2024. Május 29. - 02:33:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hopika a Muszklitechnek köszönhető tömeget elkezdi formázni:Aplodan+Lipo6-tal  (Megtekintve 77354 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 29. - 12:20:27
Válasz #165
Nem elérhető

hopika


Mivel nem mentem Debrecenbe-így be is iktattam gyorsan egy váll-tricepszet pihenés gyanánt...Szétbombáztam rendesen őket-de jól esett.A Superpump és a Rampage együttes(mivel már a Lipo-hoz szerintem hozzászokott a szervezetem egy kicsit és a koffeinre és származékaira majd' immunissá váltam mostanra)rendesen megdobja az edzéseket:nincs kedvem letenni a súlyzókat...Időben is tovább időzök a teremben,ami jó is és rossz is egyszerre.
Na mindegy tolok egy On Whey-Glutamine Sr-On Amino 2222 kombót gyorsba.
Yo hétvégét mindenkinek!!!
 :-):-)::
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 29. - 13:51:59
Válasz #166
Nem elérhető

shp


Mivel nem mentem Debrecenbe-így be is iktattam gyorsan egy váll-tricepszet pihenés gyanánt...Szétbombáztam rendesen őket-de jól esett.A Superpump és a Rampage együttes(mivel már a Lipo-hoz szerintem hozzászokott a szervezetem egy kicsit és a koffeinre és származékaira majd' immunissá váltam mostanra)rendesen megdobja az edzéseket:nincs kedvem letenni a súlyzókat...Időben is tovább időzök a teremben,ami jó is és rossz is egyszerre.
Na mindegy tolok egy On Whey-Glutamine Sr-On Amino 2222 kombót gyorsba.
Yo hétvégét mindenkinek!!!
 :-):-)::

Superpump és Rampage együtt jól működik! A tesztemben én is említettem ezt a párosítást és hasonló élményt okoz nekem is  ;D

2008. Március 29. - 16:26:34
Válasz #167
Nem elérhető

hopika


Jaja-jó egyben a két termék!

Más:elővettem végre a bringámat is.Igaz ráférne egy kis tavaszi szervíz/beállítás,de azért használható állapotban van.Jó lenne,ha ilyen maradna az idő,mert akkor végre a szobabicikli és a taposógép mellé betársulhatna a szabad levegőn elkövetett biciklizés is.

Megint más:ha nem lenne véletlenül kicsi ideg sem az agyamban,csak megoldja mindíg valami kis minuszosztogató okos ember... :-Đ természetesen indoklás nélkül...jellemző.Bár valószínüsítem,hogy a koxos témában írottak hatoltak valakinek a lelkébe...ez van.Anno én is rossz kisfiú voltam,de az az idő már elmúlt.Arról meg nem tehetek,ha valamelyik cucc beugrik a múltból és hozzászólás merek intézni a tárgyában!

Nadenemjártatomapofámatfeleslegesentovább:este megnézem a nagy öregek koncertjét!!! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 29. - 18:13:17
Válasz #168
Nem elérhető

Kola


nyugi hopika nekem már több mint 2szer annyi minuszom van mint plusszom @:-)

de tudod hoyg van:   minusz x  minusz = plussz ;-oo-; 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Március 29. - 18:32:37
Válasz #169
Nem elérhető

szidol


Max 400; felhasználható karakterek: 400

2008. Március 30. - 03:08:58
Válasz #170
Nem elérhető

hopika


Nem olyan,akire Te is számíthatsz...amúgy most értem haz,mint láthatod.
Ez egy olyan "öreg" banda,amiben majdan én is szeretnék játszani:konkrétan a ZENE megalapítói kicsiny városunkban és közel 20 évnyi "csend" után volt 6-8 próbájuk és prezentáltak egy közel 3 órás műsort...
Nem mondom,hogy hiba nélkül---de én fele ennyit sem teljesítenék ennyi év kihagyás után.
Jó volt!

És a minuszokkal kapcsolatban...az avatarom "hozzászólás" részét megváltoztattam... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 01. - 08:39:41
Válasz #171
Nem elérhető

hopika


Valami már megint nem stimmel...szerintem mentálisan negatív placebo hatást gerjesztek magam ellen:megálltam valamiért a bővös 99,5-100.5 nél...
-már várom nagyon a következő lépcsőt (Hydroxycut Hardcore-t és az Orastan A-t((így legalább ki is derül végre,hogy a Hydroxycut Hardcore-re vagy az Arson-ra vagyok alergiás)))
-meg hát ugye 100 kiló alatt nem ember,az ember... @-o  ˝=/  !+"%

Bejött pluszban egy kis idegesítő dolog is:mindkét alkarom húzódik folyamatosan-az érzés valahol az izomláz és az inhüvelygyulladás között van...nagyon nem tetszik,pláne,hogy emiatt egy edzést ki is hagytam-igaz az aerob meg volt tartva.
Ma rápróbálok egy mell-bicepsz edzésre és remélem meg is fogom tudni csinálni.
Ennyi egyelőre,majd helyzetjelentek hamarosan!
Üdv,
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 01. - 21:46:20
Válasz #172
Nem elérhető

hopika


Sajnos csak a mell fért bele az edzésbe---csak fáj az a fránya alkar.
Mindegy:holnap bepróbálok egy bicepsz,csuklya,has,aerobot...mer' muszáj!!!

Beújítottam néhány finomságot még a végére:
-Anadrox
-Fish Oil
-Nitrotech HC

Így a 6 nap múlva kezdődő utolsó fázisban ŐK fognak segíteni az "úton":
-Hydroxycut Hardcore,Anadrox,Rampage
-Orastan A,Sectretagogue One
-Fish Oil
-Nitrotech HC,On Whey,Amino 2222
-Optimen,C 1000,Training Pak

Huhhhh,ezt elég leírni így eccerre... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 01. - 21:52:28
Válasz #173
Nem elérhető

George


Nálam mindig hatalmas fejlődés lép fel, amint valami újat használok. Ez nem csak kiegészítőkben, hanem felszerelésben is helytálló. Pl. most szereztem egy GASP csuklóbandázst, és már alig várom, hogy holnap kipróbáljam ;D sokkal erősebb leszek mint előtte >:D >:D >:D

2008. Április 01. - 21:59:39
Válasz #174
Nem elérhető

hopika


Ugyanolyan,mint az új ruháknál:ha megvetted mosás után már egyből azt kell felvenni,mert az a legjobb... @-o

Vagy placebo hatás,vagy nem:de speciel a Rampage bejött most.Szerintem szinte teljesen immunis vagyok a koffeinre és származékaira(amit nem írtam a kiegészítők felsorolásában,az a napi 3-6 kávé ezek mellett).Elméletileg a R.-ben sincs sok egyéb alkotó ezeken kívül,mégis megyek tőle előre...passz!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 02. - 08:54:55
Válasz #175
Nem elérhető

hopika



Így a 6 nap múlva kezdődő utolsó fázisban ŐK fognak segíteni az "úton":
-Hydroxycut Hardcore,Anadrox,Rampage
-Orastan A,Sectretagogue One
-Fish Oil
-Nitrotech HC,On Whey,Amino 2222
-Optimen,C 1000,Training Pak


A nagy sietségben kimaradt egy lényeges adalék...
-Glutamin Sr
 :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 02. - 12:42:41
Válasz #176
Nem elérhető

hopika


Visszaolvastam "magam" és úgy látom vasárnap méricskélés következik...amúgy is vége lesz a 2.hónapnak/szakasznak,így meg kell tennem.Remélem nem lesznek elkeserítőek az adatok...
Szerintem,ha semmi extra nem jön közbe,akkor teljesíteni fogom a kitűzött 95kg körüli viszonylag elfogadható formát a 3. hónap végére.
Ha összejönne (és erősen bízom benne),akkor az "újrakezdésem óta" 20-21 kg-tól szabadulnék meg és az akkori izomzatomhoz képest jóval nagyobb és erősebb leszek... @:-)
 @-o @-o @-o Jajj ez olyan izgi! @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 02. - 13:25:46
Válasz #177
Nem elérhető

God Vazzeg


Visszaolvastam "magam" és úgy látom vasárnap méricskélés következik...amúgy is vége lesz a 2.hónapnak/szakasznak,így meg kell tennem.Remélem nem lesznek elkeserítőek az adatok...
Szerintem,ha semmi extra nem jön közbe,akkor teljesíteni fogom a kitűzött 95kg körüli viszonylag elfogadható formát a 3. hónap végére.
Ha összejönne (és erősen bízom benne),akkor az "újrakezdésem óta" 20-21 kg-tól szabadulnék meg és az akkori izomzatomhoz képest jóval nagyobb és erősebb leszek... @:-)
 @-o @-o @-o Jajj ez olyan izgi! @-o @-o @-o

Te se 2Ft-ot költesz vazze  @:-) Én most kezdtem egy kis "diétába", meglátjuk mi lesz belőle. 8 hét alatt tervezek kb 8-10kg-ot leadni, vagy sikerül, vagy nem. Asszem vehetnék már fehérjét, mert most még az sincs itthon  ;D Valszín Anadrox lesz a barátom, nemtom még mikor indítom, majd érzem, de olyan jó árban van, hogy megér egy próbát  :-oD  @:-)

2008. Április 02. - 13:37:24
Válasz #178
Nem elérhető

hopika


A diéta után visszább fogok azért egy kicsit venni a kiegekből.
Egy-két hónapot regenerálódós-töltődős-re tervezek majd,amikor is csak az alapkiegek fognak menni:
-Multivitamin+C
-Fehérje (edzés után+lefekvés előtt)
-esetleg Glutamin Sr

Majd,ha már úgy érzem,hogy kipihentem magam rendesen,akkor belevágok egy kis építgetésbe újra.Nem sietek:én már nem tervezek versenyzést,remélem egy-két évig még el is élek. @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 02. - 13:50:05
Válasz #179
Nem elérhető

God Vazzeg


A diéta után visszább fogok azért egy kicsit venni a kiegekből.
Egy-két hónapot regenerálódós-töltődős-re tervezek majd,amikor is csak az alapkiegek fognak menni:
-Multivitamin+C
-Fehérje (edzés után+lefekvés előtt)
-esetleg Glutamin Sr

Majd,ha már úgy érzem,hogy kipihentem magam rendesen,akkor belevágok egy kis építgetésbe újra.Nem sietek:én már nem tervezek versenyzést,remélem egy-két évig még el is élek. @-o

Remélem én is elélek még pár évig, majd próbálom magam visszafogni  @-o Én is építgetést tervezek, jó alap lesz a kicsit lediétázott test  0o0o0 De lehet csak őszre lesz belőle valami, bár ahogy magam ismerem már nyáron elkezdem  :-oD  --)