2024. Május 23. - 06:06:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 év szuper kezdése, avagy tömegnövelés a csúcsminőségű Gaspari kieg-ekkel  (Megtekintve 47660 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 22. - 18:58:51
Válasz #120
Nem elérhető

dragonslayer


HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Március 22. - 22:22:33
Válasz #121
Nem elérhető

swarci


a lényeg látszik ;)

miért nem kérsz meg valakit hogy csináljon képeket rólad?

2008. Március 23. - 12:26:45
Válasz #122
Nem elérhető

Cressler


köszi!
éppen senki nem volt tegnap aki fényképezett volna ......
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 23. - 13:18:00
Válasz #123
Nem elérhető

blade


AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 23. - 22:34:13
Válasz #124
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 24. - 23:24:32
Válasz #125
Nem elérhető

Cressler


Végére értem a hat hetes GAspari full brutál tömegnövelő tesztnek. Holnap leírom az összegzésem +adatok stb....

Írtam is egy dalt  ;D

Üres a Gaparis doboz, elfogytak belőle az izomtömegépítő drága porocskák
Az együtt töltök szép hetek alatt bedurranásban nem volt hiáááááány.
AMíg a SIzeOnt nézem elmerengve az én bicepszem is mintha vastagabb lenne.
A húszas tárcsák a terembe fellélegezhetnek már, kiürültek a dobozok nincs lakójuk már.
 @-o

van másik is az amúri partizánok dallamára ;D


Tesztoszteronszint növeléssel , az ösztrogénen át
Tör előre a Novedex.... (ebben csak eddig jutottam)










The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 25. - 14:28:44
Válasz #126
Nem elérhető

Cressler


Gaspari full brutál tömegnövelő teszt 2008 - Összegzés

Superpump 250
Edzések előtt 15-20 percel alkalmaztam. Finom citromos kicsit tutti-fruttira emlékeztető ízű, könnyen oldódó ital. Jópár terméket kirpóbáltam már az edzés előtti bedurrantó kategóriából ezek közül több csak annyira volt jó, hogy nem vizet hanem valami ízesített löttyöt ittam, míg mástól  is csak fejfájást éreztem eddig nem sok  No-fokozó jött be név nélkül a NAnovapor, az No-burst és most a sp250. A sp250 nagyon el lett találva, most jöttem rá, hogy valóban létezik mentális fókusz fokozás is, jóval hamarabb elértem a kívánt vérbőséget az edzéseken sokkal jobban be is durrant az adott izom, az első munkasorozatok  sokkal könnyebben  menetek és már az első edzésen ami egy váll-tricepsz volt nagyobb ismétlésszámmal tudtam dolgozni max súllyal.

Plasmajet
Na igen eddig még hasonló élményben nem volt részem. Bedobod a 10 kapszulát és a kanapén fekve, vagy a tv előtt ülve azt érdzed mintha edzeni kezdenél és rengeteg vér áramlik az izmaidba. Feszülnek az izmaid 2-3 órával bevétel után, edzés közben pedig mintha szét akarna robbani az edzett izom, nagy alapgyakorlatoknál hihetetlen de minden segédizom is rettenetesen bedurran, fekvenyomáskor az vállizom elülső része, a tricepszem, alkarom is majd szét robbant. Guggoláskor a tükörben azt láttam, hogy a bicepszemen alkaromon úgy előjöttek az erek mintha kétkezes bicepsz állva gyakorlatot nyomatnék. És a hab a tortán edzés után nem ám 10-20-30 percig érzed a pumpáltságot az edzett izomban, 2-3 óra múlva is pl egy karedzés után legszívesebben kés--villa helyett kutya módon a tányérba hajolva kajálnék annyira feszül még a karom.
Nagyon tudományos nem tudok lenni annyit tudok ilyet még eddig nem tapasztaltam.  [:-o]

SIZEON

IGen csupa nagy betűvel. Nekem az egyik kedvenc termékem lett a Sizeon. AZ edzés közbeni energizálás, az izmok betöltésének a királya. NEm hiába elég megnézni az összetételét nem semmi  van benne egysmás.Az íze pedig /7% a citromos iszonyat finom. Edzés közben fogyasztva, én a két izomcsoport közt ittam, lehetővé teszi, hogy a 2. izmot ugyanúgy meg tudd edzeni mintha azzal kezdtél volna. Ezenkívül 4 nap használat után kb 1,5x akkorának éreztem magam mint a teszt kezdetén nagyon jól visszatölt. Ráadásul mindemellett az izmok regenerálódását is gyorsítja, eddig egy lábedzést 3-4 napig is éreztem a teszt alatt az első nap még nagyon de a 2. nap már alig. Pedig a HAlodrol is ment közben.
ÉS ha szabad ilyet a Sizeont a testépítők, erőemelők mellett a küzdősportot üzőknek és az atlétáknak is erősen javaslom.

Intrapro

  Egy nagyon erőteljes ízű  finom, könnyen és gyorsan emészthető, puffadást étvágytalanságot egyáltalán nem okozó fehérje. Én személy szerint napközben akicsit kevésbé testes proteineket kedvelem mint pl az elite whey, de edzés után az Intrapro jobb.




The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 25. - 14:39:32
Válasz #127
Nem elérhető

Cressler


Halodrol

A halodrol nagyon pozitív hatással van a testkompozícióra valóban segít növelni az erőt és a tiszta izömtömeget, némi vízhajtó hatást is tapasztaltaltam, mindez megnövekedett folyadékigénnyel párosulva.

Novedex xt
Hát nem gyenge, eléggé behatároldóik a gyúrós ember egyébként is egysikú gondolatvilága, és a teljesítménye több fronton is javul  ;) talán Yanou írta a női biciklis példát nagyon találó.....  :-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 25. - 17:02:14
Válasz #128
Nem elérhető

Cressler


Akkor számoljunk is:
Magasság: 178cm
TEstúly: 93,8kg                        -------------------  98,7kg (én sem hittem a szememnek)         +4,2kg           
Bicepsz: 45,5                           -------------------  46,2     +0,7cm
Comb: 68cm (nagyjából a közepén mérve) ---------- 71,5       +3,5cm 
Vádli: 42-tól picit több              -------------------- elfelejtettem megmérni otthon csütörtökön pótlom  !+"%
MEllkörméret: 118cm                 ------------------- 124       +6cm 
Derék: 84 cm                           ------------------- 86         +2cm


Erőnövekedés

Guggolásban fejlődtem a legtöbbet az 5. héten bandázs nélkül 170-be ment 3 simán 150be ment 2 bandázs nélkül a teszt elején, múlt héten nem volt segítségem így nem mertem följebb menni.
Kétkezes evezés 110-be 6 volt a csúcs a teszt előtt most 130-ba 9 megy
Húzódzkodás 5-6 ment most evezés után 8 simán
Fekvenyomás: nem néztem csúcsot de 100-ba megy a 8 mostmár és a 110-be a 6 a teszt előtt 100-ba 6 segítséggel ment.
Vállból nyomás rúddal : 75-be erőlködtem bele 6-ot a teszt elején 4 hét alatt 85-be 8 simán , az elmúlt hetekben egykezesekkel nyomok.






The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 25. - 19:47:23
Válasz #129
Nem elérhető

parrre


 Łł= Łł= Łł=  :-)!

Gratula a szép eredményhez ! A termékleírások pedig  @:-)   (+)

2008. Március 25. - 21:02:52
Válasz #130
Nem elérhető

moszad


Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 25. - 21:02:52
Válasz #131
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 25. - 21:52:34
Válasz #132
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 25. - 22:13:31
Válasz #133
Nem elérhető

Seth


Ez elég erős kombó ahogy látom mindenhol ütős eredmények születtek!!  @:-) @:-) GRAT!

2008. Március 25. - 23:03:28
Válasz #134
Nem elérhető

Lalika85


 Łł=
Gratulálok neked is.
Megcsináltátok a kedvem ezekhez a termékekhez  :-)!
Remélem csinálsz még több beszámolót a későbbiekben is.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)