2024. Június 16. - 11:02:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149595 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2008. Szeptember 28. - 08:26:15
Válasz #660
Nem elérhető

FirstLady


Én meg arra vagyok büszke, hogy legyőztünk minden magyar és külföldi szájtot, a www.bodybuilding.hu -n volt fent leghamarabb a legújabb mr. olympia, félórával előbb, mint a .com-on, és több, mint másfél órával előbb, mint a flexen... Magyar oldalon még nem láttam ma... @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 08:27:09
Válasz #661
Nem elérhető

George


Na nézzük csak mit mondtak a nagyok, hogy Dexternek kell győznie és szar van a palacsintába ha odaadják Cutlernek a Mr O-t.  ::) :P

Sztereó elve ismét tarolt: Mucletech sportoló Dex, az "egy fekete-egy fehér-egy fekete-egy fehér" elv alapján is klappol,Dex vitte a legegységesebb csomagot.

Sajna a következő majd Wolf lesz.  ;)

Virágot az öltözőbe kérem.  ;D
Gratula Dexternek! Nem vagyok oda érte, de most valakinek le kellett győznie ezt a Jay-t, és az elég "csúnya" lett volna, ha Phil élete első Olympiáját megnyeri. Viszont jövőre szerintem tarolni fog. Két éve még Ő volt a "nagyon jó a srác, de nagyon szűk", most pedig...  :-O :-O :-O :-O :-O
És egy kérdés: ha már itt annyira egységcsomagról beszélünk, akkor mi érdekeset láttok itt a Wolf-ban, ami alapján Ő Mr.O lehetne? És ezt nem úgy értem, hogy Ő nem jó, hanem úgy, hogy jövőre mellé fog állni egy Phil, egy Victor, egy Kai és talán, ha elkapta a hév Dexter is. Velük szemben hol van a perfect package? Bármelyikük mellé odaáll, beteríti az tény, de ordítanak a hibák is, mint a farkas, főleg hátulról. És mégegyszer: félreértés ne essék, Wolf egy kib***ott jó versenyző (sokkal,de sokkal jobban csípem, mint Dextert), top5 a világon mindenképp, de nem hinném, hogy Mr.O lesz valaha is ezzel "package"-el. Tehát az elkövetkezendő évek nagy harca szvsz Phil Heath vs. Victor Martinez lesz  :-/-- Már alig várom!  /7%

Az elvem szerint Wolf jönne...de ki tudja mit hoz jövőre? Ha Heath és Martinez közül kellene kiválasztanom a Mr O tipusát akkor az Martinez lenne. Dimenziókat tekintve jobb mint Heath...csak kérdés az az egy év kinek mire lesz elég.

Hááát, nem tudom. Ez kb. olyan lesz/lenne, mint anno a Flex-Ronnie harcok a fizikumokat tekintve, csak azzal a különbséggel, hogy Phil még soha nem volt formán kívül színpadon, Flex meg csúcsformában nem sokszor volt színpadon. Meg sokszor hallottuk már, hogy ha Felxnek Dorian agya lett volna... Tehát érdekesebb lett volna végkimetetel tekintetében pl. az a 99-es olympia, ha Flex olyan száraz, mint a 93-as Arnoldon. Victor dimenziói jobbak, de Phil sűrűbb, és szebb (csinosabb). Már csak 1 év, ha az Arnoldon nem találkoznak  /7%  /7%  /7%
Az olympia végkimetele meg szerintem annál egy kicsit bonyolultabb, mint fekete-fehér-fekete-fehér. De, ha ezt a sémát nézzük, akkor előbb utóbb én jövök, úgyhogy nem vetjük el az elképzelést  ****:)))  ;D ;D ;D ;D ;D

Jöhetsz még te is Brian...de halljátok csak szavam,eddig nem mondtam nagy hülyeséget.  ;D Ki tudja hogy 1-2 éven belül jön-e egy Ladislav Zaporosevics nevű orosz brutalitás vagy egy olajsejkek közül jövő kuvaiti brutalitás Mohamad el Hassan. ....higyjetek nekem,... apám mondta mindig...jó az öreg a háznál ha bolond is.  ;D
Akár a dubai király is versenyezhet ha nincs Muscletech szerződése **:))))*

2008. Szeptember 28. - 08:30:12
Válasz #662
Nem elérhető

BrianB


Következő Heath lesz amilyen ütemben fejlődik...Victor megint lesérül, Kai nagyot kaszál a "showbusiness"-ben ezért inkább nem versenyez, Branchek leszakad a háta kutyasétáltatás közben, Dex megpróbálja megvédeni a címet, de nem lesz teljes a csomagja ;D !+"%
.....és most energizálás következik.  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=M-9rkNcZaiA&feature=related

2008. Szeptember 28. - 08:32:02
Válasz #663
Nem elérhető

George


Következő Heath lesz amilyen ütemben fejlődik...Victor megint lesérül, Kai nagyot kaszál a "showbusiness"-ben ezért inkább nem versenyez, Branchek leszakad a háta kutyasétáltatás közben, Dex megpróbálja megvédeni a címet, de nem lesz teljes a csomagja ;D !+"%
.....és most energizálás következik.  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=M-9rkNcZaiA&feature=related

Kösz ez a legjobbkor jött :D Így már nem kell a reggeli kv :-}

2008. Szeptember 28. - 08:35:04
Válasz #664
Nem elérhető

BrianB


Következő Heath lesz amilyen ütemben fejlődik...Victor megint lesérül, Kai nagyot kaszál a "showbusiness"-ben ezért inkább nem versenyez, Branchek leszakad a háta kutyasétáltatás közben, Dex megpróbálja megvédeni a címet, de nem lesz teljes a csomagja ;D !+"%
.....és most energizálás következik.  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=M-9rkNcZaiA&feature=related

Kösz ez a legjobbkor jött :D Így már nem kell a reggeli kv :-}
/:-)  ;-oo-;

2008. Szeptember 28. - 09:04:22
Válasz #665
Nem elérhető

tas



2008. Szeptember 28. - 09:14:26
Válasz #666
Nem elérhető

Béla



2008. Szeptember 28. - 09:16:08
Válasz #667
Nem elérhető

FirstLady


:-! :-)! (:-)
köszi, az első kép van nálunk is a cikkben ;)
viszont a második azt hiszem tegnapi kép... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 09:19:20
Válasz #668
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 09:21:34
Válasz #669
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 09:24:21
Válasz #670
Nem elérhető

FirstLady


képek méééég ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 09:29:05
Válasz #671
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hát igen, Dexter megérdemelte ezt. Minden összeállt neki a tegnap estére. ..****:)))))) .és Victor Martinez sem zavart be neki a képbe ebben az évben   (Kösz Lady a sok infót! Így a reggeli kávé mellé mi más is lehetne jobb... :D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 28. - 09:29:36
Válasz #672
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én meg arra vagyok büszke, hogy legyőztünk minden magyar és külföldi szájtot, a www.bodybuilding.hu -n volt fent leghamarabb a legújabb mr. olympia, félórával előbb, mint a .com-on, és több, mint másfél órával előbb, mint a flexen... Magyar oldalon még nem láttam ma... @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)

Szép volt   ****:))))))  Łł=

2008. Szeptember 28. - 09:32:48
Válasz #673

Torony

Vendég
Én meg arra vagyok büszke, hogy legyőztünk minden magyar és külföldi szájtot, a www.bodybuilding.hu -n volt fent leghamarabb a legújabb mr. olympia, félórával előbb, mint a .com-on, és több, mint másfél órával előbb, mint a flexen... Magyar oldalon még nem láttam ma... @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)

Szép volt   ****:))))))  Łł=

Mit csodálkozol? :D Ez csak egy szaros kis Mr. O, mégse Dél-taktabasznád-alsó Bajnokság, vagy egy Dunakanyar-kupa...  ;D ;D ;D

2008. Szeptember 28. - 09:33:03
Válasz #674
Nem elérhető

FirstLady


(Kösz Lady a sok infót! Így a reggeli kávé mellé mi más is lehetne jobb... :D )
Reggelim kávé?! már bőven nappal van... legalábbis nekem  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Köszi Prod  :-){
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady