2024. Június 04. - 16:55:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232100 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Augusztus 25. - 11:26:49
Válasz #660
Nem elérhető

hamiklos


Szia Johnny!

Te melyik zabpelyhet fogyasztod?
Én a Lidl-ben kapható kék zacskós zabpelyhet eszem reggelente, régebben a Plus-ban kapható zöld zacskós(teljes magból) zabpelyhet használtam. Engem a Lidl-ben kapható kevésbé fúj fel és sztem jobban is emésztem.

Köszi :-){

2008. Augusztus 25. - 12:04:32
Válasz #661
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bocs hogy belepofázok....én is így vagyok vele. Én a lidiset tartom a legjobbnak.   ;)  ;D

2008. Augusztus 25. - 12:19:24
Válasz #662
Nem elérhető

laller


Én személy szerint a Plusz-ból vettem mindig a zabpelyhet, de már sajnos nem lehet kapni. Esetleg ha valakinek szerencséje van akkor esetleg raktáron lévő készletek lehetnek még egy-két üzletben. Ennek az az oka, hogy a Plusz üzletláncot felvásárolta a Spar. Igaz ott is lehet zabpelyhet vásárolni, csak tripla annyiba kerül. Egyébként mennyiben kerül a Lidl-es zabpehely, lehet, hogy arra váltok.

2008. Augusztus 25. - 12:19:24
Válasz #663
Nem elérhető

hamiklos


Bocs hogy belepofázok....én is így vagyok vele. Én a lidiset tartom a legjobbnak.   ;)  ;D
Én személyszerint örülök, hogy hozzászólsz  :-){ :nyalószmájli:
Ebben az esetben úgy fest nem csak én tapasztaltam ezt.

2008. Augusztus 25. - 12:44:22
Válasz #664
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Én személy szerint a Plusz-ból vettem mindig a zabpelyhet, de már sajnos nem lehet kapni. Esetleg ha valakinek szerencséje van akkor esetleg raktáron lévő készletek lehetnek még egy-két üzletben. Ennek az az oka, hogy a Plusz üzletláncot felvásárolta a Spar. Igaz ott is lehet zabpelyhet vásárolni, csak tripla annyiba kerül. Egyébként mennyiben kerül a Lidl-es zabpehely, lehet, hogy arra váltok.

129 ft 500 gramm. Kellemes...könnyen felpuhul pl turmixban és jól emészhető.Próbáltam én is jópárat már.

Ezt keresd:

2008. Augusztus 25. - 12:50:55
Válasz #665
Nem elérhető

Johnnyx


Én személy szerint a Plusz-ból vettem mindig a zabpelyhet, de már sajnos nem lehet kapni. Esetleg ha valakinek szerencséje van akkor esetleg raktáron lévő készletek lehetnek még egy-két üzletben. Ennek az az oka, hogy a Plusz üzletláncot felvásárolta a Spar. Igaz ott is lehet zabpelyhet vásárolni, csak tripla annyiba kerül. Egyébként mennyiben kerül a Lidl-es zabpehely, lehet, hogy arra váltok.

129 ft 500 gramm. Kellemes...könnyen felpuhul pl turmixban és jól emészhető.Próbáltam én is jópárat már.

Ezt keresd:

Én is ilyet fogyasztok, teljesen rendben van  @:-)
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 25. - 12:54:56
Válasz #666
Nem elérhető

laller


Köszi szépen!
Ezek szerint még a Plusz-os zabpehelytől is olcsóbb.
SZUPER!  Łł=

2008. Augusztus 25. - 14:03:57
Válasz #667
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mivel még sohasem voltam Lidl-ben,ezért nem tudtam hogy ott más a zabpehely.Mi Auchan vásárlók vagyunk,ill. a párom meg a gyerek,mert én borzalmasan utálok vásárolni.(valószínű nem múlt el nyomtalanul az az 5 év piacfelügyelői munka a Józsefvárosi Piacon).
De volt olyan is hogy bio boltban vettük.Én mindenesetre kávédarálón megdarálom(tatom ;)) és úgy keverem a turmixba,így lényegében észrevehetetlen...És így egyáltalán nem fúj fel /7%
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 25. - 14:15:11
Válasz #668
Nem elérhető

jajgy


Szia Johnny.
Szeretném a hátam felhozni.. 4 napos edzés tervbe szerinted, hogy lehet beillesztetni?
Te hogy csinálnád? arra gondoltam, hogy heti 2 hát edzés az egyiken csak lehuzások + húzódzkodás, a másik meg evezések..  =/+' :-){
Én nem vagyok híve a hát effajta edzésének,de próbáld ki,hátha bejön ;)
Akkor te, hogy csinálnád? vagy szerinted ez értelmetlen? ?:-/

2008. Augusztus 25. - 14:20:38
Válasz #669
Nem elérhető

God Vazzeg


Mivel még sohasem voltam Lidl-ben,ezért nem tudtam hogy ott más a zabpehely.Mi Auchan vásárlók vagyunk,ill. a párom meg a gyerek,mert én borzalmasan utálok vásárolni.(valószínű nem múlt el nyomtalanul az az 5 év piacfelügyelői munka a Józsefvárosi Piacon).
De volt olyan is hogy bio boltban vettük.Én mindenesetre kávédarálón megdarálom(tatom ;)) és úgy keverem a turmixba,így lényegében észrevehetetlen...És így egyáltalán nem fúj fel /7%

Ez a darált zabpelyhes téma felfogható egyfajta tömegnövelőként is ugye? Csak így szinte észrevehetetlenül mehet sok kalória, meg sok rost. Hmm, ezt magamévá teszem őszre, nagyon jó ötletnek tűnik  ;-oo-;

2008. Augusztus 25. - 15:53:52
Válasz #670
Nem elérhető

hamiklos


Szia Johnny!

Én úgy érzem, hogy a daráláshoz hasonló eredményt érek el ha a turmixgépbe belerakom a vizet, fehérjét meg a zabpelyhet és összeturmixolom. Van darálóm is, ha azt mondod, hogy jobb ha ledarálom, akkor darálni fogom.  :-){

Köszi

2008. Augusztus 25. - 21:03:49
Válasz #671
Nem elérhető

RolandFi


Helló Johnny!
Na,újra itt vagyok,eltelt mégegy hét a 250gr CH,heti 4x45perc aerob témából.Úgy vettem észre,hogy élesedtek az izomformák,megint fogytam zsírból(súlyom 89-90kg),egyre jobban előtünnek az izmok,szóval egy újabb sikeres hét után vagyok.A nehéz súlyokat tartom minden alapgyakorlatnál és néha azon kívül is,de azért szuperszetteket,súlycsökkentéseket is be szoktam iktatni.És végre látom a hasamon a kockákat is-talán. ;D
Mi legyen a következő lépés,hogyan tovább????Ja,képeket is küldjek magamról?? ::)
Üdv.Roland

2008. Augusztus 25. - 23:31:26
Válasz #672
Nem elérhető

Rob


Sztem a Pennybe is nagyon korrekt az abrak. A zab mellet egyéb jó dolgok is vannak benne pl:mazsola,lenmag,szárított banán @:-) 1kg vmi 450ft körül van ha jól emlékszem. :-}
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Augusztus 26. - 01:21:04
Válasz #673
Nem elérhető

NaturalBoy


Nagyon belement midnenki a zabpehely témába.
Én úgylátszik le vagyok maradva ezen  a téren,mert eddig azt hittem hogy semmi különbség nincs zabpehely és zabpehely között.a zabpehely nálam azon kevés ételek egyike aminél abszolót csak az árat figyelem,mármint hogy ki gyártja mi van hátul ráírva stb nem.
Én mindig máshonnan veszem a zabpelyhet,mert ez valami hihetetlen hogy itt fehérváron ha találok egy zabpehely lelőhelyet akkor ott rövid időn belül biztosan nem lesz kapható.
Régen a sparból vettem (spárral szembe lakom) aztán már egy éve nincs a sparba zabpehyel jött a plus aztán az auchan és a tesco sorra fogytak el és mostanában néha bioboltban szoktam venni amivel csak az a baj hogy sehol se oylan drága a zabpehely egy nagy áruházban se mint a bio boltokban.
Mi a különbség a különböző zabpelyhek között?
Mostmár szívesen kipróbálnám azt a fajtát amiról Sztereo képet tett be hogy miben más.


Amúgy Johny, Józsefváros és te nem szeretsz vásárolni????????? ;D

Józsefváros azon kevés helyek egyike ahol öröm vásárolni,minden ezeötcá,mondjuk kaját nem veszek ott meg telefont,de azon kívül minden nagyon fasza szerintem és még semmiből egy cérna se jött ki amit ott vettem.
Bocsi ezért  akis offért. :-!!!

2008. Augusztus 26. - 15:45:23
Válasz #674
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Helló Johnny!
Na,újra itt vagyok,eltelt mégegy hét a 250gr CH,heti 4x45perc aerob témából.Úgy vettem észre,hogy élesedtek az izomformák,megint fogytam zsírból(súlyom 89-90kg),egyre jobban előtünnek az izmok,szóval egy újabb sikeres hét után vagyok.A nehéz súlyokat tartom minden alapgyakorlatnál és néha azon kívül is,de azért szuperszetteket,súlycsökkentéseket is be szoktam iktatni.És végre látom a hasamon a kockákat is-talán. ;D
Mi legyen a következő lépés,hogyan tovább????Ja,képeket is küldjek magamról?? ::)
Üdv.Roland
Hagyjál egyenlőre mindent ugyanígy...Jövő héten (1hét múlva) jöhetnek a képek
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu