2024. Május 28. - 22:48:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: keverem-kavarom  (Megtekintve 179088 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 14. - 21:48:24
Válasz #675
Nem elérhető

Gabe


A kaja jól néz ki, de a foGhagymát szereti?  ;)
Igen azt nagyon szereti itt terem a kertünkbe :) majd kapsz kóstolót  ))=/
Ööö, nem vagyok konzervatív felfogású, de ez egy kicsit még nekem is bizarr!  ;D
miért kell húzni szegény Tündit  ;D
Na ez viszont már olyan magas labda, amit úriember nem csap le!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 14. - 21:49:21
Válasz #676
Nem elérhető

atleeta


A kaja jól néz ki, de a foGhagymát szereti?  ;)
Igen azt nagyon szereti itt terem a kertünkbe :) majd kapsz kóstolót  ))=/
Ööö, nem vagyok konzervatív felfogású, de ez egy kicsit még nekem is bizarr!  ;D
miért kell húzni szegény Tündit  ;D
Na ez viszont már olyan magas labda, amit úriember nem csap le!  ;D
;D nyertél
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Február 14. - 21:50:25
Válasz #677
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


A kaja jól néz ki, de a foGhagymát szereti?  ;)


Ne csináld Gabe,nem bírom már annyit röhögök. ;D

Bazz a foghagymára 51.000 találatot ad a gugli.  !+"%


Zsolti ma lesz estimese??????????????????????

1 liter vörösbor után? Viccelsz?   ;D


Akkor mindenképpen fennmaradok.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 14. - 21:51:50
Válasz #678
Nem elérhető

Rencsi


Szia Rencsi!

Íme az én Valentin napi "pasihasifogó" menüm.  ;)  <:-)
Pulyka fasírtos salátás czaczikis tortilla.


 ****:))))))
Jól néz ki, meg tuti finom is!
Egy kis paradicsommal még feldobni a színét és meg nem mondaná az ember, hogy nem éttermi. ;)

Ebben a mozzarellában meg tényleg az a jó, hogy nem sok íze van. Így simán mehet aszalt gyümölcsös húsokba. Azaz hús-mozzarella szelet-aszalt szilva; már csak fel kell tekerni, megtűzni és kisütni. ;)

Mi a csuda! Tavaszodik srácok? :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 15. - 21:26:10
Válasz #679
Nem elérhető

Boresz


Lehet vak vagyok de nem találok reggeli kaját,tud valaki könnyen,egyszerűen elkészíthető reggelit? Unom már a fehérje+zab kombót.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Február 15. - 21:37:38
Válasz #680
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Rántotta ,bele egy sárgája,hozzá esetlef pufirizs,melléje a gy jó kis turmix...na?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 15. - 21:39:42
Válasz #681
Nem elérhető

Boresz


Rántotta ,bele egy sárgája,hozzá esetlef pufirizs,melléje a gy jó kis turmix...na?
jól hangzik,de pont a turmixot próbálnám elhagyni reggel,és csak edzés előtt-után inni azt
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Február 15. - 22:40:36
Válasz #682
Nem elérhető

Rencsi


Lehet vak vagyok de nem találok reggeli kaját,tud valaki könnyen,egyszerűen elkészíthető reggelit? Unom már a fehérje+zab kombót.
Szoktam olyat készíteni reggelente, hogy tejbegríz, igaz nem grízből, hanem teljes kiőrlésű durumbúza lisztből, ezt tejben felfőzöm. (sokkal jobb mint a gríz, erre egy álmos reggel véletlen jöttem rá ;D ) Mikor besűrűsödik elkeverek benne túrót és kész. Ha fel akarom dobni akkor megy bele valamilyen gyümölcs, vagy egy kanál méz, vagy akár fehérje is a túró helyett. Nagyon sokféleképp lehet variálni. Előnye, hogy nagyon gyorsan készen van, nem kell neki 5 perc sem. Remélem megtetszett az ötlet. :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 15. - 22:48:13
Válasz #683
Nem elérhető

Boresz


Lehet vak vagyok de nem találok reggeli kaját,tud valaki könnyen,egyszerűen elkészíthető reggelit? Unom már a fehérje+zab kombót.
Szoktam olyat készíteni reggelente, hogy tejbegríz, igaz nem grízből, hanem teljes kiőrlésű durumbúza lisztből, ezt tejben felfőzöm. (sokkal jobb mint a gríz, erre egy álmos reggel véletlen jöttem rá ;D ) Mikor besűrűsödik elkeverek benne túrót és kész. Ha fel akarom dobni akkor megy bele valamilyen gyümölcs, vagy egy kanál méz, vagy akár fehérje is a túró helyett. Nagyon sokféleképp lehet variálni. Előnye, hogy nagyon gyorsan készen van, nem kell neki 5 perc sem. Remélem megtetszett az ötlet. :)
ezt hétvégén kipróbálom
jár a puszi  :-* 

 ;D

csak a durumbúza lisztet fitotékában,vagy hol keressem? illetve ez helyet mit vegyek ha nincs?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Február 15. - 22:59:01
Válasz #684
Nem elérhető

Rencsi


Lehet vak vagyok de nem találok reggeli kaját,tud valaki könnyen,egyszerűen elkészíthető reggelit? Unom már a fehérje+zab kombót.
Szoktam olyat készíteni reggelente, hogy tejbegríz, igaz nem grízből, hanem teljes kiőrlésű durumbúza lisztből, ezt tejben felfőzöm. (sokkal jobb mint a gríz, erre egy álmos reggel véletlen jöttem rá ;D ) Mikor besűrűsödik elkeverek benne túrót és kész. Ha fel akarom dobni akkor megy bele valamilyen gyümölcs, vagy egy kanál méz, vagy akár fehérje is a túró helyett. Nagyon sokféleképp lehet variálni. Előnye, hogy nagyon gyorsan készen van, nem kell neki 5 perc sem. Remélem megtetszett az ötlet. :)
ezt hétvégén kipróbálom
jár a puszi  :-* 

 ;D

csak a durumbúza lisztet fitotékában,vagy hol keressem? illetve ez helyet mit vegyek ha nincs?
Én 3 és fél dl tejhez teszek két púpos evőkanál durumbúza tésztalisztet, ez a pontos neve. Bácskai a cég neve és sárga-piros a csomagolása. Ennek olyan szemcsés az állaga, hogy lehet vele helyettesíteni a grízt, a többi esetben sűrű tejmártást kapnál. Grízzel tudod csak helyettesíteni, legalábbis én még mást nem láttam. A rizsliszt inkább a rétesliszt helyett jó állagát tekintve. Ezt én Match-ban találtam, de tutik kell hogy legyen a Tecsóban is.

Eszembe jutott még egy reggeli tipp! a serpenyőbe el kell helyezni pár nagyobb szelet sonkát, ráütni a tojást és megsütni. Kicsit megsózni és mikor kész pár szelet sajtot kell rá tenni. Nagyon finom tud lenni, főképp annak aki kicsit folyósan szereti a tojást. :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 16. - 00:08:03
Válasz #685
Nem elérhető

Rencsi


Sziasztok!
Gondoltam ma adok egyet a gasztronómiának, és alkotok valami nagyon szépet hogy leteszteljem magam. Majd holnap, vagy holnapután a receptet is feldobom, addig legyen elég a kép. ;)

Sajtos-brokkolikrémes töltött hús, hercegnőburgonyával és mártással.

A hús elkészítése nagyon egyszerű, akárcsak a mártásé! A krumpli meg kész macera, vizsga előtti időtöltésnek épp tökéletes!  :D

Remélem tetszik! ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 16. - 00:24:43
Válasz #686

Rhino

Vendég
Sziasztok!
Gondoltam ma adok egyet a gasztronómiának, és alkotok valami nagyon szépet hogy leteszteljem magam. Majd holnap, vagy holnapután a receptet is feldobom, addig legyen elég a kép. ;)

Sajtos-brokkolikrémes töltött hús, hercegnőburgonyával és mártással.

A hús elkészítése nagyon egyszerű, akárcsak a mártásé! A krumpli meg kész macera, vizsga előtti időtöltésnek épp tökéletes!  :D

Remélem tetszik! ;)

Nyálelszívó mellett voltam csak képes megnézni... ;D
Gratula!  ****:))))))

2010. Február 16. - 10:17:45
Válasz #687
Nem elérhető

Koxi


Sziasztok!
Gondoltam ma adok egyet a gasztronómiának, és alkotok valami nagyon szépet hogy leteszteljem magam. Majd holnap, vagy holnapután a receptet is feldobom, addig legyen elég a kép. ;)

Sajtos-brokkolikrémes töltött hús, hercegnőburgonyával és mártással.

A hús elkészítése nagyon egyszerű, akárcsak a mártásé! A krumpli meg kész macera, vizsga előtti időtöltésnek épp tökéletes!  :D

Remélem tetszik! ;)

Van barátod?  <3!
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Február 16. - 13:51:29
Válasz #688
Nem elérhető

Gabe


Hmmm, fincsi lehet!  /7%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 16. - 14:11:21
Válasz #689
Nem elérhető

Rencsi


Hmmm, fincsi lehet!  /7%
Az is lett nagyon, feltéve ha szereted a brokkolit és a sajtot, jah meg a sonkát. :)
Olyan egyszerű, hogy ezt könnyedén meg tudod csinálni te is! ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/