2024. Május 23. - 12:03:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231801 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 09. - 21:22:50
Válasz #285
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Johnny, kérnék egy kis segítséget,
A problémám az, hogy eddig heti 5-ször edzettem (minden nap egy izomcsoport), de most egy ideig csak 4 nap lesz alkalmam lejárni. Próbáltam egy olyan négy napos edzéstervet összerakni, ami legjobban megfelel. Mi a véleményed az alábbiról:
1.nap: Kar
2.nap: Láb
3.nap: off
4.nap: Hát
5.nap: Mell-Váll
Ez menne az első héten, a másodikon megcserélném a 3 utolsó testrész sorrendjét, 4.nap: Mell, 5.nap: Hát-Váll lenne, majd e harmadik héten: 4.nap: Váll, 5.nap: Mell-Hát, ezután indulna elölről. Így 3 hetente egyedül is edzenék minden izomcsoportra.
Egyetek zabot!

2008. Március 10. - 01:13:54
Válasz #286
Nem elérhető

sany80


Sziasztok!
Csak szeretnem ha raneznetek a napi etkezesemre es velemenyek kelenenek jo vagy nem vagy valami plusz kiegeszto kell-e.

Reggeli:100 gr zabpehely 240ml tej+2 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin
30 dkg hus(csirke vagy marha) egesz nap
20 dkg rizs   (egesz nap)
Edzes ellot 2 kanal Nitro-tech+Glutamin+Nano Vapor
Edzes utan 2kanal Up Your Mass+1 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin

Glutamin az egy teas kanal egy adag.Es meg reggel 1 csomag Animal pak.Remelem mar holnaptol tarsam lesz a Supdrol-ng is.
172 cm magas vagyok 81 kg van egy kiss felesleg rajtam de csak a hasamon.

Elore is koszi!
Szep napot mindenkinek!

2008. Március 10. - 01:19:00
Válasz #287
Nem elérhető

tas


Sziasztok!
Csak szeretnem ha raneznetek a napi etkezesemre es velemenyek kelenenek jo vagy nem vagy valami plusz kiegeszto kell-e.

Reggeli:100 gr zabpehely 240ml tej+2 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin
30 dkg hus(csirke vagy marha) egesz nap
20 dkg rizs   (egesz nap)
Edzes ellot 2 kanal Nitro-tech+Glutamin+Nano Vapor
Edzes utan 2kanal Up Your Mass+1 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin

Glutamin az egy teas kanal egy adag.Es meg reggel 1 csomag Animal pak.Remelem mar holnaptol tarsam lesz a Supdrol-ng is.
172 cm magas vagyok 81 kg van egy kiss felesleg rajtam de csak a hasamon.

Elore is koszi!
Szep napot mindenkinek!
sztem az animal pakot csirkerizzsel vedd be, mer zabpehelynek magas a rosttartalma ami csökkenti a felszívódást.
és lefekvés előtt (ami úgytűnik edzés után nemsokkal van) is egyél húst, kevés rizzsel..
és az egész tojást se hagyd ki, valamilyen formában egyél...

2008. Március 10. - 08:19:53
Válasz #288
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny, kérnék egy kis segítséget,
A problémám az, hogy eddig heti 5-ször edzettem (minden nap egy izomcsoport), de most egy ideig csak 4 nap lesz alkalmam lejárni. Próbáltam egy olyan négy napos edzéstervet összerakni, ami legjobban megfelel. Mi a véleményed az alábbiról:
1.nap: Kar
2.nap: Láb
3.nap: off
4.nap: Hát
5.nap: Mell-Váll
Ez menne az első héten, a másodikon megcserélném a 3 utolsó testrész sorrendjét, 4.nap: Mell, 5.nap: Hát-Váll lenne, majd e harmadik héten: 4.nap: Váll, 5.nap: Mell-Hát, ezután indulna elölről. Így 3 hetente egyedül is edzenék minden izomcsoportra.

Szia!
Ha úgy érzed,hogy az egy izomcsoportos edzések után menni fog az hogy két nagy izomcsoportot edzel egymással,mehet.(nekem ez tuti nem menne).
Ha már két izomcsoportos napok vannak,én mindig csak kis izmot tudok hozzátenni(bicpsz,tricepsz) a nagyhoz.Bár ha ezt csinálnád felborulna a terved...tehát mindenképpen próbáld ki,amit leírtál..legfeljebb néhány hét múlva gazdagabb leszel Te is egy tapsztalattal.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 10. - 08:22:46
Válasz #289
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok!
Csak szeretnem ha raneznetek a napi etkezesemre es velemenyek kelenenek jo vagy nem vagy valami plusz kiegeszto kell-e.

Reggeli:100 gr zabpehely 240ml tej+2 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin
30 dkg hus(csirke vagy marha) egesz nap
20 dkg rizs   (egesz nap)
Edzes ellot 2 kanal Nitro-tech+Glutamin+Nano Vapor
Edzes utan 2kanal Up Your Mass+1 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin

Glutamin az egy teas kanal egy adag.Es meg reggel 1 csomag Animal pak.Remelem mar holnaptol tarsam lesz a Supdrol-ng is.
172 cm magas vagyok 81 kg van egy kiss felesleg rajtam de csak a hasamon.

Elore is koszi!
Szep napot mindenkinek!
Sztem ezzel már el lehet vergődni egy darabig /7%
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 10. - 12:41:31
Válasz #290
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Johnny, kérnék egy kis segítséget,
A problémám az, hogy eddig heti 5-ször edzettem (minden nap egy izomcsoport), de most egy ideig csak 4 nap lesz alkalmam lejárni. Próbáltam egy olyan négy napos edzéstervet összerakni, ami legjobban megfelel. Mi a véleményed az alábbiról:
1.nap: Kar
2.nap: Láb
3.nap: off
4.nap: Hát
5.nap: Mell-Váll
Ez menne az első héten, a másodikon megcserélném a 3 utolsó testrész sorrendjét, 4.nap: Mell, 5.nap: Hát-Váll lenne, majd e harmadik héten: 4.nap: Váll, 5.nap: Mell-Hát, ezután indulna elölről. Így 3 hetente egyedül is edzenék minden izomcsoportra.

Szia!
Ha úgy érzed,hogy az egy izomcsoportos edzések után menni fog az hogy két nagy izomcsoportot edzel egymással,mehet.(nekem ez tuti nem menne).
Ha már két izomcsoportos napok vannak,én mindig csak kis izmot tudok hozzátenni(bicpsz,tricepsz) a nagyhoz.Bár ha ezt csinálnád felborulna a terved...tehát mindenképpen próbáld ki,amit leírtál..legfeljebb néhány hét múlva gazdagabb leszel Te is egy tapsztalattal.

Kipróbálom, köszönöm  :-){
Egyetek zabot!

2008. Március 10. - 19:48:22
Válasz #291
Nem elérhető

bandus


Sziasztok!
Csak szeretnem ha raneznetek a napi etkezesemre es velemenyek kelenenek jo vagy nem vagy valami plusz kiegeszto kell-e.

Reggeli:100 gr zabpehely 240ml tej+2 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin
30 dkg hus(csirke vagy marha) egesz nap
20 dkg rizs   (egesz nap)
Edzes ellot 2 kanal Nitro-tech+Glutamin+Nano Vapor
Edzes utan 2kanal Up Your Mass+1 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin

Glutamin az egy teas kanal egy adag.Es meg reggel 1 csomag Animal pak.Remelem mar holnaptol tarsam lesz a Supdrol-ng is.
172 cm magas vagyok 81 kg van egy kiss felesleg rajtam de csak a hasamon.

Elore is koszi!
Szep napot mindenkinek!

miért pont 240ml tej? O0 @-o
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 11. - 01:11:05
Válasz #292
Nem elérhető

sany80


Sziasztok!
Csak szeretnem ha raneznetek a napi etkezesemre es velemenyek kelenenek jo vagy nem vagy valami plusz kiegeszto kell-e.

Reggeli:100 gr zabpehely 240ml tej+2 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin
30 dkg hus(csirke vagy marha) egesz nap
20 dkg rizs   (egesz nap)
Edzes ellot 2 kanal Nitro-tech+Glutamin+Nano Vapor
Edzes utan 2kanal Up Your Mass+1 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin

Glutamin az egy teas kanal egy adag.Es meg reggel 1 csomag Animal pak.Remelem mar holnaptol tarsam lesz a Supdrol-ng is.
172 cm magas vagyok 81 kg van egy kiss felesleg rajtam de csak a hasamon.

Elore is koszi!
Szep napot mindenkinek!

miért pont 240ml tej? O0 @-o

Azert mert az egy Cup es en Cupban merem.

2008. Március 11. - 13:19:24
Válasz #293
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Akár cup-ban méred,akár másban felesleges pénzkiadásnak tartom a tej vásárlását.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 12. - 01:38:24
Válasz #294
Nem elérhető

sany80


Akár cup-ban méred,akár másban felesleges pénzkiadásnak tartom a tej vásárlását.
Szoval azt mondod hogy ne igyak tejet?Vegulis anyira nem szeretem,neha szoktam vizel is enni a zabpelyhet,de aval meg nagyon utalom.

2008. Március 12. - 01:38:24
Válasz #295
Nem elérhető

ska001


Háj evribodri!

Lenni kéldész lövid, dolsz.

Akármennyire rágerjedek bicepszre, egyszerűen nem tudom a bicepsz középső részét is megmozgatni rendesen. Az alsó (könyökhajlathoz közeli) része bedurran, mint a betonvas, a középső rész pedig nem. Nem értem, hogy miért. Megpróbáltam szinte már az összes létező gyakorlatot (szabályosan). Vicsorítok mint a farkasember, mégsem akarja az igazságot. Próbálgattam a súlyt mindenféle helyzetben és módszerrel, de nem találtam meg azt a gyakorlatot, ami nekem igazán kellene.
Az edzésem végén, már nem tudok fölemelni semekkora súlyt. Hazamegyek, kaja, pihi és a bicepszem "tökéletesen" kipihentnek tűnik. Mintha mehetnék vissza edzeni. (Jó, ez egy kis túlzás, de nem remeg a kezem, és voltaképpen semmi extra.)
Az a fő gáz, hogy ennek az az eredménye, hogy logikusan, nem is fejlődik a bicepszem.
Mi az istent próbáljak még? MIt csinálhatok rosszul?

Jajjjajajaja! Segítség, mert a revolveremet már megtöltöttem.....


Köszi. Csókolom

2008. Március 12. - 09:38:53
Válasz #296
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Akár cup-ban méred,akár másban felesleges pénzkiadásnak tartom a tej vásárlását.
Szoval azt mondod hogy ne igyak tejet?Vegulis anyira nem szeretem,neha szoktam vizel is enni a zabpelyhet,de aval meg nagyon utalom.
Víz+ proteinpor+zabpehely ,sztem nem olyan rossz..Ne költs tejre,inkább tedd el a pénzt és a hónap végén tudsz még venni belőle vmi értékes dolgot,esetleg kijön a havi bérlet ára az edzőterembe @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 12. - 09:45:36
Válasz #297
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Háj evribodri!

Lenni kéldész lövid, dolsz.

Akármennyire rágerjedek bicepszre, egyszerűen nem tudom a bicepsz középső részét is megmozgatni rendesen. Az alsó (könyökhajlathoz közeli) része bedurran, mint a betonvas, a középső rész pedig nem. Nem értem, hogy miért. Megpróbáltam szinte már az összes létező gyakorlatot (szabályosan). Vicsorítok mint a farkasember, mégsem akarja az igazságot. Próbálgattam a súlyt mindenféle helyzetben és módszerrel, de nem találtam meg azt a gyakorlatot, ami nekem igazán kellene.
Az edzésem végén, már nem tudok fölemelni semekkora súlyt. Hazamegyek, kaja, pihi és a bicepszem "tökéletesen" kipihentnek tűnik. Mintha mehetnék vissza edzeni. (Jó, ez egy kis túlzás, de nem remeg a kezem, és voltaképpen semmi extra.)
Az a fő gáz, hogy ennek az az eredménye, hogy logikusan, nem is fejlődik a bicepszem.
Mi az istent próbáljak még? MIt csinálhatok rosszul?

Jajjjajajaja! Segítség, mert a revolveremet már megtöltöttem.....


Köszi. Csókolom
Hi!
Lenni válasz gyolsz,lövid..
Elképzelhetőnek tartom hogy vmi szabályosságbeli probléma lehet az ok.Mindenesetre (ha még nem próbáltad),lassítsd le a negatív szakaszát a gyakorlatoknak legalább a pozitív rész hároszorosára(harmadára :D).A felső holtponton pedig próbálj meg ráfeszíteni még a bicepszedre.Kizártnak tartom ha a kettőt egyben megpróbálod,nem durransz be..Esetleg meg lehetne fejelni az egészet egy NO termékkel.Mondjuk NANo Vapor-ral :-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 17. - 08:06:54
Válasz #298
Nem elérhető

sany80


Sziasztok!
Csak szeretnem ha raneznetek a napi etkezesemre es velemenyek kelenenek jo vagy nem vagy valami plusz kiegeszto kell-e.

Reggeli:100 gr zabpehely 240ml tej+2 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin
30 dkg hus(csirke vagy marha) egesz nap
20 dkg rizs   (egesz nap)
Edzes ellot 2 kanal Nitro-tech+Glutamin+Nano Vapor
Edzes utan 2kanal Up Your Mass+1 kanal ON 100%Whey protein+Glutamin

Glutamin az egy teas kanal egy adag.Es meg reggel 1 csomag Animal pak.Remelem mar holnaptol tarsam lesz a Supdrol-ng is.
172 cm magas vagyok 81 kg van egy kiss felesleg rajtam de csak a hasamon.

Elore is koszi!
Szep napot mindenkinek!
Sztem ezzel már el lehet vergődni egy darabig /7%
Szerinted napkozben beiktathatok egy ket kanalas ON turmixot?Vagy az mar sok?

2008. Március 19. - 15:19:05
Válasz #299
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bocs akésői válaszért,de nem vettem észre :-\...Természetesen bajod nem lehet egy plusz turmix ivásból,sőt lehet azóta már kiszélesedett a "fehérjeszintézised" és ezzel mégjobban rálépsz a fejlődés útjára
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu