2024. Június 16. - 01:16:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kit tartasz minden idők legjobb testépítőjének?

Sergio Oliva
Arnold Schwarzenegger
Lee Haney
Dorian Yates
Ronnie Coleman
Jay Cutler
Flex Wheeler
Kevin Levrone
Shawn Ray
Valaki más...

Szerző Téma: Minden idők legjobb testépítője, avagy ki a kedvenced...  (Megtekintve 25463 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 03. - 21:48:54
Válasz #15
Nem elérhető

tas


Szerintetek ki minden idők legerősebb testépítője?
Sok legendásan erős srácról hallottam, de ti mit gondoltok?

2008. Április 03. - 22:21:53
Válasz #16
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintetek ki minden idők legerősebb testépítője?
Sok legendásan erős srácról hallottam, de ti mit gondoltok?

Ronnie Coleman  @:-)

2008. Április 03. - 22:31:22
Válasz #17
Nem elérhető

Jordan


Ronnie Coleman, láttam már tőle egy-két videót! Mondhatni, bizonyított.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 03. - 22:35:43
Válasz #18
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szerintetek ki minden idők legerősebb testépítője?
Sok legendásan erős srácról hallottam, de ti mit gondoltok?

Ronnie Coleman  @:-)
Greg Kovacs jóval erősebb nála, de egyrészt sokkal nagyobb is, másrészt nem igazán tartom testépítőnek...legalábbis versenyzőnek nem...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 03. - 22:41:48
Válasz #19
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintetek ki minden idők legerősebb testépítője?
Sok legendásan erős srácról hallottam, de ti mit gondoltok?

Ronnie Coleman  @:-)
Greg Kovacs jóval erősebb nála, de egyrészt sokkal nagyobb is, másrészt nem igazán tartom testépítőnek...legalábbis versenyzőnek nem...

Erősebb a Greg? Hm.. Akkor tényleg erősíti az ízületeket a növi!  @-o  o--O

2008. Április 03. - 22:51:29
Válasz #20
Nem elérhető

fastor


legjobb testépítö szerintem DArrem Charles ::)
legerösebb meg johnnie O Jackson:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 03. - 22:58:27
Válasz #21
Nem elérhető

mushroom


Jaja, Jacksont nyomatják úgy mint a "legerősebb testépítő". Vagy ez csak marketingduma? ;D

2008. Április 03. - 23:23:05
Válasz #22
Nem elérhető

Cressler


Szerintetek ki minden idők legerősebb testépítője?
Sok legendásan erős srácról hallottam, de ti mit gondoltok?

Ronnie Coleman  @:-)
Greg Kovacs jóval erősebb nála, de egyrészt sokkal nagyobb is, másrészt nem igazán tartom testépítőnek...legalábbis versenyzőnek nem...
pont akartam írni, hogy elég horror súlyokat olvastam itt -ott Greg Kovac edzéseiről
 "THE BIGGEST MAN IN BODYBUILDING LEG PRESSES 2034 lbs on the leg press... for reps!!! Bench presses 695 for 15.. and squats 1200 for 10 without a suit.!!!!! " dehogy most ezekből mi igaz és mi nem de 540kg-val 10 ruha nélkül  ????... videókat nem nagyon találok ezekről
egyébként Dorian YAtes is elég durva súlyokat használt és itt most nem csak a nagy alapgyakorlatokra gondolok, hanem oldalemelés +egyebek, és Branch Warren is elég erős mondjuk a végrehajtása sajátos
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 03. - 23:27:50
Válasz #23
Nem elérhető

George


Szerintetek ki minden idők legerősebb testépítője?
Sok legendásan erős srácról hallottam, de ti mit gondoltok?

Ronnie Coleman  @:-)
Greg Kovacs jóval erősebb nála, de egyrészt sokkal nagyobb is, másrészt nem igazán tartom testépítőnek...legalábbis versenyzőnek nem...
pont akartam írni, hogy elég horror súlyokat olvastam itt -ott Greg Kovac edzéseiről
 "THE BIGGEST MAN IN BODYBUILDING LEG PRESSES 2034 lbs on the leg press... for reps!!! Bench presses 695 for 15.. and squats 1200 for 10 without a suit.!!!!! " dehogy most ezekből mi igaz és mi nem de 540kg-val 10 ruha nélkül  ????... videókat nem nagyon találok ezekről
egyébként Dorian YAtes is elég durva súlyokat használt és itt most nem csak a nagy alapgyakorlatokra gondolok, hanem oldalemelés +egyebek, és Branch Warren is elég erős mondjuk a végrehajtása sajátos

Érdekes ez a végrahajtás dolog, mert ahány profi edzést nézel, annyi módon csinálnak gyakorlatokat. Mindenkinek magának kell rájönnie, hogy neki mi az ami működik, és mi az, ami nem. Branch szerintem elég jól fejlődik attól, ahogyan ő edz. Ronnie edzésében is vannak érdekes mozdulatok...

2008. Április 04. - 00:12:59
Válasz #24
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jaja, Jacksont nyomatják úgy mint a "legerősebb testépítő". Vagy ez csak marketingduma? ;D
2 hétig edzettem együtt Johnnie Jacksonnal. Az óriásszettes edzést ugyanakkora súlyokkal bírta csak mint én...de ugye ő sem ehhez az edzésstílushoz van szokva.

Ez a "legerősebb testépítő" név onnan indult, hogy az alapgyakorlatokban kb. akkora súlyokra képes mint Ronnie, de ugyebár Johnnie kisebb testsúlyú...így relatíve erősebb Ronnie-nál... + ugye Muscletech vs. BSN...  :--:
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 04. - 00:13:30
Válasz #25
Nem elérhető

tas


Talán a Beril Fox-ról hallottam hogy brutál súlyokat használt.
Meg egyszer egy régebbi újságban láttam egy képet, alá volt írva: talán a világ legerősebb testépítői, és a képen 80 kilóval csinálták az egykaros állva bicepszet. Ebből mennyi lehet igaz?

2008. Április 04. - 00:16:58
Válasz #26
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Meg egyszer egy régebbi újságban láttam egy képet, alá volt írva: talán a világ legerősebb testépítői, és a képen 80 kilóval csinálták az egykaros állva bicepszet. Ebből mennyi lehet igaz?
Az Peter Paul volt, az egyik Barbár Fivér.

Ez igaz volt...meg az értelme is sok volt... ;D


http://www.youtube.com/watch?v=y9zR8Fog7jw
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 04. - 07:30:48
Válasz #27
Nem elérhető

izomboy


hehe... ez vicces:) mivel, szar a felvétel én előszőr azt hittem táncol :P
Mi értelme enek a világ legerősebb testépítője címnek?

Ez olyan mintha a  csinálnánk világ legizmosabb erősember címet   :-[
 vagy Világ legmagasabb törpéje @-o

2008. Április 04. - 09:19:03
Válasz #28
Nem elérhető

George


Hogy kicsit visszakanyarodjunk a címhez....Én nagyon sokáig Lee Priestre néztem fel - akkor még nem tudtam, hogy valójában leginkább csak lefelé tudnék ránézni ;D Volt egy képe, amikor egy hatalmas homokzsák mellett áll. Soha semmilyen testépítő kép nem volt a falamon azon az egyen kívül.  :-){

2008. Április 04. - 10:01:06
Válasz #29
Nem elérhető

izomboy


Azthiszem tudom melyik az de ha megvan azért linkeld be.