2024. Június 05. - 07:53:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232187 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 29. - 18:22:03
Válasz #315
Nem elérhető

NaturalBoy


ÓÓÓhhhhhh man.....Köszönöm hogy írtál Bandi.Ezt a kérdést itt tettem fel ugyen de nem kizárólag Johnynak hanem bárkinek aki tud segíteni.Csak azt nem értem,hogy elhet valamit iylen nyíltan lenyúlni és a katalógusban villogni a termék eredményeivel,mintha saját kutatás eredménye lenn.
Egyébként képzelem miylen para lehet az ha valki véreset pisál.A fa..om kivan ezzel,hogy minden szart megetetnek az emberrel.A mai világra nem a jószivüség és az önzetlen segítség a jellemző,de amik az élelmiszerekkel és táplálékkiegészítőkkel mennek azért az enyhén szólva is felháborító.
Már értem,hogy itt a fórumon sokan milyért úgy nyilatkoznak a .......ről ahogy nyilatkoznak.A szteroidoknak legalább vannak nyíltan kimondott melékhatási és aki szedi az vállalja is,de megveszi valaki a ......... egyik termékét,mert "csak tápkieg,és nincs mellékhatása" és akkor amelett,hogy nincs hatása még véreset is lehet tőle pisálni (persze ha egyáltalán attól volt) de ez egyre felháborítóbb ami sok helyen megy.Nagy a probaganda mellete aztán közben meg semmit nem tud.Meg épp néztem mostanában megjelent a Biotech USA-nak egy csomó terméke még iylen is hogy Biotech sampon meg tusfürdő..... @-o Az iylen cégek kissé hitelüket vesztettek a szememben,aki fehérjétől kezdve a spagettin át sampont is gyárt  :-\

2008. Március 31. - 14:03:46
Válasz #316
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok O0.Na..itt vagyok már..Sajnos hányattatott hetem volt,ezért is nem tudtam jelen lenni a Fórumon és megválaszolni a kérdéseiteket.Történt ugyanis hogy Húsvétkor Elutaztunk vidékre a szüleimhez.A visszafelé úton jöttünk rá hogy a laptop-om akkutöltőjét ott felejtettük.Ezt másnap pótolták Anyámék és feladták POSTÁN...ELSŐBBSÉGIVEL!!!
Rohadjon meg a magyar posta,de még mindig b...sztak kiszállítani.
Bár van még egy hely a Johnny Fitness edzőtermében az irodában ahol van net,viszont olyan durva vírus kapott el hogy az ágyat nyomtam 4napig.Bár a Gyurma forgatását nem hagytam ki szombaton(bár lehet ki kelett volna mert a vírustól nem volt se hangom sem szemem),ami után ma reggelig ismét az ágyat nyomtam.
Ma már 60%-os intenzitással bírok és ahogy az időm engedi beszállok és megválaszolom a "tartozásaimat"...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 31. - 14:18:01
Válasz #317
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 31. - 14:39:33
Válasz #318
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 31. - 22:39:46
Válasz #319
Nem elérhető

Kovi90


Szia Johnny.
Egy kérdéssel fordulnék hozzád.Miért van az h megállt a karom a fejlödésben?Pedig ugyan ugy eszek, pihenek és edzek?
Valamit nem jól csinálok?
Az edzésemen kellene változtatnom??

2008. Április 01. - 14:57:22
Válasz #320
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny.
Egy kérdéssel fordulnék hozzád.Miért van az h megállt a karom a fejlödésben?Pedig ugyan ugy eszek, pihenek és edzek?
Valamit nem jól csinálok?
Az edzésemen kellene változtatnom??

Hát ez elég összetett ::)
Nos lehet az a variáció,hogy ahogyan ettél(és amit) az eddig volt elég és nem tovább.Lehet hogy amennyit és ahogyan edzel az volt elég eddig és nem tovább,de mivel semmiféle paramétert nem adtál meg magadról,sem életkort,sem súlyt,mióta edzel,mennyit,hogyan,étrend,tápkieg,stb(esetleg egy kép magadról)..
Ezeket a dolgokat még egy személyes beszélgetés során is kéri egy (jó) edző.Így aztán meg totál látatlanban és minden veled kapcsolatos ismeret hiányában halvány fogalmam sem lehet hogy miért nem nő tovább a karod.Ha ráérsz ,gyűjtsd össze magadról ezen adatokat,hogy közelebbi képet kapjak rólad.Csak így tudok javasolni valami okosat #:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 01. - 15:02:28
Válasz #321
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ja bár az előző napon már szídtam a magyar postát(direkt kisbetűvel),most ezt mégegyszer megteszem:
ha javasasszony lennék most rájuk olvasnám,hogy :A SZEMETEK LEGYEN UGRÓBAJNOK!! ÉS A SZÍVETEK LEGYEN SZABADNAPOS!!!
Ugyanis ma közölték velem hogy a hozzám 1 hete postán elküldött laptop töltőmet a a küldés valamely folyamatában valamelyik postai dolgozó trombitának nézte...és megfújta...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 01. - 15:18:36
Válasz #322
Nem elérhető

RolandFi



2008. Április 01. - 16:50:14
Válasz #323
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja bár az előző napon már szídtam a magyar postát(direkt kisbetűvel),most ezt mégegyszer megteszem:
ha javasasszony lennék most rájuk olvasnám,hogy :A SZEMETEK LEGYEN UGRÓBAJNOK!! ÉS A SZÍVETEK LEGYEN SZABADNAPOS!!!
Ugyanis ma közölték velem hogy a hozzám 1 hete postán elküldött laptop töltőmet a a küldés valamely folyamatában valamelyik postai dolgozó trombitának nézte...és megfújta...

Nem meglepő, az én csodálatos és várva-várt termékmintáim is az enyészeté lettek, természetesen ugyanez volt a válasz  &5* Fákjú posta  :-p

2008. Április 01. - 16:55:05
Válasz #324
Nem elérhető

Kovi90


Szia Johnny
18 éves vagyok, 1 éve kezdtem el edzeni.
195 cm magas vagyok 75 kg voltam amikor elkezdtem,tömegnövelő nélkül edzettem 3 hónapot a Biotech-es Hypermass 5000-ret használom.Most 107 kg vaok:).Egy nap oylan 4 szer eszek abbol 2-szer főtt ételt.Egy héten 5-ször járok edzeni(bár az utobbi időben néha kihagyok egy-egy edzést:S).Minden nap más más izomcsoportot próbálok megdolgoztatni.Ha valamilyen étrendet is tudnál javasolni megköszönném, mert nem naon van senki a közelembe aki tudna valami értelmeset mondani:S.
Nagyon köszi előre is

Kovi90

2008. Április 01. - 19:46:48
Válasz #325
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hello Johnny!
Mi a véleményed az edzéstervemről?Most akarom kipróbálni? Tudnak ennyi edzéstől regenerálódni az izmok?
ez alapján hátra,mellre 5-7naponként edzek,lábra 7naponként ,vállra,karra3-4naponként.
1.hét:Hétfő:mell-tricepsz-has-vádli:5*fekvenyomás-12-10-8-6-4  2*tárogatás-12    ülve tricepszhajlítás franciarúddal-4*8  tolózkodás 4*8  lórugás3*12    hasprés2*20,lábemelés2*20   vádli4*16

Kedd:hát-bicepsz -váll lehúzás csigán 4*12-10-8-6  döntött törzsü evezés4*12-10-8-6  egykezes evezés3*10 evezés csigán4*12-10-8-8 koncentráltbicepsz 3*16-12-10  karhajlítás rúddal4*16-12-10-8  scottpadcsigán 3*12-10-8
mellről nyomás4*12-10-8-6  oldalemelés3*16-12-10 döntött törzsü oldalemelés3*16-12-10

Szerda:láb-vádli,has   gugolás5*12-10-8-6-4   lábtoló:4*12-10-8-6 combhajlítás 3*12 lábnyújtás3*12   vádli,has

Péntek:mell-bicepsz szuperszettbe-tricepsz-has-vádli   fekvenyomás45fokon5*12-10-8-6-4 tárogatás 30fokon3*12
ülve tricepszhajlítás franciarúddal-koncentráltbicepsz  tolózkodás-karhajlítás rúddal  lórugás-scottpados bicepsz csigán
has,vádli

2.hét: Hétfő:hát-bicepsz-has-vádli: lehúzás csigán 4*12-10-8-6  döntött törzsü evezés4*12-10-8-6  egykezes evezés3*10 evezés csigán4*12-10-8-8 koncentráltbicepsz 3*16-12-10  karhajlítás rúddal4*16-12-10-8  scottpadcsigán 3*12-10-8 has vádli

Kedd:mell-váll-tricepsz fekvenyomás:4*12-10-8-6  45fokon nyomás4*12-10-8-6 tárogatás 3*12  mellről nyomás4*12-10-8-6  oldalemelés3*16-12-10 döntött törzsü oldalemelés3*16-12-10  ülve tricepszhajlítás franciarúddal-4*8  tolózkodás 4*8  lórugás3*12

Szerda:láb-vádli,has   gugolás5*12-10-8-6-4   lábtoló:4*12-10-8-6 combhajlítás 3*12 lábnyújtás3*12   vádli,has

Péntek:hát-  bicepsz szuperszettbe-tricepsz-has-vádli  lehúzás csigán  döntött törzsü evezés4*12-10-8-6  egykezes evezés  evezés csigán
ülve tricepszhajlítás franciarúddal-koncentráltbicepsz  tolózkodás-karhajlítás rúddal  lórugás-scottpados bicepsz csigán
has,vádli
Ha azt mondom hogy picit túl bonyolítod,akkor enyhe válasszal szolgáltam..Nem voltam sajna jó matematikából,úgyhogy elképzelhető,hogy az én hibám,de nem látok benne jó rendszert és néha feleslegesen sokat kapnak a kis izomcsoportok,ugyanakkor néha értetlen módon keveset a nagyok ????...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 01. - 19:55:26
Válasz #326
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hi,Johnny!!

Egy hónap pihenőn voltam,mert nem éreztem semmi bizsergést magamban,hogy nekem el kéne menni edzeni és az edzést sem csináltam már olyan kedvel,mint ahogy kellett volna.A kajálás sem ment rendesen!Így jobbnak láttam,ha inkább hagyom magam regenerálódni,és ha majd érzem már a bizsergést a súlyok iránt,akkor irány a terem.És ez most jött el.Kérdésem:Az jó,ha csak egy átmozgató héttel kezdek??Meg az utána való héten kezdődik egy teszt-A cég nevét nem írnám le-és onnantól kezdeném teljes erőbedobással az edzést!
Roland
Mindig meglepsz valamivel..Azt jól tetted,hogy hagytad a fenébe az edzést,megerőszakolni magad nem lehet ezügyben ha nincs kedved.De kicsit értetlenül állok előtte.Hiszen ha egy felkészülés után sokaltál volna be az ok,de Te jelenleg őszi versenyeken szeretnél résztvenni.Ha picit körbenézel ,akkor látnod kell hogy azok az emberek,akik őszre komolyan készülnek,már gőzerővel dolgoznak a formáért.Az idei az egyik legkeményebb őszi versenyszezon lesz szerintem,tehát motiválnia kellene ez Téged is és nem elbágyasztani..erőt meríteni a keménynél keményebb edzésekre,ezt akár naturálban teszed,akár nem..Nézd meg pl. a Csorbai Ádámot.Ég a vágytól hogy már megmérettesse magát.(igaz 8)).Tehát szedd össze magad és zárkózz fel amíg nem késő...ha komolyan akarod.A nemleírom cég tesztjéről,ill.hogy mit gondolok majd visszatérek,de most edzést kell tartanom.És sajnos a lopós posta( &5*) miatt ma már otthon nem is tudom negírni
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 02. - 12:31:17
Válasz #327
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szóval..Bárki is várja(a moderátorra ez nem vonatkozik >:D),nem fogom fikázni a céget,akinek a tesztjén próbálsz majd fejlődést produkálni.Örülök annak hogy megpróbál a ...... is Ismét picit adni a versenyzőknek,még akkor is ha ez üzletpolitika.Hiszen én ezt a sportot szeretem és csípem azt ha valaki értékelni próbálja azt aki ezt a sportot űzi,főleg a versenyzői részét.Attól függetlenül,hogy amit ők jelenleg megcsináltak a versenyzőikkel,ezt már én évek óta kértem tőlük és ez csak nemrég láthatott napvilágot,amikor is már kénytelenek voltak az újításra,ezt szóban alá is támasztották a ......hez közel álló emberek és oszlopos tagjaik az ott dolgozóknak.Ez ügyben respekt Bengyel Zsoltnak( Łł=) és kívánom neki,ha az üzlete esetleg ismét virágzásnak indul valaha, becsülje meg a testépítő versenyzőket úgy ahogy azt anno tette.(azért nem feltétlenül fogom ideírni hogy  <3!......  ...És még akkor tisztáznék valamit utoljára feléjük:NEM SZOKTAM ŐKET FIKÁZNI SEHOL,NEM IS FOGOM,MERT EGYSZERŰEN NEM IS GONDOLOK RÁJUK SOHA.Járom a saját utam,jól érzem magam a bodybuilding.hu csapatában..Ja és várom azt a jelentkezési lapot amit a lakáscímemre küldenek (a Superbody nevezési lapot) minden évben.Roland,Neked meg kívánom,hogy össze tudd szedni magad és jó eredményt érj el a versenyeiden
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 02. - 14:09:08
Válasz #328
Nem elérhető

Seth


Ezt nevezem "előre mutató sportdiplomáciának!"  @:-) (+)

2008. Április 02. - 14:40:22
Válasz #329
Nem elérhető

Cressler


Johnny szálkásítást tervezek a következőkben kíváncsi volnék a véleményedre az "ördögi tervemmel" kapcsolatban

szóval napi 300g fehérje , és 250g ch a kiindulás ezek mellé halolaj és lenmagolaj ,+ napi 100g mogyi

Heti 4 edzés és 2 kardió az egyik kardió egy pihinapon a másik a lábedzést követő napon
lehet a végére heti 3 kardió lesz nem akarok alkamanként túl sokat, 20perc kezdésnek hetente +5perc és 40perc helyett majd 3x30perc

Reggel 1 turmix +100g light túró vagy sajt + ANADrox és jön a kardió
Utána szokásos kajálások
Edzés előtt beviszem az összes ch-t nagy részét és az utolsó ch-s étkezés az edzés utáni turmix 30g vitargo szerintem aztán csak  tojásfehérje vacsira (este 8-ra végzek az edzéssel általában) JAh és ANDadrox edzés előtt.

Azon gondolkozom, hogy a kardió előtt az anadrox a legmegfeleőbb választás-e ? Szerinted melyik volna a jobb a 2 adag anadrox kardió majd edzés előtt vagy kardió előtt valami más ami kifejezzten zsírégető pl Hydroxycut Hardcore, dymaburn stb és csak a súlyzózás előtt anadrox ?
Illetve edzés előtt illetve nap közben menjen egy 20g  folyékony amino vagy 10g bcaa estleg amino tabletta? Igazából tudom , hogy okosan időzítve mind3 is mehetne nap közben szétosztva de csak az 1-re van keret szerinted melyik?

köszi a segítséget


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!