2024. Június 16. - 12:27:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149647 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2008. Szeptember 27. - 14:45:15
Válasz #525
Nem elérhető

BrianB


Egy jó pár hozzászólásról kb. ennyit:  ****)
El kéne azon gondolkozni mielőtt írunk valamit, hogy kikről és milyen véleményt írunk, és kik vagyunk mi. De hát mire is jó a személytelen internet....Szerintem egy két ember kivételével mindenki kurva jó formában van, iszonyat élesek a srácok. Én csak ámultam, mikor jöttek ki sorban. Shelestov-ig azt hittem nem lesz vége a sornak, és mindenki brutál szárazon áll fel. Ilyen mezőny, amiben ennyien ilyen jó formában álltak fel, még sztem nem volt. Phil Heath folyamatos félévenkénti(!)bámulatos fejlődését meg most akár meg is koronázhatnák. Kegyetlenül egyben van. És valóban nem szálkás mos sem a tricepsze, sem a segge.  !+"% De lehet, hogy csak rosszul látok... :o
Ez az elso post amivel egyet ertek.

 8-)


;-oo-;

2008. Szeptember 27. - 14:52:55
Válasz #526
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy jó pár hozzászólásról kb. ennyit:  ****)
El kéne azon gondolkozni mielőtt írunk valamit, hogy kikről és milyen véleményt írunk, és kik vagyunk mi. De hát mire is jó a személytelen internet....Szerintem egy két ember kivételével mindenki kurva jó formában van, iszonyat élesek a srácok. Én csak ámultam, mikor jöttek ki sorban. Shelestov-ig azt hittem nem lesz vége a sornak, és mindenki brutál szárazon áll fel. Ilyen mezőny, amiben ennyien ilyen jó formában álltak fel, még sztem nem volt. Phil Heath folyamatos félévenkénti(!)bámulatos fejlődését meg most akár meg is koronázhatnák. Kegyetlenül egyben van. És valóban nem szálkás mos sem a tricepsze, sem a segge.  !+"% De lehet, hogy csak rosszul látok... :o
Ez az elso post amivel egyet ertek.

 8-)


Akkor most mindenki egyest kapott  :-O --)
Nem George, Te vagy a legfainabb baby, de a forumon ha valaki ert a fizikumok elbiralasahoz az Brian, Johnny es szereny szemelyem. Ezen felul mar csak ket baj van... Nehez objektivnek maradni mert aki versenyzo az sokkal jobban ateli es megerti az esetleges hibakat a fizikumokon, valamint tokmindegy mi a helyes vegeredmeny ha a birok mas elvek alapjan dontenek...

De valoban ezen az Olympia-n Heath mutatja a legteljesebb csomagot. Nala jobb fizikumunak Dexter-t latom, de hibas a csomagja.

Jay tavaly mar kapott ajandekot. Iden adhatnak Dexternek az ajandekot es akkor visszavonulhatna.


Aztan utana Phil "azt csinal amit akar"....



 ****)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 27. - 14:58:07
Válasz #527
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon jó mezőny volt ez igaz...de bár Jay király akkor sem van jó formában és ezzel nem őt minősítem hanem a pillnatnyi Mr O-hoz szokott formáját.

Egy focimérkőzés alatt Vitrayt sem szóljuk meg mert kommentet mond miszerint "fiúk ezt nem így kellett volna". Szerintem nem fog odamenni hozzá Gera Zoli hogy "bazzeg mutasd meg hogy hogy kell".  ;D

...szerintem mint "kritikusok" nyugodtan véleményt mondhatunk,és ezzel nem minősítjük le a versenyzőt. Fogjuk ezt fel mint pillanatnyi elemzést,észrevételt.

DE kritikával csak az éljen aki valóban biztos benne hogy nem hülyeséget beszél! ;)

Pisti engem kihagytál a felsorolásból.  :'( ;D

2008. Szeptember 27. - 14:59:09
Válasz #528
Nem elérhető

George


Egy jó pár hozzászólásról kb. ennyit:  ****)
El kéne azon gondolkozni mielőtt írunk valamit, hogy kikről és milyen véleményt írunk, és kik vagyunk mi. De hát mire is jó a személytelen internet....Szerintem egy két ember kivételével mindenki kurva jó formában van, iszonyat élesek a srácok. Én csak ámultam, mikor jöttek ki sorban. Shelestov-ig azt hittem nem lesz vége a sornak, és mindenki brutál szárazon áll fel. Ilyen mezőny, amiben ennyien ilyen jó formában álltak fel, még sztem nem volt. Phil Heath folyamatos félévenkénti(!)bámulatos fejlődését meg most akár meg is koronázhatnák. Kegyetlenül egyben van. És valóban nem szálkás mos sem a tricepsze, sem a segge.  !+"% De lehet, hogy csak rosszul látok... :o
Ez az elso post amivel egyet ertek.

 8-)


Akkor most mindenki egyest kapott  :-O --)
Nem George, Te vagy a legfainabb baby, de a forumon ha valaki ert a fizikumok elbiralasahoz az Brian, Johnny es szereny szemelyem. Ezen felul mar csak ket baj van... Nehez objektivnek maradni mert aki versenyzo az sokkal jobban ateli es megerti az esetleges hibakat a fizikumokon, valamint tokmindegy mi a helyes vegeredmeny ha a birok mas elvek alapjan dontenek...

De valoban ezen az Olympia-n Heath mutatja a legteljesebb csomagot. Nala jobb fizikumunak Dexter-t latom, de hibas a csomagja.

Jay tavaly mar kapott ajandekot. Iden adhatnak Dexternek az ajandekot es akkor visszavonulhatna.


Aztan utana Phil "azt csinal amit akar"....



 ****)
Ok. Szerinted hol lyukas Dexter csónakja? Gondolod egy Mr. O. címmel a zsebében nyugdíjba menne? ????... Meg sem próbálná megvédeni jövőre? Bár a köv. év durvább lesz, mert jön egy teljesebb Wolf, Martinez, Heath, Greene, meg még ki tudja, hogy kik...

2008. Szeptember 27. - 15:07:57
Válasz #529
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Zsolti, ugyis mindenki kritikaval el...hiaba beszel hulyesegeket. De nincs is ezzel gond...ez egy forum.

Jah, azert hagytalak csak ki mert sokszor elfogultnak erezlek... Tehat szuper biro valhat beloled... ::) ;D 8-)



George, Dex pengeeles es eppen ezert nem ertem szembol a combdefiniciojat. Mindig gondja volt vele, de most nagyon nem OK. Ettol fuggetlenul neki adnam a cimet. Jovore lesz 40 eves, szerintem max. meg egy Arnold-ot akarna nyerni...de sztem nem kockaztatna uralkodo Mr. Olympia-kent. Ez a cim melto megbecsulese lenne a 9 eves profi palyafutasanak.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 27. - 15:12:54
Válasz #530
Nem elérhető

George


George, Dex pengeeles es eppen ezert nem ertem szembol a combdefiniciojat. Mindig gondja volt vele, de most nagyon nem OK. Ettol fuggetlenul neki adnam a cimet. Jovore lesz 40 eves, szerintem max. meg egy Arnold-ot akarna nyerni...de sztem nem kockaztatna uralkodo Mr. Olympia-kent. Ez a cim melto megbecsulese lenne a 9 eves profi palyafutasanak.
Meglátjuk. Life is brutal you know >:D

2008. Szeptember 27. - 15:13:59
Válasz #531
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti, ugyis mindenki kritikaval el...hiaba beszel hulyesegeket. De nincs is ezzel gond...ez egy forum.

Jah, azert hagytalak csak ki mert sokszor elfogultnak erezlek... Tehat szuper biro valhat beloled... ::) ;D 8-)



George, Dex pengeeles es eppen ezert nem ertem szembol a combdefiniciojat. Mindig gondja volt vele, de most nagyon nem OK. Ettol fuggetlenul neki adnam a cimet. Jovore lesz 40 eves, szerintem max. meg egy Arnold-ot akarna nyerni...de sztem nem kockaztatna uralkodo Mr. Olympia-kent. Ez a cim melto megbecsulese lenne a 9 eves profi palyafutasanak.

Igen egy kicsit lehet hogy elfogult vagyok de a szemem mint a sasé itélőképességem pedig mint egy szolgabírónak. ;)
Abban egyetértünk akkor hogy adjuk oda Dexter Jacksonnak a Mr O címet.  @:-)

2008. Szeptember 27. - 15:14:50
Válasz #532
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Zsolti, ugyis mindenki kritikaval el...hiaba beszel hulyesegeket. De nincs is ezzel gond...ez egy forum.

Jah, azert hagytalak csak ki mert sokszor elfogultnak erezlek... Tehat szuper biro valhat beloled... ::) ;D 8-)



George, Dex pengeeles es eppen ezert nem ertem szembol a combdefiniciojat. Mindig gondja volt vele, de most nagyon nem OK. Ettol fuggetlenul neki adnam a cimet. Jovore lesz 40 eves, szerintem max. meg egy Arnold-ot akarna nyerni...de sztem nem kockaztatna uralkodo Mr. Olympia-kent. Ez a cim melto megbecsulese lenne a 9 eves profi palyafutasanak.

Igen egy kicsit lehet hogy elfogult vagyok de a szemem mint a sasé itélőképességem pedig mint egy szolgabírónak. ;)
Abban egyetértünk akkor hogy adjuk oda Dexter Jacksonnak a Mr O címet.  @:-)
;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 27. - 15:28:20
Válasz #533
Nem elérhető

BrianB


Idei a legjobb mezőny??!!!  :-O  Łł=  Łł=   !+"%  !+"%
Ugye ezt ti sem gondoltátok komolyan???!  :o
Ez a mezőny meg sem közelíti azt amikor Levrone, Flex, Shawn,Ronnie stb álltak egy szinpadon annó!!!   :-/-  **:))))*  8-}  8-}
Persze mocskos sok munka van benne amit itt most bemutatnak és testépítés szempontjábol milló mérföldekre vagyunk tőlük, de ők meg a Kevinéktől vannak fényévekre... (kivéve Dex és Heath)
Jay mostani formájával pedig tényleg nagyon nem érdemelné meg a címet...  **:))))*  8-}
Peace
!+"%
Itt most felsoroltál négy nevet, meg egy stb-t. Akkor folytasd, hallgatjuk.....Itt a 19-ből, minimum 15 csúcsformában van, de senki sincs szar formában! Nem az hangzott el, hogy ebben a mezőnyben Kevinék sehol sem lennének hanem, hogy ööszességében ennyire felkészült mezőny nem volt. Egyik versenyzőnél sem volt az, hogy jójójó, ok, következő jöjjön már, hanem szinte mindet így néztem:  :-O :-O :-O :-O A régi Olympiákra ez nem volt jellemző, ott azért jó pár embert eltekertem.... ;D

2008. Szeptember 27. - 16:02:31
Válasz #534
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Most jut ezembe, hogy a Move Day-ra a Mr O jön, és Jay van meghívva. Remélem ezt kint is vágják az arcok és nem tesznek keresztbe a rendezvénynek! És hogy minden mondanivalóm így fejezzem be: Jay márpedig hatalmas!
 d:)

2008. Szeptember 27. - 16:04:17
Válasz #535
Nem elérhető

Raymond


Hohohó...egy érdekes cikk jelent meg a Muscletime-on a Mr. O előbiráskodása után...... 8-} 8-} 8-}

http://www.muscletime.com/news/latest/phil-heath-should-win-the-2008-mr-olympia/
 

At Least Three Competitors *Should* Place Ahead of Jay Cutler... :o

Kötelező anyag........ 8-} 8-} 8-}

2008. Szeptember 27. - 16:04:56
Válasz #536
Nem elérhető

madinorbi


Silvio betyár nagyon!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 27. - 16:05:39
Válasz #537

Torony

Vendég
Most jut ezembe, hogy a Move Day-ra a Mr O jön, és Jay van meghívva. Remélem ezt kint is vágják az arcok és nem tesznek keresztbe a rendezvénynek! És hogy minden mondanivalóm így fejezzem be: Jay márpedig hatalmas!
 d:)

bazeg télleg :D

2008. Szeptember 27. - 16:08:09
Válasz #538
Nem elérhető

FirstLady


Én meg nem értek hozzá, és drukkolok Cutlernek :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 27. - 16:14:05
Válasz #539
Nem elérhető

God Vazzeg


Pedig nem jó Cutler, nekem se jön be. Dexter, Heath aki nagyon jó szerintem, Heath sajna túl "keskeny" de ezen még tud majd javítani. Jay nem tudom hogy fog ezen a derékon korrigálni, bár én nem értek hozzá, csak hangosan gondolkodom  :-} Wolf sem az igazi, "élesebbet" vártam  ::)