2024. Június 04. - 16:09:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: The Super Griffin Project - AX Alpha Male cycle by parrre  (Megtekintve 56402 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 05. - 21:51:40
Válasz #45
Nem elérhető

parrre


Héja

Megcsináltam a hátat, mert nem tudom lejutok-e még a héten.
Az Anator nagyon telít.  :-O  Tisztára Michelin gumiemberke feelingem van. ( Az ízét még mindíg nem kedveltem meg .. )
A full tiszta étkezést sajna nem sikerül tartani, ( talán jövő héttől ) de ennek ellenére megy le a zsír. Láthatóan. Ja és mérleg szerint újabb 2 kiló ment le. (113 ) Azt azért nem hittem volna hogy a superdrol ennyit hoz. Ha erőt illetve veszett bedurranást is tudna hozni ....  :-O :-O :-O

Ja, úgy tűnik hogy most egy rövidebb ( 3 hónap  ::) ) diéta jön, elsődlegesen izommegtartásra koncentrálva, (és valszeg a sötétebbik oldal segítségét is igénybe véve). Szeretném elérni hogy ne (sokat) gyengüljek, és minél több zsír menjen le. Aztán jöhet valami eszméletlen...  :-O
(mondjuk e-max lmg + halodrol + plasmajet + anator   8-}  ) de ez még a jövő zenéje.  --)

2008. Március 10. - 20:58:15
Válasz #46
Nem elérhető

parrre


Hi.

Igazából nem sok minden történt, csak azért jelentkeztem be, hogy elmondjam, még élek  8-)
Mell tricepsz nap volt. A mult hét az nem sikerült túl jól, (meló plusz család) de talán majd most....
Rám is fér, mert akkora hasam van, hogy nem tudok négykézlábra állni mert nem ér le a kezem ...  :-O ;D
Az anator viszont jó! Komolyan érezni hogy feltölt.  :-)!

2008. Március 11. - 20:30:19
Válasz #47
Nem elérhető

parrre


Adjisten

Ma hát nap volt, jól ment minden, volt durranás, elfáradás, jóizomérzet, stb.
A szerek lassan elfogynak, a libidó teljesen helyreállt már, a pattanások a görcsök pedig jórészt megszűntek. (Azért azt nem hittem hogy a superdrol hatásai a szedése után is ennyi ideig fennmaradnak ... :-O )
A tömeg ( és az izom is) elég tartósnak látszik, annak ellenére hogy mostanában nem nagyon sikerült a legtisztábban kajálni, bár mondjuk a fehérjére próbáltam figyelni. Meglátjuk hogy az utókúra után mi lesz.

Plusz egy kis meglepi  8-)

Akkor és most. 99kg vs 114kg.

"Sokáig csont és bőr voltam, de aztán rátaláltam a tévéshop Nőjjé 2000 tablettájára, és két hét alatt 36 kiló színtiszta izmot szedtem fel. Köszönöm tévéshop, köszönöm Nőjjé 2000 !  :-!@-o

2008. Március 11. - 21:43:41
Válasz #48
Nem elérhető

hopika


Kedves "bundás" sorstársam:úgy látom nőssz,mint a gomba a tavaszi eső után...
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 11. - 23:15:33
Válasz #49
Nem elérhető

parrre


Kedves "bundás" sorstársam:úgy látom nőssz,mint a gomba a tavaszi eső után...
 ;-oo-;

Köszi, de most úgy vagyok mint multkor te, hogy nem nagyon látok változást, csak sejtek...   ::)

2008. Március 14. - 23:07:59
Válasz #50
Nem elérhető

parrre


Ma megvolt a láb váll bicepsz. Semmi egyebetnemtokelmondani.
Kérem kaccsojjaki.  8-}

2008. Március 17. - 18:47:54
Válasz #51
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv parrre és mindenki!
Gondolom ez előtt a mostani Stacked előtt már szedtél különböző tápkiegeket.Én arra lennék kíváncsi hogy a Trisorbagen tényleg oylan soakt dob a tápkiegek felszívódásán és hasznosulásán.Te hogy érzed?
Egyébként én is kipróbáltam az Anatort és első pár alkalommal nekem se ízlett de aztán kimondottan megszerettem és vártam h már ihassam.
És további sok sikert a kúrához.

2008. Március 17. - 21:28:00
Válasz #52
Nem elérhető

parrre


Üdv parrre és mindenki!
Gondolom ez előtt a mostani Stacked előtt már szedtél különböző tápkiegeket.Én arra lennék kíváncsi hogy a Trisorbagen tényleg oylan soakt dob a tápkiegek felszívódásán és hasznosulásán.Te hogy érzed?
Egyébként én is kipróbáltam az Anatort és első pár alkalommal nekem se ízlett de aztán kimondottan megszerettem és vártam h már ihassam.
És további sok sikert a kúrához.

Hi, köszi szépen.  :-){ A kérdés jó, fogalmam sincs.  ;D Igazából ki kellene próbálni trisorbagen nélkül is, és akkor lehetne összehasonlítani, de akkor is nehezen. Ha olvastad a tesztemet, láttad hogy rengeteg tömeg jött föl, de minden oldalról meg lett támogatva. Ütős stack , trisorbagen, true-mass, aplodan, meg rengeteg kaja. Hogy melyiknek mennyi köze volt hozzá, a fene tudja. Sorry, de többet tényleg nem tudok mondani  --)
Anator rulez  @:-) Újabb biztos taggal bővült a következő kúra.  Anator + eMax + Plasmajet ( + Halodrol  ????... )

_________________________________________________________



Amúgy megvolt a szokásos hétfői adag, mell+tricepsz. Nagyon jól ment a fekvenyomás. 100 kilóval csináltam pumpálgatós stílusban "félszűk"  8-) fogással, 12-15 öket, gykorlatilag mindenfajta erölködés nélkül. Utána persze remegett a kezem rendesen, elfáradtam mint a  :-p .

Semmi egyéb nem történt.

2008. Március 19. - 23:56:42
Válasz #53
Nem elérhető

parrre


Ma hát + bicepsz napot tartottam. Azt kell mondjam hogy a superdrol+massfx által hozott csekély erő, valamint az energia még mindíg megvan. Iszonyat módon kemények az izmaim  ::)  és elég jól durrannak.
Ja mostanában előjött egy furcsa dolog, edzés után kb 1 órával ájulás környéki állapot. Full gyengeség, kimerültség, kézremegés, fülzúgás.  ????... ????... ????...

Meglehetősen szar állapot, nem értem mitől van. Ha esetleg valaki tapasztalt hasonlót... stb

Egyébként minden ok. (Azt leszámítva hogy folyton álmos vagyok  :-\)

EGYETEK ANATORT !  @:-)

Bye

2008. Március 20. - 12:52:28
Válasz #54
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja mostanában előjött egy furcsa dolog, edzés után kb 1 órával ájulás környéki állapot. Full gyengeség, kimerültség, kézremegés, fülzúgás.  ????... ????... ????...

Meglehetősen szar állapot, nem értem mitől van. Ha esetleg valaki tapasztalt hasonlót... stb

Eszel edzés után közvetlen valami cukrot? Olyan mintha leesne a vércukrod, ez általában akkor következik be, ha éhgyomorra valami cukrot eszel.. Nekem edzés után a tömegnövelő ilyen (vagy a dextróz) nem is szabad csak kis adagot tolnom. Illetve utána rögtön kaja, akkor nincs gond  ::)

2008. Március 20. - 17:19:06
Válasz #55
Nem elérhető

duraCELL


Szia parrre,

az izomgörcsök, meg az edzés utáni késői "beszédülések" mintha hypocalcaemia-ra utalnának... vagyis nem lehet, hogy kevéset viszel be belőle?

2008. Március 21. - 20:21:47
Válasz #56
Nem elérhető

parrre


GOD !

Igen gondoltam a cukorra. Annyit viszek be amennyi az Anatorban van + 5g glutamin. Ez mondjuk azért lenne furcsa mert volt sokkal durvább, echte szőlőcukor bevitel, de volumass, vitargo, truemass, stb. is. És akkor nem volt ilyen. Esetleg a trisorbagen hatása lenne ?

Cell!

Kálciummal szintén igy állok. 2x500 mg Ca és 2x250 mg Mg / nap , reggel és edzés előtt. Eddig működött.

Aszem az Anatorral kisérletezgetek egy sort.

De azért köszi  :-){

2008. Március 21. - 20:30:07
Válasz #57
Nem elérhető

George


Hi!
A napi 2x500mg Ca sztem sok egy kicsit. Most nem a szédülésre gondolok, hanem arra, hogy ha hosszú távon használsz ennyit, akkor sok kellemetlenség lehet belőle(lerakódások, vesekő, stb). Ha "kúraszerűen" csinálod így, akkor nem szóltam.

2008. Március 21. - 22:15:33
Válasz #58
Nem elérhető

parrre


Hi!
A napi 2x500mg Ca sztem sok egy kicsit. Most nem a szédülésre gondolok, hanem arra, hogy ha hosszú távon használsz ennyit, akkor sok kellemetlenség lehet belőle(lerakódások, vesekő, stb). Ha "kúraszerűen" csinálod így, akkor nem szóltam.

Hi

Igen most mondhatni kúraszerűen megy. Amikor nagyon intenzíven tudok edzeni ("izommódosító" szerek hatása alatt  8-)) akkor szoktam. Egyébként csak a reggeli 500/250 megy a multivitaminnal.  ;-oo-;

2008. Március 22. - 00:12:22
Válasz #59
Nem elérhető

duraCELL


A napi 2*500mg Ca nem sok...
A mindenki által elismert Animal Pak egy "pakja" 2g-ot tartalmaz! Vagyis ha az ajánlás napi 2*, akkor most a negyedét fogyasztod.
Egyébként a Ca napi USA DV (daily value) értéke 1g ami finoman szólva sem testépítőknek van meghatározva. Pl DV proteinből kb 80g, C vit 60mg, ...stb. Belátható hogy ezek milyen mennyiségek. Nem szabad elfelejteni, hogy az aktinomyozin, vagyis az izom Ca ionokat kíván az összehúzódáshoz (több izom többet), másrészt a fokozott fehérjebevitel fokozza a szervezetből a Ca kiválasztását is.

Edzés közbeni/utáni gyengeség vércukor, a késői talán K v. Ca hiány. Nagylabor?

George,
Valószínűleg arra gondolsz, hogy a vesekövek többsége kalciumoxalát. Az aszkorbinsav (C vit) lebomlási végterméke az oxalát, amit a vese választ ki. Bizonyos embereknél a fokozott Ca + C vit bevitel (+egyéb itt nem sorolt elváltozások) esetén kialakulhat ez a nephrolithiazis. Többek között ezért is kell sok folyadék.

Legalábbis eddig így tudtam.