2024. Május 23. - 10:19:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231786 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 25. - 12:23:24
Válasz #990
Nem elérhető

N.M.G


sziasztok! Elkezdtem kemény 2hete a gyúrást :D 21 éves 180cm és 65 kg  jah és mezomorf vagyok (bár ez nem tudom mennyit számít :) szeretnék tömeget növelni erre a MOBUJ nevű táplállékkiegészítőt néztem ki, de szeretnék mellé még valamilyen kreatint de nem tudom hogy melyik lenne a legjobb mert annyi fajta van már, én az TACTAK-ra gondoltam de ha tudtok esetleg ennél jobbat akkor kíváncsi lennék hogy melyik lenne az? edzéstervem a következő: 1.nap: bicepsz mell  2.nap: váll hát 3.nap: tricepsz láb  4.nap: pihi :)  (heti 6 nap edzés 1 nap pihenés)

gyakorlatok: mell: kétkezes fekvenyomás, fekvenyomás döntött padon
                 hát: evezés döntött törzsel, lehuzás széles fogással
                 váll: mellről nyomás kétkezes sulyzóval, oldalaemelés egykezes súlyzóval
                 bicepsz: bicepsz állva kétkezes, bicepsz scott padon, koncentrált bicepszgyakorlat
                 tricepsz: tricepsz lenyomás, fekvő tricepsz gyakorlat 
                 láb: lábnyújtás, lábhajlítás guggolás

az edzéseim átlagban kb 50-60 percesek.

ha esetleg valami kivetni valló van az edzésemben akkor szívesen meghallgatnám hogy mi az amit másképp kéne csinálnom!

Fizikumomról annyit hogy a súlycsoportomban az átlagnál picit erősebb és kitartóbb vagyok  :D
Meg egy picit hülyébb... Ezekért kár volt regisztrálnod...

2009. Szeptember 25. - 13:14:04
Válasz #991
Nem elérhető

Pity



2009. Szeptember 25. - 13:20:04
Válasz #992
Nem elérhető

God Vazzeg


köszi Balu a segítséget, de lehet az anapolan 50 + sustanon 250 kombot probálom ki  @:-)  ****:)))

Jó választás!  ****:))))))  ;D

2009. Szeptember 25. - 13:23:48
Válasz #993
Nem elérhető

csaba.r


köszi Balu a segítséget, de lehet az anapolan 50 + sustanon 250 kombot probálom ki  @:-)  ****:)))

Jó választás!  ****:))))))  ;D

Én is támogatom, de én nem mennék be a Baluhoz ezzel a kérésel, a Westend padlózata hatalmas míg azt felmossák veled az igen fájdalmas ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 25. - 16:16:15
Válasz #994
Nem elérhető

haramia


hát lehet hogy megdobja az embert az anapolon  csak kúra végén ne menne le minden, ha már ilyen nagy választék van szteroidokban akkor már feltalálhatnának olyat is ami 100%ban meg is marad  vagy legalábbis nagy része  @:-)
elszánt vagyok :D

2009. Szeptember 25. - 18:31:17
Válasz #995
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nem értem,ha ennyire jártas vagy ezekben a dolgokban,mi is a valódi kérdés ????...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 04. - 19:39:27
Válasz #996
Nem elérhető

RolandFi


Helló Johnny!

Az lenne a kérdésem,hogy melyik lenne a legjobb éjjeli aminóbevitelre???Glutamin,aminotabletták,májaminotabletták(Universal)???????
Köszi,Roland

2009. Október 04. - 21:28:52
Válasz #997
Nem elérhető

Kris


sziasztok! Elkezdtem kemény 2hete a gyúrást :D 21 éves 180cm és 65 kg  jah és mezomorf vagyok (bár ez nem tudom mennyit számít :) szeretnék tömeget növelni erre a JUMBO nevű táplállékkiegészítőt néztem ki, de szeretnék mellé még valamilyen kreatint de nem tudom hogy melyik lenne a legjobb mert annyi fajta van már, én az ATTACK-ra gondoltam de ha tudtok esetleg ennél jobbat akkor kíváncsi lennék hogy melyik lenne az? edzéstervem a következő: 1.nap: bicepsz mell  2.nap: váll hát 3.nap: tricepsz láb  4.nap: pihi :)  (heti 6 nap edzés 1 nap pihenés)

gyakorlatok: mell: kétkezes fekvenyomás, fekvenyomás döntött padon
                 hát: evezés döntött törzsel, lehuzás széles fogással
                 váll: mellről nyomás kétkezes sulyzóval, oldalaemelés egykezes súlyzóval
                 bicepsz: bicepsz állva kétkezes, bicepsz scott padon, koncentrált bicepszgyakorlat
                 tricepsz: tricepsz lenyomás, fekvő tricepsz gyakorlat 
                 láb: lábnyújtás, lábhajlítás guggolás

az edzéseim átlagban kb 50-60 percesek.

ha esetleg valami kivetni valló van az edzésemben akkor szívesen meghallgatnám hogy mi az amit másképp kéne csinálnom!

Fizikumomról annyit hogy a súlycsoportomban az átlagnál picit erősebb és kitartóbb vagyok  :D
Ha ezeket a táplálékkiegészítőket nézted ki, akkor miért nem azon a fórumon teszed fel a kérdést?
Ott lehet többet tudnának segíteni ezekkel a kiegészítőkkel kapcsolatban.

Amúgy nem értem miért kell elhajtani mindenkit aki fel  mer emliteni más termékeket a hozzászólásában.

Lefogadom sőt tudom ,hogy a itt fórumozok nagy százaléka nem az Extremefitnél vásárol!!!!

Szerintem ez megérne egy topicot ,vagy esetleg szavazást
Bocs az off-ért

2009. Október 04. - 21:45:41
Válasz #998
Nem elérhető

Gabe


Kris!

Nem lett elhajtva senki, ez a fórum az általa forgalmazott táplálékkiegészítőkről tud tanácsot adni, véleményt mondani.
Hidd el, itt nagyon sokan vásárolnak/rendelnek az extremefit-től ! Felesleges szavazást nyitni ilyen témában, mert ez a helyzet!
Nem várhatod el olyan emberektől, akik az extremefitnél dolgoznak, hogy általuk nem forgalmazott kiegészítőkről adjanak tanácsot!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 04. - 22:00:38
Válasz #999
Nem elérhető

God Vazzeg


sziasztok! Elkezdtem kemény 2hete a gyúrást :D 21 éves 180cm és 65 kg  jah és mezomorf vagyok (bár ez nem tudom mennyit számít :) szeretnék tömeget növelni erre a JUMBO nevű táplállékkiegészítőt néztem ki, de szeretnék mellé még valamilyen kreatint de nem tudom hogy melyik lenne a legjobb mert annyi fajta van már, én az ATTACK-ra gondoltam de ha tudtok esetleg ennél jobbat akkor kíváncsi lennék hogy melyik lenne az? edzéstervem a következő: 1.nap: bicepsz mell  2.nap: váll hát 3.nap: tricepsz láb  4.nap: pihi :)  (heti 6 nap edzés 1 nap pihenés)

gyakorlatok: mell: kétkezes fekvenyomás, fekvenyomás döntött padon
                 hát: evezés döntött törzsel, lehuzás széles fogással
                 váll: mellről nyomás kétkezes sulyzóval, oldalaemelés egykezes súlyzóval
                 bicepsz: bicepsz állva kétkezes, bicepsz scott padon, koncentrált bicepszgyakorlat
                 tricepsz: tricepsz lenyomás, fekvő tricepsz gyakorlat 
                 láb: lábnyújtás, lábhajlítás guggolás

az edzéseim átlagban kb 50-60 percesek.

ha esetleg valami kivetni valló van az edzésemben akkor szívesen meghallgatnám hogy mi az amit másképp kéne csinálnom!

Fizikumomról annyit hogy a súlycsoportomban az átlagnál picit erősebb és kitartóbb vagyok  :D
Ha ezeket a táplálékkiegészítőket nézted ki, akkor miért nem azon a fórumon teszed fel a kérdést?
Ott lehet többet tudnának segíteni ezekkel a kiegészítőkkel kapcsolatban.

Amúgy nem értem miért kell elhajtani mindenkit aki fel  mer emliteni más termékeket a hozzászólásában.

Lefogadom sőt tudom ,hogy a itt fórumozok nagy százaléka nem az Extremefitnél vásárol!!!!

Szerintem ez megérne egy topicot ,vagy esetleg szavazást
Bocs az off-ért

Gabe-nél a pont. Ez egy bizonyos termékkörrel foglalkozó oldal, csak ezzel foglalkoznak, és nem akarnak más termékekkel foglalkozni. Természetes nem?  ::) Amúgy meg az itteni termékekkel kapcsolatban nagyot tévedsz, ha egyszer kipróbálod, utána ragaszkodni fogsz hozzá. Mert jó. Ettől függetlenül én is vásárolok máshonnan is, a céljaimnak megfelelően, de vannak dolgok amikben nem ismerek kompromisszumot. Ha kipróbálod, megérted miért írom ezt  ;)

2009. Október 04. - 22:11:08
Válasz #1000
Nem elérhető

Pity


Kb.. Én amit az Extremefitben vásároltam még nem csalódtam egyik cuccban sem!  ****:))))))

2009. Október 04. - 22:18:59
Válasz #1001
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
ööö...most én végül is miben segítsek,kinek itt,ebben a topikban ????...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 04. - 22:24:21
Válasz #1002
Nem elérhető

Gabe


ööö...most én végül is miben segítsek,kinek itt,ebben a topikban ????...
Elnézést kérünk főnök. Kicsit elszaladt velünk a ló!
 :-!!!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 04. - 22:39:45
Válasz #1003
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
no problem ****:))),csak elvesztettem a fonalat,hosszú volt ez a nap.
Írkáljatok,elolvasgatom :D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 04. - 23:00:37
Válasz #1004
Nem elérhető

Kris


Bocs Johnny ez az utolsó off!

God: En nagyon jól tudom ,hogy milyenek ezek a termékek. ebben vita nincs. Szerintem elég sok pénzt hagytam ott értük. Ami itt a probléma az megérne egy topicot csak az itt nem nagyon tettszene.
Szerintem pro kontra elég sok érv lenne úgy a termékekről ,beszerzésről ,piacról a kizárólagosságról,marketingről stb. Befejeztem nem érdekel.
Elnézést mégegyszer!