2024. Május 23. - 07:48:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Metiltesztó  (Megtekintve 58960 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 17. - 23:09:21
Válasz #15
Nem elérhető

Maszat


Nek kötekedésből írom,és eszembe sincs efit tudását kicsinyíteni de ezeket az infókat könnyűszerrel ki lehet keresni magyar testépítő site-ok régebbi cikkeiből.Szerintem akit érdekel ez a téma az utána is néz.Nekem haverom használta a metiltesztót,és DHT mrllékhatások kb 10x jobban előjöttek rajta,mint pl 1 sustanonnál.Pedig mind a 2 esetben mérsékletes volt mennyiségeket tekintve.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Október 17. - 23:48:00
Válasz #16
Nem elérhető

God Vazzeg


Nek kötekedésből írom,és eszembe sincs efit tudását kicsinyíteni de ezeket az infókat könnyűszerrel ki lehet keresni magyar testépítő site-ok régebbi cikkeiből.Szerintem akit érdekel ez a téma az utána is néz.Nekem haverom használta a metiltesztót,és DHT mrllékhatások kb 10x jobban előjöttek rajta,mint pl 1 sustanonnál.Pedig mind a 2 esetben mérsékletes volt mennyiségeket tekintve.

Ezzel ellent is mondtál magadnak, mert Efit ugyanezt írta  ;D

2008. Október 17. - 23:55:59
Válasz #17
Nem elérhető

Cressler


Nek kötekedésből írom,és eszembe sincs efit tudását kicsinyíteni de ezeket az infókat könnyűszerrel ki lehet keresni magyar testépítő site-ok régebbi cikkeiből.Szerintem akit érdekel ez a téma az utána is néz.Nekem haverom használta a metiltesztót,és DHT mrllékhatások kb 10x jobban előjöttek rajta,mint pl 1 sustanonnál.Pedig mind a 2 esetben mérsékletes volt mennyiségeket tekintve.

Ezzel ellent is mondtál magadnak, mert Efit ugyanezt írta  ;D
közel 1 éve  0o0o0
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 18. - 07:30:28
Válasz #18
Nem elérhető

player


Van egy haverom aki 97/98 körül szedte a román 10mg-os methylt,fogyott tőle pár kilót(!),és nőtt a karja asszem 3cm-t.A mai napig nem értem....

2008. Október 18. - 08:09:48
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Van egy haverom aki 97/98 körül szedte a román 10mg-os methylt,fogyott tőle pár kilót(!),és nőtt a karja asszem 3cm-t.A mai napig nem értem....

A DHT-nak van egy ilyen fura mellékhatása, hogy nő tőle az izom.  :D Mit nem lehet ezen érteni?

Ha valaki egy erős ösztrogén(receptor)blokkolót is szed mellé, akkor még nem is nagyon vizesedik, sőt még a zsír is megy lefelé a nagy mennyiségű DHT miatt is. Nem mellékesen esetleg tisztábban kajált és többet edzett mint azelőtt stb...

A kérdés nem ez, hanem az, hogy mennyi ideig használta a cuccot és mi lett a haveroddal utána. Ugyértem, két hónappal a kúrája után mi maradt meg mindebből.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 18. - 08:10:48
Válasz #20
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nek kötekedésből írom,és eszembe sincs efit tudását kicsinyíteni de ezeket az infókat könnyűszerrel ki lehet keresni magyar testépítő site-ok régebbi cikkeiből.Szerintem akit érdekel ez a téma az utána is néz.Nekem haverom használta a metiltesztót,és DHT mrllékhatások kb 10x jobban előjöttek rajta,mint pl 1 sustanonnál.Pedig mind a 2 esetben mérsékletes volt mennyiségeket tekintve.

Ezzel ellent is mondtál magadnak, mert Efit ugyanezt írta  ;D
közel 1 éve  0o0o0

...pedig még szótárt is írtam mellé... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 18. - 08:59:17
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


...pedig még szótárt is írtam mellé... :D

Az kevés  ;D ;D

2010. Január 23. - 18:44:39
Válasz #22
Nem elérhető

Taki


Nos nem régen vettem egy doboz Metesto nevü tablátát ilyen kiszerelésben   http://catalog.anabolics-online.com/images/metesto.jpg  az árát is elmondom 100db volt 10 000ft 2 honap várakozás után hozták szoval nem tudok hogyha valaki használt ilyet be számolhatna rola vagy hogy menyiért vette vagy hasonlok!!!!

2010. Január 23. - 18:53:30
Válasz #23
Nem elérhető

atleeta


Nos nem régen vettem egy doboz Metesto nevü tablátát ilyen kiszerelésben   http://catalog.anabolics-online.com/images/metesto.jpg  az árát is elmondom 100db volt 10 000ft 2 honap várakozás után hozták szoval nem tudok hogyha valaki használt ilyet be számolhatna rola vagy hogy menyiért vette vagy hasonlok!!!!
Hát kíváncsi lennék róla h mennyit tudsz a metiltesztóról. A methandienone tabletták hamisítására használják. Nagy vízvisszatartás, erőteljes androgén mellékhatások.Szerintem csúnyán átvágtak, de ez csak az én véleményem.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 23. - 18:59:40
Válasz #24
Nem elérhető

Jordan


2005ben egy haverom 5ft/db aron vasarolta, igy most ez igy eleg sokank tunik.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Január 23. - 19:00:10
Válasz #25
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
2005ben egy haverom 5ft/db aron vasarolta, igy most ez igy eleg sokank tunik.

 ;D

2010. Január 23. - 19:15:39
Válasz #26
Nem elérhető

balic


Hát kíváncsi lennék róla h mennyit tudsz a metiltesztóról. A methandienone tabletták hamisítására használják. Nagy vízvisszatartás, erőteljes androgén mellékhatások.Szerintem csúnyán átvágtak, de ez csak az én véleményem.
Lehet, hogy hülye kérdés, de például akkor egy Danabolt v. Anabolt hogyan lehet megkülönböztetni egy Metiltesztótól? Tudtommal mindkét fél hirtelen erőnövekedés, vízvisszatartást eredményez plusz még mindkettőnél ott lehet mellékhatásnak a gyno.

2010. Január 23. - 19:18:52
Válasz #27
Nem elérhető

atleeta


Hát kíváncsi lennék róla h mennyit tudsz a metiltesztóról. A methandienone tabletták hamisítására használják. Nagy vízvisszatartás, erőteljes androgén mellékhatások.Szerintem csúnyán átvágtak, de ez csak az én véleményem.
Lehet, hogy hülye kérdés, de például akkor egy Danabolt v. Anabolt hogyan lehet megkülönböztetni egy Metiltesztótól? Tudtommal mindkét fél hirtelen erőnövekedés, vízvisszatartást eredményez plusz még mindkettőnél ott lehet mellékhatásnak a gyno.
Ezt valami hozzáértő talán megtudja válaszolni, de gondolom mellékhatásokban is vannak fokozatok. Egy ismerősömnek 100 szem methandienone-tól kihullott a fele haja kb.Valószínűleg abban nem methandienone  volt...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 23. - 19:27:11
Válasz #28
Nem elérhető

balic


Egyébként én is csak ezt az egy mellékhatást tudom különbségnek, amit te is említettél. Valaki, aki hozzáértőbb tényleg írhatna fellelhető különbséget még.

2010. Január 23. - 19:32:23
Válasz #29
Nem elérhető

Maszat


hallottunk itt nemrég valakitöl 1 szopogatós módszert  ***)))    ;D

Lenne Nekem is 1-2 bevizsgálásra váró szervem, szóval aki szakértőnek vallja magát... O0
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26