2024. Június 16. - 16:53:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149790 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2008. Szeptember 28. - 07:03:01
Válasz #645
Nem elérhető

endre66


Jaynek hanyadik második helye ez? 

2008. Szeptember 28. - 07:04:54
Válasz #646
Nem elérhető

FirstLady


Jaynek hanyadik második helye ez? 
ötödik asszem (2001, 2003, 2004, 2005, 2008)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 07:23:58
Válasz #647
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na nézzük csak mit mondtak a nagyok, hogy Dexternek kell győznie és szar van a palacsintába ha odaadják Cutlernek a Mr O-t.  ::) :P

Sztereó elve ismét tarolt: Mucletech sportoló Dex, az "egy fekete-egy fehér-egy fekete-egy fehér" elv alapján is klappol,Dex vitte a legegységesebb csomagot.

Sajna a következő majd Wolf lesz.  ;)

Virágot az öltözőbe kérem.  ;D

2008. Szeptember 28. - 07:32:07
Válasz #648
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 07:32:19
Válasz #649
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy összevetés...2007-2008

2008. Szeptember 28. - 07:47:05
Válasz #650
Nem elérhető

FirstLady


A nőknél pedig (remélem, jót néztem, ha nem, javítsatok ki légyszi, fáradt vagyok... {-) )
#6 - Sonia Adcock & $2,000 Check!!
#5 - Mary Elizabeth Lado $3,000 Check!!
#4 - Jenny Lynn and $4,000 Check!! Returning Champion!
#3 - Ziville Raudioniene $8,500 Check!!
#2 - Gina Aliotti
Ms. FIGURE OLYMPIA 2008 - Jennifer Gates and a $20,000!!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 07:47:24
Válasz #651
Nem elérhető

BrianB


Na nézzük csak mit mondtak a nagyok, hogy Dexternek kell győznie és szar van a palacsintába ha odaadják Cutlernek a Mr O-t.  ::) :P

Sztereó elve ismét tarolt: Mucletech sportoló Dex, az "egy fekete-egy fehér-egy fekete-egy fehér" elv alapján is klappol,Dex vitte a legegységesebb csomagot.

Sajna a következő majd Wolf lesz.  ;)

Virágot az öltözőbe kérem.  ;D
Gratula Dexternek! Nem vagyok oda érte, de most valakinek le kellett győznie ezt a Jay-t, és az elég "csúnya" lett volna, ha Phil élete első Olympiáját megnyeri. Viszont jövőre szerintem tarolni fog. Két éve még Ő volt a "nagyon jó a srác, de nagyon szűk", most pedig...  :-O :-O :-O :-O :-O
És egy kérdés: ha már itt annyira egységcsomagról beszélünk, akkor mi érdekeset láttok itt a Wolf-ban, ami alapján Ő Mr.O lehetne? És ezt nem úgy értem, hogy Ő nem jó, hanem úgy, hogy jövőre mellé fog állni egy Phil, egy Victor, egy Kai és talán, ha elkapta a hév Dexter is. Velük szemben hol van a perfect package? Bármelyikük mellé odaáll, beteríti az tény, de ordítanak a hibák is, mint a farkas, főleg hátulról. És mégegyszer: félreértés ne essék, Wolf egy kib***ott jó versenyző (sokkal,de sokkal jobban csípem, mint Dextert), top5 a világon mindenképp, de nem hinném, hogy Mr.O lesz valaha is ezzel "package"-el. Tehát az elkövetkezendő évek nagy harca szvsz Phil Heath vs. Victor Martinez lesz  :-/-- Már alig várom!  /7%

2008. Szeptember 28. - 07:54:07
Válasz #652
Nem elérhető

FirstLady


A nőknél pedig (remélem, jót néztem, ha nem, javítsatok ki légyszi, fáradt vagyok... {-) )
#6 - Sonia Adcock & $2,000 Check!!
#5 - Mary Elizabeth Lado $3,000 Check!!
#4 - Jenny Lynn and $4,000 Check!! Returning Champion!
#3 - Ziville Raudioniene $8,500 Check!!
#2 - Gina Aliotti
Ms. FIGURE OLYMPIA 2008 - Jennifer Gates and a $20,000!!!!

A Flex-en kicsit másképp néz ki:
2008 Figure Olympia Final Results
1. Gina Aliotti
2. Jennifer Gates
3. Zivile Raudoniene
4. Jenny Lynn
5. Mary Elizabeth Lado
6. Sonia Adcock
7. Kristal Richardson
8. Amy Fry
9. Nicole Wilkins
10. Heather Mae French
11. Lenay Hernandez
12. Juie Ann Kulla
13. Huong Arcinas
14. Jessica Paxson-Putnam
15. Jelena Abbou
16. Teresa Anthony
17. Jane Awad
18-tie. Paola Almerico, Darlina Brown, Bernadette Galvan, Hazal Nelson, Felicia Romero, Chastity Slone, Brenda Marie Smith, Kristi Tauti, Laticia Wilder

(én nem láttam, szóval nem tudom...)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 07:55:55
Válasz #653
Nem elérhető

Raymond


Őszintén szólva a szavazáson Jay-re voksoltam de nem vagyok meglepve hogy Dexter nyert....a top 4-et szinte eltaláltam, csak a sorrend más...... Gratula Dexternek....

2008. Szeptember 28. - 07:59:48
Válasz #654
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na nézzük csak mit mondtak a nagyok, hogy Dexternek kell győznie és szar van a palacsintába ha odaadják Cutlernek a Mr O-t.  ::) :P

Sztereó elve ismét tarolt: Mucletech sportoló Dex, az "egy fekete-egy fehér-egy fekete-egy fehér" elv alapján is klappol,Dex vitte a legegységesebb csomagot.

Sajna a következő majd Wolf lesz.  ;)

Virágot az öltözőbe kérem.  ;D
Gratula Dexternek! Nem vagyok oda érte, de most valakinek le kellett győznie ezt a Jay-t, és az elég "csúnya" lett volna, ha Phil élete első Olympiáját megnyeri. Viszont jövőre szerintem tarolni fog. Két éve még Ő volt a "nagyon jó a srác, de nagyon szűk", most pedig...  :-O :-O :-O :-O :-O
És egy kérdés: ha már itt annyira egységcsomagról beszélünk, akkor mi érdekeset láttok itt a Wolf-ban, ami alapján Ő Mr.O lehetne? És ezt nem úgy értem, hogy Ő nem jó, hanem úgy, hogy jövőre mellé fog állni egy Phil, egy Victor, egy Kai és talán, ha elkapta a hév Dexter is. Velük szemben hol van a perfect package? Bármelyikük mellé odaáll, beteríti az tény, de ordítanak a hibák is, mint a farkas, főleg hátulról. És mégegyszer: félreértés ne essék, Wolf egy kib***ott jó versenyző (sokkal,de sokkal jobban csípem, mint Dextert), top5 a világon mindenképp, de nem hinném, hogy Mr.O lesz valaha is ezzel "package"-el. Tehát az elkövetkezendő évek nagy harca szvsz Phil Heath vs. Victor Martinez lesz  :-/-- Már alig várom!  /7%

Az elvem szerint Wolf jönne...de ki tudja mit hoz jövőre? Ha Heath és Martinez közül kellene kiválasztanom a Mr O tipusát akkor az Martinez lenne. Dimenziókat tekintve jobb mint Heath...csak kérdés az az egy év kinek mire lesz elég.

2008. Szeptember 28. - 08:05:01
Válasz #655
Nem elérhető

pókerarc


Nem tudom figyeltétek-e a verseny utáni interjúkat.
Csak 1-2 mondatot írok,amire még most is emlékszem.

David Henry-Ezentúl is a 202-re koncentrál,ez az ő pályája,de természetesen az Openeken is el fog indulni és nyerni akar ott is.

Toney Freeman-Csalódott.Jayt egyértelműen maga mögé tette volna.Totál azon volt,hogy ő Phil és Dex között fog eldőlni a cím.Az volt a célja,hogy akkora vagy nagyobb legyen mint Jay,és olyan kondiciójú,mint Dexter.Ez szerinte meg is volt,ezért simán jobb volt Jaynél.Ezt mindenki más is látta...

Phil Heath-Nagyon boldog az eredménynek(természetesen).Mi a titka,hogy félévente jobb lesz?-Még nagyon rövid ideje van a sportban,nem lőtte el a rakétákat,ezért tud gyorsan fejlődni.Szeretne még majd Cutlerrel 1 szípadon állni,mert nagy példaképe és barátja...

Dexter Jackson-Ez volt az álma,ezzel emelkedik ki a koronázatlan legendák közül.Lehet,hogy ott lesz jövőre is,lehet nem.Azt se nagyon bánná ha nem nyerne.Ő elért mindent amire vágyott.

Ezeket csak most sok idővel a riportok után emlékezetből írom.Sorry,ha nem jól hallottam a dolgokat.

Apropó Milos pár órával a verseny vége előtt írt egy elég komoly,őszinte postot a fórumán.Azt is érdemes lenne ide is lefordítani.A top versenyzőket véleményezte jó és rossz szavakkal. 8-)

2008. Szeptember 28. - 08:08:03
Válasz #656
Nem elérhető

mushroom



2008. Szeptember 28. - 08:14:20
Válasz #657
Nem elérhető

BrianB


Na nézzük csak mit mondtak a nagyok, hogy Dexternek kell győznie és szar van a palacsintába ha odaadják Cutlernek a Mr O-t.  ::) :P

Sztereó elve ismét tarolt: Mucletech sportoló Dex, az "egy fekete-egy fehér-egy fekete-egy fehér" elv alapján is klappol,Dex vitte a legegységesebb csomagot.

Sajna a következő majd Wolf lesz.  ;)

Virágot az öltözőbe kérem.  ;D
Gratula Dexternek! Nem vagyok oda érte, de most valakinek le kellett győznie ezt a Jay-t, és az elég "csúnya" lett volna, ha Phil élete első Olympiáját megnyeri. Viszont jövőre szerintem tarolni fog. Két éve még Ő volt a "nagyon jó a srác, de nagyon szűk", most pedig...  :-O :-O :-O :-O :-O
És egy kérdés: ha már itt annyira egységcsomagról beszélünk, akkor mi érdekeset láttok itt a Wolf-ban, ami alapján Ő Mr.O lehetne? És ezt nem úgy értem, hogy Ő nem jó, hanem úgy, hogy jövőre mellé fog állni egy Phil, egy Victor, egy Kai és talán, ha elkapta a hév Dexter is. Velük szemben hol van a perfect package? Bármelyikük mellé odaáll, beteríti az tény, de ordítanak a hibák is, mint a farkas, főleg hátulról. És mégegyszer: félreértés ne essék, Wolf egy kib***ott jó versenyző (sokkal,de sokkal jobban csípem, mint Dextert), top5 a világon mindenképp, de nem hinném, hogy Mr.O lesz valaha is ezzel "package"-el. Tehát az elkövetkezendő évek nagy harca szvsz Phil Heath vs. Victor Martinez lesz  :-/-- Már alig várom!  /7%

Az elvem szerint Wolf jönne...de ki tudja mit hoz jövőre? Ha Heath és Martinez közül kellene kiválasztanom a Mr O tipusát akkor az Martinez lenne. Dimenziókat tekintve jobb mint Heath...csak kérdés az az egy év kinek mire lesz elég.

Hááát, nem tudom. Ez kb. olyan lesz/lenne, mint anno a Flex-Ronnie harcok a fizikumokat tekintve, csak azzal a különbséggel, hogy Phil még soha nem volt formán kívül színpadon, Flex meg csúcsformában nem sokszor volt színpadon. Meg sokszor hallottuk már, hogy ha Felxnek Dorian agya lett volna... Tehát érdekesebb lett volna végkimetetel tekintetében pl. az a 99-es olympia, ha Flex olyan száraz, mint a 93-as Arnoldon. Victor dimenziói jobbak, de Phil sűrűbb, és szebb (csinosabb). Már csak 1 év, ha az Arnoldon nem találkoznak  /7%  /7%  /7%
Az olympia végkimetele meg szerintem annál egy kicsit bonyolultabb, mint fekete-fehér-fekete-fehér. De, ha ezt a sémát nézzük, akkor előbb utóbb én jövök, úgyhogy nem vetjük el az elképzelést  ****:)))  ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Szeptember 28. - 08:21:48
Válasz #658
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na nézzük csak mit mondtak a nagyok, hogy Dexternek kell győznie és szar van a palacsintába ha odaadják Cutlernek a Mr O-t.  ::) :P

Sztereó elve ismét tarolt: Mucletech sportoló Dex, az "egy fekete-egy fehér-egy fekete-egy fehér" elv alapján is klappol,Dex vitte a legegységesebb csomagot.

Sajna a következő majd Wolf lesz.  ;)

Virágot az öltözőbe kérem.  ;D
Gratula Dexternek! Nem vagyok oda érte, de most valakinek le kellett győznie ezt a Jay-t, és az elég "csúnya" lett volna, ha Phil élete első Olympiáját megnyeri. Viszont jövőre szerintem tarolni fog. Két éve még Ő volt a "nagyon jó a srác, de nagyon szűk", most pedig...  :-O :-O :-O :-O :-O
És egy kérdés: ha már itt annyira egységcsomagról beszélünk, akkor mi érdekeset láttok itt a Wolf-ban, ami alapján Ő Mr.O lehetne? És ezt nem úgy értem, hogy Ő nem jó, hanem úgy, hogy jövőre mellé fog állni egy Phil, egy Victor, egy Kai és talán, ha elkapta a hév Dexter is. Velük szemben hol van a perfect package? Bármelyikük mellé odaáll, beteríti az tény, de ordítanak a hibák is, mint a farkas, főleg hátulról. És mégegyszer: félreértés ne essék, Wolf egy kib***ott jó versenyző (sokkal,de sokkal jobban csípem, mint Dextert), top5 a világon mindenképp, de nem hinném, hogy Mr.O lesz valaha is ezzel "package"-el. Tehát az elkövetkezendő évek nagy harca szvsz Phil Heath vs. Victor Martinez lesz  :-/-- Már alig várom!  /7%

Az elvem szerint Wolf jönne...de ki tudja mit hoz jövőre? Ha Heath és Martinez közül kellene kiválasztanom a Mr O tipusát akkor az Martinez lenne. Dimenziókat tekintve jobb mint Heath...csak kérdés az az egy év kinek mire lesz elég.

Hááát, nem tudom. Ez kb. olyan lesz/lenne, mint anno a Flex-Ronnie harcok a fizikumokat tekintve, csak azzal a különbséggel, hogy Phil még soha nem volt formán kívül színpadon, Flex meg csúcsformában nem sokszor volt színpadon. Meg sokszor hallottuk már, hogy ha Felxnek Dorian agya lett volna... Tehát érdekesebb lett volna végkimetetel tekintetében pl. az a 99-es olympia, ha Flex olyan száraz, mint a 93-as Arnoldon. Victor dimenziói jobbak, de Phil sűrűbb, és szebb (csinosabb). Már csak 1 év, ha az Arnoldon nem találkoznak  /7%  /7%  /7%
Az olympia végkimetele meg szerintem annál egy kicsit bonyolultabb, mint fekete-fehér-fekete-fehér. De, ha ezt a sémát nézzük, akkor előbb utóbb én jövök, úgyhogy nem vetjük el az elképzelést  ****:)))  ;D ;D ;D ;D ;D

Jöhetsz még te is Brian...de halljátok csak szavam,eddig nem mondtam nagy hülyeséget.  ;D Ki tudja hogy 1-2 éven belül jön-e egy Ladislav Zaporosevics nevű orosz brutalitás vagy egy olajsejkek közül jövő kuvaiti brutalitás Mohamad el Hassan. ....higyjetek nekem,... apám mondta mindig...jó az öreg a háznál ha bolond is.  ;D

2008. Szeptember 28. - 08:25:16
Válasz #659
Nem elérhető

George


Következő Heath lesz amilyen ütemben fejlődik...Victor megint lesérül, Kai nagyot kaszál a "showbusiness"-ben ezért inkább nem versenyez, Branchek leszakad a háta kutyasétáltatás közben, Dex megpróbálja megvédeni a címet, de nem lesz teljes a csomagja ;D !+"%