2024. Június 04. - 19:34:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232120 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Április 18. - 22:10:28
Válasz #390
Nem elérhető

gurkha



2008. Április 18. - 22:24:00
Válasz #391
Nem elérhető

moszad


Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 18. - 22:32:53
Válasz #392
Nem elérhető

Cressler


Ez elég rosszul hangzik.
Mindenesetre gyors gyógyulást és regenerációt kívánok.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 18. - 22:48:26
Válasz #393
Nem elérhető

L


Aki vállműtét után néhány héttel, még kötéssel a vállán megy versenyezni, annak semmi sem lehet akadály!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 19. - 10:15:48
Válasz #394
Nem elérhető

hamiklos


A lehető leggyorsabb gyógyulást kívánom!

2008. Április 19. - 11:01:49
Válasz #395
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A lehető leggyorsabb gyógyulást kívánom!
Megint csak köszönet a jókívánságokért :-){
Ma egy picit utánna néztem az ilyen sérüléseknek.A rehabilitációval,mivel sporttal foglalkozom tisztában voltam.
Tehát úgy néz ki hogy egy részleges szakadásom van a vádlim középső részénél,mélyen.A megnyugtató,hogy alakváltozást nem szenvedett,de ilyenkor a fájdalom nem kisebb mint egy teljes szakadásnál,bár ez csak a mozgatáskor lép fel.De engem a fájdalom egyáltalán nem is érdekel.
Arnold mondta egyszer:
"a fájdalom nem egyéb mint a fájdalom élénk képzete,vesd ki ezt magadból,hogy ezt a képzetet megváltoztasd és a fájdalom megszűnik"

Én így töltöm a napjaimat immáron 20 éve....

Sajnos egyenlőre még nem megy a járás,de betartom azt hogy előbb tanuljak meg biztosan járni,hogy később minél gyorsabban szaladhassak ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 19. - 12:28:42
Válasz #396
Nem elérhető

hamiklos


Épp most olvastam a Pump&Flex-et, amelyben megemlítetted hogy az "Activite multivitamin"-t használod az MHP-től.
Én jelenleg ISS pack-ot használok meg némi C-vitamint.
Szted érdemes lenne lecserélnem Activite Sport-ra?   ?:-/

2008. Április 19. - 14:40:30
Válasz #397
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Épp most olvastam a Pump&Flex-et, amelyben megemlítetted hogy az "Activite multivitamin"-t használod az MHP-től.
Én jelenleg ISS pack-ot használok meg némi C-vitamint.
Szted érdemes lenne lecserélnem Activite Sport-ra?   ?:-/
A tömegnövelésem elején használtam az Activite-t.Meg voltam vele elégedve.Az MHP-nek nem ismerek rossz termékét @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 19. - 18:24:00
Válasz #398
Nem elérhető

sasa


Köszönöm mindenkinek,sokat segít a gyógyulásban Łł= @:-)
Sajnos nem lett jobb még estére sem,sőt a terem előtt kellett hagynom a kocsimat és úgy vittek haza mert nem tudtam vezetni.Vérömleny nincs,de most jövök a volt súlyemelő válogatott szöv.kapitányától,aki sajna kitapintott egy szakadást mélyen benn.
Sajnos Sasa nem tudunk holnap találkozni,mert nem tudok vezetni.. :-\
Egyenlőre kaptam egy könyök mankót,azzal nyomulok.Állítólag a vérömleny reggelre jelentkezni fog ha komolyabb a sérülés..Szép éjszaka vár rám !+"%
Na de annyi mindenen túl mentem ezt is magam mögött hagyom hamar @:-)
Ma beszéltem a volt súlyemelő válogatott szöv. kapitányával és nem volt boldog a sérülésedtől. Azt is mondta, hogy nem bírsz magaddal és ma már akartál edzeni. Legalább pár napot adjál magadnak, és pihenj egy kicsit. Pár nap pihi nem vet vissza. Tavaly én is szakadt hassal mentem az EB-re és úgy segitettek befeküdni a padra, de azért is megnyertem. Tudom, hogy te is olyan lökött vagy mint én, ha nem lököttebb, de azért kérlek vigyázz magadra, mert számitunk rád. @:-)

2008. Április 19. - 21:31:11
Válasz #399
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Köszönöm mindenkinek,sokat segít a gyógyulásban Łł= @:-)
Sajnos nem lett jobb még estére sem,sőt a terem előtt kellett hagynom a kocsimat és úgy vittek haza mert nem tudtam vezetni.Vérömleny nincs,de most jövök a volt súlyemelő válogatott szöv.kapitányától,aki sajna kitapintott egy szakadást mélyen benn.
Sajnos Sasa nem tudunk holnap találkozni,mert nem tudok vezetni.. :-\
Egyenlőre kaptam egy könyök mankót,azzal nyomulok.Állítólag a vérömleny reggelre jelentkezni fog ha komolyabb a sérülés..Szép éjszaka vár rám !+"%
Na de annyi mindenen túl mentem ezt is magam mögött hagyom hamar @:-)
Ma beszéltem a volt súlyemelő válogatott szöv. kapitányával és nem volt boldog a sérülésedtől. Azt is mondta, hogy nem bírsz magaddal és ma már akartál edzeni. Legalább pár napot adjál magadnak, és pihenj egy kicsit. Pár nap pihi nem vet vissza. Tavaly én is szakadt hassal mentem az EB-re és úgy segitettek befeküdni a padra, de azért is megnyertem. Tudom, hogy te is olyan lökött vagy mint én, ha nem lököttebb, de azért kérlek vigyázz magadra, mert számitunk rád. @:-)
Köszönöm,vigyázok,de Te is tudod,hogy mennyire nem egyszerű csak úgy feküdni céltalanul.Ma ez történt és szerintem sokat javultam.
Nyilasi Tibivel beszélgettem tegnap és mondta (volt fradista,amikor még a fradi is jó volt),hogy az árnika krém csodákra képes.Sőt lehet kapni homeopátiás árnika tablettát,megvéd a trombózistól is...azt hiszem beválik.
Holnap betonoznom kellene,de hallgatok rád és maradok fekve :-){
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 19. - 23:02:59
Válasz #400
Nem elérhető

tas


Köszönöm mindenkinek,sokat segít a gyógyulásban Łł= @:-)
Sajnos nem lett jobb még estére sem,sőt a terem előtt kellett hagynom a kocsimat és úgy vittek haza mert nem tudtam vezetni.Vérömleny nincs,de most jövök a volt súlyemelő válogatott szöv.kapitányától,aki sajna kitapintott egy szakadást mélyen benn.
Sajnos Sasa nem tudunk holnap találkozni,mert nem tudok vezetni.. :-\
Egyenlőre kaptam egy könyök mankót,azzal nyomulok.Állítólag a vérömleny reggelre jelentkezni fog ha komolyabb a sérülés..Szép éjszaka vár rám !+"%
Na de annyi mindenen túl mentem ezt is magam mögött hagyom hamar @:-)
Ma beszéltem a volt súlyemelő válogatott szöv. kapitányával és nem volt boldog a sérülésedtől. Azt is mondta, hogy nem bírsz magaddal és ma már akartál edzeni. Legalább pár napot adjál magadnak, és pihenj egy kicsit. Pár nap pihi nem vet vissza. Tavaly én is szakadt hassal mentem az EB-re és úgy segitettek befeküdni a padra, de azért is megnyertem. Tudom, hogy te is olyan lökött vagy mint én, ha nem lököttebb, de azért kérlek vigyázz magadra, mert számitunk rád. @:-)
Köszönöm,vigyázok,de Te is tudod,hogy mennyire nem egyszerű csak úgy feküdni céltalanul.Ma ez történt és szerintem sokat javultam.
Nyilasi Tibivel beszélgettem tegnap és mondta (volt fradista,amikor még a fradi is jó volt),hogy az árnika krém csodákra képes.Sőt lehet kapni homeopátiás árnika tablettát,megvéd a trombózistól is...azt hiszem beválik.
Holnap betonoznom kellene,de hallgatok rád és maradok fekve :-){

Johnny be good!

2008. Április 20. - 14:39:36
Válasz #401
Nem elérhető

RolandFi


Lehet,hogy nem ebbe a topicba való,de azért van valami(valaki) köze!
Így szeretnék én is pózolni!!!!!! Łł= :-! @:-) :-){
Nagyon fa....a!!!!! :-)!

http://www.youtube.com/watch?v=fehVp3lkIhY&feature=related

Hogy megy a lábadozás??Szeretnénk már így látni a színpadon!!!!!! 8-)

2008. Április 20. - 18:04:47
Válasz #402
Nem elérhető

madinorbi


Lehet,hogy nem ebbe a topicba való,de azért van valami(valaki) köze!
Így szeretnék én is pózolni!!!!!! Łł= :-! @:-) :-){
Nagyon fa....a!!!!! :-)!

http://www.youtube.com/watch?v=fehVp3lkIhY&feature=related

Hogy megy a lábadozás??Szeretnénk már így látni a színpadon!!!!!! 8-)
Én a pózolást meghagyom másoknak én inkább kinézni szeretnék így !!!  ;) ;D >:D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 20. - 21:16:13
Válasz #403
Nem elérhető

Atesz


Szia Johnny!
Két témakörben kérem a seítségedet. 1. Jelenleg így edzek:  1.mell-hát (4-4gyakszi), 2.láb(8gyakszi), 3. váll, bic., tric (3-3-3gyakszi). A problémám az, hogy a karom egy ideje nem nagyon akar fejődni. Az edzés lehetőségem, továbbra is heti  3x1,5óra =/+'. A tanácsodat kérem, hogyan alakítsam az edzés beosztásom, hogy a kajaimat újra növekedésre bírjam :-/-? Milyen gyakorlatokat, széria és sorozatszámokat javasolsz?
2. Jelenleg a következő tápkiegeket használom: cellmass, mass-tech, novodex-xt, daily one vitamin, ON 100% Whey, ezek mellé gondoltam még az anadroxra. Mi a véleményed, ezek a tápkiegek egy jól megtervezettétkezés melett megfelelnek vastagításhoz?

Segítségedet előre is köszönöm.  :-){Atesz

2008. Április 21. - 04:01:35
Válasz #404
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Johnny!

Azt szeretném kérdezni, hogy funkcionál-e már a gastrocnemiusod?  ::) 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."