2024. Május 23. - 09:26:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Előtte-utána  (Megtekintve 132631 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Október 28. - 12:43:34
Válasz #315
Nem elérhető

AnitaH


Szia Anita!!!

Gratulálok neked az I. helyezéshez!!!!   (:-)   Łł=
 

 :-):-)::    :-):-)::    :-):-)::
:-* Neked is gratula! Jó a forma!  ;)   Łł=

2008. November 01. - 18:59:43
Válasz #316
Nem elérhető

L


Jeff Long: :-O
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. November 29. - 14:02:04
Válasz #317
Nem elérhető

L


Tom Platz:
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Február 26. - 16:53:49
Válasz #318
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 26. - 16:59:23
Válasz #319
Nem elérhető

Johnnyx


Tom Platz:

Ha már Tom bátyánk szóba került, épp ma fejtegettem - lábedzés közben - hogy mennyivel esztétikusabb a nagy comb és a hozzá képest kisebb felsőtest, mint fordítva (jó persze a legjobb, ha egyformán fejlettek). Szerintem jobb az összhatás, mint pl. Arnold esetében a korai fotókon. Ti erről mit gondoltok?
Egyetek zabot!

2009. Február 26. - 17:02:09
Válasz #320
Nem elérhető

fastor


szerintem, a láb, ha nem versenyzöröl van szó, legyen izmos, kidolgozott, de ne legyen extrémen nagy, a hátad viszont, legyen mint az ifás plató @:-) ;D ezért küzdök ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 26. - 17:02:24
Válasz #321
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tom Platz:

Ha már Tom bátyánk szóba került, épp ma fejtegettem - lábedzés közben - hogy mennyivel esztétikusabb a nagy comb és a hozzá képest kisebb felsőtest, mint fordítva (jó persze a legjobb, ha egyformán fejlettek). Szerintem jobb az összhatás, mint pl. Arnold esetében a korai fotókon. Ti erről mit gondoltok?
Maximálisan nem értek egyet.

Arányokat tekintve sokkal kedvezőbb a nagyobb felsőtest. Én már csak tudom...lassan 10 éve próbálok kitörni az ellenkező kategóriából.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 26. - 17:03:07
Válasz #322
Nem elérhető

Gabe


Tom Platz:

Ha már Tom bátyánk szóba került, épp ma fejtegettem - lábedzés közben - hogy mennyivel esztétikusabb a nagy comb és a hozzá képest kisebb felsőtest, mint fordítva (jó persze a legjobb, ha egyformán fejlettek). Szerintem jobb az összhatás, mint pl. Arnold esetében a korai fotókon. Ti erről mit gondoltok?
Szerintem mindkét esetben hülyén néz ki az ember, de kétségtelen, hogy ha a láb nagyon vékony, az szarabbul mutat!
Lehet ez azért is, mert pl. a vastagabb láb megszokottabb egy átlagembernek is, pl. focisták, biciklisek!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 26. - 17:10:17
Válasz #323
Nem elérhető

Johnnyx


Tom Platz:

Ha már Tom bátyánk szóba került, épp ma fejtegettem - lábedzés közben - hogy mennyivel esztétikusabb a nagy comb és a hozzá képest kisebb felsőtest, mint fordítva (jó persze a legjobb, ha egyformán fejlettek). Szerintem jobb az összhatás, mint pl. Arnold esetében a korai fotókon. Ti erről mit gondoltok?
Maximálisan nem értek egyet.

Arányokat tekintve sokkal kedvezőbb a nagyobb felsőtest. Én már csak tudom...lassan 10 éve próbálok kitörni az ellenkező kategóriából.

Ezt jó, hogy írtad Steve, nem gondoltam volna. Bár, ha ezt figyelve nézem az elmúlt idők bajnokait, van benne valami.
Egyetek zabot!

2009. Február 26. - 17:13:48
Válasz #324
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tom Platz:

Ha már Tom bátyánk szóba került, épp ma fejtegettem - lábedzés közben - hogy mennyivel esztétikusabb a nagy comb és a hozzá képest kisebb felsőtest, mint fordítva (jó persze a legjobb, ha egyformán fejlettek). Szerintem jobb az összhatás, mint pl. Arnold esetében a korai fotókon. Ti erről mit gondoltok?
Maximálisan nem értek egyet.

Arányokat tekintve sokkal kedvezőbb a nagyobb felsőtest. Én már csak tudom...lassan 10 éve próbálok kitörni az ellenkező kategóriából.

Ezt jó, hogy írtad Steve, nem gondoltam volna. Bár, ha ezt figyelve nézem az elmúlt idők bajnokait, van benne valami.
Tavaly Dennis James-nek 110 kilósan szemből kb. akkora lába volt mint nekem. Én 90 kg voltam...  :-\
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 26. - 18:09:58
Válasz #325
Nem elérhető

powerhuni


Tom Platzrol van egy kemenyebb kepem
nezetek meg a labait. hat nem egy genetikai szorny???


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

2009. Február 26. - 23:33:34
Válasz #326
Nem elérhető

God Vazzeg


Tom Platz:

Ha már Tom bátyánk szóba került, épp ma fejtegettem - lábedzés közben - hogy mennyivel esztétikusabb a nagy comb és a hozzá képest kisebb felsőtest, mint fordítva (jó persze a legjobb, ha egyformán fejlettek). Szerintem jobb az összhatás, mint pl. Arnold esetében a korai fotókon. Ti erről mit gondoltok?
Szerintem mindkét esetben hülyén néz ki az ember, de kétségtelen, hogy ha a láb nagyon vékony, az szarabbul mutat!
Lehet ez azért is, mert pl. a vastagabb láb megszokottabb egy átlagembernek is, pl. focisták, biciklisek!

A nagy comb egy nem versenyzőnél szerintem felesleges. De azért legyen comb, de arányaiban a jobban kidolgozott felsőtest ami dominál. Mindig is így volt. Versenyzőknél viszont szerintem is fontos a comb, főleg a külső ív, és a szeparáltság. Optikailag sokat dobhat az X alakhoz  8-}

2009. Február 27. - 12:56:15
Válasz #327
Nem elérhető

Cressler


Tom Platz:

Ha már Tom bátyánk szóba került, épp ma fejtegettem - lábedzés közben - hogy mennyivel esztétikusabb a nagy comb és a hozzá képest kisebb felsőtest, mint fordítva (jó persze a legjobb, ha egyformán fejlettek). Szerintem jobb az összhatás, mint pl. Arnold esetében a korai fotókon. Ti erről mit gondoltok?
Szerintem mindkét esetben hülyén néz ki az ember, de kétségtelen, hogy ha a láb nagyon vékony, az szarabbul mutat!
Lehet ez azért is, mert pl. a vastagabb láb megszokottabb egy átlagembernek is, pl. focisták, biciklisek!

A nagy comb egy nem versenyzőnél szerintem felesleges. De azért legyen comb, de arányaiban a jobban kidolgozott felsőtest ami dominál. Mindig is így volt. Versenyzőknél viszont szerintem is fontos a comb, főleg a külső ív, és a szeparáltság. Optikailag sokat dobhat az X alakhoz  8-}
cöcöcö
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 04. - 15:25:37
Válasz #328
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy édibédi Paul Dillett kép.  ;D

2009. Március 04. - 19:45:04
Válasz #329
Nem elérhető

tomasz


Én is fel dobok egy előtte-utána összeállítást.Nem rég találtam meg a régi képeimet.Nem a legjobb minőség de talán látható,milyen volt a formám.
http://kepfeltoltes.hu/090304/body_l_jt1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090304/body2008_023_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az első képen kb 70 kiló voltam 1994-ben.Akkor tájt kezdtem el edzeni.Hízni szerettem volna.Távlati célom már akkor is az volt(miután meghíztam)az erősportokkal szeretnék foglalkozni.Anno még nem volt ennyi infó mint manapság.Mentünk minden nap edzeni.Csoda,hogy nem fejlődtünk?
Manapság 115-117 kiló vagyok,240 a guggolásom,fekvenyomás 160,felhúzás 240,mellről nyomás 100.Lesz még több is,jelenleg ennyit tudok.(relatíve nem sok.Mikor elkezdtem az edzést,még a rúddal is alig tudtam leguggolni,fekvenyomás 30 kiló stb.)Elég hosszú utat tettem meg idáig.De soha nem éreztem nyűgnek az edzést,mert szeretem csinálni.A mai napig szeretem.Lehet csak úgy céltalanul lézengeni az életben(mielőtt nem edzettem én is ilyen voltam),de ha el kap a vas szeretete,akkor nem ereszt el egy életre.Nincs annál jobb érzés,mint mikor többet mutat a mérleg,vagy nagyobbat tudsz emelni mint pár edzéssel ezelőtt.De nem kell magyaráznom,hiszen tudjátok miről beszélek.....
 @:-) =/+'
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....