2024. Június 08. - 09:44:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 371105 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Június 25. - 12:53:30
Válasz #1365
Nem elérhető

God Vazzeg


Néhány kép így tömegelés utolsó napjaiban...Jelenleg nincs olyan testrészem, ahol ne lennék fedett, de nagyon.  :-\ Nem tudom mit sikerül majd ebből diétával kihozni, de bízok a legjobbakban. Aztán kiderül...

Jóó.. Van ott minden, leolvad a hó, és fasza lesz  :-)!

2010. Június 25. - 12:57:43
Válasz #1366
Nem elérhető

haven


" Néhány kép így tömegelés utolsó napjaiban...Jelenleg nincs olyan testrészem, ahol ne lennék fedett, de nagyon.   Nem tudom mit sikerül majd ebből diétával kihozni, de bízok a legjobbakban. Aztán kiderül... "
még egy pici husit nem akarsz még?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 25. - 13:01:03
Válasz #1367
Nem elérhető

BarbieGigi


Nem hinném hogy akarok. Ez a 10kg husi ami "felpakoltam" azt hiszem már így is több a soknál. Gondolkodtam rajta, hogy tovább tömegelek, de kezdem nagyon rosszul érezni magam a bőrömben. :-\
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2010. Június 25. - 13:01:07
Válasz #1368
Nem elérhető

mangela87


Van ott...
Fain,konkrét tömeges forma !  ;)

2010. Június 25. - 13:08:06
Válasz #1369
Nem elérhető

hopika


Tetszik.
Tattoo-ról esetleg egy képet?
Én már csak ilyen vagyok...
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Június 25. - 13:08:12
Válasz #1370
Nem elérhető

haven


Nem hinném hogy akarok. Ez a 10kg husi ami "felpakoltam" azt hiszem már így is több a soknál. Gondolkodtam rajta, hogy tovább tömegelek, de kezdem nagyon rosszul érezni magam a bőrömben. :-\
akkor ne erőltesd. Nagyon szép az a 10kg
milyen hosszúra tervezed a diétád?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 25. - 13:13:03
Válasz #1371
Nem elérhető

Kicsibors


Nem hinném hogy akarok. Ez a 10kg husi ami "felpakoltam" azt hiszem már így is több a soknál. Gondolkodtam rajta, hogy tovább tömegelek, de kezdem nagyon rosszul érezni magam a bőrömben. :-\

Jójjez!  ;)
Na én is így voltam a konkrét tömegelős periódus után, hogy kg-ra jó lett volna még egy kicsi, de sztem csak több fölösleg lett volna belőle, azt meg nagyon nem akartam, mert aztán kínszenvedés a formába hozás...  ::)

2010. Június 25. - 13:18:21
Válasz #1372
Nem elérhető

mangela87


Hééééé,a "jóóójez" az én szövegem!!!
Na jóóó,ez lehet a tiéd is...  8-)     ;)    :D

2010. Június 25. - 13:21:30
Válasz #1373
Nem elérhető

zotja


Néhány kép így tömegelés utolsó napjaiban...Jelenleg nincs olyan testrészem, ahol ne lennék fedett, de nagyon.  :-\ Nem tudom mit sikerül majd ebből diétával kihozni, de bízok a legjobbakban. Aztán kiderül...








 @-o @-o :-)!

2010. Június 25. - 13:27:24
Válasz #1374
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem hinném hogy akarok. Ez a 10kg husi ami "felpakoltam" azt hiszem már így is több a soknál. Gondolkodtam rajta, hogy tovább tömegelek, de kezdem nagyon rosszul érezni magam a bőrömben. :-\

Jójjez!  ;)
Na én is így voltam a konkrét tömegelős periódus után, hogy kg-ra jó lett volna még egy kicsi, de sztem csak több fölösleg lett volna belőle, azt meg nagyon nem akartam, mert aztán kínszenvedés a formába hozás...  ::)

Te most is jó formában vagy Borsi, dobhatnál is fel képet, popód látszódjon!  :-*

2010. Június 25. - 13:27:50
Válasz #1375
Nem elérhető

Kicsibors


Hééééé,a "jóóójez" az én szövegem!!!
Na jóóó,ez lehet a tiéd is...  8-)     ;)    :D

Köszönöm nagylelkűségedet!  ****)  :laugh:

2010. Június 25. - 13:30:23
Válasz #1376
Nem elérhető

Kicsibors


Nem hinném hogy akarok. Ez a 10kg husi ami "felpakoltam" azt hiszem már így is több a soknál. Gondolkodtam rajta, hogy tovább tömegelek, de kezdem nagyon rosszul érezni magam a bőrömben. :-\

Jójjez!  ;)
Na én is így voltam a konkrét tömegelős periódus után, hogy kg-ra jó lett volna még egy kicsi, de sztem csak több fölösleg lett volna belőle, azt meg nagyon nem akartam, mert aztán kínszenvedés a formába hozás...  ::)

Te most is jó formában vagy Borsi, dobhatnál is fel képet, popód látszódjon!  :-*

Mondjuk úgy, hogy én most MÁR jobb formában vagyok, most meg, hogy beteg vagyok, enni sincs sok kedvem és eskü már el is kezdtem szálkásodni!  !+"%
Áh, én szégyenlős vagyok, nem rakok fel popós képet!  ;D

2010. Június 25. - 13:32:34
Válasz #1377
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem hinném hogy akarok. Ez a 10kg husi ami "felpakoltam" azt hiszem már így is több a soknál. Gondolkodtam rajta, hogy tovább tömegelek, de kezdem nagyon rosszul érezni magam a bőrömben. :-\

Jójjez!  ;)
Na én is így voltam a konkrét tömegelős periódus után, hogy kg-ra jó lett volna még egy kicsi, de sztem csak több fölösleg lett volna belőle, azt meg nagyon nem akartam, mert aztán kínszenvedés a formába hozás...  ::)

Te most is jó formában vagy Borsi, dobhatnál is fel képet, popód látszódjon!  :-*

Mondjuk úgy, hogy én most MÁR jobb formában vagyok, most meg, hogy beteg vagyok, enni sincs sok kedvem és eskü már el is kezdtem szálkásodni!  !+"%
Áh, én szégyenlős vagyok, nem rakok fel popós képet!  ;D

Ahh, pedig bánhatják a fórumosok  @-o Persze tégy belátásod szerint  ;-oo-;

2010. Június 25. - 13:37:24
Válasz #1378
Nem elérhető

mangela87


Nem hinném hogy akarok. Ez a 10kg husi ami "felpakoltam" azt hiszem már így is több a soknál. Gondolkodtam rajta, hogy tovább tömegelek, de kezdem nagyon rosszul érezni magam a bőrömben. :-\

Jójjez!  ;)
Na én is így voltam a konkrét tömegelős periódus után, hogy kg-ra jó lett volna még egy kicsi, de sztem csak több fölösleg lett volna belőle, azt meg nagyon nem akartam, mert aztán kínszenvedés a formába hozás...  ::)

Te most is jó formában vagy Borsi, dobhatnál is fel képet, popód látszódjon!  :-*

Mondjuk úgy, hogy én most MÁR jobb formában vagyok, most meg, hogy beteg vagyok, enni sincs sok kedvem és eskü már el is kezdtem szálkásodni!  !+"%
Áh, én szégyenlős vagyok, nem rakok fel popós képet!  ;D

Áááá,dehogy vagy te szégyenlős!
:-))))
Ne mórikáld magad...     :-)!    8-)

2010. Június 25. - 13:43:03
Válasz #1379
Nem elérhető

BarbieGigi


Nah sorba megyek:  ;D

Köszönöm mindenkinek, a tőlem telhetőt megteszem és meglátjuk. :)

Hopika! Tetkóról szívesen, de melyikről?!  ;D

Haven! Diétát 6 hetesre tervezem. Most vagyok 57kg, előre láthatólag 6-7 kg mínusszal számolok a diéta végére. De mivel sosem diétáztam még nem tudom hogy fog alakulni, könnyen megy-e majd vagy milyen lesz utána a forma...

Most én is így vagyok Petra. Nem bántam volna a kerek 60 kg-t, de elég "malac" forma ez így is.  ;D
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."