2024. Június 16. - 07:28:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Verdák  (Megtekintve 203158 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Május 01. - 09:01:55
Válasz #885
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nálam csak az automata jöhet szóba, nem azért mert nem tudok, hanem mert lusta vagyok váltani, és mellesleg amilyen kocsik egyáltalán szóba jönnek,mind automata.Szerintem semmi baj nincs vele, sőt.A modern automata váltók kurvajók.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Május 01. - 09:04:17
Válasz #886
Nem elérhető

csesztike


Nálam csak az automata jöhet szóba, nem azért mert nem tudok, hanem mert lusta vagyok váltani, és mellesleg amilyen kocsik egyáltalán szóba jönnek,mind automata.Szerintem semmi baj nincs vele, sőt.A modern automata váltók kurvajók.

Most h leakarom tenni a jogsit és nézelődtem...találtam olyan helyet ahol le lehet tenni csak automata sebváltós kocsira is! ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Május 01. - 09:09:08
Válasz #887
Nem elérhető

mack


Nálam csak az automata jöhet szóba, nem azért mert nem tudok, hanem mert lusta vagyok váltani, és mellesleg amilyen kocsik egyáltalán szóba jönnek,mind automata.Szerintem semmi baj nincs vele, sőt.A modern automata váltók kurvajók.

hát énse szidtam, csak émmeg szeretek váltani.

2010. Május 01. - 09:13:10
Válasz #888
Nem elérhető

hummerdikk


Nálam csak az automata jöhet szóba, nem azért mert nem tudok, hanem mert lusta vagyok váltani, és mellesleg amilyen kocsik egyáltalán szóba jönnek,mind automata.Szerintem semmi baj nincs vele, sőt.A modern automata váltók kurvajók.
Nyilvan es is szeretem varosban az automatat... sot a kedvencem a duplakuplungos S-Tronic (audi) /DSG(VW) stb stb.
De egy lupoban nem hiszem h ilyen valto lenne. Ilyen kocsikba meg felesleges szerintem.

Plussz azert nincs annal jobb, mikor egy sportkocsit vagy barmi mast visszahuzol kettesbe, nem pedig eltolod az automata kart...
Mondjuk abban is van eleterzes, mikor S-be betolod az S tonicot. De picit mas!

2010. Május 01. - 09:15:53
Válasz #889
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hát ja, van ahol le lehet nyomni csak automatára, sőt, van asszem csak csajsziknak autósiskola is! :laugh:

egyébként sok ismerősöm is ugy van, hogy szeret váltani, de van olyan, aki azt mondja majd ő akkor vált amikor akar.Mindenkinek szíve joga.Az én megítélésem szerintfelhasználóbarátabb egy kiforrott automata.Aztán van aki szerint nem.Arról nem beszélve, hogy lupoban nem gondolkozom, olyan sprotkocsit meg nem tudok venni amilyet szívem szerint vennék, de az pl manuális váltós.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Május 01. - 09:19:22
Válasz #890
Nem elérhető

mack


ecce a kólában kértek meg hogy ájjak odébb egy teherautóval......beütem, mondom akkó tolatás és nyomás......ja, váltókar sehol, a helyén eg ytekerőgomb volt  ;D előre meg hátra  ;D és még 2 memó állás, ennyi

2010. Május 01. - 09:23:32
Válasz #891
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Az laza... :laugh:
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Május 01. - 09:30:59
Válasz #892
Nem elérhető

mack


próbátam rákeresni a gúglin, de sikertelen. csak merci meg MAN-ek vannak a kólába. még megpróbálom.

2010. Május 01. - 09:33:04
Válasz #893
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


JA, ha tudsz dobj már be egy képet!!!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Május 01. - 09:37:02
Válasz #894
Nem elérhető

mack


keresem

2010. Május 01. - 09:43:44
Válasz #895
Nem elérhető

mack



2010. Május 01. - 09:53:06
Válasz #896
Nem elérhető

mack


hát ez érdekes mer amit belinkeltem ott a 7. oldalon tekerős van, viszont a 8.-on meg váltókar..... :-\ na mindegy feladom, nem találom, mongyuk assetom melyik volt MAN, vagy Merci......

2010. Május 01. - 09:56:18
Válasz #897
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


JA, sasoltam h több lehetőség van, mindenesetre azért elég fullos a gép, meg jók benn e a gépek.ezzel már behasítanék a mcdriveba. ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Május 01. - 10:10:54
Válasz #898
Nem elérhető

mack


hát nekem a söfőrkődés egy kis mellékvágány volt. de a gépparkja a kólának elég jó. nagyobb városban mint bécs nem rossz ilyen gépekkel, főleg parkolásnál tök jó a kis monitoron figyelni hogy minek tolacc neki. ecce egy mentőautót toltam meg, nem tolatva, hanem kitoltam a stoptáblánál az útra  ;D megát  ;D kéccer, csak énmá a másodikat nem figyeltem, hanem azt hogy barról gyön e valami, emmeg ott átmég, persze nemjött semmi, Mack meg elindút  :)

2010. Május 01. - 10:15:57
Válasz #899
Nem elérhető

mack


ezze lettvónajó menni