2024. Május 23. - 10:24:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Előtte-utána  (Megtekintve 132634 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 04. - 22:31:27
Válasz #525
Nem elérhető

Kicsibors


Jó ez Csaba, én drukkolok a továbbiakhoz!   :)
Ha a diétában ennyire képes voltál célorientált és motivált maradni, nincs kétségem, hogy a számodra megfelelő izomtömeget is képes vagy felépíteni; hajrá!  ;-oo-;

2010. Május 05. - 10:00:43
Válasz #526
Nem elérhető

csaba.r


Köszönöm mindenkinek, bár minden nyalás nélkül kijelenthetem hogy ez a ti érdemetek is. (:-) :-):-)::
Ha annakidelyén elküldtök a rákba a hülye kérdéseim miatt akkor most nem tartanék itt!

Gearge:Eddig -34kg, de szeptemberig tartom még a diétát, utánna meg megnövök újra. 

Megmondom őszintén nem voltam mindig motivált, volt olyan hogy ültem a teremben a tükör előtt és azt kérdezgettem magamtól, hogy minek ez nekem.
Persze testben rengeteget változtam, mondhatni gondolkodásban is, de ennyi ismerőst még nem vesztettem el ilyen rövid idő alatt.
Ennek nyilván az volt az oka hogy abbahagytam a bulizást, meg a füvezést, a nagy hányaduk innen volt.
Mikor beraktam a két képet egymás mellé, csak bámultam hogy olyat látok ott mint a tvben egy fogyis dokumentumfilmben.
Most persze újra motivált vagyok nem is kicsit meglátjuk hogy mit sikerül kihozni a következő körből.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Május 05. - 10:20:27
Válasz #527
Nem elérhető

H. Laci


Köszönöm mindenkinek, bár minden nyalás nélkül kijelenthetem hogy ez a ti érdemetek is. (:-) :-):-)::
Ha annakidelyén elküldtök a rákba a hülye kérdéseim miatt akkor most nem tartanék itt!

Gearge:Eddig -34kg, de szeptemberig tartom még a diétát, utánna meg megnövök újra. 

Megmondom őszintén nem voltam mindig motivált, volt olyan hogy ültem a teremben a tükör előtt és azt kérdezgettem magamtól, hogy minek ez nekem.
Persze testben rengeteget változtam, mondhatni gondolkodásban is, de ennyi ismerőst még nem vesztettem el ilyen rövid idő alatt.
Ennek nyilván az volt az oka hogy abbahagytam a bulizást, meg a füvezést, a nagy hányaduk innen volt.
Mikor beraktam a két képet egymás mellé, csak bámultam hogy olyat látok ott mint a tvben egy fogyis dokumentumfilmben.
Most persze újra motivált vagyok nem is kicsit meglátjuk hogy mit sikerül kihozni a következő körből.
Sok sikert a továbbiakhoz! Figyelünk és szurkolunk.  ****:)))))) ****:))))))

2010. Május 05. - 15:43:41
Válasz #528
Nem elérhető

Kicsibors



Persze testben rengeteget változtam, mondhatni gondolkodásban is, de ennyi ismerőst még nem vesztettem el ilyen rövid idő alatt.


Viszont itt szereztél újakat, és ha azok a haverok nem azt látják ebben, hogy te egy egészségesebb útra léptél, ami neked jót tesz és nem képesek veled együtt örülni, akkor azokról az emberekről ennyit...  :-}

2010. Május 05. - 15:46:40
Válasz #529
Nem elérhető

Yeti



Persze testben rengeteget változtam, mondhatni gondolkodásban is, de ennyi ismerőst még nem vesztettem el ilyen rövid idő alatt.


Viszont itt szereztél újakat, és ha azok a haverok nem azt látják ebben, hogy te egy egészségesebb útra léptél, ami neked jót tesz és nem képesek veled együtt örülni, akkor azokról az emberekről ennyit...  :-}
Jól mondja a "kicsiellenbenerős" hölgy! Teljes mértékben igaza van. Remélem te is így fogod fel, Csaba!  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Május 05. - 15:52:20
Válasz #530
Nem elérhető

Kicsibors



Persze testben rengeteget változtam, mondhatni gondolkodásban is, de ennyi ismerőst még nem vesztettem el ilyen rövid idő alatt.


Viszont itt szereztél újakat, és ha azok a haverok nem azt látják ebben, hogy te egy egészségesebb útra léptél, ami neked jót tesz és nem képesek veled együtt örülni, akkor azokról az emberekről ennyit...  :-}
Jó mondja a "kicsiellenbenerős" hölgy! Teljes mértékben igaza van. Remélem te is így fogod fel, Csaba!  ;)

Köszi Yeti!  :D  ;-oo-;  ;)

2010. Május 05. - 15:53:22
Válasz #531
Nem elérhető

Yeti



Persze testben rengeteget változtam, mondhatni gondolkodásban is, de ennyi ismerőst még nem vesztettem el ilyen rövid idő alatt.


Viszont itt szereztél újakat, és ha azok a haverok nem azt látják ebben, hogy te egy egészségesebb útra léptél, ami neked jót tesz és nem képesek veled együtt örülni, akkor azokról az emberekről ennyit...  :-}
Jó mondja a "kicsiellenbenerős" hölgy! Teljes mértékben igaza van. Remélem te is így fogod fel, Csaba!  ;)

Köszi Yeti!  :D  ;-oo-;  ;)
;)
Igazán nincs mit!
Ami igaz, az igaz!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Május 10. - 13:16:28
Válasz #532
Nem elérhető

endre66


 :-!!!
2005-2010

2008

2010. Május 10. - 13:26:30
Válasz #533
Nem elérhető

NosztalNiga


:-!!!
2005-2010

2008

A hasi rész mért szélesedett ki így? Kicsit olyan Jay Cutler szerű...avagy nem?
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Május 10. - 13:39:37
Válasz #534
Nem elérhető

rr



2010. Május 10. - 13:41:36
Válasz #535
Nem elérhető

Kicsibors



2010. Május 10. - 13:48:20
Válasz #536
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
:-!!!
2005-2010

2008


A vicces az egészben hogy 2005-ben Athletic kategóriában  !+"% indult a WFF-nél és ugyanazon a versenyen ő első helyezett lett az öccse meg második helyezett. Gondolom azóta bratyó belenyúlt a jóba,az öcsi meg nemakart.  ;D
Az öcskös ugyanazon a versenyen másodikként.

2010. Május 10. - 13:51:38
Válasz #537
Nem elérhető

Gabe


Az öccse is fejlődött szépen, de 5 éve nem volt olyan nagy különbség köztük, most viszont...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 10. - 13:58:21
Válasz #538
Nem elérhető

George



A hasi rész mért szélesedett ki így? Kicsit olyan Jay Cutler szerű...avagy nem?
Természetes, hogy az összes izom nőtt rajta így az a terület is erősebb lett. Kai is vicces lesz ősszel, nála már az Arnoldon is látszott, hogy erősen megvastagodott a dereka :D

2010. Május 10. - 14:05:01
Válasz #539
Nem elérhető

Kicsibors


De azóta már az öcskös is belenyúlogat a jóba, nem?!...  ***)))  :D