2024. Június 16. - 11:48:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149623 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2008. Szeptember 27. - 18:34:23
Válasz #555
Nem elérhető

Gabe


Olyan miért nincs , hogy Prod ? :D :D



ez csak a szerénység jele, ezért inkább azt írta oda: valaki más  Łł=
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 27. - 18:51:23
Válasz #556
Nem elérhető

endre66


Szerinted ki lesz, és szerinted ki legyen, az nem mindegy ::), de én is kíváncsi vagyok a többség mit gondol, mert ha jól emlékszem Jay vezette a mi kis szavazásunkat a verseny előttig... 0o0o0

Ahogy olvasom, kis feszültségek dolgoznak a topicban, az biztos, hogy maximális tisztelet kijár mind a 19 atlétának, és ha a hibákat keressük a fizikumokban, akkor elfogadhatatlan, hogy egy gym rat (mint pl én, és kb a többség; egyáltalán nem pejoratív értelemben) úgy beszéljen bármelyik sportolóról, mint valami gyenge senkiháziról, aki elfuserálta vagy nem vette komolyan a diétát/felkészülést.

Magam részéről az erősségeket keresem, és amit látok az:

-csíkos comb Jaynél
-jó kondíció és hatalmas karok Philnél
-Silvio csíkos melle emlékeztet Ronniéra anno (ehhez a két kép <madinorbi is beszúrta korábban>)
-Dexter háta hibátlan
-Wolf oldalról óriási
...

Szóval take it easy és engedjük, hogy a világélvonal szórakoztasson bennünket, felesleges feszkózni a favoritokon, mindenkinek megvan a maga befutója, a végeredménybe beleszólni úgysem tudunk, fikázni meg értelmetlen és abszurd is.   @:-)

2008. Szeptember 27. - 18:52:27
Válasz #557
Nem elérhető

FirstLady


Ronnie Coleman a FLEX stabbal az elso sorbol nezte az elodontot es szerinte Jay az egyertelmu gyoztes, mert mindene megvan a kello meretben es kondicioban.

Utana Phil-t es Dexter-t emlitette es neki azert tetszik csak jobban Phil mert neki jobb a combahajlitoja mint Dexternek...


Meglatjuk.
Nem lehet, Ronnie nem ért hozzá  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
de várom már a hajnalt @:-) @:-) @:-)
Ne felejtsétek el, ma fél 8-kor 202 Showdown... vajon lesz-e hozzá webcast valahol... ????...
nem igazán értem az irónikus beköpéseket.
akkor írjuk ki, mit szeretnének egyes emberek hallani, és akkor mindenki bemásolja azt a postot.
nem hiszem, hogy minden ember csak arról mond véleményt, amiben ő sokkal jobb, mint bárki más.
Ronnie volt az ezüsthátú gorilla a gorillák közt, ha csak azt nézem ki a legnagyobb, akkor még mindig ő lenne a Mr. Olympia.
Igaza van annak, aki azt mondja Jay nagy, de én remélem nem CSAK ez dönt, és mint leírtam, végre Dex sok éves munkáját is elismerik,
aki szintén évek óta az elit elitjében van.
És Lady, aztán ha mégis Cutler nyer, ettől még nem lesz senki szemében sem arányosabb, meg vékonyabb dereka.
Mindenkinek van véleménye, elolvassuk, ha nem érdekel, nem reagálunk rá, ennyi.

m: Ronnieból pedig szerintem a lelke mélyén az is szól, hogy, ha már valaki megverte, arról elmondhassa, hogy nem akárki volt, mert évekig ő volt a trónon utána!
Én igazából Pistivel értek egyet mégpedig abban (is), hogy kevés ember tudja a versenyzőket úgy megítélni, mit ők.
Megmondom őszintén, nem szeretem ha bármelyik versenyzőt leszólják, mert mindegyik ezerszer több munkát fektet a felkészülésébe, mint bármelyikünk (TK), aztán, hogy a végén hogy' sikerül a forma, azt nem nekünk kell megítélni... szerintem...
Nézzük pl. Jay-t elképesztően nehéz évekig ötös formát hozni, és úgy fejlődni látványosan, mint mondjuk egy hármas formáról látványosat fejlődni... meghát nézzük a pozitívumokat...
De persze mindenki azt ír amit akar, és Gabe, nem kell mindent magadra venni, mert nem minden neked-, ill. rólad szól ;)

Endrú gyorsabb volt, és szebben fogalmazta meg, mint én!  ****:)))))) :-)!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 27. - 19:01:34
Válasz #558
Nem elérhető

endre66



Endrú gyorsabb volt, és szebben fogalmazta meg, mint én!  ****:)))))) :-)!
A barátnőm szerint is gyors vagyok és szép... !+"%   :-!!!

Még egy gondolat kimaradt az előbbiekből, ami probléma és engem zavar, és az a tipikus itthoni hozzáállás a versenyeken, a közönség csak ül, és mint valami óriási guru "b@szik tapsolni". Akkor meg minek ment ki? Fikázni? Amit még imádok, hogy ha indulnék, simán dobogón lennék... hozzáállás. Ettől a falra mászok...mindenkinek ott a lehetőség, hogy felmásszon a színpadra, mégis kevés a versenyző. Én az utolsó athletic srácot is megtapsoltam pont úgy, mint a nagyobbakat, tapasztaltabbakat, (el)ismertebbeket, befutottakat. Nah, befogtam a szám.  o--O

2008. Szeptember 27. - 19:07:23
Válasz #559
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

Endrú gyorsabb volt, és szebben fogalmazta meg, mint én!  ****:)))))) :-)!
A barátnőm szerint is gyors vagyok és szép... !+"%   :-!!!

Még egy gondolat kimaradt az előbbiekből, ami probléma és engem zavar, és az a tipikus itthoni hozzáállás a versenyeken, a közönség csak ül, és mint valami óriási guru "b@szik tapsolni". Akkor meg minek ment ki? Fikázni? Amit még imádok, hogy ha indulnék, simán dobogón lennék... hozzáállás. Ettől a falra mászok...mindenkinek ott a lehetőség, hogy felmásszon a színpadra, mégis kevés a versenyző. Én az utolsó athletic srácot is megtapsoltam pont úgy, mint a nagyobbakat, tapasztaltabbakat, (el)ismertebbeket, befutottakat. Nah, befogtam a szám.  o--O

 :-){ :-)!

2008. Szeptember 27. - 19:08:58
Válasz #560
Nem elérhető

FirstLady



Endrú gyorsabb volt, és szebben fogalmazta meg, mint én!  ****:)))))) :-)!
A barátnőm szerint is gyors vagyok és szép... !+"%   :-!!!

Még egy gondolat kimaradt az előbbiekből, ami probléma és engem zavar, és az a tipikus itthoni hozzáállás a versenyeken, a közönség csak ül, és mint valami óriási guru "b@szik tapsolni". Akkor meg minek ment ki? Fikázni? Amit még imádok, hogy ha indulnék, simán dobogón lennék... hozzáállás. Ettől a falra mászok...mindenkinek ott a lehetőség, hogy felmásszon a színpadra, mégis kevés a versenyző. Én az utolsó athletic srácot is megtapsoltam pont úgy, mint a nagyobbakat, tapasztaltabbakat, (el)ismertebbeket, befutottakat. Nah, befogtam a szám.  o--O
Egyet értek! én is utálom az ilyet... én is mindig tapsolok, meg minden, aztán ha valaki nagyonjó, akkor sikítozom is  :-OO :-OO :-OO ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 27. - 19:15:58
Válasz #561
Nem elérhető

madinorbi


Semmi extra nincs a sztoriban mindenkinek vannak kedvencei azokat favorizáljuk emberek vagyunk tehát mindenki másnak szurkol, a véleményünk meg nem oszt nem szoroz, ezért nem is értem miért kell ezeken vitázni.
Vélemény-vélemény
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 27. - 19:52:48
Válasz #562
Nem elérhető

endre66



2008. Szeptember 27. - 19:54:49
Válasz #563
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Hi!

Nem sok vizet zavarok, de a Mr. O. elég meghatározó eseménye az évnek!  :) Nézve a képeket a bb.hu-n, gondoltam nyomok egy véleményt, a fotók biztos pillanatnyi formát mutatnak, de ahhoz elég sok van, hogy lehessen véleményt alkotni, múlt-jelen-jövő, itt a lehetőség, hogy a valódi győztes legyen a Mr. O. Lehet szakítani a "hagyományokkal", hogy ki mit tett tavaly vagy az előző években, (Ami eddig sem volt sporthoz méltó felfogás szerintem! Igen a sport: az a versenyen nyújtott pillanatnyi teljesítményről szól ENNYI, ezért vannak Gran Prix győztesek, és összesített világbajnokok, A Mr. O. aktuális verseny eredményt kell, hogy mutasson, nem hiszem, hogy a versenykiírásban szerepel, hogy beleszámít, ki hány éve edz, versenyez, milyen helyezései voltak stb. Aki így gondolkozik az már "fertőzött", mert ha vmit sokáig mondogatnak elhisszük-úgy látom-akármekkora hülyeség is.) Ezért kamu a box, a K1 is már, és sajnos szinte minden pontozásos szubjektív sportág! Ez show (műsor-előadás)- SAJNOS! DE HÁTHA MOST!  :) Ez egy esztétikai versenygés, test-építés-szépítés, tehát arányosság-méret-kondíció, és ezek kombinációja. Tehát a legjobb csomagnak kell győznie. Ezek alapján Jay Cutler csomagja nem dobogós, alapvetően ez van, a többi elfogultság! A vádlik hiányoznak?, nem hiszem, hogy vannak kiemelt izomcsoportok,-ezért kell mindent fogni egyszerre nem? Ezért Dex-Phil nüansznyi különbségekkel! Nem bocs Phil!- neki jobb a vádlija! Steve kár, hogy nem vagy ott, "befértél" volna!


Nem egyezik a véleményünk de ez nem baj, sőt normális!
Tudod én lassan 20 éve versenyzem, igaz változó sportágakban, elég sok mindent láttam átéltem! Ez lehet a szemléletem oka is!
Nem minden box és K1 meccs kamu, de nem ám! Nem kell mindig új arc, mert talán... jobb egy kicsit, talán nem.  Az emberknek legendák kellenek Ali, Tyson, Arnold! Nekik is voltak rossz pillanataik, de egy legenda ledöntéséhez valami elsöprő kell. Elsöprő most nincs!
Szerintem Jay-nek mindene van, persze minden izmot kell értékelni mind a négy oldalról, hogy ezt lássad. Mindenki jó valamiben, de összességében Jay a legjobb. De ez az én véleményem, még ha csak az enyém is!
 d:)

2008. Szeptember 27. - 19:57:25
Válasz #564
Nem elérhető

FirstLady


http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2008olympia/webcast/jtv/2008olympia_jtv.html
Nagy a nyüzsi...
elvileg 202 showdownnak kéne mennie... de én már nem tudom követni :D
Meg később a bb.com kiegdíjátadás lesz :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 27. - 20:37:51
Válasz #565
Nem elérhető

Gabe


De persze mindenki azt ír amit akar, és Gabe, nem kell mindent magadra venni, mert nem minden neked-, ill. rólad szól ;)
Így van, mindenki azt ír, amit akar, én arra céloztam,
hogy itt több ember is "leszólta" azokat, akik nem Jay-t istenítik,
hogy mit fikáz, meg nem tudja megállapítani, stb.
többek közt te is ironikusan reagáltál ezekre.
egyébként nem emlékszem, hol írtam olyat, hogy ENGEM és NEKEM,
lehet, hogy neked kellene túltenni magad a fóbián.

Tömören: az én hozzá nem értő, jelentéktelen tapasztalatommal Dexter Jackson tűnik a legjobbnak, és ha van igazság Phil Heath benne lesz a top3-ban.
Ha más lesz az eredmény, az én szememben akkor is így néz ki a dolog!  :-}

m: jah elfelejtettem leírni, hogy az összes versenyzőnek kib@szott nagy riszpekt, mert láthatom, milyen az amilyen a legszebb álmaimban sem leszek!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 27. - 20:41:14
Válasz #566
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 ;)

Milosék is csináltak egy ilyen tippelőset...ott Dexter vezet.  ;D

2008. Szeptember 27. - 20:42:37
Válasz #567
Nem elérhető

FirstLady


De persze mindenki azt ír amit akar, és Gabe, nem kell mindent magadra venni, mert nem minden neked-, ill. rólad szól ;)
Így van, mindenki azt ír, amit akar, én arra céloztam,
hogy itt több ember is "leszólta" azokat, akik nem Jay-t istenítik,
hogy mit fikáz, meg nem tudja megállapítani, stb.
többek közt te is ironikusan reagáltál ezekre.
egyébként nem emlékszem, hol írtam olyat, hogy ENGEM és NEKEM,
lehet, hogy neked kellene túltenni magad a fóbián.

Tömören: az én hozzá nem értő, jelentéktelen tapasztalatommal Dexter Jackson tűnik a legjobbnak, és ha van igazság Phil Heath benne lesz a top3-ban.
Ha más lesz az eredmény, az én szememben akkor is így néz ki a dolog!  :-}

m: jah elfelejtettem leírni, hogy az összes versenyzőnek kib@szott nagy riszpekt, mert láthatom, milyen az amilyen a legszebb álmaimban sem leszek!
Erre nem mondok semmit  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 27. - 20:43:41
Válasz #568
Nem elérhető

Gabe


;)

Milosék is csináltak egy ilyen tippelőset...ott Dexter vezet.  ;D
Ott is a sok hobbigyúrós okoskodik  ˝=/
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 27. - 20:53:39
Válasz #569
Nem elérhető

Gabe


Erre nem mondok semmit  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
 :-!!!
így van, sok a betű, inkább beszéljenek a képek
"Yeah buddy, light weight baby!"