2024. Május 28. - 21:13:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 369358 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2011. Január 04. - 23:29:27
Válasz #1950
Nem elérhető

rr


az ő szemébe szár vagyok


Ez olyan Gyozikesen szart jelent?  ;D ;D ;D

ne Jordan kérlek neeeee :D :D :D már fáj a hasam :D

2011. Január 05. - 06:54:57
Válasz #1951
Nem elérhető

dumbass


ez a kép olyan mint ha valami híresség lennék ;D ;D bár Pisti azt mondta az ő szemébe szár vagyok ;D ;D ;D ;D ;D

Nemszép az S betűs gyártót reklámozni a fórumon :D

ez nem reklám!De akkor az illetékesekhez szólok hogy ha nem ide való a kép töröljék nyugodtan és elnézést!!!

Poénnak írtam, ott a smiley :D

2011. Január 05. - 12:37:38
Válasz #1952
Nem elérhető

trobert2


az ő szemébe szár vagyok


Ez olyan Gyozikesen szart jelent?  ;D ;D ;D

ŐŐ írta facebookon ;DÉs én is csak poénnak raktam ki ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 21. - 12:12:05
Válasz #1953
Nem elérhető

trobert2


Big Ronny-small Ronny
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 21. - 12:24:24
Válasz #1954
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Big Ronny-small Ronny
Na jó, de 98 évesen 235 Mr.Olympia cím után ;D már minek legyen csúcsformában?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 21. - 12:38:58
Válasz #1955
Nem elérhető

trobert2


Big Ronny-small Ronny
Na jó, de 98 évesen 235 Mr.Olympia cím után ;D már minek legyen csúcsformában?
ezt a képet Ronny a facebook oldalára töltötte fel az esküvős,nászutas képekkel együtt!Az az érdekes hogy,hogy lehet ekkora súlyveszteség?aztán meg ismét hónapokon belül vissza tornázza magát!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 21. - 13:57:50
Válasz #1956
Nem elérhető

Tóth Attila


Szerintem nem is edz.Bár Ronny csinált pár hónapos kihagyásokat.Aztán bekészült!Günter Shillercamp is rendesen le tudott csoffadni.De Ez most elég szembetűnö Colemannél!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Január 21. - 14:10:43
Válasz #1957
Nem elérhető

dino


mi ebben a nagy csoda, h így néz ki? visszavonult, azt csodálom, hogy eddig csinálta a vendégfellépéseket, meg rakta magába az anyagot. x év versenyzés után nem csoda, ha elege van
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Január 21. - 14:40:25
Válasz #1958
Nem elérhető

Szabi


Most löki a buxákat  ;D ;D ;D :-)o-:
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2011. Január 21. - 14:43:57
Válasz #1959
Nem elérhető

trobert2


Most löki a buxákat  ;D ;D ;D :-)o-:

Legalább a ruhatárát lecserélhetné,nem is nézni ki olyan hülyén ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 21. - 14:44:16
Válasz #1960
Nem elérhető

warren


Szerintem ha levenné a pópót besz@rnátok.

Egyszerűen csak a kép nem fasza szerintem, de ha azt az alkart megnézitek, azért rendben van még mindig.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2011. Január 21. - 14:47:27
Válasz #1961
Nem elérhető

Gabe


Szerintem ha levenné a pópót besz@rnátok.

Egyszerűen csak a kép nem fasza szerintem, de ha azt az alkart megnézitek, azért rendben van még mindig.
Én is így gondolom. Lehet, hogy ez a póló régebben jobban feszült rajta, de tuti, hogy félmeztelen még most is brutál.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 21. - 14:56:23
Válasz #1962
Nem elérhető

trobert2


Szerintem ha levenné a pópót besz@rnátok.

Egyszerűen csak a kép nem fasza szerintem, de ha azt az alkart megnézitek, azért rendben van még mindig.
ezzel vitába szállnék,abból indúljunk ki hogy a barátnője hasonló széles mint ő :-\
látszik semmi válla nincs,se szélességre se vastagságra!

elhiszem hogy ő többszörös világ legnagyobbja volt,és hasonlóan Arnoldhoz azt mondják hogy a sport egész életükbe szerepet fog játszani,ahoz képest teljesen elengedték magukat!
azt mondják ha valamit sokáig csinálsz azzá válsz!!
az egyértelmű hogy nincs cucc nincs ronny se!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 21. - 15:01:46
Válasz #1963
Nem elérhető

trobert2


Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 21. - 15:05:01
Válasz #1964
Nem elérhető

Woodslave


Szerintem ha levenné a pópót besz@rnátok.

Egyszerűen csak a kép nem fasza szerintem, de ha azt az alkart megnézitek, azért rendben van még mindig.
ezzel vitába szállnék,abból indúljunk ki hogy a barátnője hasonló széles mint ő :-\
látszik semmi válla nincs,se szélességre se vastagságra!

elhiszem hogy ő többszörös világ legnagyobbja volt,és hasonlóan Arnoldhoz azt mondják hogy a sport egész életükbe szerepet fog játszani,ahoz képest teljesen elengedték magukat!
azt mondják ha valamit sokáig csinálsz azzá válsz!!
az egyértelmű hogy nincs cucc nincs ronny se!

és most ne mond, hogy ez meglepett, vagy csalódtál  ;D Nincs télapó se  0o0o0