2024. Május 28. - 21:28:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 369362 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 25. - 23:46:44
Válasz #285
Nem elérhető

tockon2


Gondoltam én is bedobok egy fotós helyzetjelentést. Súly 102kg, december óta -10kg. Derék eltűnt, erő megmaradt, méret nagyjából ugyanaz.

2009. Február 25. - 23:55:41
Válasz #286
Nem elérhető

fastor


lassan nagyobb a karod, mint a combod :-/-(-: ;D amúgy csak viccelek, nagyon fasza @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 26. - 00:16:09
Válasz #287

B1ll4

Vendég
Tele vagy barátom , tele vagy ! Péntek , Szombat  @:-) @:-) @:-) @:-)

2009. Február 26. - 01:56:07
Válasz #288
Nem elérhető

Cressler


ez a forma hány év munkája?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 26. - 07:34:04
Válasz #289
Nem elérhető

hopika


Gondoltam én is bedobok egy fotós helyzetjelentést. Súly 102kg, december óta -10kg. Derék eltűnt, erő megmaradt, méret nagyjából ugyanaz.

Fasza vagy Bro!!!
Tényleg rá kellene szállni a combra-felül már ütsz keményen!
Mindent bele!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Február 26. - 09:15:23
Válasz #290
Nem elérhető

tockon2


ez a forma hány év munkája?
Több-kevesebb kihagyással 7 év, a kaja kb. 1 éve van rendben.

2009. Február 26. - 09:16:55
Válasz #291
Nem elérhető

tockon2


Gondoltam én is bedobok egy fotós helyzetjelentést. Súly 102kg, december óta -10kg. Derék eltűnt, erő megmaradt, méret nagyjából ugyanaz.

Fasza vagy Bro!!!
Tényleg rá kellene szállni a combra-felül már ütsz keményen!
Mindent bele!
 ;-oo-;
Kösz Bro!  ;-oo-;
 Basztatnak is a lábbal eleget. Szabályos répaformám van...  !+"%

2009. Február 26. - 09:55:10
Válasz #292
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Azt hiszem nekem is van pár fotóm rólad! Feltegyem őket??? ;D ;D ;D ;D ;D

2009. Február 26. - 10:15:22
Válasz #293
Nem elérhető

God Vazzeg


Gondoltam én is bedobok egy fotós helyzetjelentést. Súly 102kg, december óta -10kg. Derék eltűnt, erő megmaradt, méret nagyjából ugyanaz.

Hö!  ****:))))))

2009. Február 26. - 12:00:12
Válasz #294
Nem elérhető

tockon2


Azt hiszem nekem is van pár fotóm rólad! Feltegyem őket??? ;D ;D ;D ;D ;D
Inkább ne, ha kérhetem!  :-/--

2009. Február 26. - 12:47:14
Válasz #295

B1ll4

Vendég
A lábat elkezdni szépen nyúzni majd velem , csak rá kell hangolnia !  :-)->

2009. Február 26. - 15:04:20
Válasz #296

B1ll4

Vendég
Azt elmondanám azért , mert még mindig azt mondom , hogy rengetegen akarnak anyaghoz nyúlni és látjátok itt van pl tockon pajtás , én láttam 14-15 évesen , mint egy darab hurkapálca , évről évre gyilkolta a vasakat éjjel nappalon át , mellette megvan a teljes értékű élete , szellemi-testi egyensúly a helyén ... barátnő .. mi kell még ? Egy olyan emberke , akit meglátok pénteken és fülig ér a szám , hogy vannak még ilyen emberek akikért érdemes élni . Seggnyalásnak fel lehet ezt fogni , csak egy jó motiváció lehetne a fiataloknak , hogy  is kellene ezt csinálni aki nem ebből a sportból akar megélni (mivel nagyon nem is lehet , csak egy bizonyos szint felett) ...    Én látom és érzem mikor odaügetünk a terembe és nekilátunk a súlyoknak , hogy széttépi , fejben odateszi magát , brutálmód edzett világéletében , én az ilyen embereket értékelem a legjobban!  @:-)

A lábról már írtunk igaz , de majd szépen elkezdjük építgetni , csak meg kell találnom a fahéjas fondorlatot mivel tudom rácsábítani , mert a virgácsok is jól tapadnak és bizony férne rá massza , hol lenne a súly vége ? 120kg ?  :o :o :o :o

Büszke vagyok rá , hogy ilyen embert ismerhetek , megadatik a lehetőség , hogy edzhessek vele , emberileg , mindenhogy példaértékű !  Csak így tovább Bro !  :-){   @:-) ;-oo-;

2009. Február 26. - 15:14:25
Válasz #297
Nem elérhető

tyson


Gratula Tockon!!!

Mekkorák a spajszerek?
A lábad felhozod és állat!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Február 26. - 15:15:58
Válasz #298

B1ll4

Vendég
49-50 között mocorog :D . De viszont ennek hátránya , hogy brutálmód máshogy kell megedzeni a többi izmot ugye , mert előnyt élveznek a karok , vállak dominanciája ... Hátra pakolunk tömeget , lábat totál felhozzuk , hasat rendbe , aztán Johnny Bravo lesz !  8-)

2009. Február 26. - 21:24:28
Válasz #299
Nem elérhető

tockon2


49-50 között mocorog :D . De viszont ennek hátránya , hogy brutálmód máshogy kell megedzeni a többi izmot ugye , mert előnyt élveznek a karok , vállak dominanciája ... Hátra pakolunk tömeget , lábat totál felhozzuk , hasat rendbe , aztán Johnny Bravo lesz !  8-)
Örülök, hogy Veled edzhetek Bro!  ;-oo-;  No, de nem kell túldícsérni, lelkes amatőr oszt kész... @:-) Derék karcsú, hasat rendbehozni meg nem lehet, mert ami szarul tapad, az szarul tapad... ˝=/