2024. Június 16. - 12:26:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149644 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2008. Július 20. - 19:59:57
Válasz #75
Nem elérhető

madinorbi


Wolf  @:-)
Nem tetszenek a "beles" badisok, mint Cutler. Ettől függetlenül Jay is teljesen szimpi.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Július 20. - 20:00:18
Válasz #76
Nem elérhető

Gabe


Konkrétan láb-has, hát, oldalsó bicepszre gondoltam.
És lehet, hogy csak én látom így, de szeparáltabbak is az izmai.
Mármint Jaynek.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 20. - 20:06:18
Válasz #77
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Konkrétan láb-has, hát, oldalsó bicepszre gondoltam.
És lehet, hogy csak én látom így, de szeparáltabbak is az izmai.
Mármint Jaynek.
::)

Akkor itt játssz sztem pár percet:

http://www.mr-olympia.eu/callouts/


Igaz a 2007-es Mr. O-ról pont szarul vannak összekombinálva Cutler és Wolf fotói (méretben)...de Te most úgyis a szeparációról írtál... Kíváncsi leszek a véleményedre.

Hozzáteszem, Jay tud sokkal szeparáltabb is lenni, de 2007-ben nem volt az. Igaz, beteg volt.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 20. - 20:14:53
Válasz #78
Nem elérhető

God Vazzeg


Konkrétan láb-has, hát, oldalsó bicepszre gondoltam.
És lehet, hogy csak én látom így, de szeparáltabbak is az izmai.
Mármint Jaynek.
::)

Akkor itt játssz sztem pár percet:

http://www.mr-olympia.eu/callouts/


Igaz a 2007-es Mr. O-ról pont szarul vannak összekombinálva Cutler és Wolf fotói (méretben)...de Te most úgyis a szeparációról írtál... Kíváncsi leszek a véleményedre.

Hozzáteszem, Jay tud sokkal szeparáltabb is lenni, de 2007-ben nem volt az. Igaz, beteg volt.

Jaynek ha van egy kis esze, akkor a szeparáltságot fogja erőltetni, nem a tömeget. És szerintem az izomzata érettebb mint Wolfnak, olyan "sűrű" és "vastag". De minden ott fog majd eldőlni  /:-)

2008. Július 20. - 20:16:23
Válasz #79
Nem elérhető

George


Ha Wolf csinál egy szárazabb hátsó lábat+épít nem kevés vádlit, akkor talán verheti Jayt. De Cutler még gyengébb formában is jobb a hátsó pózoknál. Viszont gondolom Cutler bá' is fejlődött valamit egy év alatt, Ronnie-t is leírták anno, mikor túlságosan befogyasztott, aztán következő évben meg mindenki :-O Hja, plusz lesz még ott egy-két feka gyerek, aki esetleg beleszólhat a nagyok játékába.

2008. Július 20. - 20:18:22
Válasz #80
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Steve a nevedet nem látom a szavazásnál?  ;D

2008. Július 20. - 20:18:47
Válasz #81
Nem elérhető

madinorbi


Érdekes ez a testépítés, mint mindegyik szubjektív pontozással rendelkező sport.
Megnéztem a linket, igazából ugyanaz a véleményem mint amit MILOs is írt Cutler tömeg és semmi más, egy átlagos szépérzékkel rendelkezve nem is tudom összehasonlítani a 2 sportolót Wolfra sztem jó ránézni, szinte vonzza a szemet míg Cutler számomra mindenféle szépséget nélkülöz.
Saját vélemény
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Július 20. - 20:23:05
Válasz #82
Nem elérhető

tas


sztem Cutler abszolút esztétikus, egyszerűen tökéletes...

2008. Július 20. - 20:23:34
Válasz #83
Nem elérhető

George


Érdekes ez a testépítés, mint mindegyik szubjektív pontozással rendelkező sport.
Megnéztem a linket, igazából ugyanaz a véleményem mint amit MILOs is írt Cutler tömeg és semmi más, egy átlagos szépérzékkel rendelkezve nem is tudom összehasonlítani a 2 sportolót Wolfra sztem jó ránézni, szinte vonzza a szemet míg Cutler számomra mindenféle szépséget nélkülöz.
Saját vélemény
Kell rá még pár kiló, hogy esztétikusabb legyen, én is így vagyok vele >:D ;D

2008. Július 20. - 20:27:13
Válasz #84
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jay hosszászólása az egyik nemzetközi fórumon (június 29):

"Remekül érzem magam! 16 héttel az Olympia előtt kezdtem el a diétámat 127 kilósan. Ma, 13 héttel a verseny előtt 133 kg vagyok. 2005-ben 117 kg voltam az elődöntőn, 2006-ban 124...2007-ban 118, de nagyon lapos. Remélem, hogy idén a legjobb formámban leszek, 123 körül vagy nagyobb, kemény kondícióban. Naponta 7 étkezésem van, általában kétóránként, 5 órákat alszom reggel 2-től 7-ig. Napi 2 súlyzós edzésem van és napi 1 vagy 2 kardió, attól függ...de általában reggel egy kardió éhgyomorra és még egy a 6. étkezés után éjjel. Alig várom, hogy a kezemben tarthassam a 3. Sandow szobromat!"
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 20. - 20:29:09
Válasz #85
Nem elérhető

Gabe


Konkrétan láb-has, hát, oldalsó bicepszre gondoltam.
És lehet, hogy csak én látom így, de szeparáltabbak is az izmai.
Mármint Jaynek.
::)

Akkor itt játssz sztem pár percet:

http://www.mr-olympia.eu/callouts/


Igaz a 2007-es Mr. O-ról pont szarul vannak összekombinálva Cutler és Wolf fotói (méretben)...de Te most úgyis a szeparációról írtál... Kíváncsi leszek a véleményedre.

Hozzáteszem, Jay tud sokkal szeparáltabb is lenni, de 2007-ben nem volt az. Igaz, beteg volt.

Hátsó pózokban szerintem Jay erősebb:

Tagoltabb, teltebb hát, lábbicepsz, vádli- utóbbi az, ami leginkább szembetűnik nekem, Wolf vádlija szemből alig látszik.

Szemből:

Nos oldalsó bicepszben
Ezt Wolf nyerte nálam, teltebb mell, szárazabb bicepsz, de a váll-bicepsz szeparációja itt is jobb Jaynek.
Wolf vádlija itt is gyenge, a soleus le van nála maradva.
Láb-has pózt is Jaynek adnám, hasonló minőség Jay quadricepsze tömörebb, míg igaz itt Wolfé szeparáltabb,
bár szerintem ez a póz még Jay feszítés előtti pillanatát kapta el.

Quadricepsz,has,Bicepsz, és a most muscularban Wolf a jobb, a többiben nekem Jay.
De én is megjegyzem, hogy a 2008-as Olympiáról beszélünk, és itt szerintem Jay olyan száraz lesz, mint a Pampers pelenka.  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 20. - 20:30:24
Válasz #86
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve a nevedet nem látom a szavazásnál?  ;D
Még várok 4-5 évet, hogy Wolf és Heath nyeregben érezhesse már magát és lazábban álljanak a dolgokhoz...

Aztán BOOOM!!!  (:-)



 ;D :D ;D :D


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 20. - 20:33:17
Válasz #87
Nem elérhető

Gabe


Mondom mindenzt úgy, hogy Coleman rajongó voltam már akkor, mikor tizenikszedik volt, és hogy most Jay taszította le a trónról.
Bár ha nem ő, akkor valaki más tette volna meg előbb-utóbb.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 20. - 20:33:31
Válasz #88
Nem elérhető

madinorbi


Konkrétan láb-has, hát, oldalsó bicepszre gondoltam.
És lehet, hogy csak én látom így, de szeparáltabbak is az izmai.
Mármint Jaynek.
::)

Akkor itt játssz sztem pár percet:

http://www.mr-olympia.eu/callouts/


Igaz a 2007-es Mr. O-ról pont szarul vannak összekombinálva Cutler és Wolf fotói (méretben)...de Te most úgyis a szeparációról írtál... Kíváncsi leszek a véleményedre.

Hozzáteszem, Jay tud sokkal szeparáltabb is lenni, de 2007-ben nem volt az. Igaz, beteg volt.

Hátsó pózokban szerintem Jay erősebb:

Tagoltabb, teltebb hát, lábbicepsz, vádli- utóbbi az, ami leginkább szembetűnik nekem, Wolf vádlija szemből alig látszik.

Szemből:

Nos oldalsó bicepszben
Ezt Wolf nyerte nálam, teltebb mell, szárazabb bicepsz, de a váll-bicepsz szeparációja itt is jobb Jaynek.
Wolf vádlija itt is gyenge, a soleus le van nála maradva.
Láb-has pózt is Jaynek adnám, hasonló minőség Jay quadricepsze tömörebb, míg igaz itt Wolfé szeparáltabb,
bár szerintem ez a póz még Jay feszítés előtti pillanatát kapta el.

Quadricepsz,has,Bicepsz, és a most muscularban Wolf a jobb, a többiben nekem Jay.
De én is megjegyzem, hogy a 2008-as Olympiáról beszélünk, és itt szerintem Jay olyan száraz lesz, mint a Pampers pelenka.  @:-)
Érdekes fejtegetés Gabi nem indítok vitát mert ízléseken fölösleges vitázni, de a has-láb póz hogy lehet a jay-é olyan vastag a dereka mint a törzse nulla v-alakkal.
Az meg ,hogy tagoltabb nos bárki láthatja, hogy fedetebb vizesebb.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Július 20. - 20:44:02
Válasz #89
Nem elérhető

Gabe


Érdekes fejtegetés Gabi nem indítok vitát mert ízléseken fölösleges vitázni, de a has-láb póz hogy lehet a jay-é olyan vastag a dereka mint a törzse nulla v-alakkal.
Az meg ,hogy tagoltabb nos bárki láthatja, hogy fedetebb vizesebb.
Teljesen egyetértünk,vizesebb, hátsó pózokban mégis veri így is Wolfot.
Láb hasnál pedig még nem préseli ki a levegőt a képen, így szélesebbnek is hat a dereka.
Nem mondom, hogy Wolfénál keskenyebb, de ez így csalóka.
A has-láb póz pedig egy összkép alapján dől el.
Egyszerűen Jaynek rövidebb a felsőteste, mint Wolfnak.
De nem is kell egyetértenünk, miről is beszélnénk, ha itt mondenki egyetértene.
Azért azt mondom, ilyen vádlial Wolf ne legyen Mr. olympia!
"Yeah buddy, light weight baby!"