2024. Június 04. - 06:35:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SUPERDROL NG TESZT  (Megtekintve 56286 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 18. - 09:06:47
Válasz #60
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Helló Steve!
Bocsi a késedelmes válaszért csak nem "bírtam" eljutni a netig.
Az megoldható hogy a nyíregyi boltba lekülditek a Superdol NG-t? És kipróbálnám mellé az Advanced PCT-t, aztán én is  "anabolikus állapotba helyezem" magam.
Előre is köszi
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Január 18. - 15:45:09
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg


Itt is megkérdezem, mert Steve felől nem jön vissza mail: szerintetek retain vagy advanced pct kellene inkább a végére? Vagy optimálisan mindkettő kellene? Ahogy olvastam nagyon hasonló a kettő..

2008. Január 18. - 15:59:03
Válasz #62
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Itt is megkérdezem, mert Steve felől nem jön vissza mail: szerintetek retain vagy advanced pct kellene inkább a végére? Vagy optimálisan mindkettő kellene? Ahogy olvastam nagyon hasonló a kettő..
Egyáltalán nem hasonlítanak egymásra... :-}

Most néztem a mail-edet...


A PCT egy jóval összetettebb termék, célja dióhéjban a tesztoszteron termelés serkentése és az ösztogén kontrollálása.

A Retain célja a kortizol kontrollálása.

Ezekből (is) kiindulva együtt működnek a legjobban.


Akkor mit is küldjük Neked?  ::) ????... :-} ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 18. - 17:38:06
Válasz #63

X fuell

Vendég
Pisti!
Hétfőtől kezdődik a teszt? Ma adtátok fel, gondolom hétfőn is érkezik meg a csomag ?!

A kis türelmetlen ))=/

2008. Január 18. - 17:41:14
Válasz #64
Nem elérhető

ViCtor


Gyerkőcök, Ku...a jó ez a superdroll!!! khmmm.  =/+'
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 18. - 17:46:53
Válasz #65
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti!
Hétfőtől kezdődik a teszt? Ma adtátok fel, gondolom hétfőn is érkezik meg a csomag ?!
Pisti most nem ér rá mert eszik... /7% :-}







Hát ez meg micsoda itt...?!  ????... :-O


Ja, csak a jana csomagja... !+"% ;D ;D ;D


Hétfőre elvileg ott lesznek a cuccok...kivéve God-é mert ő nem válaszolt még... ))=/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 18. - 17:50:44
Válasz #66
Nem elérhető

ViCtor


Nekem már akkora a mellizmom, hogy beleharap a karomba  ;D

Túl jó....

Gentlmn , start your engines!  ;)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 18. - 18:15:54
Válasz #67
Nem elérhető

ViCtor


Nem... +PCT , protein, egyébb aminok, edéselőtti
utóbbiek,eddig is mentek, nemrég kapcsolódott be a suppadroll endzsi, és hát NICE:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 19. - 15:29:24
Válasz #68
Nem elérhető

God Vazzeg


Pisti!
Hétfőtől kezdődik a teszt? Ma adtátok fel, gondolom hétfőn is érkezik meg a csomag ?!
Pisti most nem ér rá mert eszik... /7% :-}







Hát ez meg micsoda itt...?!  ????... :-O


Ja, csak a jana csomagja... !+"% ;D ;D ;D


Hétfőre elvileg ott lesznek a cuccok...kivéve God-é mert ő nem válaszolt még... ))=/

Jöttem már, egye fene, akkor jöjjön a retain, és a pct is, és ha van termékmintátok örömmel fogadnék azt is, főleg nanovapor és nitrix érdekelne, ha megoldható  8-) Illetve ha kijön/jött az új újság, akkor azt is kérnék egyet  /:-)

2008. Január 19. - 16:01:21
Válasz #69
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti!
Hétfőtől kezdődik a teszt? Ma adtátok fel, gondolom hétfőn is érkezik meg a csomag ?!
Pisti most nem ér rá mert eszik... /7% :-}







Hát ez meg micsoda itt...?!  ????... :-O


Ja, csak a jana csomagja... !+"% ;D ;D ;D


Hétfőre elvileg ott lesznek a cuccok...kivéve God-é mert ő nem válaszolt még... ))=/

Jöttem már, egye fene, akkor jöjjön a retain, és a pct is, és ha van termékmintátok örömmel fogadnék azt is, főleg nanovapor és nitrix érdekelne, ha megoldható  8-) Illetve ha kijön/jött az új újság, akkor azt is kérnék egyet  /:-)
Hétfőn intézem!

 /:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 19. - 16:41:44
Válasz #70
Nem elérhető

God Vazzeg


Pisti!
Hétfőtől kezdődik a teszt? Ma adtátok fel, gondolom hétfőn is érkezik meg a csomag ?!
Pisti most nem ér rá mert eszik... /7% :-}







Hát ez meg micsoda itt...?!  ????... :-O


Ja, csak a jana csomagja... !+"% ;D ;D ;D


Hétfőre elvileg ott lesznek a cuccok...kivéve God-é mert ő nem válaszolt még... ))=/

Jöttem már, egye fene, akkor jöjjön a retain, és a pct is, és ha van termékmintátok örömmel fogadnék azt is, főleg nanovapor és nitrix érdekelne, ha megoldható  8-) Illetve ha kijön/jött az új újság, akkor azt is kérnék egyet  /:-)
Hétfőn intézem!

 /:-)

Köszönöm előre is  :-){

2008. Január 19. - 18:07:14
Válasz #71
Nem elérhető

darknight




Mr. Parrre >:D!

Csak nem a te nevedhez kötődik ez a kis csomag az extremefit.hu-n: 1 db AX: SuperDrol NG, 1 db AX: Mass FX, 1 db AX: Retain2, 1 db AX: Advanced PCT, 1 db AX: Trisorbagen, 1 db BSN: True Mass és 1 db BSN: N.O.-Xplode 8)?

Ha igen, akkor :-)!, és csatlakozz minnél előbb a tesztírók csapatához O0!!!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 19. - 20:24:19
Válasz #72
Nem elérhető

Kola


remélem mindenki új topikot hoz létre a fórumon... 8-}
úgy sokkal jobb lenne ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 19. - 22:10:19
Válasz #73
Nem elérhető

parrre




Mr. Parrre >:D!

Csak nem a te nevedhez kötődik ez a kis csomag az extremefit.hu-n: 1 db AX: SuperDrol NG, 1 db AX: Mass FX, 1 db AX: Retain2, 1 db AX: Advanced PCT, 1 db AX: Trisorbagen, 1 db BSN: True Mass és 1 db BSN: N.O.-Xplode 8)?

Ha igen, akkor :-)!, és csatlakozz minnél előbb a tesztírók csapatához O0!!!

 :-O :-O De. De ezt te honnan tudod ? Csak nem bennfentes vagy ?  8-)

2008. Január 19. - 23:16:55
Válasz #74
Nem elérhető

shp


Szerintem kém a sötét éjszakából. Csak óvatosan!