2024. Június 02. - 23:33:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lalika85 Evolúciója  (Megtekintve 77854 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 04. - 12:24:42
Válasz #270

Tündi-Bündi

Vendég
Nem nagyon... az a véleményem, hogy ő jobb elméletben, mint gyakorlatban... ha már Lalika evolúciója a téma.... elmagyarázhatnátok neki a bemelgítés és kardió fontosságát...és, hogy a hűbele balázs módra való edzés szart sem ér, na meg hogy bírja szusszal... meg szívvel... mert szerintem nem lesz jó vége annak, ahogy csinálja... pedig tudja ő is, de nem csinálja... hiába lesz kivül szép, ha belül nincs semmi... szerintem már így is elég szép a teste...legalább is nekem tökéletes...már csak pocira kéne edzenie, de azt nem szeret szal nem edz...csak várja a csodát,  mostmár odafigyelhetne az állóképességre is... bár mostanában elkezdte a boxzsákot püfölni... de edzés végén... szal nem mondhatnám, hogy bemelgítés céljából... :) inkább, hogy az én áltam keltett feszültséget levezesse... ;D  <3!
Én nagyon szeretem, és nem akarom, hogy több kárt tegyen magában, mint amennyit használna az edzés...aggódom, hogy ahogy nő a tömege, a szivének annál több meloja lesz vele.. és ha nem edzi baj lesz..  :'( plusz ha nem melegít be, akkor meg meghúzza magát a súlyokkal... már igy is fáj néha a háta... mert lehet nem edz oda eléggé.. csak karra meg mellre, hogy dagadjon...
ha már  :-!!! akkor tessék beszélgessünk rólad....  <3!

2009. Szeptember 04. - 12:30:32
Válasz #271
Nem elérhető

Rob


Nem melegít be edzés előtt? :o
Hát ez k*rva nagy hiba. Majd ha lesz vmi sérülése akkor megnézheti magát.
Alap sztem bármien sportolás előtt átmozgatni az ízületeket. Edzés elején az a 5-10perc csak a hasznára válik.
Meg se merem kérdezni akkor,hogy edzés után nyújtás?
Kardio se ártana. Sőőt...Amellett,hogy edzetebb lesz a szíve,jobb lesz a regenrálódás is.
Ami nem utolsó dolog ebbe a sportba.
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Szeptember 04. - 12:41:05
Válasz #272

Tündi-Bündi

Vendég
most hogy mondod...nyújtani se nagyon láttam még....  ::) de írja le ő, hogy zajlik egy edzése... és kiderül... hol a hiba... ha már a fejlődéséről van szó... szerintem csodálatos eredményt ért el... jó magam is megdöbbentem miből lett a cserebogaram :) és az elején szerintem még sokkal komolyabban vette.... és most én vagyok a lelkiismerete, aki nem fogja hagyni nyugodni...  ))=/ és az a baj, ha én osztom neki az észt az egyik fülén be másikon ki, szal talán rátok hallgat....

2009. Szeptember 04. - 13:12:32
Válasz #273
Nem elérhető

hummerdikk


Alakul a Lalika! :D ;)
Amugy 1-2 kepen olyan, mintha a Tundi a tesod lenne >:D

melyik képre is gondolsz...?:)
Lali fokepe vhova be lett rakva nagyban. Szemetek, arcotok enyhen testveries ***))))

Lady: Sztem nem csak Te esnel vele  O0

2009. Szeptember 04. - 13:12:52
Válasz #274
Nem elérhető

Lalika85


Mindig van bemelegítés!!!!
Soha nem edzem bemelegítés nélkül.
A nyújtást hasazást tényleg nem viszem túlzásba. heti 4-5 alkalommal 30perc kardió már van.
(Box zsák és közben guggolások fekvők és utána megint a zsák püfölés és nincsen szünet ha elfáradok akkor is ugrálok)
a hasazás is most jön be a kardióhoz.
Na meg a sok  :-)(-:  :-)-, az sem semmi....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Szeptember 04. - 13:17:52
Válasz #275

Tündi-Bündi

Vendég
hummerdik akkor mit mondasz rá....?
csak mert ő a bátyám :) Lalikához nem fűznek testvéri szálak... bár anyu mindig mondta köszönj mindenkinek, nem tudhatod ki az apád  ;D

2009. Szeptember 04. - 13:20:33
Válasz #276

Tündi-Bündi

Vendég
hummerdik akkor mit mondasz rá....?
csak mert ő a bátyám :) Lalikához nem fűznek testvéri szálak... bár anyu mindig mondta köszönj mindenkinek, nem tudhatod ki az apád  ;D

bocsi lemardt a kép

2009. Szeptember 04. - 13:33:30
Válasz #277
Nem elérhető

Lalika85


Ti nem szoktatok beszélgetni az edzésről (is)? ;D

Beszélgetni? Nővel?  ;D Minek? Miről?  :D

Igaza van GOD-nak :D én inkább  :-)(-:  :-)-  ))=/
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Szeptember 04. - 13:40:19
Válasz #278

Tündi-Bündi

Vendég
persze persze... mert fáj az igazság.. és sokszor igazam van...  ))=/  <3!

ird csak le hogyan zajlik a bemelegítésed?mert rossz a memoriám... és nem emlékszem... nekem úgy tűnt mikor multkor ott billiárdoztam melletted... te egyből hanyattvágtad magad és fekvenyomtál... de lehet rosszul emlékszem, akkor ezer bocsi... és nyújtani akkor is kéne... tegnap se csináltad... aztán meg nekem sírsz, hogy ugráljak a hátadon, mert fáj...  ))=/ ugye...

2009. Szeptember 04. - 14:14:10
Válasz #279
Nem elérhető

FirstLady


Tündi, lalika elég reprezentatív forma, szerintem tudja, mit csinál, én nem félteném annyira ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 04. - 14:20:40
Válasz #280

Tündi-Bündi

Vendég
sajna nem mindig használja azt az okos fejét....az a baj....de én próbálok odafigyelni rá....na itt egy kép a kis buddhámról... ;D ha már ő is mindig kompromitáló képeket rak fel rólam... ÉN IS  ****:)))  ))=/  :-p

nem is tudom melyik a nagyobb gyerek...  <3!

2009. Szeptember 04. - 15:38:20
Válasz #281
Nem elérhető

hummerdikk


hummerdik akkor mit mondasz rá....?
csak mert ő a bátyám :) Lalikához nem fűznek testvéri szálak... bár anyu mindig mondta köszönj mindenkinek, nem tudhatod ki az apád  ;D
;D Muterod se semmi akkor  ::) :D

2009. Szeptember 04. - 15:58:44
Válasz #282

Tündi-Bündi

Vendég
hát nem  az  ;D de külsőre rá hasonlítok azt mondják... ő is ilyen vastag volt mindig is... 42 kilosan ment férjhez 25 évesen és 55 kilo volt terhesen  ;D bár én már elhízottnak számítok az 50 kilommal  ****:))) jó lesz fogyóznom...  mikor elkezdtem edzeni még csak 45-46 voltam... lehet nem kéne ennyit ****:))) ****:))) ****:))) na megnézem nyújt e kobold otthon... vagy megint ellinkeli az edzést... páá

2009. Szeptember 04. - 16:50:44
Válasz #283
Nem elérhető

Lalika85


Tündi, lalika elég reprezentatív forma, szerintem tudja, mit csinál, én nem félteném annyira ;)

Köszi  ;-oo-;  ;)

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Szeptember 05. - 19:44:43
Válasz #284

Tündi-Bündi

Vendég
Lady ilyeneket is szoktam a lasztin játszani :) meg edzésen.. ;D