2024. Május 23. - 09:10:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Verdák  (Megtekintve 199572 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Április 27. - 16:26:10
Válasz #840

Tündi-Bündi

Vendég
Hali

Nagyon beleástam magam a használt autós témába mert már tele a púpom hogy buszhoz vagyok kötve.
A versenyzők a következők:
Opel Astra G 1.6 (2000)
Honda Civic 1.6vti (1996)
Fiat punto 1.2 Sporting (2000)
Renault Clio 1.5dci (2002)- vagy 1.4benzin

Ezek 850-1,2M között vannak,klíma,el.ablak,és alap dolgokkal.
Opel volt/van a családban, a szívem az felé húz,de a kis Punto nagyon szekszuállja a kis agyamat.

Volt ezek közül valamelyikkel tapasztalata, esetleg tanáccsal tud szolgálni hogy mivel kell vigyázni ennél-annál? (autószerelő ismerős nincs  :'( sajnos )

köszönöm  :-){


Tündibündi, nekem is volt alfám, a világ legfosabb autója, viszont egy autóm sem volt olyan kényelmes és vezethető mint az! háááát talán a bömös, az volt a kaliber, talán
Hát akkor még nem próbáltad az A4-est az nekem sokkal kényelmesebb főleg hosszútávon..és egy kátyút nem érzel meg benne... ;D én imádom  <3!

2010. Április 27. - 19:29:40
Válasz #841
Nem elérhető

mack


Hali

Nagyon beleástam magam a használt autós témába mert már tele a púpom hogy buszhoz vagyok kötve.
A versenyzők a következők:
Opel Astra G 1.6 (2000)
Honda Civic 1.6vti (1996)
Fiat punto 1.2 Sporting (2000)
Renault Clio 1.5dci (2002)- vagy 1.4benzin

Ezek 850-1,2M között vannak,klíma,el.ablak,és alap dolgokkal.
Opel volt/van a családban, a szívem az felé húz,de a kis Punto nagyon szekszuállja a kis agyamat.

Volt ezek közül valamelyikkel tapasztalata, esetleg tanáccsal tud szolgálni hogy mivel kell vigyázni ennél-annál? (autószerelő ismerős nincs  :'( sajnos )

köszönöm  :-){


Tündibündi, nekem is volt alfám, a világ legfosabb autója, viszont egy autóm sem volt olyan kényelmes és vezethető mint az! háááát talán a bömös, az volt a kaliber, talán
Hát akkor még nem próbáltad az A4-est az nekem sokkal kényelmesebb főleg hosszútávon..és egy kátyút nem érzel meg benne... ;D én imádom  <3!

maraggyámá, hovamészte hosszútávra? a manikűröshöz a másikuccába  ;D ;D ;D ;D ;D

2010. Április 27. - 19:33:06
Válasz #842
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 27. - 19:33:31
Válasz #843
Nem elérhető

mack


van egy kollegám aki nagy kamugép, és ma ekezte ecsetelni nekem hogy az egyik eisenstadti haverja E30-asba(merhogy erró beszégettünk a mútkó) M5 ös motort tett 4! turbóval  :o :o :o  350 volt a vége a gépnek, aztán abba halt meg úgy hogy 300!  :o :o métert repűt előtte vele.

Na, itt má nem volt mint mondanom........

2010. Április 27. - 19:44:09
Válasz #844
Nem elérhető

atleeta


van egy kollegám aki nagy kamugép, és ma ekezte ecsetelni nekem hogy az egyik eisenstadti haverja E30-asba(merhogy erró beszégettünk a mútkó) M5 ös motort tett 4! turbóval  :o :o :o  350 volt a vége a gépnek, aztán abba halt meg úgy hogy 300!  :o :o métert repűt előtte vele.

Na, itt má nem volt mint mondanom........
Łł= úgytudom ez a legerősöbb M5 motoros taliga ami közúton közlekedhet (bár ez nem E30 kasztnis)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 27. - 21:18:30
Válasz #845
Nem elérhető

mack


tündibündi, az alfa meg az ánégyes a tietek?

2010. Április 27. - 21:22:36
Válasz #846
Nem elérhető

mack



2010. Április 27. - 21:28:28
Válasz #847
Nem elérhető

mack



2010. Április 28. - 08:27:08
Válasz #848

Tündi-Bündi

Vendég
Hali

Nagyon beleástam magam a használt autós témába mert már tele a púpom hogy buszhoz vagyok kötve.
A versenyzők a következők:
Opel Astra G 1.6 (2000)
Honda Civic 1.6vti (1996)
Fiat punto 1.2 Sporting (2000)
Renault Clio 1.5dci (2002)- vagy 1.4benzin

Ezek 850-1,2M között vannak,klíma,el.ablak,és alap dolgokkal.
Opel volt/van a családban, a szívem az felé húz,de a kis Punto nagyon szekszuállja a kis agyamat.

Volt ezek közül valamelyikkel tapasztalata, esetleg tanáccsal tud szolgálni hogy mivel kell vigyázni ennél-annál? (autószerelő ismerős nincs  :'( sajnos )

köszönöm  :-){


Tündibündi, nekem is volt alfám, a világ legfosabb autója, viszont egy autóm sem volt olyan kényelmes és vezethető mint az! háááát talán a bömös, az volt a kaliber, talán
Hát akkor még nem próbáltad az A4-est az nekem sokkal kényelmesebb főleg hosszútávon..és egy kátyút nem érzel meg benne... ;D én imádom  <3!

maraggyámá, hovamészte hosszútávra? a manikűröshöz a másikuccába  ;D ;D ;D ;D ;D
most má aztán tényleg kapjad be jóóóó! ;D nem járok manikűröshöz, mert az is az egyik szakmám és magamnak csinálom  ))=/ , amin lehet spórolok, válság van ...  ;D Paksra járkáltunk vele, meg Velencei tó az már elég hosszú táv... és imádom a könyöktámaszt benne a kényelmes üléseket..ami kicsit rosszabb mint az alfában, hogy túl messze vagyok páromtól és nem tudom a vállára hajtania fejem rendesen   :-\ de amúgy ha lehajtjuk a hátsó üléseket simán alhatunk is benne  ****:))))))

2010. Április 28. - 08:34:29
Válasz #849

Tündi-Bündi

Vendég
tündibündi, az alfa meg az ánégyes a tietek?
igen pontosabban páromé, az audis képen látszik is a szürke alfa..épp állt be vele ;D ma megígértem, hogy lemosom, vagy lemosatom az alfát, mert hisztizett, hogy nagyon poros és tegnap éjjel akart nekiállni...tudni kell róla, hogy kicsit tisztaság mániás...(én még ilyen tiszta és rendezett autókat nem láttam  ;D ) volt egy bmw-je is és hát jól járt, aki megvette, mert minden rendben volt vele és belül is szebb volt mint újkorában...  :D az audi is olyan mintha épp most gurult volna le a futószalagról... talán sikerül neki engem is rendre nevelnie  ****:))) (bár ezt kétlem)

2010. Április 28. - 09:12:40
Válasz #850

Tündi-Bündi

Vendég
Reggel egy ilyen kis aranyos gurult el előttem a buszmegállóban... :D igaz csak hátulról láttam h fx.. de most megnéztem neten elölről is  Łł=

váá rossz képet szedtem le :) (szőke) na mindegy azt is megnéztem és ez sem rossz :)

na akkor itt az fx is :) http://www.mojvideo.com/video-jaguar-fx/de9111db03d0c6787adf

2010. Április 28. - 10:09:28
Válasz #851
Nem elérhető

God Vazzeg


van egy kollegám aki nagy kamugép, és ma ekezte ecsetelni nekem hogy az egyik eisenstadti haverja E30-asba(merhogy erró beszégettünk a mútkó) M5 ös motort tett 4! turbóval  :o :o :o  350 volt a vége a gépnek, aztán abba halt meg úgy hogy 300!  :o :o métert repűt előtte vele.

Na, itt má nem volt mint mondanom........
Łł= úgytudom ez a legerősöbb M5 motoros taliga ami közúton közlekedhet (bár ez nem E30 kasztnis)


Itt felénk van egy M5 motoros E30, turbóval, Turboá Mester autója, és valami iszonyat  ****:))))))

2010. Április 28. - 13:12:28
Válasz #852
Nem elérhető

csesztike


"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Április 28. - 13:18:12
Válasz #853

Tündi-Bündi

Vendég
http://jajjdecsunya.blog.hu/2010/04/16/parduc_6

Ez SZŐRNYŰ!!!!!!
és ezért még valaki fizetett is?  :o gondolom nem is keveset kiindulva abból, hogy egy bukóra festett koponya 100.000

2010. Április 28. - 15:14:50
Válasz #854
Nem elérhető

atleeta


van egy kollegám aki nagy kamugép, és ma ekezte ecsetelni nekem hogy az egyik eisenstadti haverja E30-asba(merhogy erró beszégettünk a mútkó) M5 ös motort tett 4! turbóval  :o :o :o  350 volt a vége a gépnek, aztán abba halt meg úgy hogy 300!  :o :o métert repűt előtte vele.

Na, itt má nem volt mint mondanom........
Łł= úgytudom ez a legerősöbb M5 motoros taliga ami közúton közlekedhet (bár ez nem E30 kasztnis)


Itt felénk van egy M5 motoros E30, turbóval, Turboá Mester autója, és valami iszonyat  ****:))))))
arrafelé minden 2. E30 turbós, elég sok fanatikus van azon a környéken.Turboá meg  (:-)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA