2024. Június 05. - 00:11:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232145 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 08. - 19:58:54
Válasz #360
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Április 08. - 20:26:32
Válasz #361
Nem elérhető

Cressler


Johnny, Pisti szerintem teljesen felesleges egyáltalán szóra is méltatnotok egyesek sárdobálási kisérleteit, egy bizonyos szint alól úgysem fognak tudni SOHA eltalálni titeket, viszont ha nem hagyják abba előbb-utóbb nyakig betemeti őket a visszahulló dzsuva.
Ti példaképek vagytik sokunk szemében, eredményeitek és mentalitástok miatt egyaránt. :-){ Bárkiből nem lesz példakép hiába akar az lenni.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 12. - 14:31:34
Válasz #362
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Johnny! Ha 90 kiló alatt leszel akkor itt a kettőtök közti nyert csata 4000 eurot jelent. Hmmm?  @-o

2008. Április 12. - 15:01:48
Válasz #363
Nem elérhető

izomboy



2008. Április 12. - 18:12:12
Válasz #364
Nem elérhető

madinorbi


Jajj ez nagyon gnóm csávó !!! Ez Orazio Salvatori a pdi ből ? vagy másik olasz ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 12. - 18:22:22
Válasz #365
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem ő Savi Alessandro. Ha 90 fölött megy Johnny az olasz versenyen akkor jön a képbe Salvatori.

2008. Április 12. - 18:52:25
Válasz #366
Nem elérhető

sasa


A Johnny mindent vinne!
Csak kérdés, hogy hagyják-e az Olaszok.
A Briginél is vigyáztak, hogy ne jusson hozzá a pénzhez. Ha nem is az első helyen, de a háromban bent kellett volna lennie.
A Johnny nagyon jó, és nem hiszem, hogy le mernék pontozni. Remélem, hogy ősszel együtt fogunk pezsgőzni a kupából! @:-)

2008. Április 12. - 19:00:05
Válasz #367
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én nagyon csipáznám ha Johnny bevállalná. ...lepontozni? Majd jönnének oda hogy:"Jánosz Lántosz...vaóóó"  :-)! ;D

2008. Április 12. - 19:33:29
Válasz #368
Nem elérhető

sasa


Én majd törölközővel a nyakamban rohangálok mellette, hogy azt higgyék, hogy én vagyok az edzője.  /:-)

2008. Április 12. - 19:56:07
Válasz #369
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem-nem....az én lennék. Esetleg felváltva...néha nagyokat gesztikulálva eljátszhatnánk hogy instrukciókat osztunk.  ;D

2008. Április 13. - 18:56:27
Válasz #370
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Johnny! Ha 90 kiló alatt leszel akkor itt a kettőtök közti nyert csata 4000 eurot jelent. Hmmm?  @-o
Ott nem 95kg alatti a kategória?
Még két verseny eldöntetlen hogy melyiken indulok.
3 versenyen szeretnék részt venni(a francia elite az tuti),aztán hogy melyik legyen a másik kettő..még nem tudom.A súlyom nem izgat nagyon ,fő,hogy arányos legyek.Elképzelhető hogy nem is fogom nézni a mérleget..inkább a tükörben mutasssak jól(és persze a színpadon)..No melyiken induljak edzőim? ????... :D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 13. - 18:59:07
Válasz #371
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bocs 95 igen. Grand Prix Due Torri...elkenni a szájukat.  ;D

2008. Április 13. - 19:00:01
Válasz #372
Nem elérhető

sasa


Én az Olasz versenyt javasolnám, mert hozzád az a verseny méltó. Meg az igazi kihívás még neked is. Azt mondom csapjunk oda. @:-)

2008. Április 13. - 19:25:02
Válasz #373
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Én az Olasz versenyt javasolnám, mert hozzád az a verseny méltó. Meg az igazi kihívás még neked is. Azt mondom csapjunk oda. @:-)
...számításba vesszük ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 18. - 14:53:32
Válasz #374
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nos ma megtörtént ami még nem volt jelen soha az eddigiek során... :-[
Ma vádlizás közben egy éles csattanás a vádlimban...szerencsémre talán abban a pillanatban ahogy jött a csatt,kiugrottam a gép alol és mozdulatlan maradtam és egy perc mulva megtörtént a jegelés.
Mivel nem tudok rálépni a lábamra (pillanatnyilag),ezért most csak várunk,hogy jön e a hematóma vagy sem.
Ugyebár ha jön,akkor leszakadt,ha nem akkor megúszhatom egy részlegessel vagy egy nagyon erős húzódással.
Tehát most én küldök falósejteket a hematómákra hogy messze kerüljék el a vádlim tájékát is :-/-- :-/--.
Nem állhat ez a kis hülyeség az utamba,érzem hogy nem lesz gond 8-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu