2024. Május 23. - 21:19:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akciós termékek, csak nálunk a Lurdy házban!  (Megtekintve 62122 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 29. - 21:26:15
Válasz #90
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tudom hogy nem mindenki figyeli ezért szólok: Szterejó mondja: Nehezen növőknek: Dymatize Hi Protein Mega Gainer...iszonyatosan jó még az ára tessék lecsapni rá 22.680 helyett 14.806!!! Iszanyatosan összetett készítmény és nagyon jó szénhidrátrész...emésztőenzimek...és 4 féle kreatin.Ha tömegelnék,vinném...vagy a másik amit láttam a Prolab Pure Whey ami ha van még akkor egy nagyon extra jó ár! ----15.700 helyett 8250.-...és 2.27 kila.


Az Extremefit odalán a Prolab Pure Whey,ha jól látom 9900 és nem 8250 8-}

Amikor még néztem ennyi volt esküszöm...de még így is baráti több mint 5000 ft spórolás akárhogy is nézzük. És finom...és jó is.  ;)

2008. Május 29. - 22:58:13
Válasz #91
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztereó say: Prolab Whey Isolate---12,700 Ft helyett 6,583 Ft  Nagyon jó ár bakker!

2008. Május 30. - 01:09:25
Válasz #92
Nem elérhető

The Rock


Tudom hogy nem mindenki figyeli ezért szólok: Szterejó mondja: Nehezen növőknek: Dymatize Hi Protein Mega Gainer...iszonyatosan jó még az ára tessék lecsapni rá 22.680 helyett 14.806!!! Iszanyatosan összetett készítmény és nagyon jó szénhidrátrész...emésztőenzimek...és 4 féle kreatin.Ha tömegelnék,vinném...vagy a másik amit láttam a Prolab Pure Whey ami ha van még akkor egy nagyon extra jó ár! ----15.700 helyett 8250.-...és 2.27 kila.


Az Extremefit odalán a Prolab Pure Whey,ha jól látom 9900 és nem 8250 8-}

Amikor még néztem ennyi volt esküszöm...de még így is baráti több mint 5000 ft spórolás akárhogy is nézzük. És finom...és jó is.  ;)

És rendeltem is belőle kettőt is  ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Július 04. - 14:25:41
Válasz #93
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Hoppá!!!

Itt egy újabb jó kis lehetőség a pénztárca kímélésére  @:-) !

Aki 20000 ft felett vásárol kap egy 120 ml-es Dymatize Liquid Amp'd pörgetőt/zsírégetőt. http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=64&products_id=774
Aki pedig 30000 ft erejéig akar bevásárolni a nyári szezonra, az haza vihet egyet a 240 ml-es kiszerelésből.


Csakis a készlet erejéig!!!!!!!!!!!

2008. Július 04. - 21:52:25
Válasz #94
Nem elérhető

Gabe


Hoppá!!!

Itt egy újabb jó kis lehetőség a pénztárca kímélésére  @:-) !

Aki 20000 ft felett vásárol kap egy 120 ml-es Dymatize Liquid Amp'd pörgetőt/zsírégetőt. http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=64&products_id=774
Aki pedig 30000 ft erejéig akar bevásárolni a nyári szezonra, az haza vihet egyet a 240 ml-es kiszerelésből.


Csakis a készlet erejéig!!!!!!!!!!!

Fain!

es aki hetfon vasarolt a helyszinen 40.000-ert, az utolagosan nem kaphatja meg?
mert en ez a kategoria vagyok!  :-Đ
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 28. - 13:01:11
Válasz #95
Nem elérhető

LilD


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, kérésem vagy inkább csak javaslatom. Hiába kerestem kutattam sehol sem találtam extrémfitt termék katalogust. Megkérdeztem a hétvégén nálatok, de a srác aki bent volt mondta hogy nincs katalogus, csak a neten lehet megnézni. Gondolom most csak miattam nem fogtok hirtelen kiadatni egy katalogust  ;D ,de ha mégis többeknek igénye lenne rá és nyomtatásba kerülne kérlek szóljatok nekem. Valóban az oldalon megtalálható minden, de sajna nincs annyi ídőm, hogy mindet végig kattintgassam, próbálkoztam a kinyomtatással is, de rengeteg ídő egyenként végig nézni mindent. Számomra azért is lenne praktikusabb a kézi katalogus mert úgy a tanítványaimnak is megtudnám mutatni a dolgokat.  Csak ennyi lenne amit megszerettem volna osztani veletek:) Ha meghalgatásra lelne az ötletem, szóljatok.   ;)

Köszi!

 :-*

2008. Július 28. - 16:04:42
Válasz #96
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Július 28. - 16:09:10
Válasz #97
Nem elérhető

FirstLady


Sztem is hasznos lenne.
Mindenképpen az lenne, kérdés, hogy meg is éri-e 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 28. - 16:11:50
Válasz #98
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztem is hasznos lenne.
Mindenképpen az lenne, kérdés, hogy meg is éri-e 8-) ;D

Lenne egy pár ízesített oldal és mint egy oriflame katalógusba...lehetne nyalogatni.Már csak az lesz a necces hogy ki után nyalok.  !+"%

2008. Július 28. - 16:12:41
Válasz #99
Nem elérhető

FirstLady


Sztem is hasznos lenne.
Mindenképpen az lenne, kérdés, hogy meg is éri-e 8-) ;D

Lenne egy pár ízesített oldal és mint egy oriflame katalógusba...lehetne nyalogatni.Már csak az lesz a necces hogy ki után nyalok.  !+"%
Heh-heh-heh :D :D :D :D :D :D :D :D :D
De arra egyébként is figyelsz, nem?  @-o !+"% 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 28. - 16:13:18
Válasz #100
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha megérné, már rég megcsináltuk volna...(ez a beírásom viszont ingyen volt most ;D )  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Július 28. - 16:14:05
Válasz #101
Nem elérhető

FirstLady


Ha megérné, már rég megcsináltuk volna...(ez a beírásom viszont ingyen volt most ;D:D
Akkor most szépen megveregetem a vállamat  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 28. - 16:14:52
Válasz #102
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztem is hasznos lenne.
Mindenképpen az lenne, kérdés, hogy meg is éri-e 8-) ;D

Lenne egy pár ízesített oldal és mint egy oriflame katalógusba...lehetne nyalogatni.Már csak az lesz a necces hogy ki után nyalok.  !+"%
Heh-heh-heh :D :D :D :D :D :D :D :D :D
De arra egyébként is figyelsz, nem?  @-o !+"% 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
:-*

2008. Július 28. - 16:16:14
Válasz #103
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De ne offoljunk! Ez már chat.  :-!!!

Tehát:

Hoppá!!!

Itt egy újabb jó kis lehetőség a pénztárca kímélésére   !

Aki 20000 ft felett vásárol kap egy 120 ml-es Dymatize Liquid Amp'd pörgetőt/zsírégetőt. http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=64&products_id=774
Aki pedig 30000 ft erejéig akar bevásárolni a nyári szezonra, az haza vihet egyet a 240 ml-es kiszerelésből.


Csakis a készlet erejéig!!!!!!!!!!!

2008. Július 28. - 17:39:48
Válasz #104
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
De ne offoljunk! Ez már chat.  :-!!!

Tehát:

Hoppá!!!

Itt egy újabb jó kis lehetőség a pénztárca kímélésére   !

Aki 20000 ft felett vásárol kap egy 120 ml-es Dymatize Liquid Amp'd pörgetőt/zsírégetőt. http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=64&products_id=774
Aki pedig 30000 ft erejéig akar bevásárolni a nyári szezonra, az haza vihet egyet a 240 ml-es kiszerelésből.


Csakis a készlet erejéig!!!!!!!!!!!

Annyira a készlet erejéig, hogy már nincs is belőle sajnos!!