csinálta.

De komolyan mondom tavasszal hozzunk össze egy I. Extremefit Fórumtalit  (röviden:EFIT  ;D). Annyi ilyen retro anyag előkerülhetne...és mennyi dologról lehetne beszélni. Megcsináljuk!
Szerintem ez egy jó ötlet.Motiváló lenne mindenkinek. Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 02. - 12:36:14
Válasz #122
Nem elérhető

Joel


Igazán jó lenne,a sport naggyaival találkozni és beszélgetni.Ez szerintem mindenkit érdekelne! :-)!
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Január 02. - 15:19:12
Válasz #123
Nem elérhető

gurkha


Csak azért kérdeztem mert én úgy tudtam,hogy egy mellizom szakadás miatt hagyta abba!? Akkor ez nem igaz? Vagy csak én tudtam rosszul? Bocsi,hogy téged faggatlak de te biztosan többet tudsz nálam.

2008. Január 02. - 15:50:30
Válasz #124
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Már a versenyek nagyrészén is szakadt volt a mellizma. Szerintem már az eb-n is.  :(

2008. Január 02. - 16:02:36
Válasz #125
Nem elérhető

gurkha


Hát elég furcsán nézett ki az egyik oldala,ez ugye főleg fekvenyomásnál és a tárogatásnál látszott rajta,de én azt hittem hogy ő ilyen.. 
Az E.B.-én azt hiszem ő talán a 3.-ik lett??

2008. Január 02. - 19:12:28
Válasz #126
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Csak azért kérdeztem mert én úgy tudtam,hogy egy mellizom szakadás miatt hagyta abba!? Akkor ez nem igaz? Vagy csak én tudtam rosszul? Bocsi,hogy téged faggatlak de te biztosan többet tudsz nálam.
A mellizom szakadás nem nagyon hátráltatta,meg az már nagyon régen volt.Jó adottságú testépítő volt,de valóban ez a mellizomszakadás egy-két pózát "elrontotta",jó ellenfelekkel szemben így nehezen érvényesülhettett volna a későbbiekben,hiszen így az első körben már sok hibapontot szerzett.Ettől függetlenül dícséretes hogy nemzetközi versenyeken is jó eredményt ért el.Úgy emlékszem 93-ban 4.,94-ben 5. volt az EB-n Łł= Łł=.De 95-ban,mint írtam volt egy nagyon rossz üzlete és ez akár az életébe is kerülhetett volna.Ezek után még indult a vb-n,de már ez kihatott és kiesett a 15-ös szemifináléból,ezek után történt egy fordulat...de családot alapított,azt hiszem már két gyermek édesapja
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 02. - 20:19:09
Válasz #127
Nem elérhető

gurkha


Én is hallottam arrol a  bizonyos benzinkúton történt esetről,de ezt inkább hadjuk,nem publikus a dolog.
Azért köszi az infót róla!

2008. Január 02. - 20:51:58
Válasz #128
Nem elérhető

zotja


Hello Johnny  (:-)

Lábedzéshez kéne egy kis segítség. lábamon aránylag minden "jol" :) fejlődik, kivéve a combom belső fele..
 ugytudom ezt szokták "könnycsep"-nek becézni.. milyen gyakorlattal tudnám bombázni azt a részt ?

Köszönöm a választ.  /:-)

2008. Január 03. - 10:44:29
Válasz #129
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hello Johnny  (:-)

Lábedzéshez kéne egy kis segítség. lábamon aránylag minden "jol" :) fejlődik, kivéve a combom belső fele..
 ugytudom ezt szokták "könnycsep"-nek becézni.. milyen gyakorlattal tudnám bombázni azt a részt ?

Köszönöm a választ.  /:-)
Nem kell semmilyen speciális dologra gondolni,mert azzal csak túl kombinálnád.Bár van egy-két speciális gyakorlat,de már nagy lépést teszel azzal,ha szűk állásban végzed a guggolásokat,lábtoló gépet.Ennek csak az a hátul ütője a nagy előnyével szemben,hogy nyírja a térdet,ezért nagyon körültekintően válaszd ki a súlyokat és inkább a gyakorlat helyes végrehajtásával törődj...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 03. - 11:03:49
Válasz #130
Nem elérhető

zotja



2008. Január 03. - 23:32:06
Válasz #131
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Mostanában guggolások után fáj a derekam,nem nagyon merem erőltetni a dolgot.Pedig mindenki a guggolást favorizálja!Amúgy is derékfájós vagyok!Mivel tudnám a combomat így is kifektetni?Guggolások helyett lábtolást és lábnyújtást csinálok.Elég ez a két gyakorlat az izomtömegük növeléséhez?Néha megpróbáltam elölguggolást csinálni,de másnapra attól is beállt a derekam.Köszi a választ!

Roland

2008. Január 04. - 18:16:41
Válasz #132
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Mostanában guggolások után fáj a derekam,nem nagyon merem erőltetni a dolgot.Pedig mindenki a guggolást favorizálja!Amúgy is derékfájós vagyok!Mivel tudnám a combomat így is kifektetni?Guggolások helyett lábtolást és lábnyújtást csinálok.Elég ez a két gyakorlat az izomtömegük növeléséhez?Néha megpróbáltam elölguggolást csinálni,de másnapra attól is beállt a derekam.Köszi a választ!

Roland
A guggolások sajnos terhet raknak a derékra is.Ez elkerülhetetlen.Viszont a derekadat egy dologgal tudod (csak) védeni a guggoló övön kívül.Ennek a neve :IZOM.
Tehát izmot kell tenni a hátad alsó részére.Ez meg fogja védeni a derekadat az esetleges sérülésektől.
Én is derékfájós vagyok,a keresztcsonom picit el van csavarodva,úgyhogy van is olyan hivatalos papírom,hogy nem emelhetek.Jártam nemrég egy ukrán csontkovácsnál,aki azt mondta,hogy ez így is van és tényleg nem emelhetnék ha nem lenne végig a gerincem mellett egy vastag izomköteg.Ez olyan jól véd,hogy ennél jobban semmi sem teheti.Tehát örök tornára és súlyzózásra vagyok ítélve ;D.
Nekem is sokszor fájt guggolás után,közben a derekam,de amikor elkezdtem felhúzásokat végezni és megerősödött a "védőgátam",azóta nincs derekas problémám.
Sajnos az általad leírt gyakorlatok nem elégségesek egy testépítő versenyző számára,ha arányos testalkatot akar prezentálni.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 04. - 18:41:13
Válasz #133
Nem elérhető

endre66


Nem mintha a válasz alátámasztásra szorulna, de ezt én is csak megerősíteni tudom. Tavaly egy orvos ismerősnél megröntgenezték a hátam, a doki ugyanezt mondta, hogy kicsit ott lent el van mozdulva, de a merevítő izmok megfogták, és ez a "szerencse".  8-}

2008. Január 04. - 19:56:57
Válasz #134
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Mostanában guggolások után fáj a derekam,nem nagyon merem erőltetni a dolgot.Pedig mindenki a guggolást favorizálja!Amúgy is derékfájós vagyok!Mivel tudnám a combomat így is kifektetni?Guggolások helyett lábtolást és lábnyújtást csinálok.Elég ez a két gyakorlat az izomtömegük növeléséhez?Néha megpróbáltam elölguggolást csinálni,de másnapra attól is beállt a derekam.Köszi a választ!

Roland
A guggolások sajnos terhet raknak a derékra is.Ez elkerülhetetlen.Viszont a derekadat egy dologgal tudod (csak) védeni a guggoló övön kívül.Ennek a neve :IZOM.
Tehát izmot kell tenni a hátad alsó részére.Ez meg fogja védeni a derekadat az esetleges sérülésektől.
Én is derékfájós vagyok,a keresztcsonom picit el van csavarodva,úgyhogy van is olyan hivatalos papírom,hogy nem emelhetek.Jártam nemrég egy ukrán csontkovácsnál,aki azt mondta,hogy ez így is van és tényleg nem emelhetnék ha nem lenne végig a gerincem mellett egy vastag izomköteg.Ez olyan jól véd,hogy ennél jobban semmi sem teheti.Tehát örök tornára és súlyzózásra vagyok ítélve ;D.
Nekem is sokszor fájt guggolás után,közben a derekam,de amikor elkezdtem felhúzásokat végezni és megerősödött a "védőgátam",azóta nincs derekas problémám.
Sajnos az általad leírt gyakorlatok nem elégségesek egy testépítő versenyző számára,ha arányos testalkatot akar prezentálni.

Köszi a választ!Akkor kezdjem el a felhúzást?Gondolom kezdésnek óvatosan és mérsékelt súllyal!?A hátedzés programjába vegyem fel?
Előre is köszi

Roland
Akkor kérhetnék lábra edzésprogramot???