2024. Június 16. - 14:27:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149708 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Szeptember 27. - 16:16:00
Válasz #540
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Most jut ezembe, hogy a Move Day-ra a Mr O jön, és Jay van meghívva. Remélem ezt kint is vágják az arcok és nem tesznek keresztbe a rendezvénynek! És hogy minden mondanivalóm így fejezzem be: Jay márpedig hatalmas!
 d:)

bazeg télleg :D


Lehet nem látom jól a dolgokat :-}, de a frankót azt vágom! Jay márpedig hatalmas!
 d:)

2008. Szeptember 27. - 16:19:09
Válasz #541
Nem elérhető

FirstLady


Most jut ezembe, hogy a Move Day-ra a Mr O jön, és Jay van meghívva. Remélem ezt kint is vágják az arcok és nem tesznek keresztbe a rendezvénynek! És hogy minden mondanivalóm így fejezzem be: Jay márpedig hatalmas!
 d:)
Szerintem Jay kapta a meghívást, és ahányszoros Mr. O, annyi is marad minimum... és ez sem kis teljesítmény... 8-) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 27. - 16:21:38
Válasz #542
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Pedig nem jó Cutler, nekem se jön be. Dexter, Heath aki nagyon jó szerintem, Heath sajna túl "keskeny" de ezen még tud majd javítani. Jay nem tudom hogy fog ezen a derékon korrigálni, bár én nem értek hozzá, csak hangosan gondolkodom  :-} Wolf sem az igazi, "élesebbet" vártam  ::)
 



Nem csak a dereka széles, de a háta valla is ám! Jay márpepig hatalmas!  
 d:)

2008. Szeptember 27. - 16:26:25
Válasz #543
Nem elérhető

FirstLady


Pedig nem jó Cutler, nekem se jön be. Dexter, Heath aki nagyon jó szerintem, Heath sajna túl "keskeny" de ezen még tud majd javítani. Jay nem tudom hogy fog ezen a derékon korrigálni, bár én nem értek hozzá, csak hangosan gondolkodom  :-} Wolf sem az igazi, "élesebbet" vártam  ::)
 



Nem csak a dereka széles, de a háta valla is ám! Jay márpepig hatalmas! 
 d:)
szerintem is nagy Cutler... :)

ráadásul (bár ugye, amit mondani szoktak, a képek nem adnak vissza semmit), ha Wolf fogja a farizmát, akkor az csíkos...

Á, nem szólok bele, de remélem holnap reggel találkozunk itt a sok bírálóval is ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 27. - 16:27:03
Válasz #544
Nem elérhető

KZS22


Hi!

Nem sok vizet zavarok, de a Mr. O. elég meghatározó eseménye az évnek!  :) Nézve a képeket a bb.hu-n, gondoltam nyomok egy véleményt, a fotók biztos pillanatnyi formát mutatnak, de ahhoz elég sok van, hogy lehessen véleményt alkotni, múlt-jelen-jövő, itt a lehetőség, hogy a valódi győztes legyen a Mr. O. Lehet szakítani a "hagyományokkal", hogy ki mit tett tavaly vagy az előző években, (Ami eddig sem volt sporthoz méltó felfogás szerintem! Igen a sport: az a versenyen nyújtott pillanatnyi teljesítményről szól ENNYI, ezért vannak Gran Prix győztesek, és összesített világbajnokok, A Mr. O. aktuális verseny eredményt kell, hogy mutasson, nem hiszem, hogy a versenykiírásban szerepel, hogy beleszámít, ki hány éve edz, versenyez, milyen helyezései voltak stb. Aki így gondolkozik az már "fertőzött", mert ha vmit sokáig mondogatnak elhisszük-úgy látom-akármekkora hülyeség is.) Ezért kamu a box, a K1 is már, és sajnos szinte minden pontozásos szubjektív sportág! Ez show (műsor-előadás)- SAJNOS! DE HÁTHA MOST!  :) Ez egy esztétikai versenygés, test-építés-szépítés, tehát arányosság-méret-kondíció, és ezek kombinációja. Tehát a legjobb csomagnak kell győznie. Ezek alapján Jay Cutler csomagja nem dobogós, alapvetően ez van, a többi elfogultság! A vádlik hiányoznak?, nem hiszem, hogy vannak kiemelt izomcsoportok,-ezért kell mindent fogni egyszerre nem? Ezért Dex-Phil nüansznyi különbségekkel! Nem bocs Phil!- neki jobb a vádlija! Steve kár, hogy nem vagy ott, "befértél" volna!

2008. Szeptember 27. - 16:48:01
Válasz #545
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ronnie Coleman a FLEX stabbal az elso sorbol nezte az elodontot es szerinte Jay az egyertelmu gyoztes, mert mindene megvan a kello meretben es kondicioban.

Utana Phil-t es Dexter-t emlitette es neki azert tetszik csak jobban Phil mert neki jobb a combahajlitoja mint Dexternek...


Meglatjuk.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 27. - 16:50:26
Válasz #546
Nem elérhető

FirstLady


Ronnie Coleman a FLEX stabbal az elso sorbol nezte az elodontot es szerinte Jay az egyertelmu gyoztes, mert mindene megvan a kello meretben es kondicioban.

Utana Phil-t es Dexter-t emlitette es neki azert tetszik csak jobban Phil mert neki jobb a combahajlitoja mint Dexternek...


Meglatjuk.
Nem lehet, Ronnie nem ért hozzá  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
de várom már a hajnalt @:-) @:-) @:-)
Ne felejtsétek el, ma fél 8-kor 202 Showdown... vajon lesz-e hozzá webcast valahol... ????...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 27. - 17:02:58
Válasz #547
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kikapcsolódásként berakom a Miss Olympia végeredményét,pontozását.  ;D

2008. Szeptember 27. - 17:03:19
Válasz #548
Nem elérhető

NaturalBoy


Jay most elveszti a címet és összehoz 2009re ismét egy 2005ös formát amivel Big Ron-t is megverte,

A 2005ös formájával Jay nem verte meg Ronniet 2005-ben Coleman volt a Mr. Olympia....

2008. Szeptember 27. - 17:48:45
Válasz #549
Nem elérhető

Gabe


Ronnie Coleman a FLEX stabbal az elso sorbol nezte az elodontot es szerinte Jay az egyertelmu gyoztes, mert mindene megvan a kello meretben es kondicioban.

Utana Phil-t es Dexter-t emlitette es neki azert tetszik csak jobban Phil mert neki jobb a combahajlitoja mint Dexternek...


Meglatjuk.
Nem lehet, Ronnie nem ért hozzá  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
de várom már a hajnalt @:-) @:-) @:-)
Ne felejtsétek el, ma fél 8-kor 202 Showdown... vajon lesz-e hozzá webcast valahol... ????...
nem igazán értem az irónikus beköpéseket.
akkor írjuk ki, mit szeretnének egyes emberek hallani, és akkor mindenki bemásolja azt a postot.
nem hiszem, hogy minden ember csak arról mond véleményt, amiben ő sokkal jobb, mint bárki más.
Ronnie volt az ezüsthátú gorilla a gorillák közt, ha csak azt nézem ki a legnagyobb, akkor még mindig ő lenne a Mr. Olympia.
Igaza van annak, aki azt mondja Jay nagy, de én remélem nem CSAK ez dönt, és mint leírtam, végre Dex sok éves munkáját is elismerik,
aki szintén évek óta az elit elitjében van.
És Lady, aztán ha mégis Cutler nyer, ettől még nem lesz senki szemében sem arányosabb, meg vékonyabb dereka.
Mindenkinek van véleménye, elolvassuk, ha nem érdekel, nem reagálunk rá, ennyi.

m: Ronnieból pedig szerintem a lelke mélyén az is szól, hogy, ha már valaki megverte, arról elmondhassa, hogy nem akárki volt, mert évekig ő volt a trónon utána!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 27. - 17:56:56
Válasz #550
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én csak Berkes Lacival akartam egyetérteni, de mostmár ennyi beírás után mindenkivel egyetértek... :D

Jay legendáját vagy megerősítik a bírók ma este, vagy nem. Mindenesetre nagyon izgalmasnak ígérkezik a döntő ma este Vegasban. Kár hogy nem vagyunk ott mindannyian...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 27. - 18:05:23
Válasz #551
Nem elérhető

Gabe


Efit, Pisti, vagy valaki admin!

Tudtok egy másik szavazást indítani az első mellé, hogy a látottak alapján ki-mit tippel?
Kíváncsi lennék egy mostani százalékos arányra.
Ha nem megy, akkor nem megy  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 27. - 18:30:22
Válasz #552
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Szeptember 27. - 18:31:05
Válasz #553

B1ll4

Vendég
Olyan miért nincs , hogy Prod ? :D :D


2008. Szeptember 27. - 18:33:27
Válasz #554
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"