2024. Június 05. - 00:53:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232149 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 12. - 16:16:16
Válasz #75
Nem elérhető

hopika


Hát a mostani teszt után még biztosan nem...
De remélem fél éven belül egy viszonylag alacsony testzsírszázaléknál és egy normális fizikumnál meg tudok állapodni...

Az Arnold kép nincs ott,szerintem Zsolti hazavitte(jó esetben)---ha nem akkor valaki "elmentette" magának.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 12. - 17:48:21
Válasz #76
Nem elérhető

RolandFi


Tehát akkor mit is szeretnél? ;D Nagy iztomtömeget és irgalmatlan mély definíciót?Pofon egyszerű =/+'.Na,a most következő lépcsőfokban írd le hogy mit eszel egy egész nap és hogy mennyit.(mondjuk tegnap és tegnapelőtt)Milyen tápkieget használsz és melyikből mennyit...Ahogy gondolod,ha meg akarod osztani másokkal is ide,ha nem,akkor privátban vagy  e-mail-ben.

Johnny Bá',már leírtam,hogy mit és mennyit eszek,tápkiegből is,néhány oldallal ezelött! 8-) :-}Csak nem értél rá válaszolni,én meg vártam szorgalmasan. /7%És még képeket is küldtem magamról az e-mail címedre!
Bár a mostani kajám kb. így néz ki:Kb.3 zacskó pufi rizs naponta,reggel kb.200 gr zabpehely+tej 4-5 dl,napi 10 tojás,este kb. 200gr pipimell+zöldség,edzés elött egy adag Pro360+kávé,edzés közben 5gr Glutamin+5gr kreatin+kb.50gr szőlőcukor,edzés után egyszerű és összetett szénhidrát(szőlőcukor,zabpehely)+1 adag Pro360 fehérje,lefékvés elött 250 gr Alpha túró+5gr Glutamin.Mostanában ez az étrendem néhány napja.Ha megnézed a képeim amit küldtem látod,hogy van némi fölös rajtam,ezért van ez az étrend most.Gondoltam mielött nekikezdek egy újabb tömegelésnek,egy kicsit leadok! :-}

2007. December 12. - 22:50:22
Válasz #77
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A TEJET sztem vedd el sürgősen és felejtsd is el.Max egy pici a kv-ba.Melyik is az a Pro 36O?Lehet csak az én perifériás látószögemből került ki eddig,de tényleg fogalmam sincs ))=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 12. - 23:01:13
Válasz #78
Nem elérhető

RolandFi


Tehát akkor mit is szeretnél? ;D Nagy iztomtömeget és irgalmatlan mély definíciót?Pofon egyszerű =/+'.Na,a most következő lépcsőfokban írd le hogy mit eszel egy egész nap és hogy mennyit.(mondjuk tegnap és tegnapelőtt)Milyen tápkieget használsz és melyikből mennyit...Ahogy gondolod,ha meg akarod osztani másokkal is ide,ha nem,akkor privátban vagy  e-mail-ben.

Johnny Bá',már leírtam,hogy mit és mennyit eszek,tápkiegből is,néhány oldallal ezelött! 8-) :-}Csak nem értél rá válaszolni,én meg vártam szorgalmasan. /7%És még képeket is küldtem magamról az e-mail címedre!
Bár a mostani kajám kb. így néz ki:Kb.3 zacskó pufi rizs naponta,reggel kb.200 gr zabpehely+tej 4-5 dl,napi 10 tojás,este kb. 200gr pipimell+zöldség,edzés elött egy adag Pro360+kávé,edzés közben 5gr Glutamin+5gr kreatin+kb.50gr szőlőcukor,edzés után egyszerű és összetett szénhidrát(szőlőcukor,zabpehely)+1 adag Pro360 fehérje,lefékvés elött 250 gr Alpha túró+5gr Glutamin.Mostanában ez az étrendem néhány napja.Ha megnézed a képeim amit küldtem látod,hogy van némi fölös rajtam,ezért van ez az étrend most.Gondoltam mielött nekikezdek egy újabb tömegelésnek,egy kicsit leadok! :-}

Igen,nagyobb izomtömeget és irgalmatlan mély definíciót,hogy jövő ősszel meglepjem a versenyzőtársaim!!
Az edzéstervem is leírtam,az tetszett neked.A képeim látva szerinted merre induljunk el?Mit kéne rajtam átalakítani,javítani?!Szerintem mindent!!! :-}

2007. December 13. - 09:13:03
Válasz #79
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mint írtam,nincs nagy gáz,sokat tudsz változni.A kajálásodon,tápkiegeken tuti változtatni kell.Az edzés intenzitásodra is kíváncsi lennék.De a TEJET már most vedd el,sokat fog számítani,ha nem akarsz zsírosan nekifutni a tömegelésnek.
Meg azt a pro 36O-at is le kell majd cserélni.Itt ebben az esetben rossz választás volt és nem igaz ide az hogy az olcsó is lehet jobb..Majd kitalálunk valami jó megoldást ami kompromisszumos a pénztárcádal is,mert versenyzői szinten,pláne ha eredményes is akarsz lenni ,az a kotyvalék nem ide való  :----.Jót nem hallottam még róla céges emberektől függetlenül...Bár tényleg óccsó ˝=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 13. - 09:21:52
Válasz #80
Nem elérhető

hopika


Jani!

Be tudnál esetleg majd segíteni a január végétől kezdődő fogyasztásomba is egy kicsit?
Még nem aktuális a dolog,mert a mostani teszt után letolok 2 adag Musclebuilding-stack-et,ami egy hónap...Aztán egy hét pihi és indulhat a fogyasztás.
Előljáróban annyit,hogy Aplodan+Thermogain+Nitrotech(vagy ON Whey,vagy Syntha 6)+Optimen alkotnák majd a törzsét a fogyasztásnak.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 13. - 09:27:15
Válasz #81
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Jani!

Be tudnál esetleg majd segíteni a január végétől kezdődő fogyasztásomba is egy kicsit?
Még nem aktuális a dolog,mert a mostani teszt után letolok 2 adag Musclebuilding-stack-et,ami egy hónap...Aztán egy hét pihi és indulhat a fogyasztás.
Előljáróban annyit,hogy Aplodan+Thermogain+Nitrotech(vagy ON Whey,vagy Syntha 6)+Optimen alkotnák majd a törzsét a fogyasztásnak.
Üdv
Tamás
Há hogyne ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 13. - 09:30:18
Válasz #82
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 13. - 19:45:33
Válasz #83
Nem elérhető

Bubee


Üdv Johnny!

Egy kis információra, tanácsra lenne szükségem.

Lassacskán elérem diétámban a 70 grammos ch bevitelt. Ha jól tudom alacsony ch-n szokták ciklizálni a bevitelt, vagyis mondjuk 2 nap alacsony ch-s nap után 1 nagy adagos nap következik és a többi. Namost van -e értelme nekem ezzel foglalkozni ha nem versenyre készülök? Ciklizáljam én is vagy hagyjam? Egyelőre úgy néz ki h január végéig folytatnám a diétámat. Januártól tervezem h 50-re csökkentem a ch bevitelemet.

Előre is kösz  :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 13. - 19:57:13
Válasz #84
Nem elérhető

RolandFi


Mint írtam,nincs nagy gáz,sokat tudsz változni.A kajálásodon,tápkiegeken tuti változtatni kell.Az edzés intenzitásodra is kíváncsi lennék.De a TEJET már most vedd el,sokat fog számítani,ha nem akarsz zsírosan nekifutni a tömegelésnek.
Meg azt a pro 36O-at is le kell majd cserélni.Itt ebben az esetben rossz választás volt és nem igaz ide az hogy az olcsó is lehet jobb..Majd kitalálunk valami jó megoldást ami kompromisszumos a pénztárcádal is,mert versenyzői szinten,pláne ha eredményes is akarsz lenni ,az a kotyvalék nem ide való  :----.Jót nem hallottam még róla céges emberektől függetlenül...Bár tényleg óccsó ˝=/

Akkor tej felejtve! :-){ A tápkiegeknél meg visszaállok a sima savófehérjéhez!A glutamin,kreatin maradhat?Esetleg még valami kell a tápkiegcsatasorba? :-}
Az edzésintenzitásomról röviden annyit,hogy majdnem minden edzés után van kisebb-nagyobb izomlázam,és minden edzéssen változtatok valamit az előzőhöz képest.Ami a csövön kifér!!!!! =/+'Esetleg majd egyszer felmennék hozzád a Johnny Fitnessbe,hogy leteszteld az edzésmunkámat!! :-){
Johnny mégegy kérdés,amit eddig elfelejtettem!Az egészségügyben dolgozom,az intenzív osztályon,és szoktam éjszakás is lenni.Ilyenkor persze felborul az egész napirendem,mert nem igazán tudom magam éjszaka eltenni magam aludni(max.2-3 órát ::)).Persze másnap délelött meg alvás és nem kajálás,csak délutántól.Szóval éjszaka is nyomjam a kaját,mint napközben,szénhidrát,féhérje,stb.,vagy csak a fehérje legyen? :-} :-){
Ebből adódóan,mivel ez a munkám és munkahelyem,nem igazán vagyok elengedve óriási pénzösszegekkel.De ahogy hallgattam a riportodat a BBRádióban,te sem voltál annó.... :-}

2007. December 13. - 22:47:04
Válasz #85
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv Johnny!

Egy kis információra, tanácsra lenne szükségem.

Lassacskán elérem diétámban a 70 grammos ch bevitelt. Ha jól tudom alacsony ch-n szokták ciklizálni a bevitelt, vagyis mondjuk 2 nap alacsony ch-s nap után 1 nagy adagos nap következik és a többi. Namost van -e értelme nekem ezzel foglalkozni ha nem versenyre készülök? Ciklizáljam én is vagy hagyjam? Egyelőre úgy néz ki h január végéig folytatnám a diétámat. Januártól tervezem h 50-re csökkentem a ch bevitelemet.

Előre is kösz  :-){
Az már aztán tényleg alacsony..Ha már egy jó ideje diétázol,akkor természetesen van értelme a ch bevitel ciklizálásának hiszen ha tartós ideig alacsony ch-n vagy azt is megszokja a szervezeted és lelassul az anyagcseréd,így nem éred el a várt hatást ,ez elkeserít és bezabálsz ;D.Másrészt lassan már bele is kerülsz a "ketózis" állapotába,ahol a szervezet már az izomzatodat fogja megzabálni,hogy a leggyorsabban energiához jusson,ill.életben tartson :(.Tehát iszonyatos katabolizmuson mehetsz így át.Ráadásul ha már régen alacsony ch-n vagy, a szervezeteddel állsz harcban,hiszen az mindíg vissza akarja állítani az eredeti,vagy éppen a neki egészségesnek vélt állapotodat,zsírszázalékodat,ezért amikor a vércukrod ingadozik,ezt észleli és elkezdi raktározni a maradék zsírodat,felkészülvén arra,hogy Te egy geci vagy és megint ki fogod éheztetni,alig adsz majd neki megint ch-t ,mert már kiismert.De ne haragudj rá,mert csak életben akar tartani,ezért óv Łł=.Viszont Te úgy akarsz kinézni,mint egy igazi testépítő,ott az ezdőtermek falain a posztereken :D,ezért rafináltnak kell lenned és be kell csapnod a kissé túl aggódó szervezetedet,ezért is vezeted be a ch ciklizálását,hiszen amikor megemelted a ch-t,a szervezeted zöld utat ad majd a zsír égetésére,meggyorsítja az anyagcserédet,de aztán amikor ezt megtette megint leviszed ezzel a gyors anyagcseréddel,plusz kevés ch-val megint csak tettél egy lépést a mégjobb forma felé.És így tovább...stb...Ez olyan kis csíny a szervezeted ellen,amikor anno oviba menetel előtt 18 fokban ,mondjuk anyukád ráderőltette a sapkát a fejedre,hogy meg ne fázz,de ahogy befordulál a sarkon,levetted,de hazafelé már az ajtóban ismét sapiban álltál előtte ;D.Ezért Ő elégedett volt veled,Te meg jobban érezted magad :-):-)::.Hát,neméppen szakszavakkal próbáltam definiálni a ch ciklizálásának miértjét és lényegét,de remélem érthető volt..és szórakoztató @-o
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 13. - 22:49:39
Válasz #86
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. December 13. - 22:58:59
Válasz #87
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member


Akkor tej felejtve! :-){ A tápkiegeknél meg visszaállok a sima savófehérjéhez!A glutamin,kreatin maradhat?Esetleg még valami kell a tápkiegcsatasorba? :-}
Az edzésintenzitásomról röviden annyit,hogy majdnem minden edzés után van kisebb-nagyobb izomlázam,és minden edzéssen változtatok valamit az előzőhöz képest.Ami a csövön kifér!!!!! =/+'Esetleg majd egyszer felmennék hozzád a Johnny Fitnessbe,hogy leteszteld az edzésmunkámat!! :-){
Johnny mégegy kérdés,amit eddig elfelejtettem!Az egészségügyben dolgozom,az intenzív osztályon,és szoktam éjszakás is lenni.Ilyenkor persze felborul az egész napirendem,mert nem igazán tudom magam éjszaka eltenni magam aludni(max.2-3 órát ::)).Persze másnap délelött meg alvás és nem kajálás,csak délutántól.Szóval éjszaka is nyomjam a kaját,mint napközben,szénhidrát,féhérje,stb.,vagy csak a fehérje legyen? :-} :-){
Ebből adódóan,mivel ez a munkám és munkahelyem,nem igazán vagyok elengedve óriási pénzösszegekkel.De ahogy hallgattam a riportodat a BBRádióban,te sem voltál annó.... :

A tesztelés mindenképn kel és adott..Ha éjszaka fenn vagy és dolgozol,természetesen úgy kell étkezned,mintha nappal lenne.Egyértelmű,hogy nem az égbolt színe határozza meg az étrendet,hanem a pihenés,munka vagy az edzés :-X.
Mint írtam,azért nagyban számít a pénztárca vastagsága a használt tápkiegek skálájánál,de amíg nem a Mr.O-ban gondolkodsz szerintem sok minden megoldható a jól kiválasztott tápkiegekkel(majd erről beszélünk),motivációval és szorgalommal.Igen jól emlékszel arra amit mondtam az interjúban.(és ott még a tizedét sem mondtam el).Abban az időben nem sokan készülhettek kevesebből mint én,hisz olyan csóró voltam,hogy még szomszédom sem volt
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 14. - 00:31:08
Válasz #88
Nem elérhető

Bubee


Üdv Johnny!

Egy kis információra, tanácsra lenne szükségem.

Lassacskán elérem diétámban a 70 grammos ch bevitelt. Ha jól tudom alacsony ch-n szokták ciklizálni a bevitelt, vagyis mondjuk 2 nap alacsony ch-s nap után 1 nagy adagos nap következik és a többi. Namost van -e értelme nekem ezzel foglalkozni ha nem versenyre készülök? Ciklizáljam én is vagy hagyjam? Egyelőre úgy néz ki h január végéig folytatnám a diétámat. Januártól tervezem h 50-re csökkentem a ch bevitelemet.

Előre is kösz  :-){
Az már aztán tényleg alacsony..Ha már egy jó ideje diétázol,akkor természetesen van értelme a ch bevitel ciklizálásának hiszen ha tartós ideig alacsony ch-n vagy azt is megszokja a szervezeted és lelassul az anyagcseréd,így nem éred el a várt hatást ,ez elkeserít és bezabálsz ;D.Másrészt lassan már bele is kerülsz a "ketózis" állapotába,ahol a szervezet már az izomzatodat fogja megzabálni,hogy a leggyorsabban energiához jusson,ill.életben tartson :(.Tehát iszonyatos katabolizmuson mehetsz így át.Ráadásul ha már régen alacsony ch-n vagy, a szervezeteddel állsz harcban,hiszen az mindíg vissza akarja állítani az eredeti,vagy éppen a neki egészségesnek vélt állapotodat,zsírszázalékodat,ezért amikor a vércukrod ingadozik,ezt észleli és elkezdi raktározni a maradék zsírodat,felkészülvén arra,hogy Te egy geci vagy és megint ki fogod éheztetni,alig adsz majd neki megint ch-t ,mert már kiismert.De ne haragudj rá,mert csak életben akar tartani,ezért óv Łł=.Viszont Te úgy akarsz kinézni,mint egy igazi testépítő,ott az ezdőtermek falain a posztereken :D,ezért rafináltnak kell lenned és be kell csapnod a kissé túl aggódó szervezetedet,ezért is vezeted be a ch ciklizálását,hiszen amikor megemelted a ch-t,a szervezeted zöld utat ad majd a zsír égetésére,meggyorsítja az anyagcserédet,de aztán amikor ezt megtette megint leviszed ezzel a gyors anyagcseréddel,plusz kevés ch-val megint csak tettél egy lépést a mégjobb forma felé.És így tovább...stb...Ez olyan kis csíny a szervezeted ellen,amikor anno oviba menetel előtt 18 fokban ,mondjuk anyukád ráderőltette a sapkát a fejedre,hogy meg ne fázz,de ahogy befordulál a sarkon,levetted,de hazafelé már az ajtóban ismét sapiban álltál előtte ;D.Ezért Ő elégedett volt veled,Te meg jobban érezted magad :-):-)::.Hát,neméppen szakszavakkal próbáltam definiálni a ch ciklizálásának miértjét és lényegét,de remélem érthető volt..és szórakoztató @-o

 :-O  :-){ Köszönöm ezt a mesébe foglalt tanácsadást :D  :-){

Még egy kérdés, ami kimaradt:

A ciklizálást hogyan lenne célszerű? Milyen szisztemben érdemes? 2 alacsony nap 1 magas? Vagy 3 alacsony 1 magas? A másik kérdésem: a magas ch bevitel mennyivel jelentsen többet? Gondolom ez akár egyénfüggő is lehet. Tömegelésben úgy 400-450 körül fogyasztottam, ha ez esetleg jelent valamit.

Eddig nem volt komolyabb problémám a ch megvonás miatt. Fogyogatok ahogy kell. Még sok van hátra, legalább 10-15 kiló, de nagyon magasról indultam. Eddig nem volt megzuhanás a ch miatt, de mintha most elkezdődött volna egy kis általános fáradtság, gyengeség. Éppen írtam a topikomban is h mit érzek, de ettől függetlenül súly ügyileg nem gyengültem eddig szinte semmit.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 14. - 15:24:45
Válasz #89
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Szia Johnny!
Hát nekem is van szerencsém a "záhonyi gym-be" edzeni Ahol te anno elkezdted
Gondolom az ünnepek közeledtével hazalátogatsz Nincs kedved nosztalgiázni egy kicsit?
Biztos sokan örülnének ha látnának ott téged.....
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU