2024. Június 04. - 21:47:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232136 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 13. - 19:54:14
Válasz #765
Nem elérhető

RolandFi


Üdv Johnny!
Lenne egy gondom...vagy kettő!Először.....A súlyomat nem tudom elmozdítani a 91-92 kg-ról!Már lassan két hónapja megragadtam ennél a súlynál.Szeretnék még izomtömeget,felesleg nélkül!Mit tegyek,emeljek valamit a kajában??
Másodszor.......Felhúzásnál valami fáj a seggemnél,főleg amikor felfelé húzom a súlyt.Nagyon rászoktam és megszerettem a felhúzást,általában hetente-kéthetente szoktam csinálni.Lehet hogy túlzásba vittem és egy kicsit szüneteltetni kéne?
Köszi,Roland

2009. Március 14. - 18:40:48
Válasz #766
Nem elérhető

RolandFi



2009. Március 16. - 10:50:43
Válasz #767
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
No,igen.A felhúzást sokat megszeretik és az esetleges sérülések miatt épen  hogy sokat utálják is egyben.Egy biztos,hogy egy nagyon hasznos gyakorlat.
Mivel elég nagy súllyal lehet végezni  ezért aztán ha nem szimmetrikus valamelyik fázis,könnyen megsérülsz.
Valószínűleg most szüneteltetned kell egy darabig.
Én a helyedben elmennék egy csontkovácshoz,aki 2-3 (de lehet már egy) kezeléssel megoldja a problémádat.Azután pedig egy mélymasszázs is jó lenne.
A súlyod miatt pedig ne aggódj,az izom nem fog naponta "rádcsúszni".Ha jól kajálsz és rendesen edzel(és a Te szakmádban viszonylagosan megpróbálsz pihenni eleget),meg lesz az eredménye...és még mindig jobban jársz így ha lassan de biztosan jön rád a hasznos súly,mintha össze-vissza zabálással becsapva önmagadat a mérleg nyelvét figyelvén a súlytöbbletet pozitívan konstatálnád..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Március 16. - 11:52:32
Válasz #768
Nem elérhető

RolandFi


No,igen.A felhúzást sokat megszeretik és az esetleges sérülések miatt épen  hogy sokat utálják is egyben.Egy biztos,hogy egy nagyon hasznos gyakorlat.
Mivel elég nagy súllyal lehet végezni  ezért aztán ha nem szimmetrikus valamelyik fázis,könnyen megsérülsz.
Valószínűleg most szüneteltetned kell egy darabig.
Én a helyedben elmennék egy csontkovácshoz,aki 2-3 (de lehet már egy) kezeléssel megoldja a problémádat.Azután pedig egy mélymasszázs is jó lenne.
A súlyod miatt pedig ne aggódj,az izom nem fog naponta "rádcsúszni".Ha jól kajálsz és rendesen edzel(és a Te szakmádban viszonylagosan megpróbálsz pihenni eleget),meg lesz az eredménye...és még mindig jobban jársz így ha lassan de biztosan jön rád a hasznos súly,mintha össze-vissza zabálással becsapva önmagadat a mérleg nyelvét figyelvén a súlytöbbletet pozitívan konstatálnád..
Köszönöm a kimerítő választ!!! /:-)
Üdv Roland

2009. Március 19. - 11:41:12
Válasz #769
Nem elérhető

Sarge


Hello Johnny!
Kb 7éve edzem,kisebb megszakításokkal.Kb 2 éve kezdetem el szteroidhoz is nyúlni,mert nem tudtam fejlődni,pontosabban a hízásommal volt a gond.Danabolt szedtem,de évente csak 2 kúrát csináltam,tehát hagytam bőven kiürülési időt.Kb 2 hónapja elkezdtem a winstroll depot nyomni,(18 ampullát összesen)a kura le is ment teljesen.Most kb 2 hétre a kúra után el kezdett fájni a szívem és néha alig kapok levegőt és remegés is előjött.
Lehet ez a winstroll vagy a danabol mellékhatása?Mert mellékhatások közt Én ilyet vagy ehhez hasonlót nem találtam.
Kardiológián csak májusban tudnak fogadni,a háziorvosom meg egy nulla.Jó lenne egy kis segítség ezzel kapcsolatban,hol keressem a probléma megoldását?

2009. Április 08. - 11:20:49
Válasz #770
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hello Johnny!
Kb 7éve edzem,kisebb megszakításokkal.Kb 2 éve kezdetem el szteroidhoz is nyúlni,mert nem tudtam fejlődni,pontosabban a hízásommal volt a gond.Danabolt szedtem,de évente csak 2 kúrát csináltam,tehát hagytam bőven kiürülési időt.Kb 2 hónapja elkezdtem a winstroll depot nyomni,(18 ampullát összesen)a kura le is ment teljesen.Most kb 2 hétre a kúra után el kezdett fájni a szívem és néha alig kapok levegőt és remegés is előjött.
Lehet ez a winstroll vagy a danabol mellékhatása?Mert mellékhatások közt Én ilyet vagy ehhez hasonlót nem találtam.
Kardiológián csak májusban tudnak fogadni,a háziorvosom meg egy nulla.Jó lenne egy kis segítség ezzel kapcsolatban,hol keressem a probléma megoldását?
Bocs a késői válaszért,nem vettelek észre a moderáció miatt ***
Én sem tudok ezen szereknek az e fajta mellékhatásairól.
De mindenképpen meg kell jegyeznem,hogy az anabolikus szterodidoknak vannak,lehetnek mellékhatásai,mint minden gyógyszernek.
Nemcsak a hatásaira reagálnak különbözően az emberek,hanem a mellékhatásokra is.
Mindenesetre kérnék egy beutalót a háziorvostól egy bővebb laborvizsgálatra,esetleg egy nagyrutinra.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Április 08. - 12:08:54
Válasz #771
Nem elérhető

doncicco


A környezetemben többeknél fordult elő kúrák után szívritmuszavar, magas vérnyomás.

2009. Április 08. - 12:11:42
Válasz #772
Nem elérhető

George


A környezetemben többeknél fordult elő kúrák után szívritmuszavar, magas vérnyomás.
Szedjenek egy kis Q10-et 8-}

2009. Április 08. - 13:58:50
Válasz #773
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A környezetemben többeknél fordult elő kúrák után szívritmuszavar, magas vérnyomás.
Azért ez nem játék.Valószínűleg senki sem szeretne guggolás közben súllyal a nyakában infarktust kapni,netán holtan össze esni .Ha ilyen gond adódik rá kelll szánni egy napot és szakemberhez kell fordulni.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Április 11. - 12:51:16
Válasz #774

csery

Vendég
Kedves Johhny!

Szeretném megkérdezni, hogy kétéves edzésmúlttal, és egy nálamnőben húsz kaliberrel jobb baránőmmel nyugodt szívvel megostromolhatjuk a Johnny Fitnesst, hogy ott folytassuk az edzést, illetve nem ciki e a megawear trikó, lila színben? Mert abban imádok edzeni. Köszönöm a választ előre is, maradok tisztelettel. :-){

2009. Április 14. - 08:24:42
Válasz #775
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kedves Johhny!

Szeretném megkérdezni, hogy kétéves edzésmúlttal, és egy nálamnőben húsz kaliberrel jobb baránőmmel nyugodt szívvel megostromolhatjuk a Johnny Fitnesst, hogy ott folytassuk az edzést, illetve nem ciki e a megawear trikó, lila színben? Mert abban imádok edzeni. Köszönöm a választ előre is, maradok tisztelettel. :-){
Viccelsz?Jöhet az ostrom.
A lila megawer triko most a menő ***)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Április 14. - 08:33:25
Válasz #776
Nem elérhető

sasa


Már egy hete csak a Johnnyra gondolok, de betelt a postaládája és nemtudok üzenni neki.

2009. Április 14. - 09:19:17
Válasz #777

csery

Vendég
Kedves Johhny!

Szeretném megkérdezni, hogy kétéves edzésmúlttal, és egy nálamnőben húsz kaliberrel jobb baránőmmel nyugodt szívvel megostromolhatjuk a Johnny Fitnesst, hogy ott folytassuk az edzést, illetve nem ciki e a megawear trikó, lila színben? Mert abban imádok edzeni. Köszönöm a választ előre is, maradok tisztelettel. :-){
Viccelsz?Jöhet az ostrom.
A lila megawer triko most a menő ***)))

Kiváló, akkor hamarost érkezünk.

2009. Április 14. - 11:03:31
Válasz #778
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Már egy hete csak a Johnnyra gondolok, de betelt a postaládája és nemtudok üzenni neki.
Bocs-bocs.Nézem,törlöm !+"%
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Április 22. - 18:52:14
Válasz #779
Nem elérhető

hummerdikk


Szervusz, Johnny!

Kis Peti udvozletet kuldi es lenne egy uzenet is: "mond meg Johnnynak, hogy nem igazak a hiresztelesek, mert bordas a hasfalam!" Nekem itt esett le az allam... Szval Peti nincs se osszeszakadva se semmi, full kockas has! :-){

Ja igen, lehet h majusban elrancigalom mar magammal hozzad ;D