2024. Június 16. - 16:09:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149761 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2008. Szeptember 27. - 13:27:53
Válasz #510
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Szeptember 27. - 13:28:28
Válasz #511
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...egy paparazzi kép....na ki ő? ;D

2008. Szeptember 27. - 13:31:23
Válasz #512
Nem elérhető

Raymond


http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/1772/162/
Nem tudom berakta e már valaki..lehet de azért érdemes meghallgatni.....(angolosok előnyben)
Chad Nicols is megszólal többek között aki elmondja hogy ő jobbnak látja Wolfot cutlernél és megvan az esélye hogy legyőzze......... ????... ????..........ez volt az ő egyéni véleménye .......

2008. Szeptember 27. - 13:40:30
Válasz #513
Nem elérhető

BrianB


Egy jó pár hozzászólásról kb. ennyit:  ****)
El kéne azon gondolkozni mielőtt írunk valamit, hogy kikről és milyen véleményt írunk, és kik vagyunk mi. De hát mire is jó a személytelen internet....Szerintem egy két ember kivételével mindenki kurva jó formában van, iszonyat élesek a srácok. Én csak ámultam, mikor jöttek ki sorban. Shelestov-ig azt hittem nem lesz vége a sornak, és mindenki brutál szárazon áll fel. Ilyen mezőny, amiben ennyien ilyen jó formában álltak fel, még sztem nem volt. Phil Heath folyamatos félévenkénti(!)bámulatos fejlődését meg most akár meg is koronázhatnák. Kegyetlenül egyben van. És valóban nem szálkás mos sem a tricepsze, sem a segge.  !+"% De lehet, hogy csak rosszul látok... :o

2008. Szeptember 27. - 13:43:53
Válasz #514
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy egész jó kisvideó az összehasonlításokról:

http://www.stream.cz/video/151191-mr-olympia-2008-video-1/0

2008. Szeptember 27. - 13:49:05
Válasz #515
Nem elérhető

George


Phil Heath folyamatos félévenkénti(!)bámulatos fejlődését meg most akár meg is koronázhatnák.
Ez így van, csak sajna a Mr. O. színpad valami külön szamárlétrával van megáldva, amit mindenkinek végig kell járnia. Szerintem is rohadt jó Heath, és jövőre, vagy két év múlva simán esélyesként léphet itt(is) színpadra. Én örülnék neki, mert ő tipikusan olyan, mint amilyen a legtöbb bodys lenni akar  :P

2008. Szeptember 27. - 13:50:16
Válasz #516
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ha a kisvideót megnézitek nézzétek meg Cutler arcát,nem magabiztos,zavart...és nem győztesként éli meg a színpadot.

2008. Szeptember 27. - 13:54:02
Válasz #517
Nem elérhető

George


Ha a kisvideót megnézitek nézzétek meg Cutler arcát,nem magabiztos,zavart...és nem győztesként éli meg a színpadot.
Láttunk már ilyen videót a héten igaz, Zsolti? ;D

2008. Szeptember 27. - 13:54:26
Válasz #518
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Szeptember 27. - 14:03:37
Válasz #519
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Csak egy gondolatt!


A box-ban megtanultam, hogy a bajnokot nagyon meg kell verni, ki kell ütni hogy az övét elvegyék!
Én nem látok senkiben sem akkora elsöprő fölényt ami kiüti a jelenlegi MR O-t. Van ám ebben a rendszerben igazság, hiszen ez a fickó évekig ott loholt Ronie nyomában és megverte a 8x-os bajnokot. Sokat letett ez az ember az asztalra, és ezért megérdemli ezt! Itt nem csak egy versenyről van szó hanem egy sportpályafutásról!
Ha komplexen és objektíven nézzük, mindenkinek van valami gyengéje, annak ellenére hogy talán a legerősebb mezőny eddig!
Jay hatalmas, és bár nem a legjobb genetikájú induló, de benne van a legtöbb munka! És ezt értékelni kell a fizikumán!
Sokszor kiérdemelte már ez a Jay a figyelmet és megbecsülést és ő a jelenlegi bajnok, címvédő!
 d:)

2008. Szeptember 27. - 14:11:33
Válasz #520
Nem elérhető

pókerarc


Én nem értek ezzel egyet,ha szabad véleményt mondani.A sprintereknél is szarik rá mindenki,hogy mióta lohol a címért.Aki a leggyorsabb,az nyer.És nem kap plusz fél másodperc előnyt azért mert címvédő.Jay teljesen torz,a lábai messze nem olyanok,mint régen.Az egyik kisebb is és nem is olyan alakú.Hatalmas dereka van,hátulról az a V alak meg... :-\ Ez azért elég sok gond.Hogy lehet ezt összehasonlítai Dexter vagy Phil szuper alakjával,kondijával?
Dexter nagyon jó,de szerintem szemből a lába nem túl meggyőző.Philé sokkal nagyobb és élesebb.Szóval nálam egyértelmű ő az első,aztán Dexter,Toney és valahol hátrébb Jay.
És sorry,hogy senkiként így "leszólok" bárkit is,de itt most vélemények megvitatásáról van szó.


2008. Szeptember 27. - 14:20:32
Válasz #521
Nem elérhető

George


Én nem értek ezzel egyet,ha szabad véleményt mondani.A sprintereknél is szarik rá mindenki,hogy mióta lohol a címért.Aki a leggyorsabb,az nyer.És nem kap plusz fél másodperc előnyt azért mert címvédő.Jay teljesen torz,a lábai messze nem olyanok,mint régen.Az egyik kisebb is és nem is olyan alakú.Hatalmas dereka van,hátulról az a V alak meg... :-\ Ez azért elég sok gond.Hogy lehet ezt összehasonlítai Dexter vagy Phil szuper alakjával,kondijával?
Dexter nagyon jó,de szerintem szemből a lába nem túl meggyőző.Philé sokkal nagyobb és élesebb.Szóval nálam egyértelmű ő az első,aztán Dexter,Toney és valahol hátrébb Jay.
És sorry,hogy senkiként így "leszólok" bárkit is,de itt most vélemények megvitatásáról van szó.


Persze, de a testépítésben nincs célvonal, és mivel több ember szubjektív véleménye dönt, ezért mindig lesznek olyanok, akik másképp látják az eredményt, mint ami ki lett hírdetve. Tényleg, tudunk valamit arról, hogy kik bíráskodnak? ????...

2008. Szeptember 27. - 14:32:26
Válasz #522
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Én nem értek ezzel egyet,ha szabad véleményt mondani.A sprintereknél is szarik rá mindenki,hogy mióta lohol a címért.Aki a leggyorsabb,az nyer.És nem kap plusz fél másodperc előnyt azért mert címvédő.Jay teljesen torz,a lábai messze nem olyanok,mint régen.Az egyik kisebb is és nem is olyan alakú.Hatalmas dereka van,hátulról az a V alak meg... :-\ Ez azért elég sok gond.Hogy lehet ezt összehasonlítai Dexter vagy Phil szuper alakjával,kondijával?
Dexter nagyon jó,de szerintem szemből a lába nem túl meggyőző.Philé sokkal nagyobb és élesebb.Szóval nálam egyértelmű ő az első,aztán Dexter,Toney és valahol hátrébb Jay.
És sorry,hogy senkiként így "leszólok" bárkit is,de itt most vélemények megvitatásáról van szó.





Persze ebben is van igazság! Mindenki másképp gondolja, hisz nem vagyunk egyformák! Én azért tartom amit leirtam.
 d:)

2008. Szeptember 27. - 14:36:20
Válasz #523
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy jó pár hozzászólásról kb. ennyit:  ****)
El kéne azon gondolkozni mielőtt írunk valamit, hogy kikről és milyen véleményt írunk, és kik vagyunk mi. De hát mire is jó a személytelen internet....Szerintem egy két ember kivételével mindenki kurva jó formában van, iszonyat élesek a srácok. Én csak ámultam, mikor jöttek ki sorban. Shelestov-ig azt hittem nem lesz vége a sornak, és mindenki brutál szárazon áll fel. Ilyen mezőny, amiben ennyien ilyen jó formában álltak fel, még sztem nem volt. Phil Heath folyamatos félévenkénti(!)bámulatos fejlődését meg most akár meg is koronázhatnák. Kegyetlenül egyben van. És valóban nem szálkás mos sem a tricepsze, sem a segge.  !+"% De lehet, hogy csak rosszul látok... :o
Ez az elso post amivel egyet ertek.

 8-)

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 27. - 14:43:34
Válasz #524
Nem elérhető

George


Egy jó pár hozzászólásról kb. ennyit:  ****)
El kéne azon gondolkozni mielőtt írunk valamit, hogy kikről és milyen véleményt írunk, és kik vagyunk mi. De hát mire is jó a személytelen internet....Szerintem egy két ember kivételével mindenki kurva jó formában van, iszonyat élesek a srácok. Én csak ámultam, mikor jöttek ki sorban. Shelestov-ig azt hittem nem lesz vége a sornak, és mindenki brutál szárazon áll fel. Ilyen mezőny, amiben ennyien ilyen jó formában álltak fel, még sztem nem volt. Phil Heath folyamatos félévenkénti(!)bámulatos fejlődését meg most akár meg is koronázhatnák. Kegyetlenül egyben van. És valóban nem szálkás mos sem a tricepsze, sem a segge.  !+"% De lehet, hogy csak rosszul látok... :o
Ez az elso post amivel egyet ertek.

 8-)


Akkor most mindenki egyest kapott  :-O --)