2024. Május 23. - 08:29:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: EDZŐTERMEK  (Megtekintve 65634 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 04. - 11:55:27
Válasz #105
Nem elérhető

fastor


Szandi: http://fitness.kozeledben.hu/
köszi.
ezekböl 3 már nincs meg ;D
az opera mellett van egy egész kellemes terem a ráday utcában, asszem spárta, vagy hasonló a neve


Azt mond nekem Fastor , hogy az Oktogon közelében van-e 0-24-es terem , vagy amelyik marha korán nyitva van és van kardiógép ?

0-24 es teremröl nemtudok
a legközelebbi, az a Gilda 3 a récseyben, innen olyan 20 perc, vagy a másik Gilda metróval ugyanennyi
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 04. - 12:02:31
Válasz #106
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Gilda 2 közelebb van, az pedig a Flórián térnél van. Oda meg futva is eljutsz a Margit szigeten, és így meg van a reggeli kardió. De amíg én az Oktogonnál laktam, addig mindig a reggeli kardióm a Margit szigeten a rekortán pályán volt! 100-szor egyszerűűűűűbbbbbb!!!

2009. Augusztus 04. - 12:10:30
Válasz #107
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Gilda 2 közelebb van, az pedig a Flórián térnél van. Oda meg futva is eljutsz a Margit szigeten, és így meg van a reggeli kardió. De amíg én az Oktogonnál laktam, addig mindig a reggeli kardióm a Margit szigeten a rekortán pályán volt! 100-szor egyszerűűűűűbbbbbb!!!

Vagy akár a Hermina úti Gilda, az is kb. 15-20 perc onnan.

2009. Augusztus 04. - 12:20:30
Válasz #108

B1ll4

Vendég
Gilda 2 közelebb van, az pedig a Flórián térnél van. Oda meg futva is eljutsz a Margit szigeten, és így meg van a reggeli kardió. De amíg én az Oktogonnál laktam, addig mindig a reggeli kardióm a Margit szigeten a rekortán pályán volt! 100-szor egyszerűűűűűbbbbbb!!!

Vagy akár a Hermina úti Gilda, az is kb. 15-20 perc onnan.

Kösz srácok ! Reggeli kardió oké lesz valamelyikben , este meg irány a Johnny !  :-){

2009. Augusztus 28. - 12:04:34
Válasz #109
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Van valakinek esetleg tapasztalata a Brill Fitness-el (Bp. XIII. Váci út 28.) kapcsolatban?

2009. Augusztus 28. - 12:23:07
Válasz #110

Torony

Vendég
Van valakinek esetleg tapasztalata a Brill Fitness-el (Bp. XIII. Váci út 28.) kapcsolatban?

neve alapján az egy ékszerbolt... nemesfém gépek, drágakövekkel kirakott tárcsák... 7.5 milla a havi tagság és olyan 50 milla letét, ha esetleg ugye eltűnne valami ;D

2009. Augusztus 28. - 12:31:34
Válasz #111
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Van valakinek esetleg tapasztalata a Brill Fitness-el (Bp. XIII. Váci út 28.) kapcsolatban?

neve alapján az egy ékszerbolt... nemesfém gépek, drágakövekkel kirakott tárcsák... 7.5 milla a havi tagság és olyan 50 milla letét, ha esetleg ugye eltűnne valami ;D

 ****:))))))  ;D

2009. Augusztus 31. - 10:12:28
Válasz #112
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Van valakinek esetleg tapasztalata a Brill Fitness-el (Bp. XIII. Váci út 28.) kapcsolatban?

Ma voltam itt, gondoltam megskubizom, mert közel van, sajnos nem igen van időm órákat BKVzni, és pont tegnap beszéltem a Sára Gyurival, mondta, hogy ő is edzett itt egy darabig, és igazából normálisan felszerelt terem. Szóval nem rossz hely, van minden ami kell, le lehet edzeni simán. Nem mondom, hogy nem lehetne jobb, de szerintem elegendő.
Pl. az Oktogon Fitness-nél fényévekkel jobb.  ;D

2009. Október 29. - 08:07:53
Válasz #113

Akezdetfia

Vendég
Hali, lehet pár hónapig Esztergomban leszek, tud arra felé  valaki valami jó kis konditermet  ????... , mert a cuccokat nem viszem magammal

2009. Október 29. - 21:57:15
Válasz #114
Nem elérhető

Szandi


Hali, lehet pár hónapig Esztergomban leszek, tud arra felé  valaki valami jó kis konditermet  ????... , mert a cuccokat nem viszem magammal
Egomban Aranyhegyen. vagy Spori gym.
Dorogon Energy.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Október 29. - 23:54:10
Válasz #115

Akezdetfia

Vendég
Hali, lehet pár hónapig Esztergomban leszek, tud arra felé  valaki valami jó kis konditermet  ????... , mert a cuccokat nem viszem magammal
Egomban Aranyhegyen. vagy Spori gym.
Dorogon Energy.

köszi  :-* remélem nem fognak kinézni ha kicsit ordítok edzés közben  >:D  ****:))))))  <:-) @-o ;D


2009. Október 30. - 00:39:23
Válasz #116
Nem elérhető

Jordan


Hali, lehet pár hónapig Esztergomban leszek, tud arra felé  valaki valami jó kis konditermet  ????... , mert a cuccokat nem viszem magammal
Egomban Aranyhegyen. vagy Spori gym.
Dorogon Energy.

köszi  :-* remélem nem fognak kinézni ha kicsit ordítok edzés közben  >:D  ****:))))))  <:-) @-o ;D




Azt mindenhol kinezik  :-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 30. - 00:40:27
Válasz #117
Nem elérhető

Gabe


Hali, lehet pár hónapig Esztergomban leszek, tud arra felé  valaki valami jó kis konditermet  ????... , mert a cuccokat nem viszem magammal
Egomban Aranyhegyen. vagy Spori gym.
Dorogon Energy.

köszi  :-* remélem nem fognak kinézni ha kicsit ordítok edzés közben  >:D  ****:))))))  <:-) @-o ;D




Azt mindenhol kinezik  :-}
Ha gyereksúlyoknál ordít, akkor pláne!
200 kilónál már elnézik:)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 30. - 00:55:08
Válasz #118

Akezdetfia

Vendég
Hali, lehet pár hónapig Esztergomban leszek, tud arra felé  valaki valami jó kis konditermet  ????... , mert a cuccokat nem viszem magammal
Egomban Aranyhegyen. vagy Spori gym.
Dorogon Energy.

köszi  :-* remélem nem fognak kinézni ha kicsit ordítok edzés közben  >:D  ****:))))))  <:-) @-o ;D




Azt mindenhol kinezik  :-}

de anélkül nem jó hátra meg vállra edzeni  :(

2009. December 31. - 21:48:12
Válasz #119
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
 #:-)

  Vincze's Gym   70 5555 861
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!