2024. Június 16. - 16:10:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149762 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2008. Augusztus 18. - 15:11:01
Válasz #135
Nem elérhető

madinorbi


Ronny Rockel 6 héttel a Mr O előtt.
A németek nagyon jönnek eszméletlen a felhozataluk .
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 18. - 20:11:11
Válasz #136

kes

Vendég
Akár milyen erős a mezőny, én akkor is Jay Cutler-nek drukkolok! Szerintem idén ismét hazaviszi a szobrocskát!  :-!

JAY CUTLER[/size]
  (:-) (:-) (:-) :-! :-! :-! Łł= Łł= Łł= @:-)

2008. Augusztus 18. - 22:44:19
Válasz #137
Nem elérhető

jajgy


Nekem a kedvencem Martinez.. kár, hogy nem indul :-Đ valahogy nekem Jay ellenszenves  :-)(-:

2008. Augusztus 18. - 23:05:17
Válasz #138
Nem elérhető

NaturalBoy


Nekem Dennis wolf a favoritom,de szerintem idén Jay fog nyerni,de Wolf is hamarosan olympia lesz ebben biztos lehetünk

2008. Augusztus 19. - 10:22:24
Válasz #139

kes

Vendég
Nekem a kedvencem Martinez.. kár, hogy nem indul :-Đ valahogy nekem Jay ellenszenves  :-)(-:
Hogy is van ez? Kinek a pap, kinek a papné… Łł= !+"% ;-oo-;

2008. Augusztus 19. - 10:25:29
Válasz #140

kes

Vendég
Nekem Dennis wolf a favoritom,de szerintem idén Jay fog nyerni,de Wolf is hamarosan olympia lesz ebben biztos lehetünk
Idén is nagy esélyekkel indul Dennis! :-!!! Nekem nincs vele semmi bajom és megmondom őszintén, hogy kicsit tartok tőle, ugyanis veszélyes lesz Jay-re! :-[ ;) De ettől függetlenül remélem Cutler ismét nyerni fog! (:-) De az biztos, hogy szoros verseny lesz… ::) :) (De nem is baj legalább izgulhatunk kicsit)! :-)! :-! ;-oo-;

2008. Augusztus 19. - 10:25:53
Válasz #141
Nem elérhető

izomboy


Nekem a kedvencem Martinez.. kár, hogy nem indul :-Đ valahogy nekem Jay ellenszenves  :-)(-:

Szerintem győzzön az aki a legjobb testet mutatja fel.
Még ha ellenszemves is,  ugyanis nem szimpátiaszavazás.

2008. Augusztus 19. - 10:29:46
Válasz #142

kes

Vendég
Nekem a kedvencem Martinez.. kár, hogy nem indul :-Đ valahogy nekem Jay ellenszenves  :-)(-:

Szerintem győzzön az aki a legjobb testet mutatja fel.
Még ha ellenszemves is,  ugyanis nem szimpátiaszavazás.
Ez így igaz! Győzzön a jobb!  :D Łł=

2008. Augusztus 19. - 14:38:30
Válasz #143
Nem elérhető

jajgy


Nekem a kedvencem Martinez.. kár, hogy nem indul :-Đ valahogy nekem Jay ellenszenves  :-)(-:

Szerintem győzzön az aki a legjobb testet mutatja fel.
Még ha ellenszemves is,  ugyanis nem szimpátiaszavazás.
Szerintem is ;), csak ő azt írta ki a kedvence én meg reagáltam 8-} :-)(-:

2008. Augusztus 19. - 18:30:57
Válasz #144

kes

Vendég

Szerintem is ;), csak ő azt írta ki a kedvence én meg reagáltam 8-} :-)(-:
[/quote]
Szerintem ezzel nincs is semmi gond! Sőt örülök neki, hogy végre találtam egy olyan Testépítő Fórumot ahol mindenki elmondhatja a véleményét, és nem közösítik ki azért mert ő más állásponton van! :-):-):: :-! (:-)

2008. Augusztus 21. - 07:46:56
Válasz #145
Nem elérhető

Raymond


Itt van a MR O  Series következő (4.) része Kristal Richardsonnal......
http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2008olympia/oseries/2008oseries4.htm

2008. Augusztus 21. - 08:27:11
Válasz #146
Nem elérhető

leopard22


Hmmm....
Én évek óta Dexter-nek szorítok. Sajnos a méretek még mindig  jobban dominálnak mint a részletgazdagság. Dexter minden évben olyan formát hoz,hogy az valami eszméletlen, viszont ezzel együtt is beívódott a bírák agyába,hogy a "kis" penge megint jobb,de mégse rakhatjuk Jay/Ronnie/etc.  elé. Pedig egyszer már megverte Jay-t, de hát a Mr O.-n az aktuális bajnokot megalázni kell minimum.   Nah,mindegy.  Hajrá Dexter  :-):-)::       

2008. Augusztus 21. - 11:39:55
Válasz #147
Nem elérhető

fastor


Hmmm....
Én évek óta Dexter-nek szorítok. Sajnos a méretek még mindig  jobban dominálnak mint a részletgazdagság. Dexter minden évben olyan formát hoz,hogy az valami eszméletlen, viszont ezzel együtt is beívódott a bírák agyába,hogy a "kis" penge megint jobb,de mégse rakhatjuk Jay/Ronnie/etc.  elé. Pedig egyszer már megverte Jay-t, de hát a Mr O.-n az aktuális bajnokot kiütni kell minimum.   Nah,mindegy.  Hajrá Dexter  :-):-)::       
javítottam ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 22. - 08:48:49
Válasz #148
Nem elérhető

FirstLady


Jay és Dexter, elég jó kis kép szerintem 8-) :

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 22. - 10:09:15
Válasz #149
Nem elérhető

JelcY=)


"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php