2024. Június 08. - 11:12:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 371129 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2011. Január 21. - 15:23:47
Válasz #1965
Nem elérhető

trobert2


Szerintem ha levenné a pópót besz@rnátok.

Egyszerűen csak a kép nem fasza szerintem, de ha azt az alkart megnézitek, azért rendben van még mindig.
ezzel vitába szállnék,abból indúljunk ki hogy a barátnője hasonló széles mint ő :-\
látszik semmi válla nincs,se szélességre se vastagságra!

elhiszem hogy ő többszörös világ legnagyobbja volt,és hasonlóan Arnoldhoz azt mondják hogy a sport egész életükbe szerepet fog játszani,ahoz képest teljesen elengedték magukat!
azt mondják ha valamit sokáig csinálsz azzá válsz!!
az egyértelmű hogy nincs cucc nincs ronny se!

és most ne mond, hogy ez meglepett, vagy csalódtál  ;D Nincs télapó se  0o0o0

azért egy bizonyos szintet tarthatna!
De hát lehet úgy döntött,eddig edzett,mostmár ideje dugni is ;D ;D Mostmár a kis kék gyógyszereket eszi marék számra ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 21. - 15:32:57
Válasz #1966
Nem elérhető

Woodslave


egyetértek, de ez szerintem azért van mert én (feltételezem te is) azért edzek, hogy izmos legyek és ezáltal jobban nézzek ki (ami nekem nem sikerül de mindegy  ;D) Ronniet meg ez qrávra nem érdekli. Személy szerint nekem is csalódás az ilyen "lepukkanás" de ez van.... ;-oo-;

2011. Január 21. - 15:45:57
Válasz #1967
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
egyetértek, de ez szerintem azért van mert én (feltételezem te is) azért edzek, hogy izmos legyek és ezáltal jobban nézzek ki (ami nekem nem sikerül de mindegy  ;D) Ronniet meg ez qrávra nem érdekli. Személy szerint nekem is csalódás az ilyen "lepukkanás" de ez van.... ;-oo-;
De most őszintén, mi a túróért nézne már úgy ki, mint mikor még versenyzett, nagyon sok koksz, növekedési hormon, IGF-1, meg még tököm tudja milyen peptid hormonok kellenek ehhez a szinthez. Negyven x évesen, már nem erre vágyik senki, úgy hogy előtte 25-28 évet kokszolt kőkeményen, csak azért, hogy kinézzen valhogy. Elgyúrogat, kevés cuccot használ, ennyi futja ebből, de már nem ez az élete, attól még tiszteletre méltó amit elért. Én pl. a helyében már csak naturálban edzenék, és sz.rnék rá ki mit gondol rólam.......azért még ott van az a 8 szobor a polcon  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 21. - 15:57:00
Válasz #1968
Nem elérhető

Pretorian


Hát meg azért így is rendesen ledarálta az egészségét az évek folytán és nem hiszem, hogy szívműtéttől kezdve minden szarra vágyik.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 21. - 16:08:40
Válasz #1969
Nem elérhető

Maszat


Ugyanmár, Robi 9hónap edzésmúltal máshogy látja!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 21. - 16:13:08
Válasz #1970
Nem elérhető

toto0


Nem most készült a kép. 2010. május 17.én lett feltöltve facebookra.  ;D

2011. Január 21. - 17:00:07
Válasz #1971
Nem elérhető

trobert2


Ugyanmár, Robi 9hónap edzésmúltal máshogy látja!  ;D

azért ha úgy számoljuk van az 4 év is! ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 22. - 12:48:38
Válasz #1972
Nem elérhető

warren


;D

Uhh, lehet visszavonom az előző hsz-emet.  ;D ;D

A második kép már tényleg durva, de hát ez van. így is egy félisten!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2011. Február 11. - 17:49:57
Válasz #1973
Nem elérhető

NM


Jó rég írtam a fórumra...egy fél évig nagyon hanyagolva volt az edzésem, januártól kezdtem újra normálisan.
Kép a jelenlegi állapotról, telefonos, jó szar minőségű lett, remegett a kezem.
Sok nem látszik, 110kg vagyok.

2011. Február 11. - 20:54:54
Válasz #1974
Nem elérhető

H. Laci



2011. Február 11. - 22:26:48
Válasz #1975
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó a pajszer!  ;-oo-;

2011. Február 19. - 17:53:40
Válasz #1976
Nem elérhető

pókerarc


Helló!

Eddig még nem raktam fel képet magamról.Egyik fő oka az volt,hogy kb 5 évig kimaradt az edzés ;D.Fősuli,jó kis sérülések(jelenleg is),ideg,külföld és nagyon rossz gyomor...csontra lefogytam.Volt néha 1-2 próbálkozás,de mindig közbejött valami pár hét után.Most október közepén kezdtem el kicsit többet enni és itthon átmozgatni magam,majd november óta járok terembe.Edzeni max 3szor jutok le,mivel kibaszott sokat vagyok melóhelyen.Viszont aludni is alig volt időm :D
A napokat igyekeztem végigkajálni,az étrendemet inkább nem részletezném. ::) A minél több ch bevitel volt a cél.Bármiből,bármikor...
Adatokat ha nem muszáj,inkább nem írnék. :)Rakok fel 1 régebbi képet,ahol a testúlyom kb annyi volt,mint most október közepén.A másik két kép pedig nemrég készült.

2011. Február 19. - 23:45:46
Válasz #1977
Nem elérhető

Tóth Attila


Bazzeg!Szar kajával meg pár hónap alatt,ekkora kihagyás után ez nagggyon fasza! @:-)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Február 20. - 00:25:43
Válasz #1978
Nem elérhető

pókerarc


Bazzeg!Szar kajával meg pár hónap alatt,ekkora kihagyás után ez nagggyon fasza! @:-)

Köszi!
Magam is meglepődtem milyen gyorsan épültem.Ha a gyomrom bírja a kaját,akkor lesz még fejlődés újabb 2-3hónap alatt.Ha meg nem,akkor megint lefogyok ****:)))

2011. Február 22. - 15:47:51
Válasz #1979
Nem elérhető

szidol


Mondjuk az arcod nemsokatváltozott.      ****:))) ****)       a többi az tuti.
 ****:))))))
Max 400; felhasználható karakterek: 400